Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Wiecie ,ze jutro znow piatek ? :-),a dopiero byl i na dodatek 13 :-) Czas oszalal ,po co i dokad tak pedzi ,jestem przerazona tak szybkim jego uplywem . Tymczasem do jutra Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Daa:) ja też byłam w Tesco na zakupach. Ale o ok. 19 godziny. Kurcze, jak jeżdże autem to za dużo kupuję a przecież nie muszę na zapas bo mogę codziennie po trochę. Nie wiem dlaczego Ci się 'posuwało' tak dziwnie, nikt nie pisał i już myślałam, że wszystkich wystraszyłam swoim wpisem:-o:D Już jestem wyplumkana i zmykam. Dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc :) l kolorowych dobrych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Choć dziś nie musiałam a i tak obudziłam się bez budzika przed 5. Wczoraj miałam bardzo trudny dzień. Zaliczyłam pocztę i po drodze wstąpiłam do koleżanki pracującej w obuwniczym i...oczywiście znów kupiłam buty :D Tym razem nie pójdą do szafy na samo dno bo to butki a 'la adidasy, tyle że góra tekstylna. Leciutkie jak piórko, zapinane na rzepy, bardzo wygodne. Trochę drogie, ale co tam, przecież pracuję to sobie mogłam zaszaleć :D Później byłam na targu i tu kupiłam sadzonki kapusty, sałaty a także kwiaty; fuksję i goździki żelazne. W sumie około 12 byłam już gotowa do powrotu do domu i ...zonk. W mojej wsi remontują główną arterię i są zarąbiste korki. Spodziewałam się więc jakiegoś poślizgu w czasie ale nie przypuszczałam że będę stała na przystanku całe półtorej godziny Wróciłam to było lekko przed drugą, a tu obiad jeszcze nie ruszony. Zaczynam obierać ziemniaki a tu dzwonek do drzwi...przyjechał kurier z umową z Plusa:O O matko jedyna, podpisów złożyłam milion pięćset :O a czas leci. W efekcie żonkil wrócił z pracy a obiad jeszcze nie gotowy. Po małym odpoczynku ruszyłam na działkę. Umęczyłam się solidnie, a jak wróciłam do domu około 19 to synio wzywał mnie przez skypa. Kiedy skończyłam rozmowę, byłam już tak umęczona że jedyne co mogłam zrobić to iść pod prysznic i do łóżka:O Zasnęłam na kuchennych rewolucjach, a raczej tuż po rozpoczęciu programu. Niestety sen nie był kolorowy, jak życzył Saam. Miałam jakieś koszmary i budziłam się często, na szczęście przyszedł świt i spokojnie mogłam wstać. Niestety dziś też będzie ciężki dzień, bo rano jadę na USG tj na 8 czyli pojadę z żonkilem a później muszę czekać gdzieś te 3 godziny bo na 11 do chirurga do kontroli. Nie wiadomo kiedy znów uda mi się wrócić do domu:O Tyle że dziś nie muszę nic grzebać w ziemi, wszelkie prace zakończone...a nie ...jeszcze mam do posadzenia ogóry, bo te co wysadziłam 13 chyba nie przeżyją jednak. W doniczkach posiałam, ale jeszcze są malutkie, więc pewnie je dosadzę w przyszłym tygodniu. Piszecie że mają być hiszpańskie temperatury:O Oj byle jak najpóźniej, bo owszem lubię ciepło ale takie umiarkowane, no powiedzmy 24 st to maks. Daa, masz rację, czas zapiernicza jakby go kto pędził batem:( Nie wiem, może to kwestia wieku ? a może rzeczywiście wszystko dostało przyspieszenia:O Tyle że jak siedzę w pracy, a nie mam gości, to czas mi się strasznie dłuży, więc chyba odczucie czasu jest zależne od tego czy czekamy czy się gdzieś spieszymy. Calinessa, no widzisz jak masz fajnie, zakupy włożysz do samochodu i wygodnie wypakujesz pod domem. To nic że więcej kupujesz. Pewnie to chwilowe, jasne że kiedy musiałaś nosić w rękach, to z wielu rzeczy świadomie rezygnowałaś, a teraz wygodnie, luz blusss. czy nasza Wiolka pisała kiedy wraca ? może dziś ? Mam nadzieję że się pokaże zaraz po powrocie i opowie czy nie przekroczyła" granicy"męsko damskiej :D Zerknę jeszcze do kalendarza; Mamy dziś piątek...no właśnie dopiero był 13 piątek a kiedy minął ten tydzień?:O Imieniny obchodzą: Bernardyn, Kolumba oraz Aleksander, Przysłowie: „Gdy Bernard grzmi i deszczy, czerwiec z pogodą, a lipiec z wodą” U mnie zapowiada się piękny słoneczny dzień, więc jak będzie w czerwcu i lipcu?:D Dziwne dziś święto; Międzynarodowy Dzień Płynów do Mycia Naczyń jakiego płynu używacie ? Na razie kończę, mam nadzieję, że dziś jeszcze się odezwę. Miłego dnia wszystkim życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 l Czasu z przerwy sniadaniowej starczyło mi tylko na zaznajomienie się z wczorajszą i dzisiejszą działalnością topikowych koleżanek. Machnę więc tylko łapką i póki co znikam bo podobno już gdzieś tam czekają na mnie. l udanego piątunia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , dzień dobry:) o Ferdzi:) no to się masz z tym wstawaniem! chociaż nie powiem bo ostatnio też nie mogę powiedzieć, że nie mam problemu ze spaniem i bawi się ono ze mną w chowanego kiedy zechce. A wczorajszy Twój dzień był gorszy niż w piątek 13 :D Moj aktualny płyn do mycia naczyń to Fayry z granatem i czerwoną pomarańczą. Ale ja się go nie tykam bez gumowych rękawiczek. Od kilku lat moje dłonie zastrajkowały na kontakt z detergentami. Najczęściej zmywam na świeżo pod gorącą wodą. Ale mam też w domu zmywacza, któremu piana z płynu nie szkodzi i nie sprzeciwia się tej czynności po tym gdy zobaczył jak mi skóra złazi z palców:-o po kontakcie z płynem. o Saam :)oj Ty też masz branie!:D wszędzie na Ciebie czekają;) jak to kobieta to wybaczamy znikanie i oby wszystko zagrało tak jak trzeba...;);) o miłego dnia wszystkim 🌼 http://image1.obrazki.org/milego-weekendu_fi4ut.JPEG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Ferdzi ,mowisz ,ze butki nie pojda w odstawke do szafy :-),a ja wczoraj po powrocie do domu stwierdzilam ,ze moja nowa torebka jest troche za duza , choc lubie takie ,ale w szafie dyzuruja juz dwie o podobnej wielkosci :-).Ulan stwierdzil ,ze chyba bede nosila w niej z 5 kg ziemniakow (no ,bez przesady :-)). Podobala mi sie ,bo nosze teraz buty o taki saamym kolorze . Ja tez mam od 2oo3 roku swoje pieniadze ,male bo male ,ale Moje :D,tak wiec od czasu do czasu tez moge zaszalec za Swoje :D Cal ,pamietam ,ze nie majac samochodu potrafilas na rowerze przytargac 10 kg cukru ,czyz nie ?.Teraz Ty bedziesz miala szafki pelne zapasow :-),ale po podwyzce mozesz tez zaszalec :D Kto mial takie pomysly ,aby wymyslac takie swieta ,a raczej dni jak np.Dzien Plynow Do Mycia Naczyn :-).Ja obecnie uzywam Fairy i mi pasuje ,tzn.nie wysusza rak jak inne ,nawet te bardzo popularne od lat . Co sie tyczy Wiolki ,to bodajze zegnala sie na tydzien i tak jak mowilam dopoki nie wroci ,ja nie bede nic piekla :-) No nic, trzeba pomyslec o obiedzie ,tak wiec idzmy do kuchni :-) Spokojnego Dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Ucałuję Was😘😘😘 i wyściskam mocno i zmykam się budzić pod prysznicem:-Dprzyrąbana jestem jak stonka po oprysku.Na drodze dziś dość ciężko,cztery pory roku.Daaduś koniec lenienia,myśl jakie poczynimy babeczki.Dzisiaj mam full serwis obiad na mnie czeka:-D:-D:-D To do potem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam przedweekendowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej popoludniowo :-) Tak na szybko :-) . Wiolka 👄,mam sporo pomyslow na muffinki i gdy bede miala je tworzyc to bede zagubiona :-),ale bedzie to z pewnoscia ciasto z twarozkiem ,nie mowie o nadzieniu ,a o dodaniu twarozku do ciasta .Podobno sa super .Zreszta tak dla przykladu wkleje jeden z przepisow ,tzn,filmik z instrukcjami :-); https://www.youtube.com/watch?v=LkUZINPpgtw ..http://czerwieniblekit.blox.pl/2016/01/Twarogowe-muffiny-z-jablkiem-migdalami-i.html Musze uciekac :-) ...Aha ,ja jeszcze nie moge piec ,bo u mnie dyzuruja jeszcze pod kloszem te poprzednie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wieczorowo Widzę że