Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

cześć Zuziu 🌻 l Dzisiaj już dłuższy prawie dwie godziny. Słońca nam więc przybywa. Po ostatnich "zgnilych" dniach usmiechające się słoneczko niezmiernie raduje. l Ferdzi :) możesz mi wierzyć że ja sobie Twoje slowa o imbirze już wcześniej wziąłem głęboko do serca. Na ten przyklad powjem Ci że wczoraj nawet do puszki z piwem wrzuciłem kilka plasterków. l Gdyby jednak ktoś chciał coś poświetować to proponuje Dzień Najwyższej Izby Kontroli i Dzień Baletu. l Mój NIK wyszła na trochę z domu mogę więc otworzyć komputer i popatrzeć na balety ;) :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Balet- to rodzaj widowiska teatralnego z wykorzystaniem określonej techniki tańca zgodnie ze scenariuszem, z towarzyszeniem muzyki na tle dekoracji. Słowo balet pochodzi od włoskigo słowa ballare , to znaczy tańczyć." (www.tancerz) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na małej wycieczce, ale już wróciłam:( Pewnie gdybym pojechała sama to jeszcze wdychałabym czyste powietrze i oglądała okolice, ale żonkil był znudzony , więc powrót. Saam, w takim razie cieszę się że przynajmniej Ty wziąłeś sobie do serca moje rady👄 Piszesz że dziś dzień baletu ? Kiedyś moja wnusia chodziła na balet, było to już 4 lata temu a może nawet 5. W ostatnim roku przedszkola. To był nasz dzień. Odbierałam ją z przedszkola i prowadziłam na zajęcia z baletu. Niestety po roku zajęć, mama stwierdziła że mała będzie ćwiczyć taniec towarzyski, choć mała bardzo lubiła te zajęcia. Mnie wciąż jest żal że musiała zrezygnować z baletu, była w tym naprawdę dobra. a jeszcze zapodam mały żarcik, ni z gruszki ni z pietruszki:D ale dla mnie bardzo zabawny, może i Wam się humor poprawi ? Mąż zabrał żonę na pierwszą w jej życiu partię golfa. Oczywiście pierwsze uderzenie żony w piłeczkę i... okno stojącego obok pola golfowego domku zostaje rozbite. Mąż trochę się zdenerwował: - Mówiłem żebyś uważała a teraz trzeba będzie tam iść przepraszać i może nawet zapłacić. Tak więc golfiści idą do domku i pukają w jego drzwi. Momentalnie dochodzi ze środka miły głos mężczyzny. - Proszę wejść. Po wejściu zauważają w domku: zbite kawałki szyby, rozbitą starą wazę i siedzącego na kanapie kolesia. Koleś pyta: - Czy to wy zbiliście szybę? - Tak... przepraszamy za to bardzo - odpowiadają golfiści. - Hm, właściwie to nie ma za co. Jestem dżinem, który był uwięziony w tej wazie kilkaset lat. Teraz powinienem spełnić trzy życzenia. Nie obrazicie się jak spełnię wam po jednym sam zostawiając sobie jedno na koniec? - Nie tak jest świetnie - odpowiada mąż - ja bym chciał dostawać milion dolarów co roku. - Nie ma problemu - mówi dżin - do tego gwarantuję, że będziesz bardzo długo żył. - A ty młoda kobieto czego chcesz? - Chciałabym mieć ogromny dom w każdym państwie, każdy z najlepszymi na świecie służącymi. - Mówisz i masz - odpowiada dżin - Do tego obiecuje ci, że do żadnego z nich nikt się nigdy nie włamie. - A jakie jest twoje życzenie dżinie? - pyta małżeństwo. - Ponieważ tak długo byłem uwięziony nie marzę o niczym innym jak o seksie z tobą - zwraca się do kobiety dżin. - I co ty na to kochanie? - pyta mąż - Mamy tyle kasy i domy... może się zgódź. Tak więc żona kolesia z dżinem idzie na pięterko... Całe popołudnie kochają się. Dżin jest wręcz nienasycony. Po 4 godzinach nieustannego seksu dżin złazi z kobiety, patrzy jej prosto w oczy i pyta: - Ile masz lat ty i twój mąż? - Oboje mamy po 35. - Niemożliwe! 35 lat i wierzycie w dżina?! :P:P:P:P No dobra to jeszcze jeden :D Panie grają w golfa. Jedna z nich uderzyła piłeczkę - chciała prosto, poszło w lewo. Niedaleko stojący obserwator żeńskich zmagań zgiął się w pół, wsadził dłonie pomiędzy uda i wrzasnął. Pani podbiegła do niego przerażona: - Ja bardzo pana przepraszam, ale to było doprawdy niechcący! Pan dalej jęczy... - Jestem fizykoterapeutką, może będę w stanie panu pomóc... Pan nadal jęczy... Pani rozpięła mu rozporek i rozpoczęła masowanie. Po 5 minutach pyta: - No i jak? - Bardzo przyjemnie, ale kciuk nadal boli... :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ferdzi - Ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcalinessa
