Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość gość saamozwańczy
Muzyki dzisiaj było dużo na topiku więc ja już nie będę grał. W zamian podpowiem tym którzy jeszcze nie rozumieją czym jest łapówka, oczywiście prostymi słowami l https://youtu.be/taHnkW6h97E l i że korupcja może być nawet w rodzinie l https://youtu.be/acrR5BNFq2I l dobrej nocy wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim:)👄 o U mnie na bogato, dopiero było słońce na błękicie a teraz z nieba sypie się kasza:D ale nie manna tylko jakby ta jęczmienna na krupnik. Dziś Dzień Niespodziewanego Całusa więc stąd moje powitanie. Ciekawe czy taki całus musi być szybki w wykonaniu czy może być namiętny?:P ;) o Całuśnego dnia wszystkim:) ps. może całusy ściągną dziś całą ekipę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he moje całusy od dzisiaj są różane bo akurat wczoraj po pracy zakupiłam sobie wazelinkę do ust gdyż poprzednia pomadka się skończyła. Zawsze używałam pomadki a teraz mam wazelinkę w tubeczce ze skośną końcówką w której jest maleńka dziurka. Jest z olejem kokosowym i proteinami jedwabiu i cudnie pachnie różami:) http://4.bp.blogspot.com/-tk7la09LDW8/VZqwsyH4NVI/AAAAAAAAFxM/FG-SU556Aes/s1600/SAM_3413.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Zaglądam w przerwie na kawę,a tu całkowite wyludnienie:-D Witam cieplutko U mnie cztery pory roku,łącznie z silnym wiatrem. Ferdżi pewnie korzysta z życia,szaleje,gdzie Ją nogi poniosą;-)Super Ferdżi,że zastrzyki swoje zrobiły,cieszy mnie to niezmiernie oby tak już zostało;-) Caal też jesteś chyba mocno zajęta,bo Cię nie widać😭 Daa jak się czujesz? Saam to wiadomo,wiecznie pracujący człowieczek;-) Lece już miłego dzionka,zostawiam Wam http://id.joe.pl/sub_images/pictures/56ff58bb1f68d656278b9450358a0f0c_th2.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Hej Caal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna bywalczyni
Witam wszystkich:) U mnie dzisiaj byla snizyca a teraz slonce swieci X Cali to calusna jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola👄 też zapracowana jesteś, miłej kawki:) fajne całuski;) aż przypomniał mi się zapach psich szczeniąt:D o Ferdzi:)👄 przepraszam, że nie odpowiedziałam na Twoje przyjazne gesty i pytania😭 tak się złożyło, że mamy z M takie same zmiany co nie ułatwia mi pisania. Teraz np. się położył bo go zmógł katar i nawet wziął sobie wolne na dzisiaj. Więc sobie trochę poskrobię na topiku:D Też myślę podobnie jak Wiola, że wykorzystujesz dni bez bólu nóg i dosłownie fruwasz gdzie chcesz;) o Witaj Jola👄 golaska? i ja go nie widziałam? muszę wrócić do wczoraj ale tyle tego było, że chyba wszystkiego nie widziałam:D aha...już widzę ten ze skaczącym brzuszkiem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaaaamusionek
czesc tsipy i kazdej z was rozyczka czerwona w rozjechana kotasami doopke🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D czerwone rozyczki w natarciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koliberr vel madam przestan sie slinic :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! :) l witam panie 🌻 -y l Wreszcie kawałek przerwy. Mocno zapracowany dzień. Powtarzam: zapracowany. Chociaż oczywiście wołałbym aby był zacałowany. Ale jest nadzieja bo robi się ciemno. Żeby jeszcze wylaczyli prąd. W sumie prawie pod ręką mam główną wajchę odcinającą napięcie. Ale bym grasował po zakładzie. Tylko żeby jakiś facet nie wszedł w drogę. l I już się nasiedziałem, podobno jestem potrzebny tam gdzie mnie nie ma. l udanego środowego wieczoru :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×