nasza podróżniczka szczęśliwie dotarła do domku, pewnie teraz odreagowuje stres podróżny. Spokojnie czekamy więc na dalszy ciąg relacji. Daa, ale kusisz, kurcze, może mi się uda wreszcie w niedzielę wygospodarować odrobinę czasu na te muffinki. Przyznaję że będzie trudno, choć w niedzielę żadnych prac działkowych nie będzie, to żonkil dowiózł mi znów kilka skrzynek jabłek i już w końcu muszę zrobić trochę soku. To trochę, to może być nawet z 10 litrów :O więc roboty będzie sporo:O Zrobię sobie też trochę soku z marchewką, będzie do bezpośredniego zużycia. Mogłabym jeszcze teraz coś kombinować, ale nie mam już siły:( Ugotowałam dziś barszcz i krupnik, będzie na kilka dni:D ale już kuchnia posprzątana, bo jutro do pracy, więc nie zostawię bałaganu. Jak pisałam rano, byłam dziś na usg kolana i niestety wieści nie są dobre:( Nie wiem co powie na to pani reumatolog, sądzę że metodą spychologii, wyśle mnie do ortopedy...a tam kolejki...że nawet myśleć nie chcę. Już przeszukuję net w poszukiwaniu jakiegoś dobrego prywatnego ortopedy, bo na kasę chorych to się raczej nie doczekam:( To zła wiadomość a dobra to taka, że rana po zabiegu dobrze się goi i ściągnięcie szwów dopiero 31 maja. U mnie dziś pogoda jak drut, piękna, słoneczna i ciepła. Skorzystałam więc z pogody i wysadziłam resztę ogórów, część tych co już wzeszły w doniczkach a część same nasionka i na ten tydzień koniec pracy:D Sory, muszę kończyć synowa dzwoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorkowo No tak Daa.Wszystko ładnie i pięknie,ale bez Ciebie nie piekę:-(te serowe też mnie korcą,bo te kingi jak dla mnie za duuże:-D:-D:-D W niedziele zabrałam kilka ze sobą dałam koledze,to dziwił się jak można zrobić takie małe babeczki,chodził i marudził:zjeść babkę i mieć babkę:-D:-D:-D Ferdżi to mówisz,że to Twoje cierpienie nie poszło na dobre?:-(może faktycznie poszukaj coś prywatnie:-0już myślałam,że zmianę będziesz oddawała swojemu zmiennikowi z kolanka:-P Miałam po powrocie jeszcze posadzić paprykę,a tu miła niespodzianka mnie spotkała,bo papryczka już w ziemi.Moi goście się nie nudzili,troszkę mi głupio:-(no ale starszy Pan mówi,że to dla niego sama przyjemność. Widzę,że Zuzia wzięła się ostro za twarde korzenie;-) Miłego wieczorku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Praca w ogrodzie swietnie odpreza i jest lepsza od treningu na silowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Zuzia:-)jak zwykle masz rację.Też się odprężam w ogrodzie.Ale przy kwiatkach. Dobrej nocy wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej :-) Wiolka ,a niech mnie :-),specjalnie aby zrobic Tobie przyjemnosc jutro upieke te nasze cudenka :-). Ferdzi ,mam nadzieje ,ze przylaczysz sie do nas :-) Te ,ktore zostaly zaniose do sasiadow :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór po pracy:) jakiś ciężki dzień był dzisiaj, ciągnęło się jak flaki z olejem:-o o Wiola:) to Ci goście u Ciebie mieszkali podczas Twojej nieobecności? bo nie rozumiem:) o Muszę teraz zanurkować w wannie i tak trochę się zrelaksować w pachnącej kąpieli:) dobranoc, pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam caly wieczor ksiazke na potege ,poniewaz chcialam ja doczytac do konca ,aby jutro podjechac do biblioteki i przyniesc nowy pakiet ksiazek .Niestety ,nie doczytalam ,zostalo jeszcze ze sto stron ,a juz mi sie nie chce czytac . Spokojnej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych płynowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l Wolna sobota będzie dopiero od piętnastej. Niestety przyszło mi dzisiaj pracować i o piątej musiałem wstać. Ale teraz już z górki. Dobra strona bycia w pracy jest taka że mogę swobodnie napisać post, oczywiście w ramach przerwy. Swobodne pisanie w domu już się skończyło. l Dzisiaj Dzień