Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Gość jaryba
mentosik-bardzo żle się odżywiasz, nie jesz śniadań, to błąd!!! jadasz za mało posiłków to drugi błąd! i kolejny podjadasz słodycze :) koniecznie musisz zjadać śniadanko, drugie śniadanko, obiad, i kolację -małe posiłki, ale trzeba je jeść! inaczej schudniesz ale potem będą problemy, sama je miałam, potem jak zjadłam coś w większej ilości tyłam i to dramatycznie i bardzo szybko !!!nie popełniaj moich błędów małe a często posiłki, nie rozpychasz sobie w ten sposób żołądka, masz co chwilę dostawę energii, poziom cukru jest wyrównany, nie ma skoków, nie masz ochoty podjadać, i co najważniejsze nie tyjesz w szybkim tempie jak coś zjesz niewłaściwego, poza tym wszystkie organy wtedy dobrze pracują np trzustka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
malami doskonale się odżywiasz :) ja też tak robię jak ty, już sporo w życiu przeszłam i się naczytałam o odchudzaniu :)poza tym zdrowie jedno i bezcenne :) też jem od razu praktycznie po wstaniu, pilnuję tego jak oka w głowie, nawet jak nie mam ochoty, w dzieci tez wciskam śniadania, bez nich nie wychodzą z domu :), słodycze eliminuję jak mogę, i staram się jeść co 3 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
nowastara-polecam takiego niezbyt rygorystycznego dukana, jest ok, normalnego nie polecam :) trzeba trzymać się trochę zasad i naprawdę efekty są szybko widoczne, jeść też trzeba, nie głodzić się, lepiej chudnąc troszkę wolniej ale efektywniej, takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
fredka32-to pisz tutaj , będzie nas więcej :)razem raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
nowa stara-skąd ja to znam :)mój jak ostatnio miał gorączkę przy grypie to myślałam,że zejdę :) gorzej niż z dzieckiem, on już umierał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
a u mnie waga z dzisiaj : 80.900 kiedy zobaczę 7 z przodu? nie mogę się doczekać, naprawdę nie mogę ... dzieci mam nadal chore, sama chora, siedzimy w domku, dietkuję nadal ale nie drastycznie, na razie nie ćwiczę, nie biegam, nawet nie spaceruję :) totalne byczenie :) schudłam 3.200 w 5 dni jutro 6 dnień uderzeniówki przede mną, byle do poniedziałku będzie warzywnie, będzie w miarę normalne jedzonko :)bo na razie wszystko takie że uszami wychodzi :) :) :) ale trzymam się bo waga ładnie spada, naprawdę ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ryba staram sie jesc normalnie ale u mnie duzo produktow odpada. Wysokobialkowa odstawilam. Wole jesc normalnie jednak wedle zdrowego odzywiania. Juz odzwyczailam sie od restykcyjnego odchudzania. Co do dukana kiedys go stosowalam. Zostalo mi jeszcze 18.5kg do zrzucenia. Zwaze sie dokladnie w piatek jak @ sie pozbede wtedy waga bedzie bardziej miarodajna. X Wiedza na temat odchudzania i zdrowego odzywiania mam obszerna o coz z tego jak nie zawsze sie do niej stosuje :/ X A swoja droga uzywanie fixow knorra itp albo pijecie gorace kubki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AguTka89
Jaryba Ty super chudniesz też bym tak chciała. Podaj przykładowy jadłospis :-) ja dziś nagrzeszylam strasznie bo zjadłam po kolacji loda i parę paluszków a tak to słodycZy nie jadłam ajc :/ to było 3 godz temu teraz 50 brzuszków za chwilę kolejne 50 i idę spać. Jutro będzie bardziej drastycznie hehe :) wagę zakupi mi jutro maz :-) buziaki dla wszystkich dazacych do celu optymistek :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dziś mój dzień był jakiś zakręcony... Mało czasu na wszystko :-( mój organizm przyzwyczaił się już do 5 posiłków dziennie i sam domaga się dawki energii o danej godzinie. Dziś nie zjadlam obiadu z braku czasu i potem źle się czulam :-( mialam taką pustkę w żołądku A do tego zjadlam dziś wafelka. Jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii ją czasem uzywam Fix z knora. Najczęściej uzywam ich jak robe sos do makaronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
malami-mnie gubią słodycze i to,że kocham jeść :) kubków gorących nie używam, nic z proszków nie robię ja też muszę sporo zgubić, aż sama się sobie dziwię kiedy ja to nabiłam, jeszcze niedawno ważyłam 57 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
