Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wszystkich tlustoczwartkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l Zjadłem siedem, w tym jeden służbowy. Niby dużo ale to rodzaj saamonagrody za to że musiałem nieplanowo tak długo siedzieć w pracy. A teraz do domu aby paść na pyszczek .... raczej na własny. l Miłego wieczoru filtrującym :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również i ja się zamelduję dzisiaj 🖐️👄 pozdrowionka zostawiając i i uśmiechy śląc dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o No to Saam chyba razem skończyliśmy pracę tylko z tą różnicą, że ja miałam na 10-tą. Nie wiem czy Ci gratulować trawienia czy współczuć bo mnie po tym jednym pączku tak ,,rura paliła,, :-o że żałowałam, że go zjadłam. A po siedmiu pewnie bym musiała jechać na płukanie żołądka :D Tak więc po pracy już nie kupowałam pączków bo M rano zastrzegł, że nie chce. Kilka dni temu kupiłam sobie tego wiedeńskiego a jemu 4 z lukrem bo takie lubi i jakoś już nie ma smaka na więcej. Wróciłam z pracy i nawet nie mam ochoty zjeść zupy, którą wczoraj ugotowałam. Chyba łyknę coś na trawienie i wróci apetyt. o witaj Klawy:) odmłodzony i radosny... a w bąbelkach tez często siedzę gdy jestem na basenie połączonym z mini SPA. Ale w stroju kąpielowym z obcymi osobami bo to takie okrągłe jacuzzi dla kilku osób. Zresztą na basenie to w wielu miejscach przy brzegach pod wodą są silne bicze wodne i co niektórzy non stop tam przebywają masując sobie dolne części ciała :P:D nie dziwię się bo to nawet przyjemne odczucia daje :) o Ferdzi:) dzięki za ,,machy,,:D o Daa:) łojoj, otworzyłam link i czym prędzej zamknęłam, precz z pączkami!!!!:-o :D naprawdę mnie zmulił ten darmowy:D, może dlatego że był z lukrem i nie mogłam zdmuchnąć pudru. Albo może dlatego, że dopchałam się nim po zjedzeniu kanapek gdy praktycznie już nie było miejsca dla niego :D o Zuzia :)a Ty ile dałaś radę pączków zaliczyć? o miłego wieczoru wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier:) dzięki za pozdrowienia:) do Ciebie to saamo pytanie co do Zuzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,nie padaj na pysk tylko po wchlonieciu tych siedmiu paczkow biegaj dookola chaty do rana :-).Jak mozna zjesc tyle paczkow ,ot obzarciuchy :-). Cal ,Ulan zjadl tez tylko jednego ku chwale tradycji :D Hej Olivier :-),a Ty jadles paczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Liness :) chciałbym napisać, żadnego, ale nie mogę :D ( a to dlatego, że nie zamierzałem kupować, ani tym bardziej jeść dzisiaj) bo kupując obiad przemiła pani kasjerka dała mi jednego na deser :P :D ...więc odpowiadając jednym słowem ( co powinienem był zrobić od razu), jednego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Daa :) dziękuję za machnięcia, nie ważne czy doleciały, czy nie, ważne, że były... to zawsze sobie cenię najbardziej! :) PS. czy możesz odczytać odpowiedź o pączkach w odpowiedzi dla Liness ? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,tak Olivier ,gdy zadalam to pytanie to zorientowalam sie ,ze Cal juz o to pytala :-).Zreszta jakie to ma znaczenie ,prawda ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja natomiast jak odpisywałem Liness, to Ty pojawiłaś się (nie widziałem bo pisałem) z podobnym pytaniem...;) być może odebrałaś to niewłaściwie, i za niegrzeczność uznałaś, z mojej strony, za co z gór przepraszam :) zasugerowałem się sugestią Liness, aby spojrzeć na Jej zadane pytanie, to Zuzi.. i w ten sam sposób potraktowałem Twoje...:) Tak, znaczenie