Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Za każdym razem muszę się logować by coś napisać , bo pise z telefonu . Tez tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć. Hehe :) X Widziałam jak pisałyscie o śniegu, tak na niego czekacie a ja to chyba jestem jakaś inna. :) męczy mnie już ta pogoda, jestem ciągle senna i mimo że momentami umieram z nudy to nie chce mi się nic robić. Zdecydowanie wolę słońce i ciepło! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja pierwszy post z telefonu miałam jako nie zalogowana ale przy kolejnym byłam już niebieska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia pewnie ze dasz rade, ja 5 lutego zaczynam sesje to dopiero bedzie hardcor:D Madzia jak ja sie zaloguje raz na telefonie, to pozniej juz nie musze sie logowac i normalnie posty mi dodaje:) X Wiecie jaki dzis projekt dostalam do zrobienia? Obory:) dla 100 krow mlecznych:D masakra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelniczko, gratulacje! Ciąża jak byk! LAAAAAAAAA ! BRAWO! xxx Kasia, a skąd jesteś, już pytałam, to skoczę na makijaż - jeszcze raz powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczka24
ja też się cieszę:) X Magda0816 zgadzam się z resztą :0 wreszcie :) X Dziewczyny powiem Wam że wizaż jest cudownym zawodem ale jakże trudnym, trzeba mieć psychę do tych wszystkich kobiet:) X Trzymam kciuki za egzamin:) ja jestem samoukiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia zaklep mi u siebie moj slubny makijaz i pazurki:D Ja mam tyleeee kosmetykow a uzywam tylko korektora, tuszu i pudru czasami:) Kreske robie od swieta- ale musze nad nia posiedziec dobre pol godziny aby mi wyszla:) a malo kiedy mam do tego cierpliwosc:) Takze szacun dla Ciebie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka32 wcale się nie dziwię jesli chodzi o cenę duphastonu po 1. leki ze 100% odpłatnością mogą podrożeć albo i potanieć dosłownie z dnia na dzień po 2. leki z importu sa tańsze niż oryginały - a kartoniki wyglądały identycznie?? po 3. Apteki internetowe sa o wiele tańsze niż stacjonarne, sama robię w takiej zakupy jak cos jest dużo taniej niż u mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po za tym ale się rozpisałyście :) musiałam sporo nadrobić :D fajnie :) A mam takie pytanie - czy długość @ wpływa jakoś na to kiedy sa dni płodne?? Bo czasem jak wejde w jakiś kalkulator to chca jak długo trwa @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola te tańsze były żółte a te droższe w fioletowym opakowaniu i też zwróciłam uwage że inna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola , Dlugosc @ potrzebna jest do podliczeń cyklu im dłuższy okres tym cykl tez dłuższy i dni płodne późniejsze ! AAAA. dziewczynki najlepszy kalkulator dni płodnych jaki ja zawsze używam to t-time.pl. http://t-time.pl/dni-plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już pon ad 1,5 roku uzywam jednej i tej samej aplikacji na telefon i ona wylicza mi chyba idealnie dni płodne które potwierdzam testami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia654 ja juz tez dzis życzę powodzenia :) ja jestem tez technikiem kosmetycznym ale zupelnie nie wprawionym bo zaraz po szkole poszlam na farmacje i w ogóle nie pracowałam w tym zawodzie i nic nie umiem a na paznokcie czy regulacje brwi chodzę do kosmetyczki :P Czytelniczka gratulacje!! :) kolejna przyszla mamusia wśród nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka a jaka to aplikacja?? Bo ja mam Windows Phone i kurczę nic nie mogę ciekawego znaleźć. A czyli jak różne opakowania to tez rozna cena bo albo inny producent albo tańsze rzeczywiście sprowadzone z importu. Magda aaa widzisz to tego nie wiedziałam, ja mam @ zawsze 6dni ale teraz cos mi się cykle wydłużyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo co Kasia MÓJ KALENDARZYK i wg mnie