agutka- już pisze dzisiejsze menu śniadanie: serek homo naturalny+4 paluszki krabowe, o,5 litra kawy inki z mlekiem 0,5% obiad: 6 paluszków rybnych smażonych na oleju (bo dzisiaj zrobiłam odpust lekki i postanowiłam zaszaleć z olejem :))+ 2 ogórki konserwowe+2 kawy rozpuszczalne z mlekiem 0,5% deser: płatki pszenne i owsiane (po 4 łyżki duże każdych) na taki rondelek mleka 0,5%+ 2 serki waniliowe Danio do tego dodałam żeby to jakiś smak miało - i to rozdzieliłam na dwa razy, 1 raz zjadłam na ten deser a drugi raz jak film oglądałam, czyli około 22.30 ...wiem nie powinnam , ale jeść mi się chciało :) a miałam mieć tą jedną część na rano na śniadanie :)a na kolację miały być jaja albo ryba do tego masa różnych herbat owocowych, ziołowych itp takie mało zdrowe dzisiaj miałam menu, jakiś spadków jutro się nie spodziewam :) ale normalnie to np jem serek grani na śniadanie, potem np kawał grillowanej ryby, na deser dwa serki waniliowe Danio, i np jajecznicę z dwóch jaj z odrobiną wędliny na kolację staram się by jednak codziennie coś innego jeść czasem na obiad mam udko, czasem zupę żoładkową (ale bez jarzyn na uderzeniówce tylko mięsko +wywar ), może byc np wątróbka itp jem na małych miseczkach...dzisiaj tylko pożarłam szczególnie na noc, jak prosię, bo chyba z 3/4 litra tego mleka było jak nie z litr :) +te płatki(8 łyżek) + 2 serki Danio waniliowe, więc nabiłam i czuję się nażarta sama jestem ciekawa co to jutro będzie....a pójdę z ciekawości się zważę teraz ile mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
powiem wam,że od paru miesięcy jem co 3 godziny małe posiłki i teraz jak zjem jakiś większy posiłek na raz to mi normalnie aż się niedobrze robi, taki brzuch mam jakbym przeżarta była dawniej dopychałam do bólu jadłam dwa, trzy posiłki dziennie i ciągle czułam się głodna, często wieczorami dojadałam jeszcze takie ilości różności odkąd jem kilka razy te małe porcje dziennie naprawdę nie rzucam się na jedzenie i czuję,że mi one wystarczają, może mi się żołądek obkurczył :)od około dwóch miesięcy w sumie już nie tyję tylko albo stoję na wadze albo chudnę, więc też jakiś postęp jest :)problem tylko,że przy zdrowych posiłkach i ruchu za mało chudłam, jakoś tak nie umiałam sobie tego wyważyć by było ok, bo albo schudłam 100 gram, albo 400 a potem np mi waga skoczyła i tak się bujałam na tej samej wadze w sumie kilka miesięcy nawet intensywne bieganie nie bardzo mi pomagało, poza tym jednak jedząc węglowodany ciągnęło mnie do słodyczy, nie wiem czemu...a teraz jakoś nie bardzo mam ochotę nabiał chyba hamuje mi łaknienie , w ogóle mi się jakoś mniej jeść chce na tej diecie, jestem jakaś bardziej najedzona po posiłkach może dlatego,że takie pyszne są i urozmaicone :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
i jeszcze co zauważyłam odrobinę cukru co jakiś przynajmniej czas muszę mieć bo inaczej głowa mi pęka i na niczym nie jestem w stanie się skupić...a jak sobie choć takie dwa serki zjem czy jeden nawet to już mi się robi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
a jak nie serek to coś domowego mało słodkiego, na pewno w 2 fazie P+W zrobię czasem coś sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
idę już spać...jutro muszę wcześnie wstać fajny film oglądałam, ale smutny:http://www.filmweb.pl/film/Niech+b%C4%99dzie+teraz-2012-627415 akurat ktoś bliski choruje u mnie na raka, więc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AguTka89
Jaryba ja akurat małemu pampersa zmieniłam bo się obudził i od razu mleka pojadl. Tu u teściowej tak mi źle śpi co godz się budzi nie wiem czy to zęby czy to powietrze suche w bloku bo w domu na wsi mi ostatnio spał po ponad 3 godz... eh od weekendu będę już u siebie. Mieszkam tu bo mąż mial bliżej do pracy i ha centralne i mały to tak rady nie dawałam tu mi wygodniej w bloku mnie nic nie obchodzi ale już idę ciepło robi mniej palenia A i mały już podrosl ma 7 mcy to radę sobie dam. W domu nam przestrzeń i powietrze normalne a nie tu 30m2 i się dusimy. W dodatku z teściową szału dostaje. . Jaryba ja też dziś zgrzeszylam każdy ma słabości. Mi też jak się chce słodkiego to jogurt z musli, kisiel albo jakiś owoc wrzucamna ruszt :-) ja na obiad mięso głównie duszone ala gotowane rzucam na patelnię nagrzana obsmaze Ale to niewiele bo mi się klei do patelni często podleje woda i duszę. W domu jem dużo z grilla elektrycznego też zdrowe.. chyba? Hm już sama niewiem. Ja dużo sałatek jem z kurczakiem czy grecka bez oliwek heh sałata mi się nie znudzi. Ok gonie spać bo rano padne. Dobranoc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
