Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anatratol

Decyzja zapadła i jestem jej wierny, muszę się Wam pochwalić:)

Polecane posty

Gość Anatratol
JustynkaPralinka dziś niestety wczoraj z rana odpadlam... 3 razy pod rzad...smutas.gif xxx I co teraz? Od początku, czy rezygnujesz z takiego życia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynkaPralinka
Anatratol dziś nie wiem, chyba sie porzadnie wyzyje jeszcze dzis, bo tez mam chec i od jutra zaczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Ty naprawdę jesteś napalony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Libra88 dziś Ty naprawdę jesteś napalony usmiech.gif xxx No... minęły równe pełne 2 tygodnie wczoraj... Nawet jeszcze polucji nie miałem... Trochę tego materiału zatrzymałem w sobie, skoro wcześniej praktycznie codziennie oddawałem z dobrą łyżeczkę...;) Libra, czy Was, kobiety podnieca sperma? W sensie jakbyś miała nią wysmarowaną cipkę, szybciej byś doszła?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Jak pisałam wcześniej, nakręca mnie podniecenie faceta, czerpię ogromną przyjemność z jego orgazmu. Czy bym doszła szybciej? Raczej nie, ale powtarzam, to co podnieca faceta, nakręca mnie. Więc jeśli, dana czynność podnieca jego, to to zrobię, bo jego przyjemność jest moją. Masło maślane z tego opisu wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Libra88 dziś Jak pisałam wcześniej, nakręca mnie podniecenie faceta, czerpię ogromną przyjemność z jego orgazmu. Czy bym doszła szybciej? Raczej nie, ale powtarzam, to co podnieca faceta, nakręca mnie. Więc jeśli, dana czynność podnieca jego, to to zrobię, bo jego przyjemność jest moją. Masło maślane z tego opisu wyszło oczko.gif xxx No to mnie zdziwiłaś, bo przecież sperma jest substancją uwalnianą w chwili szczytowego podniecenia. Mnie byłoby o wiele przyjemniej pewnie masturbować się, jeśli wcześniej wysmarowałbym sobie go kobiecym śluzem, bo przecież śluz wydziela się w chwilach podniecenia. To naturalne, że nas podnieca to, co sprawia przyjemność drugiej stronie - to anatomia seksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Poważnie, nie nakręca mnie to jakoś. Oj zdziwiłbyś się, są takie przypadki, które po prostu 'odbębniają' swoje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Libra88 dziś Poważnie, nie nakręca mnie to jakoś. Oj zdziwiłbyś się, są takie przypadki, które po prostu 'odbębniają' swoje i tyle. xxx Ale nie jesteś z tych, które sperma brzydzi... Oj jakbym miał troszkę kobiecego śluziku... to by się działo...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Nie, nie brzydzi mnie. Co ma mnie w niej brzydzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
No ale pewnie tylko swojego partnera. Jakbyś na przykład zobaczyła nasienie na desce, to pewnie by Cię brzydziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
To chyba normalne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
No właśnie nie do końca. Ja jakbym zobaczył śluz kobiety na np. desce klozetowej, bardzo by mnie to podnieciło, no chyba że wiedziałbym, że należy on do jakiejś starej, albo bardzo nieatrakcyjnej pani, wtedy - faktycznie obrzydzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Niestety tak...;) Ale na pewno jakbyś gdzieś spotkała spermę jakiegoś przystojniaka, nie podnieciłoby Cię, nie sprawiło przyjemności na przykład wysmarowanie nią cipki? Może teraz akurat tak mówisz, bo nie jesteś podniecona...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Nie, poważnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
No to chyba tym różni się psychika kobiety i faceta;))) A jak już sobie tak otwarcie rozmawiamy, to zawsze się zastanawiam, czy robienie minetki sprawia większą przyjemność mnie, czy partnerce. A jak Ty uważasz przy robieniu tego ustami facetowi? Też tak bardzo lubisz to robić? Pieścisz się przy tym ręką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Teraz Cię zaskoczę, nigdy nie robiłam ;) I nigdy nie byłam w ten sposób zaspokajana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Libra88 dziś Teraz Cię zaskoczę, nigdy nie robiłam oczko.gif I nigdy nie byłam w ten sposób zaspokajana. xxx W sumie jeśli dobrze pamiętam, miałaś tylko jednego faceta do takich intymnych przygód, więc może on nie miał takich potrzeb, może nie był zbyt aktywny w łóżku... Długo byliście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Rok, raczej mało 'otwarty'. Przy nim myślałam, że coś ze mną nie-tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
No to tal na prawdę rozbudził w Tobie chęci... A kiedy tak sobie rozmawiamy, wydzielają Ci się tam soczki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
O dziwo, nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Libra88 dziś O dziwo, nie. xxx Pewnie dlatego, że tak, jak wcześniej pisałaś, podnieca Cię tylko seksualność aktualnego partnera... a że akurat takiego teraz nie ma... No chyba, że dzisiaj popęd Ci trochę odpuścił, no i przez to te wypowiedzi poprzednie były takie "porządne";) Ile to już dni u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
Akurat w tym momencie, nie jestem podniecona, ani odrobinkę. W sobote miałam ten 'wypadek? To od soboty rana, jestem 'czysta'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Nie wiem już jak sobie poradzić z tym popędem. Zaraz zwariuję... Boję się, że jak już znajdę tą właściwą, to ją zamęczę seksualnymi pieszczotami...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Ojejku, jaką ja walkę dzisiaj ze sobą toczę... Ale jak na razie prowadzę ze swoją ręką. Nie uległem... Ale ile to kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynkaPralinka
jak Wam idzie? ja juz poleglam znow 2x pod rzad...:((( czyzby wszyscy polegli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
No właśnie. Coś nam wątek zamiera...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra88
A ja trwam w postanowieniu :) Mija tydzień :) Jestem z siebie dumna :) Jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
Libra, u mnie 18 dzień mija katorgi... Mam wrażenie, że już długo to nie potrwa, bo mam ogromne pokusy chociażby przy sikaniu, czasem wtedy stanie i nici z sikania... A jak w nocy stanie i sobie go dotknę, tą naprężoną skórkę, bez żadnych zmarszczek, dumnie sterczącą żołądź, to mam dziką ochotę poocierać się o pościel. Nie wspominam co dzieje się, kiedy widzę na żywo zgrabniutki tyłeczek, a jakbym zobaczył na zdjęciu gołą, wilgotną pochwę, chyba cały plan poszedłby w niepamięć... Po takim czasie bez oglądania takich zdjęć, filmów, człowiek zapomina pewne szczegóły budowy anatomicznej kobiecych intymnych zakamarków, co jako jedno z niewielu działa na moją korzyść;) Ciekaw jestem co u Rudzielca Zboczeńca i JustynkiPralinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatratol
No i jest jeszcze jeden problem - dziś idę na imprezę i boję się, żebym właśnie tą dolną głową nie myślał... Bo ten mój dziki popęd robi swoje...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×