Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Gość gośćMagda
ANKA , :) u mnie dzieci w szkole jedzą , mąż w pracy , wiec robię dopiero obiado-kolacje gdzieś o 18tej , i dziś robię ryż z krewetkami i warzywami na wieczór . A sama to byle co przegryze o 13tej :) A tobie mąż wraca na południe na obiad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mąz jest po 16 w domu, ale ja przeważnie robie obiad do południa żeby mieć póxniej troiche wolniejszy czas, pózniej tylko kasza labo ziemniaki i obiad gotowy. Teraz np moja pyza zasneła i mam czas dla siebie i nie musze stac w garach bo obiad zrobiony :) chociaż ja bardzo lubie gotować i wymyslac ale lubie tez posiedzieć i nic nie robic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
ANKA to fajnie Ci , Mi dzieci wracaja tak o 17tej , a mąż o 18tej czasem 19ta nawet . Ja waśnie kończę papiery robić i 2-3 maile , potem sobie coś przegryze i pooglądam głupia telewizje , bo mało oglądam oprócz wiadomości i niektórych programów , czekam na nowy sezon przyjaciółek tylko to uwielbiam i oglądam . Straszne mam nudności ze już zwariuje :-€

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nudnosci skorka z chleba- babciny sposob:) goscMadzia ja z moim P jestesmy swiadomi i zdecydowani na dziecko, wiemy ze to odpowiedzialnosc, obowiazek i nam moje studia w niczym by nie przeszkodzaly:) Ania ja dzis zrobie leczo- bo juz tydzien mam na nie smaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda jak Ci przechodzi to gardło to wypij herbate ze startym korzeniem imbiru. Ja próbowałam ale jakos nie mogłam tego wypić. Dziewczyny ja w 1 ciązy przez 7 miesiecy miałam zgage!!! Masakra!!! pod koniec to płakalismy juz oboje z moim mężem bo jak ja nie spałam to on tez nie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
ANKA wolałabym mieć zgagę a tak to mam wrażenie ze mam jakiegoś kaca cały dzień , no masakra . Mincia skorka z chleba nie pomaga , pieje herbatę z miodem , bo kawy to już zero odkąd planowałam bo kofeina strasznie wypłukuje magnez z organizmu i blokuje dostęp żelaza , i kupcie sobie witaminy ciążowe ja już biorę od 3 miesięcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda chyba nie wiesz co mówisz hehe zgaga 24h/dobe to jest koszmar. Ja kawe piłam w ciązy. A co do witamin ciązowych to mi kiedys ginka powiedziala ze nie powinno sie łykac takich witamin jak nie jest sie w ciazy bo mozna sobie tylko zaszkodzic. ja łykam kwas foliowy i magnez+potas. Magda a jakie witaminy ciążowe masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore tylko kwas foliowy i pije magnez:) No i jem strasznie duzo owocow i warzyw a w nich jest mnostwo witamin m.in banany, mandarynki-kocham!, jablka, z warzyw uwielbiam brokula, kalafiora i brukselki:) aa i paprka- ja moge jesc non stop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Ania brałam prenatal a teraz femibion z kwasem foliowym przedewszystkim . Codziennie biorę od 3-4 miesięcy , lekarz kazal brac powiedział ze większe są szanse na donoszenie i zajście w ciąże , jak się ma potrzebne witaminy i suplementy do rozwoju zarodka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mamy,przyszłe i te które już są tymi szczęśliwcami :) pisałam gdzie indziej ale nikt nie odpisuje więc próbuje u Was, przepraszam że Wam wchodzę w rozmowę ale mam pytanie i możektóraś z was mi pomoże... mianowicie staramy się z mężem o dzidziusia, tyle że mam nieregularne cykle i lekko podwyższoną prolaktyne, biorę bromergon, w tamtym miesiącu okres miałam jak nigdy tydzien wcześniej niż "niby" powinnam mieć, bo wahania są różne czasem do tygodnia czasu są opóźnienia, czyli w grudniu dostałam 10, dziś mamy 12 okresu nie ma, w sumie norma że tego okresu nie mam ale 3 dni temu miałam takie kłucia w jajnikach, tak jakby na okres ale to nie do końca ten ból, myślałam że dostane ale nic, robiłam dziś test ciążowy wynik ujemny, czytałam o zagnieżdżeniu zarodka, czy ten ból to mogłoby być to? i czy ewentualnie ten test mógl być za wcześnie zrobiony, biarąc pod uwage to że mam te cykle rozregulowane? mój mąż stwierdził że jestem jakaś nerwowa od kilku dni, nie chce wmawiać objawów ciążowych, bo brak okresu jedynie... prosze może ktoś coś mi odpisze, jestem początkująca tzn od pół roku działamy, leczę się na prolaktyne, w tej chwili mieści się w granicy normy, ale mam brać te leki.. nie wiem sama co mam myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc na Twoim miejscu zrobilabym bete w ciagu 2-3 dni o ile okres sie nie pojawi. Bo mozesz byc w ciazy- nawet gdy testy wychodza negatywne, a beta rozwieje Twoje wstpliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Gość Witaj u nas , powiedz ile masz lat ? Jeżeli okres powinnaś dostać wczoraj to masz cykle 32 dniowe tak jak ja mniej więcej ja zrobiłam test w dniu spodziewanej @ i wyszedł negatywny a zrobiłam 2 dni pózniej i był pozytywny , bóle jajników to zależy jakie ? Bo takie bóle to albo na okres albo na dni płodne , przy zagnieżdżeniu zarodka nie ma bóli najwyżej jest stan podgorączkowy , mowię ci to z mojego doświadczenia , mam dwoje dzieci i jestem w trzeciej ciąży . Musisz poczekać jeszcze 2 dni i zrobić test .