w skale mikro (mojej) znaczenie może i ma, ale już w skali midi (lokalnej) już mniejsze, w skali makro (globalnej) już prawie żadne ... a super makro ( kosmicznej) to w ogóle nie ma znaczenia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, w praktyce to wykorzystac sie godzi co nie latwo w pamiec wchodzi:D, juz Ty wiesz jakie byly rozwazania w tym tygodniu, pozdrow Ulana:D, niech dba o zdrowie bo ma jeszcze wiele do zrobienia:P X Jeszcze dodam, ze wspolczuje Ci wydatkow zwiazanych z opieka, najlepszym tego przykladem niech bedzie ten obrazek:D:( http://dziennik.artystyczny-margines.pl/wp-content/uploads/2013/09/w-kolejce-do-konowa%C5%82a-237x3001-150x150.jpg X Ferdzi, alez ja jestem calkiem szczery i otwarty, kiedys Wam pokaze moja dziewczyne:D, mozesz pisac wszystko, bez zastrzegania ze to zart:D, badz soba, bo inaczej bedziesz sie przejmowac i sie przygnebiac a tego bym nie chcial:D. X Calinessa, no to ja pisalem wlasnie o takim jacuzzi dla kilka osob, ale polecam bez stroju:D, bo babelki maja lepsze pole do popisu, a ja nie mam nic przeciwko temu:P i Tobie radze sprobowac ktoregos razu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy:) chyba nie chcesz powiedzieć, że będąc w publicznym miejscu ściągnąłeś sobie pod wodą slipki dla tych bąbelków? :D Jacuzzi na którym bywam czasem jest usytuowane na podwyższeniu i trzeba wejść do niego po kilku schodkach ale mimo to jest widoczne dla wszystkich użytkowników basenu :D to już wolę sobie zrobić bąbelki pod prysznicem we własnej łazience :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal, no cos Ty:D? Powiedz co Ty masz takiego co inne nie maja?:P Saama zaserwowalas wielka blache lakoci, ze az sie przejadlem:D, poza tym moja woda byla z solami mineralnymi i nic nie widac pod woda:(, tylko "gotujaca" sie woda:D, juz o tym pisalem, zeby nosic bielizne trzeba cos tam miec:D, a ja co mam? nic nie mam, no prawie nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calinessa, mam do Ciebie osobiste pytanie z dziedziny handlu. Powiedz jak to jest, ze wielki super market sprzedajacy towary w duzych ilosciach posiada kasy wielkosci osiedlowego sklepu spozywczego? Widzialem jak ludzie buduja wielkie gory zakupow, a tasma sie nie przesuwa i wszystko trzeba popychac i przestawiac. U nas jest zabronione takie budowanie i taki sklepik jak Lidl ma wieksza kase jak Auchan w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna ,Olivier ,a za co mialabym sie obrazac :-) Klawy ,wiesz ile byloby za te pieniadze zostawione w Klinice wypraw do SPA i to do takich wypasionych 😭 ,ale nie zaluje tej kasy ,bynajmniej Ulan przebadany od stop do glow :-) Pozdrowilam Ulana i Ulan odpozdrawia Ciebie ,naprawde :-) Ide na te moja lekka kolacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Daa:D, szkoda ze musieliscie placic za badania, ja mam co prawda nie lepiej, bo kazda wizyta kosztuje, ale jak dla mnie jest to bardziej symboliczna kwota, co innego dla staruszkow ktorzy maja niskie emerytury a musza czesto bywac u lekarzy. Za to teraz jak badania zrobione to wiadomo na co polozyc nacisk, Niech sobie lyknie z rana na czczo cos z dziedziny Biovital, czy jak to sie tam u Was nazywa, ja mam takie http://static4.devote.se/gallery/big/20130123/d5380b0dddd5bd79fb18141fcc8dd549.jpg I dlugie lata bedzie zyl i duzo bedzie mogl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier :) no....taki pączek z miłych damskich rączek musiał zostać zjedzony ;) może gdyby mój był z męskiej rączki też lepiej by mi wszedł :D a