Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam weekendowo. Saam ubiegl mnie z otwarciem topiku. Mamy ostatni weekend wiosny. Kalendarzowe lato sie zbliza. Za oknem slonce. Proponuje wycieczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ranne ptaszki Ferdżi dziękuję i również gorąco pozdrawiam i mocno,ale to tak bardzo mocno ściskam:-D Daa aż z ciekawości dzisiaj wdepnę do mojej biblioteki i zobaczę czy maja Baxterów,to już jesteś prawie przy końcówce;-) Caal to fajnie,że sobie odpoczniesz,tam naprawdę można się zresetować.Po za sezonem oczywiście:-DChciałam Ci podać nr.tel gdzie można tanio sobie odpoczywać,a i co najważniejsze,można spokojnie bez stanika się opalać:-Dco z resztą sama to czyniłam:-P Zuzia miłego spacerowania;-) Udanego dzionka;-) A Daa dzisiaj zrobię z marsikami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zuziu 🌻 jeszcze tylko dwie godziny i będę miał wycieczkę .... z pracy do domu. I Hej Wiola 🌻 numer telefonu to mi raczej nie będzie pomocny ale możesz podać mi adres albo chociaż kierunek. Może akurat to będzie w zasięgu mojej lornetki ;) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie ,dwa razy pisalam i dwa razy wcielo post Tak wiec do trzech razy sztuka Dzien Dobry 🖐️ Saam ,ja juz kiedys Ci dawalam :-),ale Ty sie opierales .Suma sumarum wziales :-) Moze przypomne ,poniewaz mimo ,ze pamiec szwakuje to te moja wielka :D tworczosc poetycka pamietam :-) 'Saamie ,Saamie coz Ci dam Jedno serce wszakze mam Serce moje juz zajete Moge dac Ci tylko reke Reki nie chcesz ,no to trudno Znikne stad i bedzie nudno Wola Saam ,nie odchodz Daa Niech juz bedzie reka Twa :-) ..Wiolka ,przytargalam dzisiaj 4 nastepne tomy tej sagi ,takze nie bede sie nudzila :-) Miala byc teraz drozdzowka ,ale znow mnie kusi ,oj kusi na babeczki :-).Stoi jeszcze jeden bidok pod kloszem i potrzebne mu towarzystwo ,czyz nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak.Następnym razem Saam,jak tam będę,to dam Ci cynka i namiary na to miejsce.Ok?:-D Dzisiaj nic nie poczytam Daa,bo pocałowałam klamkę:-(Za ciasto drożdżowe raz się wzięłam i więcej tego ciasta robić nie będę:-D raz zabrałam się za drożdżówki,wyszły mi racuchy:-0 Wiem,wiem,że zaraz powiecie,że to najprostsze ciasto,ale jak mi raz coś nie wyjdzie to potem kapelnica:-Dza to dzisiejsze babeczki z marsem w środku wyszły mi super-pycha:-D:-D:-D Daa ale te z marsem też są lekko wybuchowe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrobilam sie i teraz pojde polozyc sie na boku :-)i poczytam ,choc spac mi sie chce po znow nieprzespanej nocy . Wiolka ,mowisz :-),ale krzywdy piekarnikowi ani Tobie nie zrobily ? :-) Oczywiscie u mnie tez juz stoja jeszcze cieple babuszki :-) Wiolka ,przy Tobie to chyba nie mam szans na pieczenie drozdzowki :-) Nie zniechecaj sie i probuj ,moze zrob kiedys drozdzowke bez wyrabiania ; http://napiecyku.pl/wp-content/uploads/2015/06/IMG_6338.jpg Popatrz jaka ladna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna bywalczyni
Hello all :) Wreszcie już po pracy jestem :) laba na całego. Tylko martwie się o egzaminy zawodowe syna dzisiaj , zawsze tak było i nigdy mnie nie zawiódł pod tym względem. x Cali wczoraj szlo wytrzymać bez parasola, ale nawet jakbym go miała to nic z niego by nie pozostało bo u nas chyba przeszlo małe tornado. Jak mi nawet kalafiory fruwaly w powietrzu. Szkoda że nie zrobuiłam zdjęcia tego fruwającego kalafiora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jola Nie martw się,jak masz dobre przeczucie to wszystko będzie git;-) Daa a czemu prze ze mnie?A kto mnie zaraził babeczkami,co?;-)poza tym babeczki są szybkie do zrobienia i szybko stygną:-D:-D:-Ddrożdżówkę na pewno też popełnisz,bo szybko myślisz:-D Call miała dzisiaj piec,to może coś nam podrzuci:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Violka :) Przekonam sie dopiero o wynikach na koniec lipca:) Zawszer tak było : jak postawówkę kończył i gimnazjum. Za dwa lata czeka mnie jeszcze matura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna bywalczyni
