Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szerli

Dieta ok 1000 cal , start 01.01.16 r.

Polecane posty

Gość gość052314
Hej dziewczyny :-) Ja od jutra tez zaczynam mize to mnie zmotywuje do zgubienia mam 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie mega pozytywnie ,waga pokazała równe 69 kg ,czyli w tym tygodniu spadło mi 1,7 kg a łącznie od początku diety 5 kg .Super się czuję :) spodnie troszkę luźniejsze ,pasek zapięłam dziś na jedną dziurkę dalej :D Także jak widać nawet bez ćwiczeń jak narazie fajny spadek ,tyle że tak jak pisałam nie podjadam i trzymam się jednak tych kalorii Lika no możliwe że przez okres,ja puchnęnawet 3 kilo na początku okresu...... .Czekamy na wyniki reszty dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka68kg
Mi w te 7 dni spadło po 1 cm w obwodzie pod tyłkiem i w udzie. Waga też 1 kg z 65 kg jest 63,8 więc 1kg 20 dag.Zaniedbywalam ćwiczenia, podjadalam słodycze i przekraczałam 1000 cal więc i tak na takie wykroczenia mysle ze wynik niezły.Wczoraj i przedwczoraj już było bez slodyczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębatka123
Hej :) U mnie -3cm brzuch, -3cm pod tylkiem i -2cm udo. Waga -2,5 kg :) Bardzo się cieszę :) Gratuluję Dziewczyny spadków kg i cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jestem nowa na forum. Dziś mija 14 dni odkąd jestem na tej diecie. Od razu zaznaczam, że nie ćwiczę, mam mało ruchu. Waga mi się bardzo waha, ale ubyło mi ok. 1,5 kg. Zaczęłam od wagi 64 kg przy wzroście 160 cm. Dostanę od Was wsparcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesz o stalych godzinach/ i jesz wszystko byle w tych 1000 kcal? czy nie tez chce zaczac taka dite i nie wiem co jesc a czego unikac lub wogole nie jesc , prosze o odpowiedz i dziekuje z gory bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję dziewczyny ! ❤️ Zębatka masz jak na razie największe efekty :-) No ale rygorystycznie trzymałaś się diety. U mnie spadek 1 kg, po 1 cm w udzie i pod tyłkiem też po 1 cm, więc podobnie do Amelki. Teraz waga 62,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plisss o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębatka123
Szerli, to był mój pierwszy tydzień. Na początku zawsze waga szybciej spada - woda, szok dla organizmu itp. Cieszę się bardzo :) W tym tygodniu postanawiam konkretnie poćwiczyć i liczę na utratę 1,5 kg. Jak się lepiej zorganizuję, to chciałabym skoczyć na basen. Mam takie postanowienie na ten rok żeby nauczyć się porządnie pływać, bo styl mam opłakany :) Gosia, zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli lubisz słodycze dobrym sposobem medzie muesli. Jogurt naturalny i np. garsc zurawiny i jeszcze jakiś słodki owoc który lubisz. mozesz również dodać łyżkę miodu, jest zdrowy i słodki! Trzymam za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zgadza się z tym szybszym spadkiem wagi na poczatku diety,mi też w pierwszym tygodniu spadło 3,3 kg.Teraz już mam nadzieję na chociaż ten 1 kg na tydzień ,jak by się udało 1,5 bylo by super..... Ja już po śniadaniu,grahamka z twarogiem chudym i warzywami.Później serek wiejski i jabłko a w domu nie wiem co dziś zrobić ,powyjadałam resztki i muszę coś kupić.Tylko co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się zgadzam, że na początku waga szybciej spada, bo mi na początku spadło 2,5 kg, teraz 1 kg więc łącznie przez ok 17 dni 3,5 kg , myślę, że nie jest źle :-) W obwodzie uda łącznie 2,5 cm, a pod tyłkiem 3,5 cm 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębatka123