Fajrant!!! Dzień dobry wieczór :D ale do domu jeszcze kawałek ;) i dopiero dokładnie poczytam i posłucham linków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcalinessa
Fajrant!!! Dzień dobry wieczór :D ale do domu jeszcze kawałek ;) i dopiero dokładnie poczytam i posłucham linków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l hej Celinko 🌻 dobrze że służbowe obowiązki już za Tobą. Ale pewnie czekają na Ciebie obowiązki domowe a może i małżeńskie. Nie możesz narzekać na niedzielną nudę. l Ferdzi :) dobrze jeżeli dziecko pasjonuje to co podoba się również rodzicom. Gorzej gdy rodzice poprzez dziecko próbują realizować swoje niespełnione marzenia. Wtedy wszyscy się męczą a efektów nie ma. Taniec towarzyski niedaleko leży od baletu więc to nie była diametralna zmiana. Dzięki za rozweselajace dowcipy l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede taka :-)Przywitam sie chociaz ,aby pokazac ,ze jeszcze zyje :-) Dobry wieczor 🖐️ Nie jest mi ani lepiej ,ani gorzej ,no moze czesciej kaslam :-) Wypilam juz dzis dwie piecdziesiatki miksturki z nadzieja ,ze mnie nie rozbierze chorobsko . Saam ,widze ,ze tez tak jak ja uciekasz z lozka gdy nie spisz :-) Zawsze powtarzam ,ze przychodzi czas kiedy nas rozlozy powazna choroba i wowczas nie ma zmiluj ,choc bysmy sie skichali ,nie mamy sil ,ani mozliwosci aby opuszczac loze ,przerabialam to wiele razy i z tego powodu uciekam z lozka zaraz po przebudzeniu . Cal ,nie rozumiem Twojej radosci na wiesc o tym ,ze musze zmienic diete :-),przeciez nie wiesz co jadamy ,no moze co nieco znasz z moich opisow obiadowych :-p ,chyba nie chcesz abym zaglodzila mojego ciezko pracujacego Ulana :D Cal ,to sie nie godzi aby zajadac sie tortami ,ciastami ,salatkami z majonezem i drinkami ,oburzajace :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się nazywa kobieta tańcząca w balecie? - Prima balerina !! A facet ?? - Prima baleron !!!! :D :D l Stare dobre małżeństwo wieczorem przed wyjściem do opery... Żona od 2 godzin przewala kolejne szafy w poszukiwaniu kreacji wyjściowej. W końcu zrozpaczona staje przed mężem w bieliźnie i ze łzami w oczach mówi: - Nigdzie nie idę, nie mam co na siebie włożyć! mąż: - Przewidziałem to... i dlatego kupiłem tylko jeden bilet. :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Danusiu 🌻 lepiej późno niż wcale. Ale o tej godzinie i w takim stanie to raczej nie wybierzemy się na balet(y). l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) ja już od dawna stosuję imbir ale zaczęłam od tego w proszku. Też go sypałam do herbaty. Później pojawił się ten świeży i zdecydowanie przypadł mi do smaku:) A wiecie, że kawałek imbiru posadzony do doniczki puszcza listki ? ale nie mogłam się doczekać kwiatków ani przyrostu korzeni i posiekałam liście do sałatki :D Ale wtedy nie miałam netu, laptopa i nie wiedziałam jak się fachowo do tego zabrać by uzyskać satysfakcję z hodowli tej rośliny. Może teraz wiosną warto spróbować po przeszkoleniu się u prof. Googla? o Saam :) moim obowiązkiem dzisiejszego wieczoru jest ..odpoczynek i przyjemności ;) na razie najadłam się kurczaka z grilla z buraczkami i zamierzam zakończyć wieczór lodami bakaliowymi, które są w zamrażarce:) o ale ten prima baleron nieco przesadził z prezentacją swoich walorów :D http://img.wiocha.pl/images/e/8/e8cc82338209a4a807583f34fdccdad9.jpg o Daa:) no jak mam