Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... Archiwum 1.

Polecane posty

No i nie bukwa tylko kniga... :o .. Nie używa człowiek rosyjskiego na co dzień i mamy efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To o Lechu to mocna, negatywna propaganda jest. Nie czytałam tak słyszałam jedynie. W kolejce czeka Gniew i Życie na pełnej petardzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast do odsłuchania na długie zimowe wieczory polecam najnowszą płytę Czyżykiewicza. Odchodzę, wracam. Ja nie specjalnie lubię Czyżykiewicza ale ta płyta jest naprawdę dobra. Podchodzi klimatem pod Przemka Gintrowskiego, którego lubię bardzo. I pod Kohena. x https://www.youtube.com/watch?v=M9oQ7OfYLQ4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiota wg Myrevina
No to więcej niż oczywiste , że nie z sympatii do Polski i Polaków . Co jednoznacznie widać z pierwszej cytowanej maksymy . Ale coś takiego jak sympatia do Polski i Polaków to dość trudne i bardzo złożone przedsięwzięcie . Bardziej , a może częściej spotykane u jednostek prostych i nieskomplikowanych , których wpływ na losy świata jest "mniej niż zero ". X Lewactwo , Kadarka nie było , a jest trendy i będzie co raz bardziej . Kiedy zapowiada się , że 99 % światowego majątku będzie za kilka lat w rękach 1 % ludzi , to oczywistym jest , ze musi to p*****lnąć w morzu krwi , bólu i nieprawdopodobnym barbarzyństwie . To tylko kwestia czasu . A zdrowe poglądy lewicowe to nic złego . Ma je prawie całe nasze starsze pokolenie i ogromna ilość tego najmłodszego . Ci średni są trochę w rozkroku bo im di Marksa i Engelsa komuna Lenina przyczepiła i s**********a tym całość dość logicznych poglądów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewactwo , Kadarka nie było , a jest trendy i będzie co raz bardziej x nie. Trendy to jest coraz bardziej nacjonalizm i wszystko z nim związane. Jak ktoś tego nie dostrzega to jest ślepy bądź głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ To o Lechu to mocna, negatywna propaganda jest. } o :D No to też dziwne.. kto lubi nie kupi, kto nienawidzi nie potrzebuje tej książki, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Życie na pełnej petardzie" księdza czy o księdzu.. ? Sam ksiądz jednak pozytywny człek. W klejce "dziewczyna z pociągu", Otulona zaliczyła, więc na pewno przeczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na strunach włosów twych położę wszystkie swoje myśli...Kocham Cię. x dobranocka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Kiedy zapowiada się , że 99 % światowego majątku będzie za kilka lat w rękach 1 % ludzi} o A no właśnie i to wszystko w świecie gdzie rządzi lewica... oczywiście że pierdnie to wszystko i to dziki lewicy.. dziki nim wyrżną nas muzułmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ To jest książka wywiad z księdzem, który umiera na raka mózgu. } o Znam gościa a TV.. książki nie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara prukwa i pijaczek. Iftara, Ty naprawdę nie masz nikogo? Nawet psa, żeby z nim chociaż na chwilę wyjść z Kafeterii? Musisz być bardzo złym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaruzelski powołał Trybunał Konstytucyjny. X Po ilu piwkach piszesz Myrevin te idiotyzmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty naprawdę Jesteś kretynką. Tak trudno sprawdzić, z którego roku jest ustawa i że rozpoczął działalność w 1986 roku???? Biedna Jesteś. Ciałem i duchem umysłem też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftara, wytłumacz nam wszystkim jakim aktem i korzystając z jakich kompetencji Jaruzelski powołał TK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci idiotko.... TK pojawił się jako instytucja, jako ZAPIS w Konstytucji w 1982 roku, dopiero ustawa powołała go do życia w 1985 roku. Jesteś tępa, ale że aż tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TK został powołany w pierwszych tygodniach stanu wojennego?????? X Iftara, Ty tak na trzeźwo??????? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka się skompromitowała, to będzie pierdolić o kaczce. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to Ty wiecznie o TK piszesz, chociażby na poprzedniej stronie. Bida intelektualna. Podaj przykład działalności TK w 1982, 1983, 1984 roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poda, bo niby jak? Trybunał został wprowadzano do Konstytucji razem z Trybunałem Stanu, ale ustawa powołująca jest z 1985 roku. Do tej pory nie było Trybunału Konstytucyjnego. Ale przecież Myro nawalony mógł przeoczyć ten fakt, a idiotka powtarza te brednie. ZnaFczyni. :-) :-) Jak można się tak kompromitować.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w to co widzę. :-) Iftara twierdzi, że TK działał w stanie wojennym??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trybunał Konstytucyjny, którego nie było zalegalizował stan wojenny. Xxxx Buahahaha. Nie no Iftara, pobiłaś rekordy głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona, piekłam wczoraj kaczkę. Była pyszna, całą zjadłam. :-) :-) Sama. Buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był,nie był.Podaj przykład...bida....Znowu wam Shatyn wrócił! A tak lubiłm poczytać.Ale wszystko co dobre kiedyś się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowa pijaczka Myra... większość osób, z którymi rozmawiałem głosowało nie za PiS, bo to nie ich bajka, tylko przeciwko PO. X Czyli Polacy to idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co poczytać? Przecież tutaj tylko wklejki starej prukwy i wynurzenia starego pijaczka czasem. Nie jestem Shatynem, bywam tu od lat. Ale, że Iftara taki dekiel... to szok dla mnie. Sprzątaczka już na szczęście się nie udziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KIEDY WYBORY??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli Polacy to idioci. Tego stwierdzenia nikt nie neguje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftara, weź powiedz jeszcze coś mądrego. Rozbawiłaś mnie z samego rana. Jednak Shatyn słusznie punktował wielokrotnie Twoją głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×