Spadki wagi są bardzo indywidualne. Zależą też od tego z jakiej wagi się zaczyna i jakie są jej proporce do wzrostu. Wiadomo, że szybciej kg gubią osoby z większym "otłuszczeniem", wolniej te z większą masą mięśniową. Ważne czy ćwiczymy, bo mięśnie ważą dużo więcej niż tłuszcz. Wiele jest czynników wpływających na to ile ważymy, dlatego trzeba się mierzyć. Może być tak że waga stanie w miejscu ale cm będą się zmniejszały i to jest niewątpliwy powód do radości. W końcu mamy być zadowolone z tego jak wyglądamy a nie z naszej wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagusia
Czesc kochane...moje pierwsze wazenie i mierzenie po tych 11 dniach..tak wiec udo 59,spadło 2 cm,ciesze sie strasznie.Pod tyłkiem znowu wyszło 95,hm,chyba za 1 razem zle zmierzyłam,albo teraz zle?ech mniejsza,udo spadło 2 cm i to pewne:) a waga pokazała 62,5 kg:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
Hej! Dziewczyny zaczelam od dzis ! Moje wymiary to udo 57cm i pod tylkiem 95cm! A waga to 61 kg i 164cm wzrostu i 36lat. Zjadlam dzis 2 zytnie kromki chleba z poledwica sopocka i ogorkiem surowym. Teraz jablko. W planach mam ok 15 kefir i 3 wafle ryzowe. Kolacja piers z kurczaka i brokuly. Moze dzis pocwicze ale nie wiem jeszcze bo mam dziecko w szpitalu. Jak Wam zazdroszcze tych spadkow w udach! Zebatka napisz przykladowy jeden jadlospis! Dziewczyny Wy tez piszcie jak jecie bo ja zielona jestem z kcaloriami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosia
Kurcze widzę ze Wy tutaj macie już fajne sukcesy na koncie, a ja po 2 tygodniach mam ok. 1,5 kg. Ale waha mi sie waga bardzo. Pewnie robie jakies błędy (nie cwicze, bo juz po pracy nie mam sily). Probuje sie zmotywowac, zeby chociaz 2 razy w tyg. cos pocwiczyc. zaczyna mi brakowac motywacji, a to za szybko bo dopiero sie wzielam za siebie. Chce schudnąć do wagi 55, wiec jeszczze jakieś 7-8 kg. Pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja też nic nie ćwiczę ,może jesz za dużo węglowodanów o późnych porach? A jak z toaletą? Codziennie chodzisz czy masz jakieś zaparcia? Jak człowiek się nie może załatwić to waga też stoi niestety bo zalega to wszystko. Dasz radę :) 1,5 kg to już zawsze coś ,naprawdę :) Może napisz co i jak i kiedy jesz? Może jakoś pomożemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gosia
Jem 5 posiłkow dziennie, o w miare stalych porach. z toaleta jest w miare ok, bo raz dziennie rano jest. Nie podjadam, czyli jeszczze nie zgrzeszylam. Ale wiem że idzie na tej diecie schudnąć szybciej w tymczasie co ja jestem, bo dzis zaczelam 3 tydzien. Wiec nie wiem czy to jest wszystko normalneczy nie. I pije duzo herbat owocowych (oczywiscie bez cukru) i 1 kawe z mlekiem. W domu jakas wode niegazowana. No i poki co ciagle glodna w pracy jesrtem, ale sie poddaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosia
AMELKA 37 lat, waga 68 kg, wzrost 164 cm, udo 61, pod tyłkiem 99cm LIKA ?? lat, waga 70kg , wzrost 167cm , udo 62,5 cm, pod tyłkiem 99-100 cm SZERLI 37 lat, waga 65-66 kg, wzrost 164 cm, udo 60,5 cm, pod tyłkiem 97-98 cm NATKA 29 lat, waga 90-92kg, wzrost 170 cm , udo 66cm , pod tyłkiem 107-108 cm NASTI 20 lat, waga 67-68 kg, wzrost 170 cm, pod tyłkiem ?? AGUSIA 29 lat, waga 65kg, wzrost 170 cm, udo 61 cm, pod tyłkiem 95 cm Małgosia, 32 lata waga 64 kg, wzrost 158,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a może za mało pijesz i za mało masz ruchu? Ja nie ćwiczę jak już