Nie mam po co siedziec dzisiaj Spokojnego wieczoru Wam zyczę i udanej Niedzieli Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nareszcie i dobry wieczór:) o A ja chyba z pięć razy próbowałam dać coś od siebie tzn napisać post ale wciąż coś stawało na przeszkodzie. Dzisiaj miałam gwarno bo są dzieci :) ale jedne już pojechały w góry na wycieczkę a drugie też się pozabierały do siebie. Poza tym szanowny i nie mogący ze mnie spuścić oka M:D udał się do pracy na nocną zmianę. Dzisiaj piekłam ciasto biszkoptowe z budyniem i galaretką truskawkową. W jednej części ciasta w galaretce były plasterki banana a w drugiej truskawek z uwagi na zróżnicowane dziecięce gusta. o Ferdzi :) oby gdy będziesz chciała odpocząć po pracy to echa tychimprez zamilkną. chyba, ze Ty z tych co im armaty nie przeszkadzają w spaniu?:D o Wiola:) serio masz nr telefonu do takiego wypoczynku? jak tak to zaraz wpiszę adres do profilu i poproszę na maila:) zawsze kiedyś może się przydać....kurcze w necie są ceny kwater zachęcające a w rzeczywistości po rozmowie tel. okazują się o wiele wyższe. Ale można było się tego spodziewać z uwagi na niby bezpieczniejszy wypoczynek w naszym kraju. o Jola :) no faktycznie szkoda, że nie pstryknęłaś fotki tego kalafiora:D uśmiałam się...chociaż Tobie pewnie w tych momentach nie było do śmiechu :(:D odpoczywaj teraz i relaksuj się:) o Daa:) podziwiam Twoje czytelnictwo. Ja niestety na razie nie mogę sobie pozwolić na taki luksus. Może kiedyś... chociaż nie wiem czy zamiast czytania na emeryturce:D nie będę wolała podróżować po ciekawych miejscach tak jak mój teść. Skubany, 90 lat i ciągle w ru/chu o Saam :) jak tak dajesz od rana to dawaj tu na dobry wieczór z uśmiechem;)jako i ja daję:):D Później się skapnęłam, że jak z piszesz z nickiem to nie z komputera ale też spieszyłam się w strone łóżka i już nie poprawiałam. o Miłego wieczorku wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry przedwieczór I Ja jeszcze dzisiaj mam zamiar robić jabłecznik. Ale póki co to krzątam się jeszcze po podwórku. Tak wiele jest do zrobienia a po pracy czasu jak na lekarstwo. Gdybym miał wolną sobotę to bym się wcześniej obrobił. Ale i tak sianokosy zrobione i podwórko posprzątane. I Danusiu :) dzięki za przypomnienie swojej twórczości. Mickiewicz, Tuwim i Rej podpowiadają że wierszyk jest okej. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Celinko 🌻 przybyłem wiedziony przeczuciem że otrę się o Ciebie. Oczywiście przybyłem z uśmiechem. Myślę że pięć minut na przeszkodzie nie stanie aby zaliczyć zbliżenie jako bliskie spotkania. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespodziewanie wybylismy z domu ,musielismy odbebnic rewizyte :-)i dobrze ,ze mialam z czym isc ,z babusiami :-).Bedac juz w domu przypomnialo mi sie ,ze zapomnialam dac do ciasta oleju :-) ,ale nie ma zadnej roznicy ,sa superowe :-) Saam ,jasne ,moja poezja jest z gornej polki :-) Cal ,zawsze lubilam czytac ,a gdy juz dzieci wyfrunely z domu mam mnostwo wolnego czasu ,wiec czytam sporo :-) U mnie w kalendarzu widnieja imieniny Elzbiety i Marka ,a wiec troche spoznione ,ale serdeczne zyczenia samych szczesliwych dni dla solenizantow 👄 Dobrej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:)dobrej przespanej nocy:) o Saam :) czy to od Ciebie zapach pieczonego jabłka z cynamonem zalatuje? czy to tylko moja fantazja? :);) o Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto siedzi w piekarniku a ja w wannie. Aby wszystko było jak trzeba ja powinienem wyjść pierwszy. Jabłecznikiem (także z okazji imienin) będę częstował do niedzielnej kawy. I Dobrej nocy wszystkim życzę :) I Kolorowych danych ... I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry niedzielnie Ja to zwykle bywa, kiedy mam wolne i mogłabym spać do woli, to budzę się przed 5 i już nie mogę zasnąć Tak więc zaczynam wcześnie dzisiejszą niedzielę. Widzę że Jolka zagląda do nas częściej, co bardzo mnie cieszy. Przynosi ze sobą muzykę do posłuchania i pobudza wyobraźnię opisując swoją opaleniznę i latające kalafiory. Jolu, proszę wybacz że spóźniłam się, ale przyjmij najserdeczniejsze życzenia imieninowe. Życzę Ci dużo zdrowia, hartu ducha i cudownej satysfakcjonującej pracy. https://ekartki-tamara.pl/kartki/36/2/d/e-kartki-imienne-damskie-2426.jpg