Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

dodob ma rację Chilli..czarne buty nijak będą się miały do tej sukienki..mega prosta, skromna i bardzo ładna, do tego dodaj sporą bransoletkę i ten kucyk jak najbardziej..granat i czerń nie pasują do siebie..mówi Ci to plastyk:-)takie stonowane kolory ładnie wyglądają przełamane ostrym kontrastem, ale buty w kolorze fuksji nie bardzo Ci sie później przydadzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chilli sukienka ekstra a z tą fryzurą którą zaproponowałaś będzie wręcz perfekcyjnie. Ja bym dodała jakieś srebrne kolczyki nieco dłuższe ale takie nie masywne żeby cie nie przytłoczyły bo drobniutka jesteś. Jak dla mnie perełki będą zbyt grzeczne. Jeśli chodzi o buty to ja osobiście założyłabym wiśniowe albo ciemnoczerwone szpilki – dodałyby szczyptę pikanterii. Czarne według mnie nie sprawdzą się, jak nie masz kasy to pozostań przy tych co masz na zdjęciu, będzie ok. grzecznie ale ok. Załóż jeszcze bransoletkę, najlepiej taka pasującą do kolczyków albo w podobnym stylu, a szyje pozostaw bez niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chili bedziesz pieknie wyglądać i jeśli buty mają zrujnowac Twoj budzet to jak pisze Gruszka zostań przy tych co masz na zdjęciu ;) bedzie pieknie i baw sie dobrze to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Jesli faktycznie czarne nie pasuja to najwyzej zaniose te jasne do jakiegos odnowienia do szewca.. wiecie, jesli chodzi o kolory to nie mam zbytnio wyczucia.. A czy wstazka we wlosach moglaby byc czarna czy tez inny kolor? Jesli chodzi o bizuterie to wybiore dluzsze perelki albo tak jak napisala Gruszka- cos delikatnego, dluzszego w kolorze szarego srebra moze bo za takim jasnym to nieprzepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chilli czarne zdecydowanie nie, nadają stylizacji takiej ciężkości, a wstążkę zawiąż granatową, czarna wstążka mi się z żałobną kojarzy, a jasna u ciebie się nie sprawdzi bo jesteś blondynką - według mnie granat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Jestem szatynka ale mam rozjasnione konce wlosow do blondu;) Moze faktycznie- Wy Jestescie obiektywne w ocenie.. jasne buty i granatowa wstazka.. Bo z butow mam jeszcze takie jasniutkie sandalki.. ale to przymierze jak wroce do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem Chilli te sandałki stylowo nie grają, lepiej te pełne bezowe:-) miód malina, a wstążka rzeczywiście, nie czarna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
No mi te sandalki tez sie nie widza chociaz ogolnie to je uwielbiam. To faktycznie wybiore te jasne buty a wstazke moze granatowa albo szara- mysle ze szary tez bedzie pasowal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre miejsce, aby kupic Xenical lek na recepte, który dziala swietnie. Nie musisz poprzedniej recepty (ich internetowe konsultacje lekarza jest latwe) http://www.europetablets.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Chili na wesele ubrana ;) ja jade na wesele 26 sierpnia jesli pojade ;) bo musze do tego czasu schudnac i zakupic kiecke ;) ale to w koncu prawie 2 miesiace wiec jakbym sie wziela w garsc to byloby ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja1978
Cześć Dziewczyny, od poniedziałku jestem na Atkinsie. Trochę błądzę bo nie wiem co i jak i czy dore łączę ale jest 1,5 kg w dól :) z 79,5 na 78 kg :)) przy każdym wzroście to dużo ale ja mam 164 wiec wiele za dużo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja1978
wcięło mój wpis :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Jak ja pomysle ze od polowy marca schudlam 12kg to sama nie wierze.. bo przeciez jem a chudne a zawsze wydawalo mi sie to niemozliwe. Ale juz mam dosyc. Nie moge sie doczekac az mi dietetyczka podesle diete ze zwiekszona iloscia kcal i ogranicze cwiczenia do minimum.. Dzis na wadze 49.9kg. Ciesze sie, ale jak maz kiedys zobaczy mniej niz 50kg to mi leb ukreci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja1978
zaczynam z Wami waga 79 spadło 1,5 kg :) na atkinsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Chilli będziesz mega wygladac ☺ ale macie fajnie też poszła bym na jakieś weselicho , ale w przyszłym roku dopiero coś się szykuje u kuzynki więc jeśli dożyję to za rok I ja się będę bawić . Agdula oj nie taka silna wola u mnie jest . Zresztą widać ostatnio to tylko po pare gramów chudne na tydzień ;) ale i to cieszy . Ale macie dobrze z własnym domkiem nad morzem ! My wynajelismy we Władysławowie :) już się nie mogę doczekać ! Wstyd się przyznać ale pierwszy raz będę nad Bałtykiem . Wyjazd w niedzielę wieczorem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja1978
elimnuje węglowodany, jem dużo mięsa tłustego zero cukry ew filizanke sałaty, brokuła, szpinaku,rzodkiewki dziennie. Jesz do oporu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajajaj dziewczyny potrzebuje kopniaka mobilizującego – wczoraj wieczorem zjadłam 5 czekoladowych cukierków, a dziś wciągnęłam już krówki i pewnie zjem kawałek tortu bo córcia ma dziś urodziny. Op********e mnie porządnie bo tak nie może być – w końcu to forum motywujące więc możecie używać w stosunku do mojego obżarstwa słów powszechnie uważanych za obraźliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Ja zezarlam paczke czekoladowych ciasteczek.. matko, ponad 800 kcal. Czesc wciagne w bilans dnia- reszte bede pocic na biezni. I wiecie co? Nie mam specjalnie wyrzutow sumienia:p pyszne byly!!!:D Zawsze przed okresem to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja1978
no ja sama sobie dałam kopa :) ciężko wytrzymać wciąż jakieś imprezki w pracy, dzisiaj uważać Piotra i Pawłą :))) właśnie zjdałam malenki kawałek tortu :(((( ale na serio malutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chilli ty to nie musisz mieś wyrzutów sumienia gorzej zemną bo ja do celu jeszcze nie dotarłam – no no proszę tu nie drażnić starszej koleżanki na diecie chudzinko nasza. Oj pocenie mnie dziś czeka i to ostre. Anastazja no właśnie te krówki to na Piotra i Pawła – wyczułaś sprawę. Dobra ja ci daje kopniaka mobilizującego a ty mi się odpłać podwójnym – i wracamy na właściwe tory. A tak w ogóle to witam cie moja droga, bo chyba nowa wśród nas jesteś. No chyba że byłaś na samym początku, bo ja tu klikam od zaledwie jakiś 40 stron, więc jak coś to sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja1978
nowa, nowa :) witam raz jeszcze. fajnie, ze tak się mobilizujecie. Kiedyś z 10 lat temu pomogło mi bardzo podobne forum więc zaczynam ponownie :) z innym bagażem czyli z 2 dzieci :))) kocham jeść stąd dieta atkinsa :)) a Wy co stosujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×