Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość Dawna bywalczyni
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hu!!! :D .Przestraszam Was :-) Saam ,sliniaczek byl niepotrzebny ,bluzki nie uzyzalam :-)i wlasnie godzilam czytanie i pisanie z jedzeniem ,łot troche nie wyszlo :-). Saam ,widze ,ze serniki to Twoja specjalnosc ,zycze aby byl znakomity :classic_cool: Hej Jola ,czyzbys dalej byla mocno zapracowana ,bardziej anizeli Saam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Maly ruch dzisiaj na topiku. Karnawal juz minal. Ostatki za nami. Walentynki za tydzien. Szykujecie jakies niespodzianki dla bliskich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz tam Walentynki ,mlodzi niech sie w to bawia :-),ja mam Walentynki na co dzien :-p Wiem ,ze najpierw trzeba dozyc jutra ,ale mysle juz teraz o jutrzejszym obiedzie :-),poniewaz musze zmienic nasz jadlospis ,zalecenie lekarza :-)i to co Ulan najbardziej lubi powinien wyrzucic z menu :-) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o Daa :) nie przestraszaj bo będzie nas mniej :D czyżbyś coś strasznego czytała lub oglądała? :D Można by powiedzieć...nareszcie!!! zmieniasz jadłospis, cieszę się bardzo, tak trzymaj:) o Zuzia :) jakieś plany na prezenty już są ale może się zmienią więc nie ma jeszcze co się deklarować ;) o Saam :) a ja jutro będę gościem. Latem robiłam z mascarpone sernik na zimno. Dzięki za zdanie o nutelli. Poczytałam o niej i już odeszła mi sympatia. Kurka wodna! już nie wiadomo co jeść!!! no ale nie jem jej codziennie i nie łyżkami jak niektórzy. o Klawy :) wyraźnie widać, że relaksacyjny urlopik Ci posłużył ;) W żadnym z nas nie ma tyle radości i luzu co u Ciebie choć się staramy ...robić dobrą minę do złej gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wyplumkana mykam spać bo zanim jutro pójdę w gości to trzeba 8 godzin pracy odfajkować ;) dobrej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy czegoś nie mylę bo zupełnie trzeźwy to nie jestem. Za nami Tłusty Czwartek więc najbliższa sroda to Środa Popielcowa. Tak więc Ostatki i koniec karnawału dopiero we wtorek. Ten weekend jest więc ostatkowym weekendem więc kto ma sposobność, pieniądze i nastrójto może się bawić. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych orzechowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim widzę że Saam już wnocy balował, skoro o takiej godzienie skrobnął wpis ? Nie dociekam, gdzie,z kim i w jaki sposób,ale faktem jest że spania nie było:D Dużo dziś nie napiszę, bo zanim przywyknę do innej klawiatury to trochę potrwa. Musiałam zmienić komputer, ze względu na PITy i drukarkę. Wczoraj sporo przebywałałam poza domem, robiłam duże zakupy, zaliczyłam też spotkanie ze znajomymi na mieście. Do domu wróciłam późno, więc nie zaglądałam już na filtrownię , bo zmęczenie wzięło górę. Dziś od rana biorę się za Pity, więc też będzie mnie tu mniej. Saam już nocą napisał ,że dziś ostatnia sobota karnawału, więc jedyna okazja by zaszaleć :D Ja raczej szaleć nie będę, choćby z przyczyn zdrowotnych, ale Was namawiam. Calinessa, mam nadzieję że Twoje wyjście w gości, też wiąże się z tańcami. Życzę udanejimprezy👄 Daa, tak huknęłaś wczoraj, że aż dotej pory straszy :D Napisz proszę co musisz odstawić w kuchni? Mamy już 6 lutego Imieniny obchodzą: Amanda, Dorota Przysłowie: „Św. Dorota zapowiada śnieg i błota” Nietypowe święta: Dzień Boba Marleya Międzynarodowy Dzień Zerowej Tolerancji dla Okaleczania Żeńskich Narządów Płciowych Międzynarodowy