Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szerli

Dieta ok 1000 cal , start 01.01.16 r.

Polecane posty

Ja muszę jeść przynajmniej 2,5 tys kalorii tylko bez tłuszczu i to jest dla mnie wyzwanie. Żeby utrzymać tłuszcz w 10% to nie można praktycznie stosować oleju, jeść mięsa, nabiału i orzechów za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagusia
Camilla a czemu nie mozesz jesc tłuszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌼 ja dziś ok 650 cal, może już nic nie zjem lub jeśli zjem to zamknę się w 1000 cal :-) Ćwiczyłam 20 min Mel B i 40 min steper. Facetem się nie przejmujmy :P , ja też mam rocznikiem już 38 lat więc nie będę wyglądać jak 18 czy 28 latka :-) Odchudzam się dla siebie, bo inni czy mąż mówią, że wyglądam dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia dziewczyny widzę że dajecie z siebie 110% :D ja wczoraj padłam przemęczenia o 18 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagusia
Witajcie ❤️ . Ja wczoraj wytrzymałam tę nocną załamke a jak wstałam mineła mi całkowicie ochota na slodkie:P Dziś zjadłam razowca z fetą,potem 2 kiwi,na obiad planuje 3 małe ziemniaczki i mała gotowana pierś,a na kolację chudy twaróg .Jesli pójdzie wg planu wszystko zamknie mi sie w 1000 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka68kg
Ja dziś ok 950 cal nie planuję nic więcej tylko tarta marchewke to zmieszczę się w 1000 cal. Dziś dwie kromki razowego z szynką, 2 ziemniaki,kotlet z piersi usmażony bez oleju obtoczony tylko jajkiem, 3 ciastka kruche.. Zaczęłam Mel B na nogi 10 min i na pośladki 10 min ,zmachałam się,nie zrobiłam tych ćwiczeń solidnie bo nie miałam siły, steper już sobie odpuściłam. Szerli a ty dajesz radę Mel B i steper jeszcze ? Które ty ćwiczenia z Mel B robisz? Mnie nogi mięśnie bolały,nie dawałam rady :-( Dziewczyny czy schudłyście coś,czujecie że coś wam ubyło kg cm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka68kg
I mam pytanie jak się ćwiczy to czy moźemy więcej kalorii zjeść o to ile spalimy ? Czy odjąć sobie od bilansu to co spaliłyśmy ćwicząc ? Np na steperze spaliłam 200 kalorii a zjadłam 1000 to sobie odejmuję 200 i wychodzi 800 ? Do tej pory nic nie odejmowałam ,a podaję to co zjem bez odliczania za ćwiczenia,a jak wy robicie ? Może możemy to co wyćwiczymy odliczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie odejmowała (ja nie cwicze raz czy dwa razy mi się zdarzyło) a co do wagi i cm to nie wiem nie wchodziłam i się w sumie boje bo mam duzyyy brzuch bo nie mogę się wypróżnić ;/ .. taki wzdęty :( ja dziś na sniadanie grahamka z ogórkiem do tego pomarancza potem zrobiłam sałatke z ogorka pomidora i cebuli na obiad ok40 g kaszy kawałek ugotowanej piersi i kapusta kiszona i teraz zjadłam na kolacje 120g sera chudego z łyżką dzemu domowego z porzeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym zeby chociaż ten 1 kg spadł bo się naprawdę przestrzegałam diety tylko cwiczen nie (zwłaszcza ze to 1 tydzien) a i zapomniałam zjadłam dziś symboliczną 1 krówkę nie mogłam się powstrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2929