się nie cieszyć skoro sama usłyszałaś od lekarza, że aby było z Ułanem dobrze to trzeba zmienić diete. I Ty się za to chcesz sumiennie zabrać. Wiesz ile ludzi słysząc o zmianie diety olewa to? i brnie coraz głębiej w problemy zdrowotne? No i to fakt, że Twoje opisy zakupów oraz zawartości kilku urządzeń chłodniczych pełnych po sufit też pewnie wzbudzały u mnie niezdrową fantazję na temat Waszej diety:D A co do mojego ,,wczoraj,, to masz rację:) ale urodziny najbliższych nie są codziennie i trzeba to było pogodzić. Na szczęście sałatki i torty zapijane drinkiem z wódki żołądkowej i soku pomarańczowego dobrze współgrały ze sobą i żadnych dzisiaj sensacji nie zaobserwowałam;) dobrze, że chipsy omijałam z daleka:D o he he ...uśmiałam się z Waszych kawałów, z orgazmów też :D wciągające są...nie dziwię się, że tyle narodu chodzi do klubu fitnes w moim markecie. Coraz częściej widzę nawet siwiejących panów, którzy chcą zapewne zachować kondycję i ćwiczą. Po zajęciach schodzą na dół do nas tzn do marketu na zakupy i są naprawdę wyluzowani. A może chcą sobie popatrzeć przy okazji na ćwiczące kobitki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D a Klawego trzeba koniecznie wyłączyć z kontaktu bo pewnie nie może sią ruszyć i dalej stoi jako lampka nocna :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,łatwiej byloby mi pogadac przez telefon ,anizeli pisac (bo mi sie nie chce 😭 ).Otoz jesli chodzi o diete ,to lekarz mowil ,ze jego zona wprowadzila mu tam jakas diete i ,a facet jest szczuply i nie chodzi o zrzucenie kilogramow ,no i on troche sie uczepil poziomu cholesterolu Ulana ,ktory wynosi 214 .Przeciez to jest tylko niewielki przekroczenie normy .Chyba by zaniemowil gdybym ja powiedziala jaki mam poziom cholesterolu ,a mam 274 ,kiedys nawet 340 i to przeciez nie z pozywienia ,po prostu sa to predyspozycje genetyczne .A ,zostawmy to ,najwazniejsze ,ze Ulan juz nie pali fajek ,rzucil definitywnie ,co za radosc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora kończyć weekend. Szkoda, jeszcze jeden dzień wolny by się przydał. Trzeba niestety tydzień odczekać. Mam nadzieję że szybko zleci. Chociaż z drugiej strony to wcale mi nie zależy by czas szybko mijał. l dobrej nocy wszystkim zyczę l kolorowych baletowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz pojde sie grzac :D Ulan lozko juz przygotowal ,tak wiec pora na lezakowanie nastala :-) Dobrej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jutro wolne. Daa:) mi też nie chodzi o diete jako taką związaną z utratą wagi. Chodzi o to by wybrane pożywienie dostarczało takich składników, które utrzymają organizm w równowadze zdrowotnej i nie szkodziło. No to super, że Ułan rzucił fajki. Z cholesterolem to jest tak, że jednemu 300 nie robi różnicy a dla drugiego lekko ponad 200 może być zabójcze. Wszystko zależy jak leży. o Saam :) czasu i tak nie zatrzymamy dlatego ten upływający trzeba starać się przeżyć jak najlepiej, najciekawiej. Jutro już będzie historią :) ale sloganami rzucam?;) o U mnie też już czas na dobranoc, a niebo takie gwiaździste!!! ciepłych poduszek i pięknych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Czas zacząć nowy tydzień, to już drugi tydzień lutego... Rzeczywiście czas biegnie , jakby chciał sam siebie wyprzedzić:( Mamy dziś 8 lutego. Imieniny obchodzą: Hieronim, Józefina Przysłowie: „Gdy ciepło w lutym, zimno w marcu bywa, długo potrwa zima, rzecz to niewątpliwa” Nie wiem czy my będziemy dziś świętować, bo takie święto raczej nie dla nas; Święto Służby Więziennej U mnie za oknem pochmurno, chłodno, ale mrozu nie ma. Wczoraj podjęłam męską decyzję, będąc na wycieczce podjechałam też do apteki i zakupiłam leki od reumatologa. Nie wiem jak to będzie, ale zaczynam od dziś zastrzyki. Podobno