tak...leczę niestrawność :( o Klawy :) trochę nie rozumiem ale może dlatego, że nigdy nie widziałam kasy w Auchan, jakoś nie miałam okazji tam być. Ale może po prostu taśma się zacięła podczas pracy co i u mnie ma miejsce czasami. A co do ,,golaskowania,, na basenie to na moim zalecane jest wejście w stroju jednoczęściowym gdyż wspomniane bicze, fontanny i inne prądy wodne potrafią w jednej chwili zerwać majtki:D ale, ale ;) nie zauważyłam by facetom zrywało:D może dlatego, że mają punkt zaczepienia? :D:D albo gdy się zdarzy szybko wkładają po wodą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi, pytalas czy wszyscy faceci tak maja ogladajac w kolko dawne seriale, otoz faceci tak, mezczyzni juz nie:D, jest to niestety wpojone nam w dziecinstwie. Filmy ktore lecialy na okraglo, osobiscie nie przepadam i dawno ogladalem:), a byly jeszcze Wakacje z duchami i Stawiam na Tolka Banana:D. To co rzucilo mi sie w polskiej telewizji, ze choc jest postep to jednak tak jakby czas stanal w miejscu. Sluchajac radia slyszalem tylko przeboje z lat 70-80-90 i czesto szwedzkich wykonawcow:D, w teve to tak jak piszecie dawne stare polskie filmy. Konczac na dzisiaj rozwazania zabiegow babelkowych, pozwole sobie zostawic taki oto obrazek http://www.alegrzana.pl//res/cache/730..20140606121723_mezczyzna_jest_jak_pociag_2014-06-05_13-.jpg Dobrej nocy🖐️ X PS. Cal, widze ze Cie wciagnal temat babelkowy:D, zabierz Twojego M na taka imprezke i niech podzieli sie wrazeniami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie muszą wystarczyć bąbelki z puszki łaskoczące mój przewód pokarmowy. A latem pobiczują mnie morskię fale. Oczywiście o ile trafi się kilka cieplych dni, w tym chociaż jeden wolny od pracy. Strój będzie do wyboru. Tymczasem dobren nocy życzę wszystkim :) l kolorowych lukrowych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczytalam sie i zapomnialam o calym swiecie :-) Przyjechal przyjezdny syn i mam takie wrazenie ,ze dzis jest piatek :-) Nic takiego dzis nie robilam ,ale czuje sie zmeczona ,chyba rozmowy z goscmi mne wyczerpaly ,ide wiec juz z Ulanem do lozka :-) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M nie skory do wyjścia na basen, właśnie wrócił z pracy, wybąbelkował się w łazience i już leży oglądając ,,Dzień Świra,,:D Saam:) tylko nie lukrowych😭 już lepiej pudrowych ;) Dobrej lekkostrawnej nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie piątkowo Widzę, że tu popołudniem, gwarno było i ludno :D Pojawił się nawet nasz ulubiony podróżniki pędziwiatr, który tak pędzi, że chyba własnego cienia nie widzi:D Olivier całuski dla Ciebie👄 Napisz, czy Ty kiedyś bywasz w domu ? czy chociaż raz w miesiącu Ci się udaje ? Klawy pokazuje nam uroki bąbelkowych masaży , a mnie się przypomniało że przecież takie bąbelki to mogę sobie zrobić w swojej wannie:D Mam matę ozonową, nie używaną od lat, która daje podobne efekty. Wystarczy włożyć ją do wanny, napuścić wody, włączyć urządzenie i rozkoszować się bąbelkami i to nawet bez krępacji :D Na szczęście Saamowi wystarczą bąbelki w butelce i takie też mogą być całkiem przyjemne, zwłaszcza jak się je degustuje w miłym towarzystwie. Calinessa, myślę że słuchając Klawego, zrobiłabyś niezłą sensację na basenie :D a jeszcze większą, jakby razem z Tobą był żonkil :D no już sobie to wyobrażam :D Myślę, że to jednak nie to samo, jakuzzi na basenie a w spa i raczej tego mylić nie można. W mojej wsi, jest piękny basen, ale już stareńki był i teraz jest w remoncie. Remont ma potrwać ze dwa lata. Mam nadzieję