Witam Dziewczynki ;) ja dzis ok 1100kcal... Weekend... Bylam na urodzinach... Ciezko sie powstrzymac gdy duzo widzi sie smacznych rzeczy... Ale ja sie akurat waze codziennie i z wagi znow ubulo 30dag ;) zobaczymy jal bedzie dalej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌼 - ja też dziś byłam w gościach i przekroczyłam 1000 cal, wyszło mi jakoś z 1300 cal, w tym ciastka i cukierek ... No ale ćwiczyłam 60 minut na steperze :-) Amelka, ja wykonuję ćwiczenia Mel B właśnie te, o których TY napisałaś (10 min trening nóg, 10 min trening pośladków) - daję radę, ale też mnie na początku bolały mięśnie, traciłam siły... Teraz sobie ćwiczę różnie, raz ćwiczenia i steper, innym razem sam steper, bo też czytałam, by nie przyzwyczajać organizmu ciągle do tych samych ćwiczeń, a coś zmieniać, że tak niby jest lepiej, ale nie wiem ile w tym prawdy, po prostu zmieniam sobie, w zależności od tego jak mi się chce. Schudłam (pomimo podjadania słodyczy), czuję po sobie, dokonałam też pomiaru obwodów i wagi, coś tam zleciało ❤️ , wyniki podam po 10 dniu, czyli 11.01. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalorie liczę normalnie, to co zjem, nie odliczam kalorii za ćwiczenia. Czytałam kiedyś, że jak się ćwiczy to szybciej można schudnąć, zobaczyć efekty. Jestem ciekawa jakie będą efekty u tych osób, które nie ćwiczą ??? Pewnie jakieś będą też , bo w końcu sporo mniej się zjada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkasz
Witajcie drogie panie, moj wpis nie ma na celu was zniechecic do odchudzania wprost przeciwnie. Ale... Taka dieta nie jest dobra bo na niej po prostu nie wytrzymacie. Przy odchudzaniu nie jest wazne jak szybko leca kilogramy ale jak dlugo uda wam sie utrzymac taki sposob zywienia. Podam przyklad : ja od pazdziernika sxhudlam 9 kg. Pierwszy miesiac wazylam 65 kg - jadlam 1700 kcal. Spadlo najpierw 2 kg w dwa dni (tych nie licze bo to woda) pozniej 3 kg w miesiac. Nie bylam glodna a utrata wagi mnie zmotywowala do dalszego dzialania. W listopadzie przy wadze 60 zmniejszylam kalorie do 1500. Spadlo 3 kg przez miesiac, bez glodu, wytrwalam i dalej bylam zmotywowana. W tym czasie ani razu nie rzucilam sie na slodycze, mialam wpisane w diete rozne dobre rzeczy od czasu do czasu i tyle. W grudniu wazylam 57 kg. Zmniejszylam kalorie do 1300. Swieta byly trudne ale przetrwalam i na poczatku stycznia waze 54 kg. Teraz jest najtrudniejsze - zostaly mi dwa kg do zrzucenia i od poczatku stycznia jem po 1100 kcal. I powiem wam ze jest ciezko. Wieczorem jestem glodna pomimo ze moje posilki skladaja sie teraz z warzyw bialka i odrobiny tluszczu. Czuje ze mam mniej energii, np zawiesilam na ten czas cwiczenia kardio bo po prostu nie daje rady. Wiec nie wiem jak wy z waga 67 kg chcecie wytrzymac dwa czy trzy miesiace na takiej diecie??? Myslicie naprawde ze to jest mozliwe? Bez ustepstw? Bo jak raz w tygodniu zjesz 5000 kalorii bo nie wytrzymalas to jest gorzej niz jeść po 1500 codziennie. A co bedzie jak za kilka tygodni spadek wagi sie zatrzyma? To w jaki sposob na nowo rozruszacie spadek? Obetniecie kalorie do 500? W kazdym razie nie mowie ze 1000 kalori jest niezdrowe bo to nie prawda, ja jem bardzo zdrowo i nie mam zadnych problemow poza tym ze jest to malo wiec sil do treningow juz jest mniej. Ale niestety przy takiej wadze jak moja kg juz nie chca spadac przy 1500... W kazdym razie zycze wam powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jutro ważenie jeee jestem bardzo ciekawa Dziś zjadłam kapuste kiszoną na drugie sniadanie bo jakoś ostatnio mam dziwne smaki :D ... a na śniadanie grahamka z ogórkiem strasznie pić mi się chce wypiłam dziś już 1,5 litra wody z cytryną i więcej jak pół litra herbaty Na obiad planuje kasze rybe i salatke a na kolacje twarożek (z wczoraj pół) Już chce aby minęło te np 3-4 tyg i widzieć ten progres lekki Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagusia
Witajcie:) ja dzis zjadłam wiejski serek,2 kiwi ,a na obiad woreczek kaszy jaglanej i troche gotowanych warzyw. motywuje mnie to ze 3 dni za mną.A w ogóle na wieczór mam dziką ochote na słodkie a rano mija jak reką odjął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka68kg
Ja dziś 900 cal plus 30 min stoper.Jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka68kg
Ja też jutro się zwaźę i zmiierzę .Dołączyła 2 stycznia ale 1 po Sylwku mało zjadłam to mogę zaliczyć źe teź ok 1200 cal tak więc liczbę źe dziś moja 10 dzień.Z tym źe ją mniej ćwiczę niź np Szerli. U was jak z ćwiczeniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Czesc dziewczyny! Ja zaczelam dzis swoja diete i cwiczenia! Zwazylam sie i zmierzylam. I mam prosbe abyscie dopisaly mnie do tab! A wiec waze 59.3kg! Mam 164cm wzrostu! Daze do 53kg tak jak bylo przed ciazami! W biodrach mam 94cm i 56.5cm w udach bleee! Kiedys mialam 52cm i bylo super! Sprobuje to osiagnac! Dzis zjadlam: 9- owsianka(4lyzki platkow owsianych zalanych wrzaca woda,poczekalam 15min az woda wsiaknie i specznieja i dodalam 1lyzke siemie lniane,1lyzka sezamu,1lyzka slonecznik,2 orzechy wloskie i mala lyzeczka rodzynek! Bylo pyszne. O12 zjadlam owoce. I tu 1/2 pomarancza,1/2grejfruta i plaster swiezego ananasa. o 14 pocwiczylam TURBO SPALABIE z Chodakowska. I 200 podskokow na skakance! Powinnam zjesc o 16 obiad a zjadlam o 17.30 bo dzieci tak dokuczaly ze najpierw musialam zajac sie nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Kurde ucielo mi a tyle napisalam! Wrrr...! Wiec na obiad zjadlam piers z kurczaka pieczona z ziolami w folii i pieczarkami. Do tego brokuly i fasolka szparagowa. z sosem jogurtowo czosnkowym. Teraz zamierzam zjesc serek wiejski lekki z papryka,selerem naciowym i szczypiorkiem! Ja zwaze sie w pon za tydz. Nie poddajemy sie walczymy dziewczyny! Wiosna bedzie niedlugo!!! Jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Czy mogę się przyłączyć? To chyba jedyny aktualny temat jaki znalazłam a potrzebuję być z kimś kto tak jak ja jest na diecie 1000 .... Na diecie 1000 kcal jestem od zeszłego poniedziałku czyli od 04.01.2016 No więc mam 28 lat ,170 cm wzrostu i waga w zeszły poniedziałek 74 kg (!!!) Dla mnie tragedia ,ostatni raz tyle ważyłam po porodzie.No cóż ,sama się tak zapuściłam :( Zawsze miałam jakieś dietowe przeboje,odkąd spróbowałam pierwszej diety. Teraz przez rok nie byłam na żadnej diecie ,nie ćwiczyłam nic a nic . Jutro ważenie.Nie ćwiczyłam przez ten tydzień bo pożyczyłam rower stacjonarny cioci a teraz głupio mi tak zabrać .Także jestem ciekawa ile waga jutro pokaże. Czekam na zwroty z zakupów i chyba zakupię jakiś sprzęt ,tylko nie wiem co . Będę wdzięczna za przygarnięcie mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze dodam że zmierzam na początek do celu 65 kg.Cel jaki chcę osiągnąć to 60 kg,mniej nie ma sensu bo wiem że nie dam rady tego utrzymać (przerabiałam to już nie raz :P) Przez ten tydzień jako tako kalorii nie liczyłam ,ale na oko wychodzi około 1000 ,grzeszków żadnych nie było .No i wiem że popełniam błąd bo jem tylko 3 posiłki dziennie,tylko tak mogę sobie to rozplanować przez swoją pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Stare i Nowe Bywalczynie 🌼 - humor mam super, bo dziś 700 cal ("pokuta" za wczorajsze przekroczenie limitu :P) , do tego 20 min Mel B i 60 min stepera ! Więc 1h 20min ćwiczeń ! Jutro podam ile spadło kg i cm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój cel to 57-55 kg :-) Ale bardziej chodzi mi o zmniejszenie obwodu cm, by pod tyłkiem mieć 90-91, a udo 55 i będę zadowolona :-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witam dziewczyny cieszę się że jest nas teraz więcej o mamusiu ale dziewczyny cwiczycie a ja nic :( Ja zaczne od soboty bo mam za dużo teraz problemów na głowie Jutro mogę nie odpisać wam chyba że rano wejdę i tylko wpiszę ile ważę :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka68kg
Lika napisz ile ważysz jak z obwodem uda, pod tyłkiem, zobaczymy czy coś schudłaś bez ćwiczeń? Pewnie tak, ja też ćwiczę mało czy miałam dni bez ćwiczeń i też jutro napiszę efekty. Mój cel to 60-58 kg, obwód też mniejszy by udo było z 56 cm, a pod tyłkiem z 93 chociaż .... Czy się uda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.01.2016 r: AMELKA 37 lat, waga 68 kg, wzrost 164 cm, udo 61, pod tyłkiem 99cm LIKA 25 lat, waga 70kg , wzrost 167cm , udo 62,5 cm, pod tyłkiem 99-100 cm SZERLI 37 lat, waga 65-66 kg, wzrost 164 cm, udo 60,5 cm, pod tyłkiem 97-98 cm NATKA 29 lat, waga 90-92kg, wzrost 170 cm , udo 66cm , pod tyłkiem 107-108 cm NASTI 20 lat, waga 67-68 kg, wzrost 170 cm, pod tyłkiem ?? AGUSIA 29 lat, waga 65kg, wzrost 170 cm, udo 61 cm, pod tyłkiem 95 cm MARUDA ..?.. lat, waga 75 kg, wzrost ....?, udo 67 cm, pod tyłkiem 108 cm KASIA 36 lat, waga 59 kg, wzrost 164 cm, udo 56,5 cm, biodra 94 cm SCHMETTERLING 28 lat, waga 74 kg , wzrost 174 cm, udo ....?, pod tyłkiem ....? 🌼 Jeżeli kogoś jeszcze brakuje w tabelece proszę by skopiował tą i dopisał siebie. 🌼 Jutro dokonamy aktualizacji po pomiarach :-) 🌼 Kasia zmierz "pod tyłkiem" tak jak wcześniej opisała to Amelka, bo biodra to może być inny obwód niż konkretnie "pod tyłkiem", Schmetterling także możesz uzupełnić tabelkę podając obwód uda w najgruszbym miejscu oraz obwód cm "pod tyłkiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Tyle mam wlasnie pod tylkiem! Marze o 90-89!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagusia
witajcie :)Ja dzis koncze dzien z wynikiem 1100 kcal,cwiczyc nie cwicze bo nie mam siły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się schudłam 1,80kg sgubiłam 0,5 cm pod udem wiem ze to mało ale to jest 1,8 za 3 tyg jak będzie 4 to moze cm poleci teraz to pewnie sama woda ja wgl tych utraconych cm nie liczę najlepiej jak bym się za te 3 tyg zmierzyła Pozdrawiam cieplutko :) Ps. jestem zadowolona liczę na to ze w miesiąc 4 kg zejdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×