Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość saam
ufffff... puffff ... fuuch ... dmuuuuuuch ...!!!! l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem Ci Saam ,potrafisz skutecznie dmuchac :classic_cool: :D Dziekuje ,juz mi ulzylo ,takze zawsze bede zwracala sie do Ciebie w sprawie dmuchu :D,badz gotowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od Saama dla Danusi również najpiękniejsze życzenia urodzinowe 🌻 - y szczęścia, zdrowia, pomyślności urody, mody i innych radości. l dzień dobry ! :) witam panie 🌻 i panów l Dmuchanie to wszystko na co mnie stać dzisiaj. Więcej czasu nie daa się wygospodarować. l udanego popołudnia :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko doniosę że dzisiaj oprócz tych poważnych świąt jest mniej poważne. Mianowicie Dzień Parówki. Faktem jest że to raczej śniadaniowy przysmak ale są rodzaje parówek które można wieczorem smakować albo nawet całodobowo. Oczywiście dobrze jest wcześniej pomyśleć o parowaniu chociaż podobno w pojedynkę można. Są nawet specjalne parówki "jedynki". l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, ja też się uśmiałam ...Klawy i Calinessa, czepiacie się :D:P:D Przecież wiadomo, że chodziło mi o Wrocek :D Calinessa, nie ma tak dobrze, K-ków nie leży rzut beretem od mojego City :D a po drugie, kiedy to Olivier przebywa w miejscu zamieszkania? :D Toż to obieżyświat :D Ja co prawda od czasu do czasu bywam w jego City, ale gdzieżby aż tak trafić żeby tam spotkać Oliviera?:D Z Wami to co innego:D Daa, też Ci podmucham w paluszki a jak przeczytałam, to dopiero mnie napadł atak śmiechu, bo od razu jak Saamowi też wszystko mi się kojarzy z jednym :P:P:D Saam , powiadasz że dzień parówki:D oczywiście Tobie parówka kojarzy się zupełnie z innym rodzajem mięska :D:P a ja lubię parówki ale tylko do jedzenia:D Nie lubię tych cienkich, bo choćby nie wiem jak drogie były, to zawsze w nich wyczuję jakieś ułamki kości...br.....obrzydliwość... Lubię te grube paróweczki wieprzowe, mniam...w dodatku z moim keczupem, albo musztardą. Oczywiście masz rację, lepiej ją zjeść na śniadanie, ale jeśli sobie na nią pozwalam to najwyżej kilka razy w roku :D pewnie dlatego tak mi smakuje :D Klawy, ciekawe czy winko nie odparowało i czy znalazcy się ucieszyli z tego co w środku, a może po wypiciu też szaleli jak w tym kawale :D Ja też mam takie przetrzymane winko. Synowa, wyprowadzając się ode mnie, zostawiła mi winko, które wyprodukował jej brat, mówiąc że ona wina nie pije a tu może ktoś będzie chętny:D No i to winko stoi :D na butelce widnieje rok produkcji 2002 :D czyli ma już 14 lat, ale nie próbowałam, czy po nim też się dostaje takiego wigoru :D I na koniec jeszcze mały żarcik:D Przychodzi pijany małżonek do domu. Żonę to bardzo zdenerwowało, więc wściekła pyta: - Będziesz jeszcze pił? Mąż siedzi cicho, więc żona powtarza: - Będziesz jeszcze pił? Mąż dalej nic. - Odpowiedziałbyś w końcu, czy będziesz jeszcze pił? Na co mąż z wysiłkiem: - Oooooożeeeesssszzz, kurna, doobraaaaaaa, naleej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzą dwie zakonnice do sklepu mięsnego.Jedna z nich podchodzi do lady i mówi: - Poproszę dwie parówki. Nagle druga podchodzi do niej i odciąga ją na bok mówiąc szeptem: - Kup trzy , jedną zjemy. :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam, jestem pod wrazenem Twojej osoby:D, rozwijasz sie w dobrym kierunku:D...chyba czas porozmawiac z zonkila o Twoich potrzebach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi, tez bylem ciekaw co sie stalo z butelkami, ale musialo smakowac skoro nie bylo sladu po nich:D. Oczywiscie nie odwazylem sie pytac, trudno moja strata, za pozno pojechalem:), a w domu alkoholu za kolnierz sie nie wylewalo:D. X Alez skadze, gdziesz ja bym smial sie czepiac:D, samo tak jakos wyszlo spontanicznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wieczorowo 🖐️ Wiecie ,gosci mam chwilowo dosc :-),przynajmniej na ,no powiedzmy ,pol roku :-).Niedawno wyszli .Ilez mozna pic za zdrowie :-).Teraz troche ogarne chalupe po gosciach i spokojnie obejrze mecz ,juz graja hymn . Ferdzi ,mowisz ,ze smialas z mojego przytrzasnietego paluszka :-),ale