że kiedy już ukończą wszelkie prace, to też będzie taki ful wypas jak na Twoim basenie i choćby z ciekawości, to pójdę zobaczyć i przetestować. Na pewno wtedy skorzystam z tych bąbelek, ale oczywiście ubrana tak jak Ty , w stroju :D Daa, podobnie jak Ty miałam wczoraj gości, zupełnie niespodziewanych, ale całe szczęście że przyjechali, bo pozbyłam się tych nieszczęsnych pączków :D Też wieczorem padłam jak kawka, bo po ich wyjściu jeszcze czekało mnie naświetlanie i machanie na wyciągu, a wpadała jeszcze rozmowa przez skypa. Nie wiem jak u Was, ale do mnie już zaczynają spływać PITy i będę musiała się ostro zabrać do pracy. Trudność polega na tym, że muszę się przenieść na inny komputer, bo ten mój, przestał być kompatybilny z drukarką:( Koniecznie muszę pomyśleć o zakupie nowej. Teraz jak zawsze karteczka z kalendarza; Mamy dziś 5 lutego Imieniny obchodzą: Adelajda, Agata Przysłowie: „Święta Agata chatę wymiata” To znaczy co ? znowu zaczynamy sprzątanie? :O Mamy też dziś fajne, słodkie święto ; Światowy Dzień Nutelli A teraz kawa na rozbudzenie ; http://www.lupal.pl/wp-content/uploads/2014/11/27994-88bd0ba313207fdef5afb5a9ccf9b317.jpg i zielona herbatka; http://images4.okazje.info.pl/p/delikatesy/8243/th300/puregreen-organiczna-zielona-herbata-125g.jpg żeby nie było że dla zdrowotności czegoś nie przynoszę; kto ma ochotę na smoothie to zapraszam; http://panikucharka.pl/wp-content/uploads/2014/04/7.jpg Pozdrowienia zostawiam wraz życzeniami miłego, pełnego dobrych wrażeń dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Cześć Ferdzi :) wcześnie pobudkę robisz;) ja chyba telepatycznie czuję, że ktoś pisze na filtrowaniu bo się budzę, zaglądam w telefon a tam właśnie pierwszy post :D Tyle, że nie piszę od razu. Trzeba się ogarnąć, nawet w kominku już się pali bo M jeszcze śpi. Zauważyłam, ze robi się jak małe dziecko, dobrze, że pieluszek nie trzeba mu też zmieniać :D albo wykorzystuje moją opiekuńczość, skubany!:D Dziś mam wolne ale czeka mnie fajnie aktywny dzień bo nawet to co mam zrobić w domu jakoś mnie raduje, że mogę nareszcie zrobić ;):) Nutelli nie poświętuję mimo, że ją mam. Przesłodziłam wczoraj i dzisiaj ,,detox,, :D czyli świadome, mądre odżywianie. Tak więc wielkie dzięki za zdrowe musy Ferdzi:)👄 Taką podobną miksturę którą ma Klawy widziałam u siebie w sklepie i może warto zakupić. Wczoraj była wyprzedaż tego za pól ceny i dalej jakoś ludzie to omijają a kupują inne badziewia :( zresztą sama nie kupiłam dopiero dzisiaj jestem zdecydowana :) o miłego dnia wszystkim :) o aaa...zapomniałam napisać, że w pracy u M bardzo ciekawie zorganizowano świętowanie Tłustego Czwartku. Otóż każdy mógł wziąć dwie sztuki z góry pączków na wielkiej tacy. W pączkach ukryte były bonusy w formie rulonika papierowego, który upoważniał do pobrania 50 zł w dziale personalnym :D M jeszcze do teraz marudzi, że to niesprawiedliwość bo nic mu się nie trafiło a np. pewne pracujące małżeństwo miało podwójne szczęście. Twierdzi, że lepiej gdyby każdemu sprawiedliwie postawili po piwie he he...:D o I jeszcze zapytam Klawego wracając do wczorajszych bąbelków ;) ćzy Twoja Baa też była w stroju Ewy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