I jak przeczułam za dużo tej owsiany wczoraj dojadłam i to jeszcze na noc i dzisiaj wzrost na wadze 100 gram do tego było smażone....no trudno....jutro mam nadzieję będzie lepiej...dzisiaj już jem dietetycznie czyli na śniadanie serek grani...zaraz zmykam do ginekologa a potem muszę z dziećmi do lekarza iść mała mi znowu coś troszkę gorączkuje może od tego ucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32
Jaryba i Agathu wy to chyba spania nie macie. U mnie na razie dietetycznie, po poludniu idę na basen z młodszą córką. Miała obiecane tylko pogoda troche nie bardzo bo sypie śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) Ja sb zdaje sprawe z tego ze za malo jem ale jak ja wstaje o godz 10 to sniadania wczesniej niz o 12 nie wcisne w sb, po prostu nie dam rady. Wiec jak ja zjem o 12 to pozniej juz nie jestem glodna kolo 15 zjem jogurt no i o 17 kolacjo-objad i wiecej nie dam rady. No oczywiscie oprocz slodyczy. Ale to jest tylko moje widzi mi sie. Bo bez slodyczy teaz dam rade ale zawsze mam jakies super wytlumaczenie na zjedzenie czegos slodkiego. Wiem jestem beznadziejna. Kiedys jadlam regularnie i to same zdrowe jedzenie ale tylko na tym tylam, pewnie cos robilam nie tak. Nwm juz co ze sb robic. Powinni mi wgl nie sprzedawac slodyczy w sklepie, na czole sb chyba naklejke przylepie ze nie mozna mi kasowac nic slodkiego. Jeszcze w dodatku ciagle boli mnie glowa i odkladam wizyte u lekarza bo nie znam az tak dobrze jezyka zeby sie dogadac a glupio mi tak kogos prosic o pomoc. A w sumie boli mnie codziennie przez kilka godzin. Jakis koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa stara
hej dziewczyny co tam słychać? ja ciag dalszy braku apetytu i jakichś dziwności w żołądku. Mam nadzieję że to nie jelitówka bo ja to ja ale dzieci... masakra. MEENTOSIK a kiedy bedziesz w PL? zarezerwuj sobie już wizytę, lepiej sprawdzić skąd takie bóle glowy. spokojnej środy, jejku już sroda, dni mi gdzies uciekają... buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesia100
Witam kobietki ja tylko na chwilunie ...dziś straszne dużo pracy i padam na twarz ;(( ale dietetycznie w dalszym ciągu 1200 kcal nie przekraczam od poniedziałku i pije litrami zielona herbatke nie żebym lubiła ale podobno ma dobre działanie więc czemu nie .Dobra uciekam do dalszej pracy ...buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka, dzisiaj trzeci dzień bez kawy i słodyczy :-) Mam nadzieje że będą efekty na wadze. Teraz czuję trochę głoda ale nie ma bata, dzisiaj już nic nie jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuska1718
Niffi dzisiaj oglądałam program o kawie. Z tego co mówili to przyspiesza metabolizm i hamuje chęć podjadania mieczy posiłkami. Tylko ze max 3 filiżanki dziennie. Ja ogólnie kawy nie piję i nigdy nie piłam. Ale nie próbuje bo raczej bz cukru by mi nie poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa stara
hejka dziewczyny a ja dziś z kolei oglądałam na tvn reportaż o jakims przełomie w odchudzaniu i małżeństwo wypowiadało się że liczba posiłków nie ma znaczenia jeśli chcemy schudnąć (co 3-4h niekoniecznie, można żyć na 3 posiłkach dziennie i chudnąć przy zachowaniu odpowiedniej liczby kcal zawierającym już odpowiedni deficyt) no i bądź tu człowieku mądry ;) Chyba każdy musi znaleźć swoją własną metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki,mialam wczoraj sie odezwac ale tylko czytalam czytalam i nic w koncu nie napisalam. Z dieta ok. Dzis czeka mnie mnostwo roboty plus pakowanie. Niestety jutro juz powrot do pracy. Mam nadzieje ze dalej bedzie ok z dieta. Uciekam teraz w pity i na kawke. Od rana jak wstalam mam lenia i nie moge sie z lozka wywlec Tymczasem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32
Hejka, no ja z dietą też dzisiaj, wróciłam ze szkolenia i nastawiłam pranie. Taka piękna pogoda tylko trochę chłodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady1000
Dla mnie ogromną motywacją jest kupowanie sobie czegoś nowego. Kto jak nie ja wie, jakiej bielizny potrzebuję? polecam tę z Alles :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×