Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szerli

Dieta ok 1000 cal , start 01.01.16 r.

Polecane posty

Melduje się ze pierwszy raz się zlamalam i zjadłam czekoladę -. - . Dziś już przekroczyła duzo ponad 1000kcal ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lika, naprawdę też tak jak ja i Amelka zjadłaś czekoladę? I to całą na raz? Trudno... Postaraj się już dziś mało zjeść i od jutra zacząć "od nowa". U mnie też dziś jest tzw "od nowa" bo wczoraj też przekroczyłam kalorie i zjadłam czekoladę. Dziś będzie mi trudno, bo idziemy do znajomych po południu ... Czy dałam radę tam nic nie zjeść napiszę wieczorem ... Dziś na razie 1 kromka razowego i plasterek sera fit 120 cal, gotowany kalafior i brokuły 60 cal. Zrobiłam sobie dietetyczną sałatkę: kawałek piersi z kurczaka (pokrojone kawałki uduszone na patelni z wodą, posypane przyprawą kebab-gyros), do tego pomidory, ogórek, kukurydza, kapusta pekińska i trochę kefiru z keczupem. Najpierw policzyłam kalorie poszczególnych produktów, potem wszystko wymieszałam i podzieliłam na 5 porcji i 1 porcja wyszła mi 80 cal, więc też dziś zjem np 2-3 porcje. Jeśli macie jakieś przepisy , potrawy które mają mało kalorii a można się "najeść" piszcie :-) Amelka, Lika, głowy do góry, nie możemy się poddać ! Pomyślmy o naszej figurze, o tym, że mamy szansę, że się uda, że "musimy się wziąć w garść" - razem nam się uda ❤️. Mi też nie jest łatwo, musimy się wzajemnie motywować ! ❤️ Jak się trzymacie? Miłego dnia , bez słodyczy 🌼. Oby się udało bez bez bez słodyczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagusia
Witajcie kochane...juz południe a ja po sniadaniu dopiero-4 ryżowe wafle i avocado.i pije druga kawe, to normalnie u mnie nałóg najwiekszy...wczoraj miałam takie ssanie na papierosy ze masakra,ale powstrzymałam sie,a przed kawą nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka68kg
Szerli dzięki :-) Agusia awokado to ok 220 cal , a wafel ryżowy jeden ma 40 cal więc już zjadłaś 380 cal ? Jak ty to liczysz? Bo ja patrzę na str ile to waży, a ty ? Lika, trzymaj się, marne to pocieszenie, bo sama się nie potrafię trzymać bez słodyczy, obym dziś dała radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębatka123
Hej Dziewczyny :) Ja dziś na drugie śniadanie robiłam dzieciakom sałatkę owocową i bułeczki razowe z nutellą i nawet mnie nie korciło żeby spróbować. Ja rano staję przed lustrem, oglądam się i później mówię sobie, że słodyczy nie jem, jeśli chcę mieć ładną figurę na wiosnę. Nie jem i już. Trzeba być konsekwentnym. Nie oczekujcie ode mnie pocieszenia i zrozumienia w kwestii jedzenia tabliczki czekolady. Kostka, czy dwie jestem w stanie zrozumieć ale tabliczka? Myślałam, że będziemy się wspierać w odchudzaniu, a tutaj panuje ogólne przyzwolenie na zajadanie smutków, uleganie chwilowym słabościom. Dziewczyny, zbierzcie się do kupy, bo w poniedziałek ważenie. Może napisałam to dosyć ostro czy chłodno, ale ja naprawdę chcę zrzucić te parę kg i czuć się ze sobą dobrze. Śniadanie: koktajl owocowo-warzywny z chia, mandarynka, 5 daktyli Obiad: makaron z warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębatka123