Dzień Barmana Pozdrowienia zostawiam, miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Tylko wpadlam aby zerknac kto juz na nogach :-). Potem przyjde na dluzej i odpowiem na pytania :-) Milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam sobotnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow wpadam na chwile .Wiecie ,ze jest sobota i mam troche wiecej roboty ,a zle sie czuje ,boli mnie globus i gardlo ,oby nie swinska grypa .Przewaznie u mnie to konczy sie na zapaleniu oskrzeli ,wowczas wsciekne sie ,bo jestem uczulona na antybiotyki i po wyleczeniu oskrzeli zazwyczaj pol roku lecze alergie . Co do diety to nie tak ,ze musze drastycznie cos zmieniac ,a czesciej zamieniac np.ziemniaki na kasze i chleb jasny na ciemny i takie tam p*****ly :-) Wlasnie upieklam babke ,te makowa ,ktora pieklam jako prezent dla szwagra Ulana tydzien temu .Zaraz sobie kawalek wchlone ,bo chce mi sie ,a ostatnio troszeczke spadlo mi z wagi ,wiec moge sobie pozwolic na to . Musze jechac tez na male :-) zakupy i do apteki ,a bardzo ,ale to bardzo nie chce mi sie 😭 Na obiad mam dzis rosol ,a ja nie bardzo lubie rosolu ,wiec nie jem i burczy mi w brzuchu :-) Do milego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ale tu pusto dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Trzeba było odespać poprzednią noc. Zajęło mi to całe przedpołudnie. A potem trzeba było zająć się gośćmi. Dopiero teraz mam trochę swobody. Ale tefon mruga na czerwono więc trzeba go do sieci .... znaczy elektrycznej. l Miłego wieczoru ostatkowego :) l p.s. Czuję że coś mnie rozbiera. Z pewnością nie jest to alkohol bo go nie naduzyłem. Nie są to też kobiece dłonie chociaż jakbym czuł dreszczyki. To pewnie znowu jakieś wiruski próbują się do mnie dobrać. Trzeba się bronić dostępnymi sposobami nim się rozpanoszą. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ,Saam ,wlasnie siedze z nogami zamoczonymi w bardzo cieplej wodzie z sola .Stare ,ale wciaz stosowane babcine metody przy przeziebieniu .W kieliszku tez stoi mikstura czosnkowo -miodowo-cytrynowa ktora zaraz łykne ,ale czy to pomoze ,to sie okaze . W aptece kupilam ciucki do ssania na gardlo ,ale wiem ,ze to o d..ę potluc :-).Jeszcze zaczelo mnie na dokladke ucho rwac .Niektorzy potrafia wygrzewac sie w lozku ,a ja nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawna bywalczyni
Dobry wieczor :) Daa ja narazie siedze w domu na chorobowym , zapalenie oskrzeli mnie dopadlo przez moja prace. Lece dalej do lozka zyczac wam milego wieczoru Do znow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ,zapalenia oskrzeli sie obawiam . Wygrzewaj sie jesli potrafisz wylezec w lozku :-) Ja niestety na chorobowe nie moge pojsc :-),ale do lozka juz ide . Dobrej nocy rozgrzewajacej zycze Wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! dobry wieczór:) ohoho! czyżby trzeba było łóżka dostawiać? bo coraz więcej chorych się zgłasza na filtrowanie. Ja pewnie jutro będę chora :D i moje zdrowe odżywianie poszłoooooo😭 torty, ciasta, sałatki z majonezem i dwa driny! Ale może nie będzie tak źle, tymczasem jestem rozgrzana i wesoła. Komu zimno mogę użyczyć swojej energii i ogrzać:) ale tylko jeszcze przez pół godziny bo trzeba się udać do łóżka i wyspać na jutro do pracy. o Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość podniecony