pisałam ale jeżdżę autobusem do pracy i wracam no i mam spory kawał na przystanki ,jak z domu tak i z pracy robię dziennie 3 km jakieś . Może pij więcej wody? Ja w pracy jadę na herbatach bo mam tu zimno i wody nie piję ,ale później w domu wodą nadrabiam jednak.Tą butelke 1,5 litra wypiję z cytryną zawsze . Albo Gosiu masz poprostu taki zastój ,później może ruszyć bardzo szybko.Może spróbuj jesc coś innego? Nie że się wymądrzam tylko myślę jak tu pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow az mi głupio takie wyniki :-) :-) do Gosi po pierwsze ogranicz pieczywo (ja jen ok 3 grahamek na tydzień) rano 5dni w tyg jem owsianke (naturalna nje te fit) i ma to dużo węgli :-) potem jakiś owoc warzywa itp ja sama z tego co wynika 2kg równe przez 2 tyg z jedną porażka wiadomo smutno mi nie zamierzam jesc mniej bo to nie tedy droga ale zawsze coś.. :-) :-) życzę powodzenia wszystkim i gratuluję efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka68kg
Dziewczyny najważniejsze ze są efekty.Lepiej też wolniej np 1 kg na tydzień a systematycznie i by schudnąć na stałe.Nawet jak dalej bym chuda 1 kg na tydz to mam do zarzucenia jakieś 8 kg bo 3 kg już schudłam.Tę 8 kg to np dwa miesiące :-) Ogólnie czuję po sobie ze schudlam.Obcisłe spódnica czy spodnie stały się luzniejsze .Czuję to mimo że w cm spadlo ok 3 cm.Chyba 1kg to 1 cm spadku u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
Dziewczyny dopiszcie mnie do tabelki! Dajcie przepis na fit owsianke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola wklej tonco napisane i się dopisz sama :-) a owsianka płatki górskie rodzynki orzechy cynamon (ja jem same płatki bo orzechy it mają dużo kcal wole zs to jabłko zjeść)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębatka123
Ja też się muszę dopisać do listy. Teraz nie mam swoich wymiarów pod ręką ale uzupełnię wieczorem. Zjadłam dzisiaj trochę winogrona różowego i tak mi niedobrze... chyba od tych skórek :/ Do końca dnia będę na herbatach ziołowych. A reszta Dziewczyn gdzie się podziała? Była jeszcze na pewno Kasia i Maruda. Meldować się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czuję po spodniach (takie leginsy dżinsy), że schudłam 🌼. Przed dietą mało kiedy je zakładałam , były zbyt obcisłe, bałam się, że "pękną" :D, a teraz założyłam i czuję luz w pasie, biodrach, tyłku, wręcz lekko mi spadają :-) 🌼 Na razie nie przymierzałam jeszcze spodni , w których super się czułam mając ok 90-92 cm pod tyłkiem, może za tydzień, dwa sprawdzę, czy w nie wejdę (i tak już mam pod tyłkiem 94 , a nie jak na początku 97-98 cm (licząc średnio to 97,5 więc już minus 3,5 cm ❤️. Dziś na razie ok 700 cal, nic słodkiego, mam nadzieję, że nie przekroczę 1000 cal. Jutro planuję zrobić sałatkę z tuńczyka (polecacie ryż biały czy brązowy? ) Dziewczyny, ta tabelka to jest z wymiarami początkowymi, bo teraz się pozmieniały te kg i cm, więc może warto zrobić nową? Ale czy jest któraś chętna by przerobić? Czy zostaje ta wstępna, a efekty co tydzień będziemy pisać po prostu w postach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się, melduję. Na wstępie: od 4.01.16 nie ćwiczę, pozwalam sobie czasami na 1100-1200 kcal, także na coś drobnego słodkiego. Jem to co jadłam na co dzień, w mniejszych ilościach aby mieścić się w 1000. Udo (!) -3cm Pod tyłkiem -3 cm brzuch -2cm ramię (!) -4cm waga początkowa to 75.8kg, teraz 73.0kg Także efekty widzę w poluzowanych spodniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×