Odnawiania Znajomości Nie jest to łatwe ale jeżeli weźmiemy do pomocy telefon lub inne środki łączności to z pewnością coś odnowimy. Jeśli zaś chodzi o topikowe podwórko to my raczej nic zrobić nie możemy. Inicjatywa leży po stronie tych którzy przestali tu zaglądać. Apelujemy o odnowienie znajomości. l udanej soboty wszystkim :) l l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam sobotnio. Dzien Odnawiania Znajomnosci brzmi zachecajaco. Musze pomyslec z kim chce dzisiaj odnowic znajomosc. Milego weekendu wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o A mój weekend zaraz się zakończy :( ale znów się zacznie o 22:00 ;) i potrwa do 6:00 w poniedziałek :D o Zuzia :) no to pomyśl z kim Ci się miło było i wymieniało myśli ;) o Saam:) nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ...;) po pracy będzie czekał obiadek z damskim uśmiechem ;) a i może spać będziesz chodził wcześniej? albo i nie :P:D o miłej soboty:) spadam do roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już po pracy .... l cześć Zuziu 🌻 nasza znajomość na szczęście nie rdzewieje więc odnawiać jej nie trzeba. Jak myślisz, jak długo się znamy,będzie pięć lat czy może więcej? l hej Celinko 🌻 dzisiaj obiad podaję ja, łącznie z męskim uśmiechem :classic_cool: wieczorem ugotowałem pyszny rosół, oczywiście z dużą dawką lubczyku. Liczę jednak na to że w najbliższych dniach obsada stanowiska szefa kuchni się zmieni. Dla Ciebie życzenia spokojnej pracy :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Saam - Znamy sie bardzo dlugo. Wlasnie sprawdzilam. Pierwszy topik "Maz , dzieci , wirtualny romans" powstal w marcu 2010. Alez ten czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj :-o .Gdzie oni sa ? Wszyscy moi przyjaciele ele,ele,ele,ele .Zabraklo ich ,choc zawsze bylo ich niewielu elu,elu,elu,elu :-) Dobry Wieczor 🖐️ Tez macie taki niemrawy dzien ,taki jakby w zwolnionym tempie . Byc moze to wplyw pogody ,parnej ,takiej przedburzowej ,choc burzy ,ani deszczu tez nie bylo . I jak tam kolezanki ,pieklyscie babusie ,bo ja tak ,ale nie te o ktorych myslalam ,ale na zyczenie Ulana z jablkami na jogurcie 'pieczone jablko',bardzo dobre .Upieklam tylko 6 ,bo w tych duzych dolkach .A te kokosowe poprzednie jeszcze dyzuruja :-) Czas na przygotowanie do nocy ,tak wiec zycze Spokojnego snu i dobrej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Ja dopiero niedawno wróciłam z pracy. Zajęłam się arbuzem. tzn jego konsumpcją;) Mam w planie coś upiec na Dzień Matki. Chodzi za mną już od jakiegoś czasu karpatka. Ale może skończy się na serniku....albo zmajstruję torta :) o Daa:) ja miałam mrawy dzień:D nie było czasu na użalanie się nad sobą. Nawet dniówka dziś minęła szybko i przyjemnie. Okazuje się, że jestem inspiracją dla wielu osób w mojej pracy, niektóre są na wyższych stanowiskach:D chodzi o zrobienie prawa jazdy i jeżdżenie. Bo niektórzy mają prawka a boją się jeździć albo zaczęli robić kurs, czymś się zniechęcili i zaprzestali. Mój upór i osiągnięcie celu po wielu porażkach jest impulsem by nie odpuszczać:) o Saam :) fajnie, że tak się przygotowałeś na powitanie i pamiętałeś o lubczyku:) lubczyk zapewnia miłość ale ognia dodaje dobry szampan lub winko :P dzięki za życzenia:), pewnie dlatego lepiej mi się pracowało;) o Miłej nocki weekendowej wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy :) l kolorowych odświeżonych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niedzielnie Swoim zwyczajem napisałam długi post i poszedł sobie w diabły dlaczego ? nie wiem. Niestety nie mam już czasu by go powtórzyć, zresztą myśli raz przelane nie powrócą:( Uciekam do zajęć, bo czas mnie goni a w planach wiele do zrobienia. Życzę wszystkim pięknej słonecznej cieplutkiej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×