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj gosciu, ja nigny nie miałam problemów z prolaktyna ale za to mam nieregularne miesiączki, jak również dwa razy byłam w ciąży i nigdy nie miałam bólu czy dyskomfortu związanego z zagnieżdżaniem sie zarodka. Ostatnio ból jajników miałam 4 dni po okresie także u każdego moze oznaczać coś innego. Czy w ogóle monitorujesz sobie owulacje? Czy (napisze brzydko) strzelacie w ciemno? Ja odkąd mam nieregularne cykle robie testy owulacyjne i czasami pójde na monitoring i wtedy 13-14 dni od owulacji dostaje okresu bo moje cykle to 28-34 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, pytałaś skąd jestem skoro centrum - okolice Łodzi, też mała miejscowość jak u Ciebie. Żadnych szans na pracę. xxx Jeśli chodzi o to, co robię - skończyłam dzienne studia i zaczęłam zaocznie magisterkę. Planuję przeprowadzkę do Łodzi, ale to na spokoojnie musimy wszystko z M.ustalić. Aktywnie szukam pracy, ale marnie to widzę. Tym bardziej, że podjęliśmy tę decyzję o dziecku, M. mówi, że pora jest odpowiednia, a jak oboje rzucimy się w wir pracy, to wszystko zejdzie na dalszy plan.. xxx mówicie co na obiad? U mnie zapiekana papryka z mięsem mielonym z piersi kurczaka i ryżem. Pychotka! xxx GOŚCIU!, ja miałam problemy z prolaktyną. Także rozumiem mniej więcej z czym się borykasz. Powiedz mi - ile w tej chwili wynosi Twoja prolaktyna, że nadal bierzesz Bromergon? U mnie była już hiperprolaktynemia, ale z racji niedoczynności i brania Euthyroxu sama sukcesywnie spadała. 19 robię kolejne wyniki. Badałaś poostałe hormony? Prl często idzie w parze z TSH i FT4. Co do testu - rzeczywiście, dziewczyny mają rację, zrób Betę, a jeśli będzie ujemna, a nie badałaś TSH i FT4 - koniecznie je zbadaj.! Oczywiście życzę Ci pozytywnej betki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczka24
NICK...........WIEK....CIĄŻA.....TERMIN @ alinka...........35..........2...........ok 16.01 gośćania2.....21..........2............22.01 minka23.......23..........1............23.01 nova31.........31..........2...........ok 24.01 anka_32.......34..........3............25.01 Kasiaa654......23..........1............28.01 Aniaa_H.......23...........1............02.02. india9..........30..........2..............ok 5.02 viola150.......30..........2.............ok 7.02 Czytelniczka24 ...23........1.............. ok 02.01 NICK........WIEK..........CIĄŻA ......TERMIN PORODU magda.........34............4..............28.08.2016 Odebrałam betę 25 167,53 mIU/ml nie wiem jak odczytać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ja ze względu na rentę po rodzicach, wciąż się uczę. Skończyłam technikum gastronomiczne, a teraz chodzę na wizażystke, tak jak wcześniej wspomniałam w czwartek i piątek mam egzaminy dlatego teraz troszkę mniej czasu poświęcam kafeterii. X Martwi mnie moje libido. Jakoś ostatnio nie mam takiej dobrej ochoty na seks, szczerze to robię to aby sprawić przyjemność partnerowi no i oczywiście żeby zajść w ciążę. Czy możliwe żeby przez stres? Ostatnio jakaś nerwowa jestem, może od tego. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelniczka 6 tydzień ciąży ??!!???!!!!!!!!!!!!!!!!! na pierwszej lepszej stronie sa normy hcg JESTES W CIĄŻY!!!! Gratuluje :) Przelicz sobie w jakimś kalkulatorze który to tydzień i umawiaj sie do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Kasia to skoncentruj się jakoś pomyśl o sobie i o tym żeby tobie tez było dobrze , bo jak zero orgazmu i przyjemności to do d**y z takim seksem ! Najważniejsze to musisz być skoncentrowana , i nie myślec o niczym innym ! Seks zaczyna się w głowie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wlaczcie sobie film 18+ i obejrzyjcie razem. Po 10 minutach juz Ci sie bedzie chcialo heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ania dobrze ci radzi i ja tez ! Słuchaj kolerzanek po 30 tce :-D Dziewczynki zalogowałam się to jA gośćMagda :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelniczka gratulacje!!!:) Madzia w koncu sie zrobilas na niebiesko:) Kasia jak bedzie wygladal Twoj egzamin?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwartek teoria czyli 40 pytań, żeby zdać muszę mieć 50% a w piątek praktyka czyli tak naprawdę nie wiadomo. Pewny jest jakiś makijaż okolicznościowy i coś z paznokciami (na gumowych palcach) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie wiem jak będzie wygladal Twoj egzamin ale rok temu zdawala podobny egzamin moja szwagierka i np zajęła się robieniem makijażu bardzo perfekcyjnie a najważniejsze bylo opisanie tego co się robilo krok po kroku. Mowila ze zabrakło jej czasu na opisanie szczegółowo bo za dlugo robila makijaż i paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda0816
Kasia będę trzymać kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania właśnie już od kilku osób słyszałam że brakuje czasu na tą ocenę czynności. Teorii się nie boję, gorzej z praktyką. Ale dam radę, bo jak nie ja to kto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×