Czy chcesz wziąć mnie dzisiejszej nocy? Czy chcesz mnie rozpalić? Czy chcesz? Jeśli chcesz weź co potrzebujesz. Czy chcesz uczynić wszystko dobrze? Czy pragniesz byśmy stali się jednością? Och, kochanie, czy chcesz? Jeśli chcesz weź co potrzebujesz. l Modern Talking - Do You Wanna l https://youtu.be/2SRRPotEnFQ l l dobranoc :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niedzielnie widzę że nam się załoga kruszy...choróbsko rozwala po kolei:( A pamiętacie jak pisałam o imbirze? Widać zapomnieliście, bo trzeba było pić miksturę z imbirem cytryną i miodem, być może obyłoby się bez przeziębienia. Saam, wciąż jeszcze możesz tak zadziałać. Daa, nie będę konkurować z Twoją miksturą czosnkową, bo wiadomo że też jest dobra, ale zapewniam że imbir mocniejszy. Jolu, Tobie raczej teraz imbir nie pomoże, skoro aż doszło do zapalenia oskrzeli:( ale kiedy skończysz kurację antybiotykami, możesz ją pić profilaktycznie, by choróbsko nie wróciło. Calinessa, cieszę się że miło spędziłaś czas. Jeśli tam były i drinki, to jesteś odkażona:D Mam nadzieję że przynajmniej Ty będziesz zdrowa, chociaż w miejscu pracy, jesteś narażona na kontakt z chorymi klientami, więc Tobie również proponuję profilaktycznie przypomnieć sobie o imbirze, lub łykać propolis. Mnie na razie nic się nie dzieje, choć wieść z kraju są niepokojące, grypa się rozprzestrzenia. Oby tylko żonkil nie przywlókł nic ze szkoły:( Teraz kalendarzowa kartka; Mamy dziś 7 lutego. Imieniny obchodzą: Romuald, Ryszard, Teodor Przysłowie: „Jaka w zapustną niedzielę pogoda, taką też Wielkanoc poda” I to byłoby fajnie, bo u mnie słoneczko za oknem. Może nie będzie ciepło, ale przynajmniej nie deszczowo i śnieżnie. Dodatkowych świąt nie widzę, więc odpoczywamy dziś od świętowania. Kawy dziś nie podaję za to dla wszystkich na wzmocnienie i rozgrzanie; http://www.fakt.pl/m/crop/-850/-484/faktonline/635580395507839141.jpg http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2012/04/Herbata-HOT2D.jpg Pozdrawiam wszystkich a szczególnie chorych, którym poprawiam kołderki, niech sobie jeszcze w łóżeczku poleżą i się wygrzewają. Wszystkim życzę zdrówka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 ze mną nie jest tak źle aby zalegać w łóżku. Zresztą nie umiem leżeć w łóżku jeżeli nie chce mi się spać. Lepiej się czuje szwędając się po domu. Przy okazji częściej sięgam po jakieś domowe specyfiki. Imbir też już sobie serwuję bo praktycznie jest on cały czas w domu. Dodaję do herbaty. Na ząbek czosnku tez sobie wczoraj wieczorem pozwoliłem bo nie trzeba iść do pracy. Dziękuję za rozgrzewające herbatki. l U mnie dzisiaj też słonecznie. Ale zbyt ciepło nie jest po wiatr podmuch/u/je. l udanej niedzieli filtrującym :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saam cieszę się że Cię nie rozebrało całkiem, więc jest nadzieja że działając wzmocnionymi siłami, poradzisz sobie z tym co Cię atakuje. Ja naprawdę polecam ten imbir, bo mam dowód na sobie. Już wielokrotnie uratował mnie przed antybiotykami. Mam podobnie jak Daa, jeśli przeziębienie, to zawsze się coś przyplącze. W przypadku Daa, to zapalenie oskrzeli a w moim angina. Tylko dzięki szybkiemu działaniu, kiedy coś się zaczyna, bakterie są likwidowane w zarodku i jest szansa że choroba się nie rozwinie. Mnie kiedyś pomagał propolis(własnej roboty), ale od kiedy odkryłam właściwości imbiru, nawet propolis wydaje mi się słabszy. U mnie nadal słonecznie za oknem, nie wytrzymam chyba w domu. Żonkil właśnie konsumuje/ // barszczyk, jak zje, to może uda mi się go wyciągnąć na jakąś małą wycieczkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam niedzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×