dzieki za dmuchanie ,jeszcze mnie boli :-).Jestem jakas pokraka ,ile razy pi....m sie w glowe o szafke wiszaca ,loj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Daa, a co ja mam powiedzieć jak u mnie stale ktoś się przywlecze :D też czasem mam dość, ale po kilku dniach spokoju, jakoś mi przechodzi:D Nie śmiałam się z przytrzaśniętego paluszka, tylko z Twojej prośby o dmuchanko:D:P Klawy, nie doceniasz Saama :D od zawsze tylko jedno ma na myśli, czy we śnie, czy na jawie :D i wszystko mu się zawsze kojarzyło i kojarzy z jednym :D:P ale to dobrze , tak ma być,:D Niepokojące jednak jest to, że ja kobieta, mam podobnie :D:P No, ale ja zawsze pisałam, że jednak trochę zboczona to jestem :D:P Teraz już muszę wyłączyć kompa, bo za chwilę mój serial, a ja dopiero skończyłam rehabilitację i trochę zmęczona jestem tym machaniem nogami na sznurkach:D Dobrej nocy Wam życzę i miłych kolorowych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,jesli sa to 'swoi' goscie ,to moga bywac czesto ,zawsze cos sie w moich zapasach znajdzie i nie musze sie zbytnio trudzic ,nawet jestem zadowolona jesli zapasy sie umniejszaja ,bo moge przygotowac nowy zapas :-). Podobno silne wiezi spoleczne przyczyniaja sie do lepszego ogolnego stanu zdrowia :-) Moze za bardzo machasz nozkami ,nie wiem czy to dobrze dla kolan . Ferdzi ,za kilka dni szwagier Ulana ma tez urodziny i nie mam pojecia jaki prezent mu sprawic .To jest starszy facet :-),nie uzywa zadnych wod kolonskich ,ani tym podobnych ,alkoholu nie pije ,bo jest po wylewie ,musi ograniczac slodycze .Nie mam zielonego pojecia w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks seksem ,ale przykre jest to ,ze przegrywamy i to tak wysoko ,dziesiecioma punktami ,zaraz koniec . Klawy ,podpowiem Ci ,ze kurkuma dziala na caly organizm jeszcze lepiej ,korzystniej ,anizeli seks i przy stosowaniu jej nie zmeczysz sie i nie upocisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Nie wiem iloma golami nasi przegrali bo kwadrans przed końcem meczu zszedłem do schronu .... znaczy do piwnicy nie widząc już nadziei. Jestem w nieświadomości ale przynajmniej trochę nerwów uratowałem. I mam w domu ciepło bo w porę rozpaliłem. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,DRAMAT ,przegrali 23:37 . Jeszcze nikt taka roznica bramek nie przegral . Idziemy do wyrka . Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, trzeba to jakoś przełknąć. W trudniejszej sytuacji są pewnie Ci którzy słono zapłacili za bilet i znosili dzielnie trudy podróży l Celinko :) niestety tylko udaję że chodzę wcześniej spać. Ale to udawanie nie wynika z chęci oszukiwania ale z niepowodzenia prób. Jednak wydaje mi się że mimo wszystko kilka minut już zyskałem. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych parówkowych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o A mi się marzy ciepłe przytulanko bo mi zimno jakoś😭 Przyszłam z pracy, w chacie zimno bo M poszedł na nockę i w dzień oszczędzał pewnie na opale. Ale naszykował wszystko tylko podpalić w kominku. o Saam :) dobre i parę minutek, metoda małych kroczków przywiodła wielu ludzi do sukcesu ;) dla Ciebie wyraźnie doba jest za krótka :D o Dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, poczytalem o kurkumie :) i jednak nie ma to jak dotyk bliskiej osoby:D, za ktorym takze tesknila Calinessa wczoraj :D Witam czwartkowo🖐️, milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Deszczu nie ma, ale mocno wieje. Mam dzień wolny i muszę się wybrać w głąb miasta . To i ja poczytałam sobie o kurkumie dla przypomnienia bo tyle tych dobroczynnych roślin jest, że może się poplątać. http://kobieta.onet.pl/zdrowie/profilaktyka/kurkuma-dlaczego-leczy-wlasciwosci-przeciwwskazania/xmfxmh Roślina warta by mieć ją w kuchni jako przyprawę a akurat sprawdzałam i u mnie nie ma. Dzisiaj też ,,średnie,, święta a mianowicie Nietypowe święta: Międzynarodowy Dzień Mobilizacji przeciwko Wojnie Nuklearnej Europejski Dzień Ochrony Danych Osobowych Dzień Piszczałek i Fujarek te ostatnie jak dla nas chyba najciekawsze bo coś tam przy okazji można sobie skojarzyć :D https://www.youtube.com/watch?v=0Op6az_9obo Jak zagrać na