Szerli, fajny pomysł na sałatkę np. do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziewczyny, trzymajcie się diety, nie po to tyle wytrwałyście, żeby całą czekoladę zjadać, no ._. Nie warto tracić tych Jeżeli chodzi o mnie, to jedynie w jaki sposób wykraczam poza te 1000kcal, to jakiś naleśnik, czy soczek, ale to tylko 100-150 kalorii więcej. zamiast słodkiego, jak widzicie, sięgnijcie po owoc, nawet na siłę, potem, pod koniec dnia będziecie z siebie dumne, o tym myślcie ;) Znów przydały by się Wam jakieś motta, w takim wypadku, na dziś: " Codziennie staraj się być lepszy niż byłeś wczoraj . " I na jutro: " Do sukcesu nie ma windy , trzeba iść schodami . " Powodzenia dziewczyny! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zębatka, zgadzam się z tobą w stu procentach. Wiesz, może ta ostrość im w końcu pomoże. Myślałam, że to ja mam słomiany zapał do diet, bo góra tydzień wytrzymywałam, ale mi dobrze idzie jak widać. Dziewczyny, mobilizacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim :-) czytam wasze posty od kilku dni ja tak samo jestem na redukcji od poczatku stycznia. Moim zdaniem 1000 kcal to stanowczo za mało dla wielu z was, po zrezygnowaniu z diety będziecie miały efekt jo-jo z prędkością błyskawicy :-\ wasz organizm po pewnym czasie zacznie sie buntować np. zachcianki na słodycze..w dodatku większość was także zaczęła ćwiczyć a przy tej diecie nie tylko palicie tłuszcz a także i mięśnie, poza tym czym szybciej waga będzie wam spadać tym mniej skóry się wchłonie co może spowodować że nie będziecie zadowolone. Kilka takich ciekawostek: kawa przyspiesza metabolizm, nie liczcie tylko kalorii a także węgle, białko i tłuszcze. Gdy wieczorami ćwiczycie najlepiej około 30 min po treningu zjeść produkty w białko z małą ilością węgli. Owoce tylko do południa gdyż zawierają cukry które nie sprzyjają w redukcji. I nie przejmujcie się małymi grzeszkami :-) mam nadzieję że nikogo nie uraziłam jeśli tak to przepraszam bo nie miałam takiego zamiaru. Powodzenia i wytrwałości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagusia
hej Amelka:)No tak,na opakowaniu wafli pisze np ile kcal ma 1 wafel,i pamietam ile wazyło avocado jak kupowałam,potem popatrzyłam na stronce ile ma avocado 100g,i sobie tak mniej wiecej licze:)moje avocado miało koło 200 g wiec licze je za 300 kcal,bo ma 160 w 100 g.Co do wafli to 1 miał 35 kcal,wiec mam juz dzis 440 kcal,hm,a tak malutko i takie lekkie sie wydawalo to sniadanko moje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka68kg
Byłam po ciasto dla gości.Nie pieke sama bo gdybym upiekła to czuć byłoby zapach w domu i pewnie bym coś zjadła a tak to może wytrwam i nie zjem.Zdam relację pod wieczór. Szerli fajna ta sałatka kupiłam kapustę pekińską kukurydzę w puszczę itd i też sobie zrobię dziś lub jutro.Ktoś ma jeszcze pomysł na sałatkę jakąś dietetyczna ? Ja mogę polecić woreczek kaszy jęczmiennej i porcje warzyw na patelnię po włosku z Biedronki .Jak to wymieszałam i podzieliłam na szklanki wyszły mi 4 szklanki każda po 145 cal też można na zimno zabrać do pracy.Można też zamiast kaszy zrobić ryż ilość kalorii wyjdzie podobną.Można z makaronem ale szklanka makaronu ma więcej kalorii.Jak liczyczycie kalorie makaronu jak jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagusia
Amelka a moze sałatka z tunczyka? Ja robie tak ze gotuje woreczek ryżu,jak wystygnie dodaje puszke tunczyka albo 2 puszki,do tego warzywa konserwowe,ja kupuje od razu mieszanke -kukurydza,marchewka,groszek,czerwona fasola i papryka,do tego sól i pieprz,a zamiast majonezu troche jogurtu naturalnego mozna dac,ale ja w ogóle nie daje jednego ani drugiego.Co do makaronu to patrze na oko zeby wsypac mniej wiecej 100 g,jak paczka ma 500 g to tak patrze zeby wsypac 1/5 opakowana np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagusia
Zas kalorycznosc w 100g jest podana prawie zawsze na opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekt jojo zacznie się jak zn1000kcal zacznie się jeść w dzień w dzień po ponad 2000 i same słodycze a jeśli w menu mamy tłuszcze węglowodany cukry słodycze to tak zle nie będzie a poza tym dziewczyny jeden dzień nikomu na zle nie zrobił co rusz robi się dzień "chill" wyluzowac nadwyżka kolori czasem i jest dobra na pewno odbije się to ja poniedziałkowej przyszłej wadze ale nie aż tak :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagusia
Lepiej podczas diety zjesc cos ''zakazanego'' jak sie ma na to straszna ochote,to nie bedzie tak ze po diecie bedzie sie jesc te ''zakazane''produkty w ogromnych ilosciach,tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doagusiagość
ta wasza dieta to chyba dieta na przytycie 1000 kalorii na czekoladzie tak se tlumaczcie ze "lepiej zjesc".... a dupsko rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębatka123
Kończę dziś z wynikiem 985kcal. Byłam na 2-godzinnym spacerze i sankach. W planach jeszcze stretching. Na kolację zjadłam serek wiejski 100g z pomidorem, papryką i ogórkiem. Humor mam wyśmienity i czuję się najedzona :) Nie mogę doczekać się poniedziałku!! Spodnie, które niedawno były opięte, dziś zdecydowanie luźniejsze w pasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zębatka123
Dziewczyny, jeśli lubicie gotowane na twardo jajka, to polecam Wam do sałatek, np. takich z tuńczykiem dodać. Kiedy żółtko "rozciapie się" z sokami z warzyw, przemieszajcie sałatkę, to powstaje fajny sosik i nie trzeba dodawać majonezu czy jogurtu. Może nie brzmi to zachęcająco ale mi odpowiada i zawsze to parę kalorii mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagusia
Hej kochane:)A ja wlasnie dzis poległam na słodyczach i trudno,nie załamuje sie:) Bedzie 1800 kcal,trudno.Poleglam na gorącej czekoladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka68kg
A ja dałam radę.Nie zjadłam nic słodkiego chyba źe mroźna do słodyczy zaliczyć popcorn to ok szklankę 30 kalorii.Nie cwiczylam dzis nic ale koncze z wynikiem 800 kal. Zrobiłam tą sałatkę z przepisu Szerli jednak dodałam trochę keczupu pycha :-) Teraz ją zjadłam ,myślicie ze za późno ? Może za późno ale może wyjdzie to na dobre ze nie sięgnę po czekoladę co zdarzało się wieczorem. Z tuńczykiem też za jakis czas zrobię sałatkę.Trzeba urozmaicać by wytrwać :-) Tylko tuńczyk w wodzie,sosie własnym ? Chyba nie w oleju? Ile kalorii ma taki tuńczyk 1 puszka ? Bo ciekawe jaką suma kalorii na ryż tuńczyka groszek kukurydzę wyjdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagusia
Tunczyk oczywiscie nie w oleju:) woda,sos własny to chyba to samo.taka puszka ma jakies 120 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 - ja wczoraj 1050 calorii, 40 min ćwiczeń. Niestety w ramach calorii były też 2 małe wafelki :-( Jutro ważenie, mierzenie.... Narobiłam sobie chęci na jakąś sałatkę z kurczakiem, tzn udkiem, bo gotuję dziś rosół, macie jakieś przepisy sprawdzone? Z tuńczykiem też zrobię jak kupię tuńczyka :-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagusia
Cześć 🌼 ja na razie po śniadaniu 400 kcal-2 kromki razowe i 4 plastry sera żółtego.Mam nadzieje ze wytrwam dzis w 1000 kcal,jako pokute za wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ola
Czesc wszystkim! Planuje od jutra zaczac z Wami! Wiosna tuz tuz a ja nie moge patrzec na siebie! Nie wiem ile waze bo jutro z rana chce to zrobic! I zmierze udo(moja zmora) i pod tylkiem. Jak juz to zrobie to mnie dopiszcie do tabelki. Ach mam nadzieje ze uda sie nam osiagnac cel! Ja to chyba ok 8-9kg mam do zrzutu! Przydaloby sie do polowy kwietnia ten cel osiagnac! Puszcie o tym co jecie bo ja jestem zielona w tym temacie! I czy jecie co 3godz? Ja postanowilam ze trzymam sie cale 3msce diety jedynie w niedz do kawy bede pozwalac sobie na 2 kostki gorzkiej czekolady. A co na sniadania mozna jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobiłam sałatkę z brązowego makaronu, ma połowę mniej kalorii od "normalnego", do tego małe udko z kurczaka, ogórek konserwowy, kefir, koperek. Zsumowałam kalorię i podzieliłam sobie to na porcje - wyszło że porcja 120 cal. Mam też na jutro w pojemniczku do pracy taką porcję. Zjadłam też pomidora z ogórkiem (sól, trochę octu) i kefirem, można też w słoiczku do pracy zabrać :-) 🌼 Piszcie Wasze pomysły ! Ćwiczyłam dziś Mel B, 30 minut. Ale wyczytałam też, że jak ktoś ćwiczy to wagowo mniej zrzuci, bo mięśnie rosną, a mięśnie ważą :-( Jakie Wy macie zdanie, doświadczenie w tej kwestii (waga - spadek kg i ćwiczenia)??? Więc pewnie schudnę w kg mniej niż Wy, bo ja codziennie ćwiczę (po 40-60 min, dziś tylko 30 min). Ale dla mnie bardziej zadowalające będzie zgubienie cm w obwodzie uda, pod tyłkiem. Ola, ja codziennie zjadam coś słodkiego, dziś jeszcze nie zjadłam, jestem nałogowcem, ale wliczam to w bilans kalorii... Jeśli chodzi o śniadania to np: szklanka mleka (0,5%) i 4 łyżki płatków kukurydzianych ok 140 cal , 1 kromka chleba razowego (75 cal) i do tego np plasterek szynki, sera (w zależności od produktu np 30-50 cal) - można podwójne porcje. Ja zjadam też sałatkę lub gotowane warzywa, w zależności od tego co mam przygotowane lub na co mam ochotę. Poczytaj wcześniejsze strony, nieraz dziewczyny też pisały co jadły :-) U mnie na razie ok 600 cal, mam nadzieję ,że nie przekroczę 1000 cal ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj laski,nie podżerjacie tych słodyczy w aż takich ilościach,będziecie płakać jak waga nie spadnie.To same zgubne węgle które trudno spalić,już nawet nie chodzi o ilość kalorii.Ja się tzrymam,choć dziś miałam ochotę na słodkie,ale przypomniało mi się jak każdy mi gadał ze gruba że taka że owaka i sobie pomyślałam "o nie ,pokażę wam jeszcze" :) Szerli zazdroszczę tego zapału do ćwiczeń.Nawet jak waga nie spadnie to centymetry na bank,ale myślę że waga na początku rownież poleci.Witaj Ola ,daj znac jutro jak tam pomiary. Ja dziś jestem tylko o bułce fit,koło fit nawet nie leżała.Więcej nie kupię.Bardzo późno wstałam i będę dziś o 2 posiłkach niestety.Zaraz serwk wiejski z warzywami i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja po wczorajszym dniu zjadłam na śniadanie dwa jabłka potem sałatkę i na obiad kasze warzywa i kurczak i na kolacje pol sera chudolego właśnie złapał mnie okres tak czułam ze będzie jeszcze po wczorajszym dniu ale się jutro nie zmierzenbo nie ma mnie w domu i centymetra nie wzielam. Pozdrawiam dziewczyny ps. Witaj ola podaj wymiary i wage wzrost i wiek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka68kg
Ja dziś 950 cal więc ładnie i nic słodkiego.Nic też nie cieszyłam.Szerli też czytałam i słyszałam że jak się ćwiczy to waga może stać lub nawet wzrastać ale z czasem zaczyna spadać i szybciej lecą centymetry i dlatego by nie tylko się ważyć ale i mierzyć.Jutro pomiary. Pewnie mniej schudlysmy bo pierwsze pomiary robiliśmy po 10 dn zawsze to 3 dni dłużej i większe szansę na spadek kg cm a jutro będzie pomiar po 7 dniach ale nam się nie pomieszania dni tyg bo zawsze będziemy dokonywać analiz w poniedziałki tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka68kg
Telefon mi zmienia czasem wyrazy. Miało być dziś nic nie ćwiczylam a nie cieszyłam :-) I drugi dzien bez slodyczy (wczoraj byl tylko popcorn) ale boje sie czy dam rade bo najbardziej na slodkie ciagnie mnie wieczorem np teraz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę robiła w poniedziałki bo jutro będzie 14dni ale mam okres wiec różnie to może mi pokazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×