Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Cześć Danusiu 🌻 polerowanie po usuwanie zewnętrznej utlenionej warstwy. Jeżeli często będziesz je usuwać to po kilku latach będą tak cienkie ze rozsypią się w rękach. A jeśli zastawa jest tylko posrebrzana to szlachetną warstwę usuniesz jeszcze szybciej.Blaszakami wtedy bedziesz się chwalić? I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Nie bardzo. Na razie zrobilo sie chlodno i deszczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypukłości oczywiście bardzo mnie pociągają. Jednak tak się składa że preferuję te występujące parami. Garb nie jest czymś co przyciąga moją uwagę. Tak więc jestem raczej za nowoczesną stylistyką nadwozi. Natomiast jeśli chodzi o kulturę fizyczną to moja dzisiaj leży w zupełnych gruzach. Dzień w pracy bardzo trudny dlatego marzę o fajrancie, leżance i koleżance* I * poduszka I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu :) widocznie dostałaś czas na przygotowanie się do upałów. Naszykuj więc sandałki i zwiewne sukienki. Nie zapomnij nagotować dużo kompotu. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buenas tardes Caal nie czytaj tego:-D:-D:-Dbo powiesz:kurcze ta baba nic nie robi tylko żre babeczki:-D:-D:-D Daaduś ja już rano,nim pojechałam na zakupy robiłam muminki:-Drobiłam kakaowe z marsikami bo mi zostały po ostatnich:-Dmyślisz,że bym tak długo wytrzymała bez nich?.... Ferdżi gratuluję zdolnej wnusi.Brawo.Kurcze jak ten czas zaiwania przypomniało mi się jak jeździłam z synusiem po świadectwo😭 Moi wczoraj dostali po dooopach:-(ale z Waszej wygranej się cieszę,bo jak nie kadrze to Wam kibicom,którzy ciągle im kibicują i w nich wierzą się zwyczajnie na świecie należało;-)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,ja tak delik***snie obchodze sie z moimi sztućcami ,czyszcze mieciutka szmatka i mleczkiem (nie mylic z Ptasim ).Pewnie ,ze juz nie maja pierwotnego blysku :-) Wiolka ,Ty to jestes ,zaraz sie pobecze ,no jak moglas ,jak moglas nic nie powiedziec ,ze bedziesz piekla 😭😭😭. Co prawda myslalam ,ze moje 2 juz dzis sie ulotnia ,ale niestety jak dotad nikt sie nie skusil ,a ja bym byla chetna ,nawet na dwa ,ale musze sie powstrzymywac ,a niech to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wiola 🌻 na pchanie nieco się spóźniłem. Ale na pachanie własnego auta mogę się jeszcze załapać bo będę jechał kilkanaście kilometrów na głębokiej rezerwie. Nie bardzo zrozumiałem, to komu Ty w końcu kibicujesz? I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ileż to razy Daduś mówiłaś,że pieczemy babeczki jak wrócisz od sąsiadki,co?:-Dpotem sama piekłam,no daj buziola na zgodę😘 nie chciałam się pierwsza wychylać:-D No myślałam Saam,że we dwoje lepiej popychać,ale jakoś dałam radę:-DSerio komornik świeci?Obyś dojechał spokojnie bez pchanka;-)Byczkom kibicuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jestem już wolna od jakiegoś czasu, ale niestety nie miałam netu. Z braku dostępu do świata:D musiałam się zająć innymi niecierpiącymi zwłoki zajęciami. Jednak przez to że od rana małe zamieszanie było, to dzisiejszy dzień, jakoś mało pracowity był. Piszę był, bo właśnie skończyłam prasowanie i nie zamierzam już niczego się dotykać:D no, chyba że to będzie przyjemnie cieplutka woda płynąca z prysznica:D Aż mi ciężko jak pomyślę że od jutra ma być jeszcze cieplej a ja 5 dni w pracy😭 Daa, wiesz, nie sądziłam że Ty aż taka masochistka jesteś 😭 No, jak można się tak katować ???? Przecież kobieto, świat się nie zawali, jeśli sobie pozwolisz na jedną czy dwie muffinki. Normalnie aż się zeźliłam na Ciebie, że tak się głodzisz Calinessa, dzisiaj w pracy, ale pewnie już skończyła i podąża do domku. W pracy klima, a jak wyglądało zetknięcie się z promieniami słonecznymi ? Saam, mam nadzieję, że szczęśliwie dojechałeś i obyło się bez pchania....no chyba że jakieś inne pchanko się trafiło po drodze :P:P No, ale Ty grzeczny chłopiec jesteś, to pewnie ciupasem do domku pojechałeś, nie badając nawet wzrokiem czy gdzieś na chodniku nie czai się jakieś powabne ciałko :D Wiolka, jak widzę się rozkręciłaś z pieczeniem :D Fajnie że Cię to bawi i cieszy za razem. No i pewnie ma kto te babeczki zjadać, a to daje dodatkową przyjemność z pieczenia :D pamiętam czas, kiedy chłopcy jeszcze ze mną mieszkali, to ciągle coś musiałam mieć słodkiego. Tyle, że przepisy znajdowałam w gazetach i na pewno było ich mniej niż teraz można znaleźć w necie. Korzystajmy więc z tej skarbnicy przepisów i wypiekajmy ciągle coś nowego zaskakującego. Ponieważ czuję się zmęczona i gośćmi i upałem i całym dniem, to grzecznie Was pożegnam. Nie obiecuję że się pokaże z pracy, gdyż, albowiem, że ...nie skonfigurowałam jeszcze telefonu z Plusa a w T-M kończy mi się limit...tz tak mi się wydaje, że się kończy, bo na saldzie konta tego parametru nie ujmują