How do you do https://www.youtube.com/watch?v=NLBqgVeuaLQ I maly relaksik miedzy zajeciami domowymi https://www.youtube.com/watch?v=C4gxIMdhB9w Witajcie dziewczyny🌼 Ale Cie ciagnie Cal,:D przy takim starzu to nagosc juz nie jest niczym nowym, aczkolwiek w dalszym ciagu mam co odkrywac:P:classic_cool: i zglebiac, nie taka odwazna nie jest. Jest najskromniejsza osoba pod sloncem i niesmiala jak dziewica:D X http://www.heapsoffun.com/pictures/20110720/funny_food_chicken_bath_1001.jpg X naked funny part spa naked https://www.youtube.com/watch?v=pGJAhsqPeYE X Co kobieta potrafi :D:classic_cool: zrobic z facetem https://www.youtube.com/watch?v=JuzP_YQArcE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa supersłodkie dni obok siebie to nawet dla mnie trudne do przełknięcia. Do śniadania otworzylem słoik kornkszonów na które miałem ogromny apetyt. l dzieńdobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Celinko 🌻 l witzj Klawy l U mnie już pachnie weekendem, jeszcze tylko lekcyjna godzina. Będzie wolne aż do poniedziałku. Nutellą raczej mi nie zapachnie bo u mnie się nie kupuje tej używki. Może dlatego że nie ma w domu małych dzieci. Być może to smaczne ale zdrowe to raczej nie. Widziałem w necie zamienniki własnej roboty. Na przykład z serkiem lub z czerwoną fasolą. Podobno zdrowsze i równie smaczne. Może warto spróbować. l udanego piątego piątku wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam wytłumaczenia przysłowia które przyniósła Ferdzi ale podjąłem się analizy :classic_cool: oczywiście skróconej. Większość ludowych mądrości rymowanych dotyczy pogody. Idąc tym tropem myślę że przodkowie zauważyli iż w dzień św Agaty wiatr mocno dokazuje. A że kiedyś drzwi i okna nie grzeszyły szczelnością to przeciągi hulały po izbach "zamiatając" śmieci. Zwłaszcza kiedy otwarto drzwi które często prowadziły prosto na podwórko. W tym roku wietrzna pogoda była dwa dni przed św.Agatą. l Św. Agata jest obrazowana jako osoba w długiej sukni. W podaniach mowa jest o welonie (dziewica]. Być może chodziło w przyslowiu o to by wysprzątać na ten dzień dom co by sobie św. Agata welonu nie wybrudziła "zamiatając" nim po podłodze. Wybór wersji zostawiam filtrownikom. l Do wiadomości pań podam że św. Agata jest patronką kobiecych piersi. W moim kościele kiedyś swięcono sól w tym dniu która miała strzec od złego, zwłaszcza od ognia. Nie wiem czy dotrwał ten zwyczaj do dziś. Raczej nie bo nie było o tym mowy w niedzielę. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Smacznego wszystkim ktorzy w tej chwili spozywaja obiadek tak jak ja :-).Ufyftolilam fotel :D,spadla mi surowka z widelca :-),to cena za to ,ze zechcialo mi sie jedzac ,zajrzec do Was :-),ale nic to ,pozbieralam ,wytarlam i nie ma sladu . Dzis od rana (po 'dojsciu ')zalatwialam sprawy urzedowe ,chcialam wykorzystac obecnosc syna :-) Teraz zastanawiam sie czy podjechac na jakies zakupy czy lepiej nie ,trzeba chyba zaciskac pasa :Dpo tym SPA Ulana :-).Nie ,nie ,nie jest tak zle :-) Dzis piatek wiec na obiad mialam rybki i jajka usadzone :-),no i surowka ,buraczki i mizeria .co komu sie zamarzy :-) Spokojnego popoludnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam przedweekendowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l cześć Danusiu 🌻 a mówiłem Ci że telefon wygodniejszy w nietypowych warunkach. Można go postawić na stole przed talerzem. Łatwiej pogodzić czytanie i pisanie z jedzeniem. Dobrze jest nauczyć się jeść lewą ręką. I koniecznie trzeba założyć śliniaczek. l hej Zuziu 🌻 o godzinie 16.45 to już prawie dwie godziny weekendu było za nami. Dlategoż wydaje mi się że przywitalismy się już weekendowo l Ja obecnie pracuję nad sernikiem bo goście w drodze. Będzie to zebrosernik na spodzie z biszkoptów i w równowadze twarogu i serka marscarpone , l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×