Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość saam
witam popoludniowo jeszcze z pracy l Celinko :) z całych sił Ci gratuluję i z całego serca ❤️ 🌻 wierzyłem że Twoja bystrosć kiedyś musi eksplodować. Jednakże zostawię parę rad przy tej okazji. Pamiętaj że koła auta nie zawsze jadą tam gdzie chcesz, hamulce kiedy nam bardzo zależy na ich skuteczności hamują zbyt dlugo a blachy wcale nie są takie twarde na jakie wyglądają. Mówię o tym bo po oswojeniu się z własnym autem dużo osób o tym zapomina. Chlapnę sobie dla podkreślenia Twojego sukcesu gdy już dotrę do domu. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ,Cal ,jak sie ciesze ,tak ,ze az krzyknelam do Ulana ,ze 'Cal wreszcie zdala ',on na to tez 'ojej ,pogratuluj jej ' ,takze ; https://www.youtube.com/watch?v=us3dQ0nnlHY Congratulations -Cliff Richard 👄 Hip ,hip ,hura :D ,,Jesli chodzi o zapchana kobite ,to Ulan jej nie przepchal ,nie ma czasu ,siedzi w papierach po uszy i musi je ogarnac na 'wczoraj' :-) Niektorzy sypia Kreta i ida do pracy ,a tak nie wolno robic ,nawet potem spirala dluga :-)nie pomoze ,bo kret zaschnie na cement .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam poniedzialkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he ,ale sie usmialam ,no ale tak sie cieszymy :D. Cal ,taka niespodzianka ,nic nam juz dzis nie trzeba :-) Powiedz co Twoj Ulan na to ,pogratulowal Ci ? :-) ..UUUUUUuuuu ,chyba Cal zaprosila wszystkich na balety ,a ja to c..l ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek :) o No pewnie, że M mi pogratulował:) ale myślałam, że zrobi to bardziej odczuwalnie np,. że mnie uściśnie, ucałuje :D a on tylko pogratulował słownie i patrzył dziwnie czy aby nie żartuję :D o Dziękuję Wam za to, że cieszycie się ze mną. Dzięki za wszystkie miłe i od serca gratulacje ;) za piosenkę :) o Daa:) balety to może zrobię w sobotę bo mam wolną. Teraz nawet nie mam kiedy jechać do Wydz. Komunikacji ze szczęśliwym papierkiem. Ale może się sprężę w środe przed pracą. o Saam :) dzięki za rady, wiadomo, jeżdżenie to dodatkowo wielka odpowiedzialność za życie innych i swoje. Będę pamiętała :) o Klawy:) fajne gify zamieściłeś na tę okazję, dzięki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Liness!!! 👄👄👄 gratulacje :D wreszcie nastał ten dzień! oczekiwany nie tylko przez Ciebie, ale i przeze mnie...no super :D niech Cię uściskam tak po przyjacielsku i od serca :) wielkie uff...:D już nie będziesz sie tym stresować! wreszcie, nareszcie ... no pięknie ;) dzielna z Ciebie dziewczyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, Olivier:)dzięki🌼 ten stress był najgorszy w tym wszystkim :( Na razie nie mam autka ale za niedługo na wszelki wypadek uważaj na mnie w moim City :D chyba nakleję sobie zielony listek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, no, ileż to wiosen ma caliness bo po zielonym listku wnioskuję, że nieco więcej niż 30 a nawet i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) listka nie przyklejaj bo potem ciężko zdjąć. Zwłaszcza gdy są włoski. Lepiej na gumce lub tasiemce przymocować. Co prawda to tylko moje teoretyczne rozważania ale poparte wrodzoną rozwagą i przezornoscią. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i masz rację Gościu :D a listki dostałam z materiałami i książkami od całej rodziny i znajomych gdy zaczynałam kurs :) o zażartowałam z listkami ale to nie głupi pomysł bo chociaż może nie będę straszona trąbieniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Klawy:D dobranoc Ja też już zmykam z nadzieją, że zasnę:) spokojnej i miłej nocy wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie będzie wielkie wydarzenie rodzinne i społeczne gdy saamodzielnie i w pełni legalnie będzie można potrzymać na mieście za drążek. Ciekawe czy tabloidy to odnotują. Póki co to news numer jeden obecnego dnia. Pewnie nie będzie to w dobrym tonie kierować do damy takie pytanie ale z iście kronikarskiego obowiązku odnotuję czekając na potwierdzenie że ilość prób można zliczyć na palcach ręcznych. l Tym optymistycznym akcentem zamykam komórkowe oko. l dobrej nocy :) l kolorowych zdanych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Weszłam tu dzisiaj, czytam i oczom nie wierzę :D ale news :D Calinessa kochana, gratuluję, z całego serca gratuluję, aż mi łzy popłynęły z radości, brawo, brawo, brawo. Pomyślałam że wczoraj dostałaś i kwiaty i piosenkę i różności a nikt nie pomyślał , że przydałby Ci się samochód:D Więc ja podaruję Ci samochód, masz do wyboru :D http://www.sklep.dekorado.pl/wp-content/uploads/2015/04/kokarda-samochod-prezent-2.jpg http://dekoracje-ozdoby.pl/wp-content/uploads/2014/10/dekoracje_dla_firm_0032.jpg Jeszcze raz wielkie gratki👄 👄 życzę szybkiego spełnienia marzenia o własnym autku👄 Kurcze, aż mi się lżej oddycha :D ale niespodzianka, jeszcze dojść do siebie nie mogę :D Dziękuję Ci za podpowiedź z imbirem. On rzeczywiście szybko wypuszcza jakby korzonek, nawet kiedy leży w koszyczku na parapecie okna, więc pewnie bez problemów urósłby w doniczce, muszę to wypróbować:D Szkoda, że nie pamiętasz nazwy truskawek, ale skoro kupiłaś w centrum ogrodniczym, to pewnie u siebie też się za nimi oglądnę. Myślałam, że wysiewałaś nasionka i stąd miałaś sadzonki. Wczoraj tyle pisaliście, więc może kilka słów napiszę. Klawy, dziękuję Ci za wszystkie porady👄 Dziękuję także za propozycję wsparcia, ale jedyne wsparcie jakiego mi potrzeba to duchowe, bym nie upadała w nadziei polepszenia zdrowia, jeszcze raz dziękuję. Linki poczytam, kiedy wrócę z przychodni. Jeśli chodzi o ćwiczenia, to mam w domu takie sprytne urządzenie do ćwiczeń bez obciążania stawów i od co najmniej dwóch tygodni, codziennie ćwiczę po godzinie. U nas na rehabilitację czeka się miesiącami, więc nawet nie proszę lekarzy o skierowanie. Zresztą, teraz czekam na efekty leków, zobaczymy czy się poprawi. Chcę wierzyć, że wszystko się cofnie, albo przynajmniej zatrzyma. Jeszcze raz dzięki za troskę👄 Daa, wybacz, wczoraj nie udało mi się zaglądnąć na topik i napisać że owszem, udało mi się zjeść trochę prażonych, no powiedzmy 1/4 porcji :D ależ były pyszne...zrób kiedyś chłopakom. Saam, fajne rady podpowiedziałeś Calinessie , ale myślę, że jeśli siądzie do takiej fury jak na fotkach, to będzie jeździć bardzo , bardzo ostrożnie :D Pozdrawiam Oliviera👄, który podobnie jak my, też zachłysnął się sukcesem naszej Calinessy. A teraz karteczka z kalendarza; Dziś już wtorek, 9 lutego. Imieniny obchodzą: Apolonia, Jakub, Pola Przysłowie: „Zapust smutny, post wesoły, będziesz człeku, cały rok goły” Więc cieszmy się w zapusty, a bądźmy poważni w poście, to może wszystko się odwróci :D Świętujemy dziś także Międzynarodowy Dzień Pizzy Nie wiem jak Wy, ale ja lubię pizzę, tyle że jadam ją bardzo rzadko. Czasem jak ze znajomymi wyskoczę do pizzerii...no powiedzmy kilka razy do roku:D I jeszcze dający do myślenia cytat; „Jest na świecie je­den zawód, jed­no je­dyne po­wołanie – być dob­rym dla dru­giego człowieka.” - Maria Dąbrowska I tym optymistycznym akcentem, kończę dzisiejszy wpis. Mam na dziś sporo zaplanowane, a wyjazd zabiera mi sporo czasu. Jeszcze muszę zanieść PITy do skarbówki, ciekawe czy są tam już kolejki ? tak że chyba wrócę późno. Miłego dnia wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o To i ja wpadnę tu z rana póki jestem w domu. o Ferdzi :) jeśli trzymasz imbir na parapecie okiennym to on się aż rwie do rośnięcia :D. To jest pączek, zaczątek łodygi bo korzonki wypuści gdy będzie leżał na wilgotnym podłożu. Dzięki:) piękne autka :) fajnie było by mieć któreś z nich ;) w sobotę zamiast baletów zrobimy raczej narade rodzinną na temat samochodu. Syn ma na zbyciu forda mondeo bo kupił sobie zabaweczkę mazdę z odkrywanym dachem a ma jeszcze fokusa. Troche te mondeo prosi się emerytury ale jest na chodzie, na gaz, ma wszystkie wygodne bajery łącznie z czujnikami parkowania. Syn zna w nim każdą śrubkę i zakamarek:D Na moje pierwsze starcia z drogą było by w sam raz. Z drugiej strony wiadomo, chciałabym coś bardziej pachnące świeżością. o Saam :) echo wieczornego pytania jest takie, że owszem dokładnie wszystkie palce rąk wystarczą:D kilka razy miałam przysłowiowego pecha bo zmiana marki na egzaminach, termin egzaminu gdy byłam po nockach itd ale reszta egzaminów to była kontynuacja jak teraz widzę kiepskiego kursu podstawowego a raczej jego poprawka. Albo ja po prostu dopiero zaczęłam dojrzewać do przyjęcia niektórych wiadomości z zakresu jazdy i wszystko się poukładało w całość. Pewnie wszystko razem. W sumie dobrze jest bo dzięki temu już nie wiele mnie teraz zaskoczy na drodze :D Egzaminy zaczęłam ostatniego lipca, tak więc pół roku zeszło nim nadszedł ten końcowy pozytywny. o No dobra, wystarczy emocji, teraz przydałoby się zjeść kawałek pizzy ale marna nadzieja na to :( chyba, że oczami:D więc proszę... http://blogi.mojegotowanie.pl/upload/blogs/items/1919/domowa-pizza-hawajska-1919146_org.jpg o miłego wtorku wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rok temu wsadziłem taki wykielkowany imbir do doniczki z kwiatkiem w pracy z nadzieją że wyrośnie. Właśnie przypomniałyście mi że wieść o nim zaginęła. l dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Celinko 🌻 l Na pizzę dzisiaj się nie porywam bo przed jutrzejszym postem trzeba wyczyścić lodówkę z zapasów które nie powinny długo czekać.. Dzisiaj śledzik ale to nie znaczy że trzeba jeść śledzie. Chyba że o północy. Ostatni dzień karnawału więc kto czuje się niewybawiony to niech rusza do dwunastogodzinnej zabawy. l udanego dnia filtrującym :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Saam :)no mi też hodowla się nie udała. Widać imbir ma jakieś wymagania by w pełni się rozwijać. I trzeba o tym poczytać. A może ktoś Ci go zjadł skoro całkiem zaginął?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje Calinesso
Calinesso brawo! i jak tu nie wierzyć, że dane komuś dobro powraca. Zobacz , postanowiłaś komuś pomóc przysłowiowym grosikiem , nieważne że to nie wielka kwota , ważne że zrobiłaś to kierując się sercem bo poruszyło Cię czyjeś cierpienie . Los szybko odpłacił Ci za dobre serce . Dobro płynące prosto z serca i szczerze dane innym , wraca do nas ze zdwojoną siłą :D . Nie umniejszając Twoim zdolnościom za kierownicą , bo zdany egzamin zawdzięczasz przede wszystkim sobie, to na pewno łut szczęścia i dobre fluidy płynące z nieba przydały Ci się . Wielkie gratulacje , bądź ostrożna za kierownicą 🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