Trzymam kciuki również za zdane egzaminy przez Twojego syna. Calinessa, trochę Ci zazdroszczę tego, że masz tak częsty kontakt z dziećmi. Gwar i szczebiot dziecięcych głosów, to jest to o czym marzę. Niestety moje dzieci daleko i raczej nie ma nadziei że ich w tym roku zobaczę:( Piosenkę o dawaniu bardzo ładnie i bardzo dawno wyśpiewał Jerzy Połomski; https://www.youtube.com/watch?v=V2UwTrfhrMY Jeśli chodzi o trwającą imprezę (od piątku do niedzieli) to mnie ona nie ma szansy przeszkodzić w spaniu:D Po pierwsze i najważniejsze dlatego, że mieszkam jakieś 8 km od tego miejsca i do mnie żaden dźwięk nie dociera....a szkoda bo chętnie bym posłuchała jak na żywo śpiewają tak wielkie sławy. Daa, cieszę się że możesz odreagować cały codzienny stres zagłębiając się lekturę. Martwi mnie jedynie to, że tematyka tych lektur, jest raczej ciężka i przygnębiająca. Myślałabym raczej o czymś lżejszym, zabawnym, by nie obciążać się jeszcze problemami wyczytanych postaci. No widzisz, jak dobrze mieć zawsze zapas napieczonych babeczek :D jak widać zawsze się mogą przydać. Saam, a ten jabłecznik na pewno wyszedł z pieca ? czy może do tej pory tam siedzi? a Ty sobie śpisz smacznie w wannie ?:D Kurcze, ale poświęcenie, o takiej godzinie jeszcze piec ciasto ? No skarb nie facet 😍 Tak myślę i myślę, to chyba jednak nie Twoje imieniny Saam? Podejrzewam, że to raczej żonkila świętuje, przecież Ty życzenia przyjmowałeś w kwietniu....no chyba że się mylę. Na wszelki wypadek dla Was obojga składam najserdeczniejsze życzenia. https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTl1Ecmb63vUknPBu2T6OmZ3oOzXX6c-C8Wskp9Ktz_q_GaK3YBSw Wiolka, to do środka babeczek wkładałaś po kawałku marsa? czy też mieszałaś posiekany mars z ciastem? Kurcze, nie wiem czy czasem dziś mnie jednak nie naciągnie na te babeczki, bo trochę mam zajęć w kuchni, więc może przy okazji.... Zaplanowałam dziś robić gołąbki, bo mam dość dużą kapuchę, więc część przeznaczę na gołąbki a część na sałatkę z kapusty, a może i zasmażaną z koperkiem ? jeszcze nie zaplanowałam dokładnie dzisiejszego menu. Muszę też zabawić się dziś we fryzjerkę, bo M narzeka że ciepło się zrobiło i trzeba mu koniecznie przerzedzić czuprynę :D Jednym słowem ...co to za wolne, skoro zajęć multum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze powinnam chyba zacząć dzisiejszy post od zaglądnięcia w kalendarz....bo tu już 19 czerwiec, jeszcze chwila i zaczną się wakacje. Imieniny obchodzą: Gerwazy, Protazy, Romuald Przysłowie: „Na święty Protazy każdy się poparzy” I chyba coś w tym jest , bo u mnie dziś ma być 30 st 😭 Takie trochę dziwne święta do świętowania nam ustanowiono; Teksański Dzień Emancypacji Dzień Kota Garfielda Światowy Dzień Anemii Sierpowatej I jeszcze cytat, bardzo trafny; „Po­wiadają, że człowiek jest ko­walem swe­go lo­su. Ale dość często los jest ko­walem, zaś po­niektóry człowiek kowadłem.” - Zygmunt Fijas Teraz już mykam, zabieram się do zajęć póki jeszcze chłodno. Życzę Wam wszystkim pięknej słonecznej niedzieli i dużo, dużo miłych wrażeń.👄 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry niedzielny:) i jak na razie słoneczny. Ale wczoraj też tak było. A potem jak w kalejdoskopie trzy burze przez cały dzień przeszły na przemian z upalną pogodą jakby nigdy nic. o Ferdzi:) no to mamy podobnie bo mój M też wygląda już jak wkurzony Szopen:D i trzeba będzie zrobić mu sianokosy. ale póki co śpi po nocce i mogę w spokoju coś tu skrobnąć. Fakt, dzieci mam na codzień ale często nie widzę ich po pół tygodnia zwłaszcza gdy mam popołudniowe zmiany. Ale teraz gdy mam wolny weekend to przyjechały też dzieci mojej siostry. I wtedy robi się naprawdę gwarno. A wywiedziałam się też, że syn z synową pracują nad drugim ...najlepiej córeczką. U mnie babeczki często piecze synowa. Zazwyczaj dwukolorowe z kakao bez żadnych nadzień. Nadzienia jak zauważyłam zjadają raczej osobno:D o Przybliżę świętującego dziś kota i zmykam w real. http://garfield-rudy-kot.blog.onet.pl/wp-content/blogs.dir/1162905/files/blog_gd_4532030_6855865_tr_garfield_1_.jpg o Sympatycznej niedzieli wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×