Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Jak to jakie sprawy:D, ty juz dobrze wiesz, jestes juz duza dziewczynka:classic_cool:, a moze Cie wziasc na prywatne lekcje:D...zblizen intymnych X Dodam jeszcze, ze im wiecej zblizej intymnych tym dluzej zachowuje sie mlodosc i jest sie szczesliwszym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczór dobry:) o Tak Wiola:) odebrałam prawko. Teraz jest w formie plastikowej chyba oczipowanej karty bo tyle tych bajerów na niej. Pewnie w razie co to można człowieka namierzyć ;) Widziałam, że w Wydz. Komunikacji mam swoją teczkę:D o Klawy:) mam nadzieję, że nie będzie mi dane spotykać się z tymi drogowymi chłopakami, nie umiem dawać łapówki:D No prosze, profesora intymności mamy tutaj:P ale chyba bez przesady z tymi zbliżeniami, przecież to jakby nie było zabiera energię, co? o Zuzia:) no niby luty ale to już bliżej niż dalej do wiosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam ,bzdura :D. Klawy ,czy wiesz ,ze co za duzo to niezdrowo :-)Ponoc uzaleznienie od seksu jest powaznym zaburzeniem psychicznym :-p Ferdzi ,nie bryknela nigdzie z Saamem ,ani saama ,po prostu odpoczywa w domku :-).Pozdrawia wszystkich i niebawem tu wroci :-) ...Tak dlugo pisalam (z przerwami )te kilka slow ,a w tym czasie byla Cal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi daje energii:D, czuje sie jak nowo narodzony:P, az bym fruwal:classic_cool: Cal, jak nie dasz lapowki to dasz prawko i bedziesz musiala jeszcze raz robic:D...mam nadzieje ze nie:D X Daa, a slyszalas przyslowie "Od czestotliwosci glowa nie boli":D, a juz wiem dlaczego Cie glowa boli:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy ,jestes uzalezniony od seksu i moze nadejsc czas ,ze bedziesz musial udac sie na terapie jak np.Tiger Woods :-) ...Klawy ,moja 'glowa' nie boli z braku seksu ,ale Twoja 'glowa' ,to z pewnoscia musi bolec ,nie ma to tamto :-) http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201602/1455807831_lu3wob_600.jpg ....Jesli masz na mysli moja glowe ,to dzisiaj nie boli ,i seksu nie bylo :-).Aby zakonczyc ten temat ,to powiem ,ze nie ilosc jest wazna ,a jakosc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo przyjemne uzaleznienie:D, chcialbym moc dluugo brykac:P. A tak powaznie bardzo nie jestem uzalezniony:D...chyba. X :D:P, bardzo ladnie powiedziane Daa, a jak tam Twoje zdrowko dzisiaj:D? widze, ze wiecej piszesz:D X Jeszcze dzisiaj 'glowy' nie uzywalem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość osaamotniony
dobry wieczór :) l Ja dopiero przed chwilą dotarłem do domu. Ta praca chyba rzeczywiście mnie wykończy. Być może to niedorzeczne ale po części saam sobie to gotuję. Chyba muszę być bardziej asertywny czy jak to się nazywa. Mam nadzieję że jutro jak człowiek: osiem godzin, torba w rękę i do domu. A tu jeszcze trzeba za prąd przelać bo termin upływa. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość osaamotniony
Celinko :) dziękuję za podpowiedz. Zaraz skorzystam. Z braku czasu nie chciało mi się szukać. Ale także chciałem sprowokować aby Gość jeszcze się pokazała. Jednak rozumiem że może mieć dużo na głowie. Gratuluję prawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość osaamotniony
W odciski na dłoniach od tej przyjemności trudno mi uwierzyć. Mnie straszono włosami między palcami ale nie dawałem wiary tym niedorzecznościom :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość saamogrający
