Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość gość
klawy, samus, smutno wam na erotycznym, brak zainteresowania swoimi zwlokami az tutaj musicie nudzic?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Klawy Hej Saam Klawy widzę że odrobiłeś dzisiejszą lekcję na temat łapówek:D Saam też się załapałeś na łapówkę, ale takie łapówki , to nie łapówki, tylko miły gest, poczęstunek, no chyba że coś za te michałki opałki musiałeś zrobić ekstra :D Przykro mi, że znów będziesz się męczył w pracy, a może Ty się nie męczysz, tylko uchachany jesteś, bo tam może będziesz miał damskie towarzystwo :P a nam tu wciskasz, że trudne warunki :D Przyznaj się Saam:D Jak widać na załączonym obrazku, z mojego kina nici:( Za oknem nadal słońca brak i leje jak z cebra:( Wzięłam się więc za pozostałe prasowanie i wreszcie wszelkie zaległości zostały pokonane :D Położyłam też farbę na włosy, ale albo za krótko trzymałam, albo jakaś słaba farba, nie widzę zmiany Idę teraz do kuchni przygotować coś na obiad. Pomyślałam o pyzach z pulpetami w sosie pomidorowym...jak myślicie mogą być ? Daa, czyżbyś spała tak długo ? A Calinessa w pracy ? czy może testuje autko ? Olivier pewnie przemierza wschodnie połacie kraju i nie ma czasu tu zaglądnąć. Widzę że nadal tu cisza, a ja mam znów gościa:D Tym razem odwiedziła mnie wnusia, więc jestem już cała dla niej:D Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klawy a czy to ma jakies znaczenie ? Potem porozmawiamy :-) I nie nazywaj mnie gosciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otwierasz YT na nowej zakladce, ale tylko w przegladarce, jak znajdziesz ulubiony utwor, przytrzymaj palcem do momentu az pojawi Ci sie pasek z mozliwosciami, klikasz na kopiuj link adres, bo chyba tak bedzie sie wyswietlalo po polsku, otwierasz poprzednia zakladke i wklejasz, powinno dzialac:), potestuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytam ktora koorfa kasuje wpisy? nie macie cywilnej odwagi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to Daa:) ukrywa sie pod gosciem, bo nie stawia znakow polskich:D X I jak tu nie usunac takiego wpisu:D, juz ide po miotle bo trzeba to uprzatnac:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to ja bylam ,ale nie tym gosciem z 18:13 . Mam gosci od rana i pisze ukradkiem :D Do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobilem dobry uczynek:D, jak auto parkowalem to poszedlem do automatu kupic bilet i...znalazlem karte kredytowa :D, ktos kupil bilet i zapomnial wyjac karte, wiec ja ja wzialem i...pojechalem na wielkie zakupy az wyczerpalem wszystkie srodki:D:D, nie, nie zrobilem tak, wzialem karte i zawiozlem na policje:D. X No Daa, ale Cie wyczulem:D X Jola, ciesze sie ze moje wskazowki pomogly:D, dzieki za buziaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×