mnie jest spoko, mało skomplikowany i czytelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis dla żartów mówię do męża ze dzis tez seks to zrobil takie wielkie oczy i mowi: kochanie ja juz nie dam rady hehe a jak powiedzialam ze to żart to aż widzialam ulgę na jego twarzy hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam pytanie , jak dobrać podkład? Kurcze ja mam problem policzki mam ukrwione i chciałabym żeby coś mi dobrze kryło ale bez maski. Jak na razie meybeline używam ale chyba już za ciemny bo to zima :) Ja używam takiego różowego kalendarzyka z kwiatkiem, tam sobie wszystko zapisuje, pokazuje owulkę i płodne. Któraś dziewczyna pisała o prolaktynę. Aż wyjęłam wyniki :) 1 wynik 39,43 przy normie 4,79-23,30 17.10.2012r (tu brałam bormka ale już nie pamietam ile i duphaston) 2 wynik 12,88 przy normie 4,79-23,30 20.11.2012 r wynik lepszy :) 3 wynik 13,40 przy normie 4,80 -23,30 05.02.2015r Duphaston podczas starań brałam 1x1 od 16-25 dzień cyklu a CLO od 3 do 6 dnia cyklu . Na usg mi wyszło że mam mało pęcherzyków. I powiem Wam że w grudniu przyszła moja mama i powiedziała że dziewczyna mojego brata ciotecznego jest w ciąży. Ucieszyłam się chociaż troszkę zazdrościłam , a u mnie też już się coś działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelniczka musisz zapytać w kosmetycznym zaraz ci doradza jaki kolor :) . który masz tydzień ciąży ? Ja 6 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na swoim Windows Phone mam kalendarzyk Bella. Tez jest spoko ale czytałam ze ta Wasza tez jest fajna, szkoda ze nie mogę go na swoim miec. U nas teraz pada śnieg z deszczem :/ taka pogoda to mi się nie podoba... Jeszcze tylko jutro do pracy i czwartek piątek wolny :D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczka24
Magda0816 z bety wychodzi chyba 6 tc ale pewna będę w piatek , bo mam wizytę:) A Ty robiłaś juz betę ? U mnie dziś padało jak nie wiem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelniczka :) ja 22 grudnia zrobiłam 3 testy na mocz i wyszły pozytywne , na 4-stycznia miałam wizytę u ginekolog , badanie i udg , zarodek był za malutki jeszcze ale wszystko było ok, zrobiłam tylko krew na toxoplazmoze i następne usg mam w ten piątek . Bety nie robiłam bo po co . Oj kac straszny ,nie wiem czemu ale najgorzej jest wieczorem , masakra !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, Czytelniczka az tak chce sie Wam pic?:) Mi od 2-3 dni dokucza taki silny "kac" chodze i tylko pije wode non stop:) ale spokojnie z ciaza tego nie wiaze:) Ja mam dzis wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minka , tu nie chodzi o pic ;) tylko o ta gorsza stronę kaca , czyli ciagle mdli ,jakbyś dobrze popila alkoholu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minka , tu nie chodzi o pic ;) tylko o ta gorsza stronę kaca , czyli ciagle mdli ,jakbyś dobrze popila alkoholu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Czytelniczka - Gratulacje :) :) :) my wszystkie tez nie dlugo do Was dolaczymy :) Jak dlugo sie staralas? Anka - lubie wino :) Ja pracuję w korporacji za biurkiem. Nic ciekawego, ale nawet zadowolona jestem. Tylko godziny pracy srednie, bo do domu wracam po 18tej. Wczoraj byl moj 7 dc i robilam test owu, wyszly dwie kreski z tym, ze jedna duzo jasniejsza od drugiej, czyli negatywny. Czy ktoras z Was sie orientuje za jaki czas moge sie spodziewac pozytywnego? Nigdy nie robilam tych testow tak wczesnie. Czy to mozliwe, ze dwie kreski sa widoczne juz na 7 dni przed owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
India ja niemam pojęcia nigdy tych testow nie robiłam , a nie dasz rady się sugerować śluzem ? Ja po tym wiem kiedy mamunia płodne , i boli podbrzusze . A najlepiej to kochać się od 10 do 20 dnia cyklu co drugi dzień i ciąża na bank już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×