och ach ooooooch aaaaaaach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Calinessa myślę że takie wysłużone autko, na początek będzie wystarczające. Zawsze to jeszcze podszkolisz umiejętności a w razie jakiejś stłuczki, czy wgniecenia(co się szczególnie dzieje na parkingu, bez udziału zainteresowanego) to nie będzie żal. Poza tym, jak sama piszesz, synio zna autko od podszewki, w razie awarii, zawsze pomoże a taka pomoc jest przecież bezcenna. Tak, że jeśli zaproponuje dobrą cenę, to bierz w ciemno, szkoda puszczać dobre auto w obce ręce, bo nigdy nie wiadomo co się dostanie w komisie. No, chyba że jednak zrobisz zamach na salon samochodowy i taką funkiel nówkę nie śmiganą :D sobie wybierzesz, to jak najbardziej. Któregoś dnia w tym tygodniu, wybieram się na większe zakupy, to kupię też przy okazji większy kawałek imbiru i spróbuję posadzić, sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie :D Saam, to powiadasz że dzięki Twojemu imbirowi, kwiatek zyskał na atrakcyjności, skoro zniknął, widocznie kogoś zaciekawił na tyle że go zwinął :D Jutro środa Popielcowa, pamiętacie by już dziś, zaopatrzyć się w śledziki? :D Dziś można jeszcze pizzę :D a ja miałam na obiad pyzy:D w nazwie niewiele się różnią :D ale to zupełnie co innego :D Tylko nie podejrzewajcie, że sama je zrobiłam :D hehehehe, po prostu zakupiłam paczkę gotowców :D Ostatni raz , popełniłam ten grzech kilka lat temu :D więc dziś zaszalałam :D No, dobra, kończę już te moje śmiechy chichy i biorę się za prasowanie. Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne ze Calinessa powinna wybrac pierwsze autko:D, bo na tej marce uczyla sie jezdzic, no i nie zawodne tak jak to drugie:P. Hej Wszystkim🖐️, dziewczyny🌼, ja tam mam swoje teorie na znanie kazdej srubki w aucie:D. Ferdzi, wsparcia duchowego to mozesz dostac zawsze, ale nie rozumiem dlaczego nie prosisz lekarzy o skierowanie. Przeciez zanim dostaniesz sie na rehabilitacje to uplynie jakis czas, wiec wez skierowanie i czekaj na swoja kolej. Tam Cie pomasuja tu i tam, pomocza w odzywczych wodach i bedziesz jak nowo narodzona:classic_cool:. A jak tam Ci poszlo w skarbowce, z tego co wiem mozna poczta wyslas. Ale chyba mialas pytania, wiec nie obejdzie sie bez wizyty, chociaz czasami mozna zadzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od szczęśliwego dnia
Calinessa czapki z głów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Orly ,Sokoly :D,a moze jednak pojedziemy do Tomaszowa :D ,mamy wszak swiezo upieczonego kierowce :D Dzien Dobry 🖐️ Jak dobrze ,ze teraz zajrzalam tu ,tuz przed wyjazdem na malutkie zakupy :-).Zupelnie zapomnialam ,ze jutro poscimy ,kupie wiec wspomniane przez Ferdzi sledziki :-). Cal ,tak mysle ,ze syn moglby podarowac Ci ten stary samochod ,przeciez ma teraz taki wypasiony .Czesto zajmujesz sie wnuczkiem i np.bylby to prezent za opieke ,no nie ?:-) No dobra ,tak sobie glosno mysle :-),a Ulan juz ubrany czeka na mnie :-). Zupelnie nie wiem co kupowac ,oczywiscie oprocz sledzikow na jutro ,wszystko wydaje mi sie podejrzane :-).Musze zabrac kulary i czytac ,no i jeszcze bardziej sie denerwowac w sklepie ,ale to juz bylo ....i pieknie byloby moc powiedziec 'i nie wroci wiecej ',no ,nie ? :-) Spokojnego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry już wieczór 🖐️👄 Liness :) no pewnie, że będę Cię wypatrywać, jak tylko będę w Twoim City, na ulicach! :D ...a wybieram się już jutro! ;) i prawdopodobnie zostanę sobie tam, aż do piątku...;) więc jeśli nie na ulicy spotkać, to może uda mi się osobiście Ci pogratulować zdanego egzaminu...;) Bardzo dobrze, że myślisz już o samochodzie, i kuj żelazo póki gorące...;) :D jeśli chodzi o moje zdanie w tej kwestii to...bierz Fokusa! i nawet się nie zastanawiaj nad Mondeo...nie dla Ciebie ;) Fokus będzie idealny dla Ciebie...:) Ferdzi, miło mi zawsze na sercu się robi jak się o mnie (do mnie) zwracasz, dziekuję pięknie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×