będę kłuta dwa razy codziennie, już się boję, ale co tam, może wreszcie coś się zmieni w moich kościach. Dzień jednak zaczynam od kawusi, bo bez niej cienko widzę :D więc i Was zapraszam; https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSNrnnDFPK8JuFXCWTZEoJsplO2vgsEAUUCiqb7F3sHLn2zQSKS Herbatka rozgrzewająca dla przeziębionych ; http://1.bp.blogspot.com/-U0Yy-6BDSoo/VCfMMzvwNqI/AAAAAAAACls/GBFp7MQ5keU/s1600/herbata.jpg I zielona herbatka dla Calinessy i innych amatorów zielonej; http://www.kobietaa.pl/obrazek/zielona-herbata.jpg Saam masz rację, niespełnione marzenia dorosłych przekładają się na dzieci, które czy chcą czy nie, muszą je realizować. Calinessa, przypuszczam, że choć wolny masz dzień, to wypełniony po brzegi sprawami do załatwienia. Napisz, jeśli możesz ,jak traktowałaś imbir, że wyrosły listki. Czy wystarczyło zakopać go w ziemi i czekać ? czy włożyłaś do doniczki czy do gruntu? jak długo czekałaś na pierwsze oznaki wzrostu? Prosiłabym Cię też o podanie nazwy tych truskawek doniczkowych o których kiedyś pisałaś. Pytam o to, bo zlikwidowałam plantację gruntowych truskawek, więc przydałoby się coś w zamian. Daa, ciekawa jestem kto miał taki dar przekonywania, by Ułan rzucił palenie. Czy to była jego decyzja, czy jednak trochę lekarz na nim to wymusił ? może podpowiesz jak zadziałać na żonkila, by też rzucił to świństwo? Napisz jak się czujesz ? czy mikstura zadziałała prawidłowo i wychodzisz z kryzysu zdrowotnego? Klawy, gdzie się podziałeś? czyżbym Cię czymś uraziła ? Jeśli tak, to przepraszam, czasem coś chlapnę niepotrzebnego:O Brakuje nam Ciebie. Zuzanno, co było ładne? bo tyle się działo w moim poście, że nie wiem czego to "ładne" dotyczyło, no ale dzięki. No, nic, powoli będę się zbierać do wyjazdu. Wam życzę pięknego dnia i pięknego całego tygodnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Dzień dobry :) o Ja tylko się pięknie przywitam życząc miłego poniedziałku i wszystkiego z górki :) o do później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz dopiero mam pierwszą przerwę sniadaniową to moja praca rzeczywiście jest już z górki. Nawet pomimo tego że dzisiaj dłużej. l dzień dobry :) :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Celinko 🌻 l Dziękuję za gorące napoje i dobre słowa. Pomimo poniedziałku dzień nie powinien być zły, nie ma póki co powodu by go zaliczyć do nieudanych. l Myślę że możemy czcić Święto Służby Więziennej, przecież nie siedzimy w więzieniu. l Dzisiaj także Dzień Bystrzaka. l udanego popołudnia :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calinessa1 2016.02.05 Klawy usmiech.gif wyraźnie widać, że relaksacyjny urlopik Ci posłużył oczko.gif W żadnym z nas nie ma tyle radości i luzu co u Ciebie choć się staramy ...robić dobrą minę do złej gry smiech.gif X Calinessa, mozesz mi to wyjasnic, co mialas na mysli? I kogo mialas na mysli piszac "staramy sie"? Pozdrawiam i milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi🌼, niczym mnie nie urazilas i juz o tym pisalem. W moich oczach jestes szczera otwarta osoba ktora dzieli sie swymi radami i zyciem:D. Myslalem ostatnio o Tobie:), oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu, o Daa takze:), ale teraz chce sie skupic na Tobie:D. Nie moge zaduzo tu na forum opisac z mojego zycia, ale wierz mi wiele widzialem i przeszedlem jesli chodzi o opieke nad osoba z reumatyzmem. Z tego co pamietam ta osoba dostawala tzn "blokady", nie wiem na czym to polega i na co skutkuje, wiem ze, z mojej perspektywy, bylo najbardziej zabojcze dla organizmu. Zamieszczam link ktory mozliwe ze juz czytalas, bo jestes zaradna dziewczyna, ale chce polozyc nacisk na cwiczenia i masaze ktore powstrzymuja rozwoj choroby. http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/kregoslup/reumatyzm-objawy-i-leczenie_38369.html