flecie prostym "Sto lat"? o Klawy :) kot się zlitował i mnie przytulił, a ja jego;) mocno grzał bo 6 kg futra to nie byle co :D o miłego dnia wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurkumy u mnie też nie ma. Kiedyś przed półką z przyprawami długo się zastanawiałem do czego można ją wykorzystać. Z braku wiedzy o przeczytanych dzisiaj cudownych właściwościach zrezygnowałem z wrzucenia do koszyka. Tak więc dzisiaj wiedzę poszerzamy ustanawiając Dzień Kurkumy. Natomiast flet prosty posiadam ale brakuje chętnych do grywania na nim. l Dzień Dobry ! :) l hej Celinko [kwiat l cześć Klawy l Na przedwiosnie to chyba jeszcze za wcześnie ale termometry na to wskazują. U mnie w domu było w nocy gorąco bo nie zredukowałem dostatecznie temperatury na piecu. Zadział żywy czujnik otwierając drzwi do chłodniejszego pomieszczenia. l udanego czwartku wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Calinessa 🌼 Saam 🖐️ U mnie ladna pogoda chociaz dmucha, czyzby ktos sobie paluszka przytrzasnal :), a moze fujarke :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Ja wlasnie jem jogurt z kurkuma ,ziarnami slonecznika ,ziarnami dyni i Jelitonem :-).Kurkume mam ze sklepu ze zdrowa zywnoscia ,ale jak czytam to czesto producenci dodaja maki do kurkumy ,aby zwiekszyc wage .Trzeba spozywac kurkume razem z pieprzem lub papryka ,albo oliwa ,aby organizm choc troche jej wchlonal ,bo sama kurkuma sie nie wchlania . U mnie bylo tak szaro -buro ,padal deszcz ,wialo ,a teraz swieci ostre slonce i troche dmucha :-) Cal ,Klawy ,jak widac jestescie uzaleznieni od przytulania . Cal ,mysle ,ze nie zaglaskalas kota :D,na smierc i tak od rana mowisz o Fujarach :D,chyba masz braki :-)-jakiejs witaminy ,chyba D :D Dobrze ,ze jestescie w pracy i nie slyszycie np.o kombinacjach dotyczacych 500 +,nic im sie nie spina :-).Nas to nie dotyczy bezposrednio ,ale ktos musi dolozyc do tego projektu :-o Dobrego dnia Mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) no co Ty? przecież ja piszę o wdzięcznym instrumencie, który umiejętnie dotykany paluszkami i trzymany w ustach pięknie gra aż serce rośnie :D witaminy mi faktycznie brakuje ale czy D to nie wiem. Jadę właśnie po pszczele mleczko pełne wit. z grupy B i E oraz wigoru. Po drodze kupię kurkume.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie Calinessa, Ty masz racje, instrument jest wdzieczny :D, a jeszcze bardziej jego wlasciciel:D:P...slicznie to opisalas :classic_cool: Cal, czy Ty umiesz doic pszczolki :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caal lubisz mocno flety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że komuś wyobraźnia zaczęła mocno pracować :D Lubię filety z rybek i ptaszków :D Flet i piszczałki mają dzisiaj święto więc wypada ładnie o nich pisać :) a w ogóle to Saam zarządził Dzień Kurkumy :D Właśnie wróciłam z mieloną kurkumą(Prymat za 1,19 zł prosto z Indii) i się zastanawiam jak ją zjeść. Może wezmę przykład z Daa i dosypię sobie do deseru jogurtowo-czekoladowo-orzechowego. o Klawy :)dzięki za pochwałę;) pszczółki doją kwiatki a pszczelarze doją pszczółki:D. A ja tylko zakupuję gotowy produkt w kapsułkach. Chociaż raz w roku warto odświeżyć organizm jeśli się nie ma uczulenia na pszczele produkty . To coś w rodzaju mini SPA podczas normalnego codziennego życia. Tylko lepiej zażywać z rana bo pobudza i można mieć problem z zaśnięciem;)no chyba, że to pożądany stan wieczorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapomnij Caal o naślinienia ustnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,wsypuj gdzie sie daa ,tylko bez przesady z iloscia ,dodaje do zup ,ryzu ,ciasta drozdzowego itp. Wymyslilam ,ze szwagrowi (Ulana)upieke babke z makiem ,poniewaz lubia ,a zazwyczaj ciasta kupuja .Do tego chyba kwiatki i juz :-).Łatwiej i szybciej i bez roboty byloby kupienie pol litra :D,ale sa niepijacy :-) Siedze i obczytalam juz chyba wszystko w internecie i chetnie polozylabym sie na boku ,ale pewnie zasnelabym ,a potem w nocy muchy bym lapala :-) ....Czesto w przepisach wystepuje slowo 'kislu' ,az mnie skreca gdy to widze :-),tez tak mowicie ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×