Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anatratol

Decyzja zapadła i jestem jej wierny, muszę się Wam pochwalić:)

Polecane posty

Gość Libra88
Współczuję Ci, szczerze współczuję, ale to chyba jeszcze bardziej mobilizuje, do szukania partnerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Przeniosło na drugą stronę. No to jeszcze raz: No i jest jeszcze jeden problem - dziś idę na imprezę i boję się, żebym właśnie tą dolną głową nie myślał... Bo ten mój dziki popęd robi swoje...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Może poznasz kogoś na tej imprezie:) Tego Ci życzę :) Chyba, że mowa o jednorazowym seksie, to cóż, dorosły jesteś ;) To nie dla mnie, ja nie potrafię iśc z facetem do łózka, tylko dlatego, że mam ochotę a szkoda, bo ułatwiłoby mi to trochę życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Też na ogół nie przepadam za przygodowym seksem. Raz mi się zdarzyło po krótkiej znajomości, bez miłości, no i taki nijaki był. Ale moje w tej chwili pełne po brzegi zbiorniczki mogą zrobić swoje... niestety...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlopie, lepiej nie ryzykuj, bo bys se wstydu tylko zrobil... po takiej wstrzemiezliwosci, to bylbys napalony, ze wystrzelibys, zanim bys wlozyl... jeszcze bys jej obrania i sobie obfajtolil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wiem co mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
W takim razie czego Ci życzyć? Udanej zabawy, dobrego seksu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Libra88 dziś W takim razie czego Ci życzyć? Udanej zabawy, dobrego seksu? usmiech.gif v Najlepiej czegoś stałego, wartościowej kobiety. Dla takiej, to wytrzymam jeszcze i miesiąc, a nawet i pół roku (chyba sam nie wierzę, co mówię;)) Dobrej zabawy po prostu, bo w cuda nie wierzę, żeby akurat dzisiaj... Ale niczego nie skreślam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
I tak, jak kolega wyżej powiedział - z seksu, to chyba i tak by były w brew pozorom nici...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Podobno miłość pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie, więc może dziś ;) Udanej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Anatratol dziś Mizianie też jest fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Podejrzewam, że odważniejsze mizianie z kobietą, która by mi się bardzo podobała, też mogłoby się skończyć wybuchem... No i wtedy większy problem - co by sobie o mnie pomyślała...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Anatratol dziś Dobra zabawa, zawsze kończy się happy endem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Libra88 dziś Anatratol dziś Dobra zabawa, zawsze kończy się happy endem jezyk.gif xxx OK, tylko zbyt szybki finał, mógłby zrazić do mnie dziewczynę, nie uważasz?;) Pewnie, że mógłbym drugi raz, ale to nie zawsze się sprawdza (np. w przypadku stosunku przerywanego), bo nie zawsze prezerwatywy mogą być pod ręką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Wiesz co, jakąś pierwszą lepszą, niedojrzałą pewnie tak. Ale dorosły, dojrzały człowiek jest tak skonstruowany, że potrafi myśleć. Od faceta wymaga się dużo w seksie, macie stanąć na wysokości zadania, bo inaczej porażka. Wydaje mi się, że myślący człowiek-kobieta, zdaje sobie sprawę, że takie wypadki mogą miec miejsce, prawda? JA z takiego powodu nie skreśliłabym faceta, bo niby dlaczego? Stres, chęc wypadnięcia na najwyższym poziomie robi swoje, można wybaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Jedno jest pewne - ze wstaniem nie miałbym problemu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Może będziesz miał okazję dzisiaj stanąć. Choć życzę poznania ciekawej osóbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Dziękuję:) Raczej do aż tak przygodnych seksów nie dojdzie, a nawet na pewno (może i niestety) - raczej dziewczyna, która by na to pozwoliła, mogłaby nosić coś w sobie, a ja tak jak wspomniałem - ukierunkowuję się na coś trwalszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Hej :) Jak po imprezce? Udana? Jak się trzymacie? Ja jestem wierna swojemu postanowieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Libra88 dziś Hej usmiech.gif Jak po imprezce? Udana? Jak się trzymacie? Ja jestem wierna swojemu postanowieniu usmiech.gif xxx No właśnie się miałem wypowiedzieć. Wyprzedziłaś mnie:) U mnie o dziwo na razie też jest dobrze - nie uległem. Wczorajsza impreza - bardzo miła - pobawiłem się z dziewczynami, chęć miałem ogromną, ale byłem opanowany. Najbardziej obawiałem się wzwodu, a to przy moim rozmiarze i w stroju wizytowym, raczej nie dałoby się ukryć. No ale trwamy dalej. To już 19 dzień dziś mija!!! Libra, niedługo będę lepszy niż Ty z poprzedniego postanowienia;) Polucji nadal jak nie było, tak nie ma. U Ciebie Libra, jakieś nocne orgazmy już były? Nie wiem, gdzie to wszystko się mieści, bo przecież produkcja nie ustaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Super, że impreza się udała :) Trzymam kciuki, żebyś pobił mój rekord ;) Dalej nie miałeś? Ja tez nie mam, żadnych nocnych orgazmów, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Nie mam pojęcia. Może jeszcze za wcześnie? U Ciebie powinny przynieść skutek łagodzący nieco napięcie seksualne (psychika), u mnie poza łagodzącym napięcie, zmniejszenie ciśnienia płynów;) Libra, a miałaś kiedykolwiek nocne orgazmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Może faktycznie za wcześnie. Właśnie nigdy ich nie miałam, aż mnie ciekawość zżera jak to jest :) A jak nie będę mieć? Co wtedy? JA nie chce już tego robić, chcę się oduczyć tego całkowicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Spokojnie, na pewno kiedyś się pojawią. Zawsze rozładowywałaś swoje napięcie w inny sposób, więc się nie pojawiały. To jest odpowiednik męskich polucji. Ja takowe miewałem, mimo że zawsze zaspokajałem swój popęd w inny sposób;) Przy takich nocnych orgazmach schemat u faceta i kobiety jest podobny - przyjemny sen silnie erotyczny, po czym budzisz się już w trakcie orgazmu, no i z tą różnicą, że facet ma zalane, śliskie gacie, a kobieta... no właśnie ciekaw jestem jak wtedy z nawilżeniem pochwy, ale wydaje mi się, że normalnie robi się wilgotna. Libra, obiecaj, że opiszesz, jak pojawią się u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Możesz być tego pewny, podzielę się wrażeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatratol
czekam z niecierpliwoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
anatratol dziś czekam z niecierpliwoscia xxx To był podszyw, aczkolwiek sympatyczny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
No i myślę, że 20. dzień możemy odhaczyć:) Muszę powiedzieć, że popęd raczej ustabilizował się na minimalnie niższym poziomie, bo kilka dni temu był szczyt i myślałem, że już nie przetrwam, jeśli jeszcze trochę podrośnie. Może jakieś płyny po prostu się wchłonęły lub zostały wydalone po prostu z moczem?? Dzięki temu chociaż fizyczne ciśnienie spadło... A jak u Was? Odliczamy dalej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
świetnie Ci idzie :) Ja dalej trwam w postanowieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Dziękuję. Tobie też dobrze idzie. A jakiś krótki opisik jakie wrażenia, jak Ci idzie, który to już dzień...?:) U mnie mija 21. dzień... jednak czuję, że ciśnienie znów rośnie, tym bardziej, że ostatnio było trochę pikantnych żartów z fajnymi dziewczynami... No ale mam nadzieję, że organizm znów sobie poradzi i odpuści mi trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×