Dobrego wieczoru wszystkim życzę i mięciutkiej podusi na której będą tylko piękne sny👄 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka ,👄 ,no jak moglabym sie gniewac ,no jak :-).Ja ,wraz z 'dorastaniem 'stalam sie niczym baranek ,taka łagodna i zgodna ,no chyba ,ze ktos mi nadepnie na odcisk ,to reka ,noga ,mozg na scianie :D Ferdzi ,faktycznie troche sie katuje ,ale to nie ja wybieralam sobie jelitka :-),otrzymalam takie zdezelowane ,wybrakowane ,widocznie za pozno stanelam w kolejce i innych juz nie bylo :D Mimo ,ze sie ograniczam ,to juz nie spuszczam :D z wagi ,stanela :-) murem . ...Moja ulubiona Portugalia gra z Wegrami i to jest dobry mecz ,bo juz jest 3:3 ,a jeszcze nie koniec :-) ...Ferdzi ,tak duzo wolnej przestrzeni w lodowce to nie mialam chyba nigdy i to mnie cieszy :-) .W zamrazarce to juz niestety tak nie jest ,ale postaram sie tez tam nic nie dokladac przez dluzszy czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdżi kolorowych;-) Daa to kamień z serducha,bo inaczej nie mogłabym spać;-)A tak po prawdzie Daa,bo nie kumam dobrze.Głodzisz się bo musisz,czy głodzisz się bo chcesz? Caal z gardłem wszystko ok?Widzisz jak byś golnęła wczoraj to karmi to by nie było tego problemu:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejz wieczora:) o Ja już po pracy, odsapnięta:D, najedzona. Nawet podwiązałam pomidorki bo idą w górę jak szalone. Na moim liczniku paliwa jest jeszcze kreska przed rezerwą. Jutro wieczorem będzie tankowanie. Kiedyś to się woziło kanisterek z paliwem na wypadek gdyby brakło w drodze. Ale teraz co krok to stacja:) Gdy wychodziłam z pracy to już nie było takiego upału ale w aucie jeszcze czuć było, że było jak w piekarniku. Niestety na parkingu nie ma ani skrawka cienia. Musze wyjść na podwóro bo mnie wołają'... Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka ,tak po prawdzie .to jedno i drugie .Nikt mi nie zabronil sie objadac ,ale ja nie lubie sie tak napychac ,zle sie po tym bym czula ,lubie czuc niedosyt .Co do slodkosci ,to potrafie sobie odmowic ,a nasze muminki zjadam ,moze nie codziennie ,ale gdy zrobie sobie badanie na poziom cukru we krwi i bedzie ok.to obiecuje ,ze beda moja codzienna przyjemnoscia :-).W ubieglym roku ,gdy bylo ze mna bardzo nieciekawie ,organizm przeszedl przemeblowanie :-) to cukier mi skoczyl do 108 ,a przeciez nie jadlam nic przez 2 miesiace .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam,czy czasem nie chodzi o poziom cukru.Teraz już wiem;-)Wiem też,że swoje już przeszłaś ale ja Cię proszę Daa nie głoduj się tak bardzo mocno hehe;-):-Dbo zrobisz się nam jak deszczka:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wyliczylam sobie BMI i wyszlo mi 22,68 jak na dzien dzisiejszy :-) Jak tam Wasze BMI ? :-) Takze widzicie ,nie jestem chudzina ,mogloby byc jeszcze mniejsze :-) http://bmi-online.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szok ,Wiolka ,Ty to dopiero chudzina ,o mamcia ,kosciotrup :D Masz niedowage :-).No i widzisz jakie to niesprawiedliwe .Ja choc sobie odmawiam to do Ciebie jestem grubas :D ..A Cal zaraz napisze ,ze ma 15 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, u Was też nie ma komarów? można sobie teraz siedzieć na podwórku z gołymi rękami i nogami do nocy i nic nie kąsa, aż dziwne:D Moje BMI prawie jak u Daa bo 22,64 i mieści się w normie. Czyli mogę jeszcze czekoladke sobie zjeść. Oczywiście nie całą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,no co Ty :-) Myslalam ,ze ,tak jak dopisalam wyzej 15 :D Jak sie wkurze ,to jeszcze dzis zjem muminka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna chudzina Daa:-Dtak ma być,pisze jak byk,że prawidłowo jeszcze mi gratulowali:-D:-D:-D Caal to dopiero nie sprawiedliwe,bo u mnie są komary.Kąsają nie pytają:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Mnie i Ulanowi tez gratulowali :D,Cal pewnie tez :D ..Nie wiem czy u mnie sa komary ,bo dzis nie wytykalam nawet nosa z domu :-) ...11 i 9 -cio latek mieli ponad 2 promile alkoholu we krwi szok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie źle dali sobie chłopaki:-(gdzie rodzice? Idę swoje kostki wymoczyć,jakby coś to machnę już łapką na dobranoc.Śpijcie dobrzeDaa pozdrów Ułanka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he ,rodzice pewnie tez pijani ,bo maja za co ,500 + Ulanek dziekuje :-) i odpozdrawia :-) Ja juz tez bede sie powoli zwijala :-) Dobrej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek U mnie dzisiaj można brać smołę i gotować:-D:-D:-Dprzed chwilą dzwoniłam do Kołobrzegu,to mówią,że już w cieniu 27stopni,tak,że chyba wszyscy dzisiaj mamy po równo:-D Daa to dzisiaj na ławkę i opalaj się:-DTylko nie bajeruj tam chłopaków;-) Miłego dzionka:-) Jola cierpisz też na bezsenność?Widzę,że późno byłaś:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×