Zwroc uwage, ze w artykule polozono nacisk na roznego rodzaju cwiczenia zanim zastosuje sie leki do ustne lub dozylne, ktore usmiezaja bol ale nie przynosza innych korzysci. Powiem, ze tez mialem problem ze stawami, pojechalem do przychodni, pozniej na zdjecia do szpitala, dostalem skierowanie do Fizjoterapeuty, tam uzyskalem pelna pomoc zarowno psychiczna jak fizyczna, bo jednak systematycznosc przy cwiczeniach jest istotna a wiadomo jak szybko sie zniechecic, szczegolnie jak boli. Tak wiec, chcialbym Cie zachecic i zmobilizowac do podjecia wysilkow w walce o zdrowie i nie tylko Ciebie ale takze Daa:D, bo sie juz troszeczke z Wami zzylem:classic_cool:. Wiem ze jestes bardzo zajeta osoba, ciagle myslisz o innych, no ale to juz czas zajac sie soba. Masz fajna wnusie, zadbaj o zdrowie aby moc na jej weselu zatanczyc:D. Jesli potrzebujesz jakiegos wsparcia to pisz smialo, chetnie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Przychodze z kawka popoludniowa ,ja wypije potem ,bo jestem tuz przed obiadem :-) http://ekarteczka.pl/kartki/43/1/d/15366.jpg Wraz z kawa oddaje Wam moje serducho .bo bardzo Was lubie :-) Klawy ,wiesz wzruszylam sie Twoja troska o nasze zdrowie ,jestes bardzo empatycznym czlowiekiem ,daj buzi 👄 Cal ,a Ty ponoc masz wolne ,gdzie biegasz ? Musze podac obiad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy ,Ty ,Ty ,Ty Misiaczku :-),pieknie :-),dzieki . Moge dac Ci miodku ,mam kilka sloikow litrowych .Gdy sie spotkamy ,siadziemy sobie na dywaniku ,opierajac plecki o łozko i kazde z nas bedzie podjadalo miodek łyzeczka prosto ze sloika :-) Juz widze te sytuacje ,a Ty ? :D Wiem ,wiem ,glupoty pisze ,ale probuje nieudolnie rozweselic chocby siebie :-) Ferdzi Droga ,zalapalas sie na prazone czy musialas obejsc sie smakiem ? :-) Puka ktos 😭 ..To sa szczyty szczytow :-).Przychodzi kobita i pyta czy Ulan przepchalby jej rure ,bo sie zapchala :D.Czy ma spirale dluga :D.Ma ,a jakze ,ale dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! nareszcie przy lapku:) Ferdzi:) ja tylko wsadziłam kawałek imbiru, na którym rysowały się pączki do doniczki z ziemią po jakimś kwiatku, który padł. Potem gdzieś w gazecie wyczytałam, że można w ten sposób uzyskać roślinkę. Co do truskawek to niestety karteczki z nazwami już wyrzuciłam. Kupiłam w ,,Zielonym Centrum,, jedna kwitnie na biało, druga na czerwono. Teraz mam je w domu bo to gatunki, które nie przezimują jak zwykłe truskawki. Tak więc miej to na uwadze. Ta z białym kwiatem jakby śpi i tylko ma listki a z czerwonym puściła większe liście i nawet zakwitła. Jednak wszystko jest jakieś wydłużone i na pewno owocu nie będzie. Zapylić przecież też ktoś musi :D Każda jest na innym oknie i może to też ma jakiś wpływ. Ja chcę aby tylko przetrwały do wiosny. o Daa:) a biegam, jeżdżę po mieście i nareszcie klapnęłam w domu. he he :D i co? nie przepchał jej rury?:D o Saam :) w takim razie ja dzisiaj świętuję Dzień Bystrzachy:D nawet mam efekty tego bo.... taaaadaaaam! zdałam egzamin państwowy z jazdy:classic_cool: o jeszcze to do mnie nie dociera więc też wszystkim i i każdemu z osobna ślę radosne buziole👄👄👄👄👄👄👄👄👄 jabadabaduuuuu!!!!:D:D:D o Klawy:) kurcze, pewnie i tak nie zrozumiesz:) przynajmniej na swoim przykładzie powiem, że tu pisząc mam humorek, luz, fantazję itd a w życiu realnym to już różnie. A nie umiem tak jak Ferdzi tak wszystko opisać co robię, co myślę i nawet nie chcę bo uważam, że ze względów bezpieczeństwa muszę zachować jakieś minimum anonimowości na forum. Piszę tu z partyzanta:D i gdyby mój M poczytał albo ktoś mu powiedział co ja tu wypisuję i że w ogóle spędzam tu tyle czasu to pewnie bardzo ale to bardzo utrudnił by mi życie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×