Jeszcze zagram w temacie dnia. Znaczy w drugim temacie. Polecam przyłączyć się do końcowego śmiechu. Ćwiczenie przepony zawsze wskazane. l Maanam - Nie Poganiaj Mnie l https://youtu.be/3IxB_fkMmaE l dobrej nocy :) l kolorowych powolnych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calinesso- 🌻🌻🌻❤️👄 ❤️👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) śpiochy wstawać!!! a pracusie niech organizują sobie przerwę;) o Zastępując chwilowo, mam nadzieję Ferdzi, zapraszam na miłe chwile na tarasie full wypas:) http://www.tapeciarnia.pl/tapety/normalne/179018_ocean_taras_pieczywo_owoce_sniadanie_tropik.jpg myślę, że kawę tam podano w tym białym dzbanku bo jak nie to już dzwonię z reklamacją :D o Dla mnie z tą wiosną zacznie się nowy etap życia:classic_cool: oczywiście związane to jest z nowymi możliwościami, większym poczuciem wolności jakie daje bycie mobilnym :) Będzie też inny styl ubierania się. Na rower to raczej w portkach i płaskim obuwiu więc teraz nareszcie będzie bardziej tak jak lubię:) o Piątek i prawie koniec lutego bo 26 jego dzień, imprezują dzisiaj: Aleksander, Mirosław A święta też ciekawe i śmieszne :D Dzień Dinozaura Dzień Pozdrawiania Blondynek Dzień Spania w Miejscach Publicznych jak na razie blondynka pozdrawia Was serdecznie i życzy miłego dnia:)🌼 ps. Gościu:) czym spowodowane jest tyle dobroci dla mnie? dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Postanowilam otworzyc nasz klubik :-),jesli ktos mnie nie wyprzedzi :-),poniewaz rozsmieszyly mnie dwa ,powiedzmy swietowane Dni w kalendarzu :-).Tak wiec dzis obchodzimy Dzien Pozdrawiania Blondynek ,Dzien Spania w Miejscach Publicznych :-)i Dzien Dinozaura . Pozdrawiam wszystkie Blondynki :-) Spanie w miejsu publicznym nie bardzo mi odpowiada ,tak wiec poki co nie podjelabym sie takiego wyczynu :-) ...No i masz ,Cal mie wyprzedzila :D Kawosze i Herbaciarze pewnie juz wszystko spili ,wiec nie bede czestowala tymi specjalami,a po drugie nikt tak dobrej kawi i herbaty nie parzy jak nasza Ferdzi i gdy do nas wroci ,to pewnie nam wynagrodzi braki z nawiazka :-) Dobrego dnia Mili . ...Zle edytowalam to o wyprzedzeniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) sorki:D nie śpię juz od 8 i cierpliwie czekając dałam szansę innym na otwarcie:) ale że później trzeba do pracy więc już rozpoczęłam nasz maraton życia wirtualnego:):D prawie się styknęłyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l cześć Celinko 🌻 l hej Danusiu 🌻 l Spanie w miejscu publicznym w przeciwieństwie do uprawiania sexu nie jest wykroczeniem. Można więc w parku na ławeczce lub na autobusowym fotelu. Ja pewnie nie miałbym problemu z zaśnięciem, zwłaszcza dzisiaj. Oczywiście musiałoby być ciepło w takim miejscu co by sie nie obudzić z dreszczami. Podczaś choćby drzemki w publicznym miejscu lepiej jest nie posiadać przy sobie wartościowych rzeczy. l Blondynki naturalne i przysposobione oczywiscie serdecznie pozdrawiam 🌻 rzecz jasna z pozycji dinozaura bo chyba powinienem się do takowych zaliczyć. Chociażby ze względu na kafeteryjny i topikowy staż. O wieku też wspomnę. l udanego piątku filtrującym :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :) najpierw się posil a potem zdrzemnij na powyższym tarasie :D, tam na pewno ciepło i morze sennie szumi.... miejsce też pewnie publiczne w jakimś kurorcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️👄 To i ja sie dziś przywitam z Wami ;) Liness :) sorki za zamieszanie, ale to miało być całowanie z zaskoczenia, tak? :D niestety zaskoczenie wirtualne ...;) bo faktycznie w Stolicy byłem (jestem) :) Pozdrawiam Cię blondyneczko długowłosa ;):D Daa :) dobrze Cię widzieć ;) Saam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liness :) pięknie dziękuje ;) :D taką właśnie lubię...kwaśna, ze twarz wykręca, i ładnie podana ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wiola :) Dziękuje i Tobie miłego dnia i szaleńczo spokojnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Hej Oli:-D Jak byś przez przypadek był u Caal to daj Jej wielkiego buziola od Wiolki,tylko wiesz tak w policzek:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam przedweekendowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Wiolka ;):D Oczywiście, że dam buziaka od Ciebie Liness, i wiem jakiego, wiem...i gdzie :D ale nie ręczę za siebie, jak by, przez przypadek (mogę sie potknąć), był gdzie indziej to wybacz ;) :D :D :D Na razie utknąłem w Wawie na dobre ...nawet na weekend ;) a od poniedziałku urlopik ;) Miłego weekendu Tobie i wszystkim 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×