Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość k25i
W tej ciazy mam tez tak ze stalam sie marudna. Ciezko mi podjąc decyzje. Dokonowywac wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Ja jestem w pl na urlopie i pogoda suuuper! Ja ostatnio narzekam na kręgosłup czasami nie mogę się przewrócić na bok z bólu u mnie zaczął się 19sty tydzień i ruchów jeszcze nie czuję ...ale macie fajnie ze czujecie już też się nie mogę doczekać :) Dziewczynki życzę Wam miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zjadla cos dobrego ale na nic tak naprawde nie mam ochoty zwlaszcza, ze odrzucilo mnie od slodyczy. Za to pokochalam lody jeden dziennie musze skonsumowac. Pogoda jak na razie w porzadku,ale zapowiada sie na deszcz. Czym smarujecie swoje brzuszki przejrzalam roznw fora i ciezko sie zdecydowac na jeden konkretny preparat. Ja na razie stosuje oliwke dla dzieci i krem Nivea,ale wszystkie inne kosmetyki pachna zbyt intensywnie. Od wczoraj biegam siusiu co 3 min i ciagle czuje parcie na pecherz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Wczoraj miałam słaby wieczór u mnie rano jest dobrze, gorzej z wieczorami. Strasznie mnie rwało i bolał mnie brzuch w nocy. Nie mogłam się ułożyć na żadną stronę. Nie wiem może kipie sobie ta poduszkę do spania dla ciężarnych? Może któraś z was ma taką? Widziałam na necie ze nawet za 100 zł można kupić. Dajcie znaka jak to z nią jest czy to tylko pić na wodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja oliwka bambino i krem bambino tez mam to czasami uzywam bo zbyt duzo smarowania kremem. Tylko ze i tak mam rozstepy na bokach. Zapozno zaczelam smarowac:( i bio oil mimo pozytywnych opini w necie to moj lekarz powiedzial ze absolutnie nie. Kupilam stoi. Moze po ciazy otworze. Mowil ze najlepsze oliwki dla dzieci. Tak jak pisalam rozstepy to w duzej mierze geny. Ja dopiero kg na plus a roztepy sie zrobily od szybkiego chudniecia z poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ostatnio troche czasu mnie tu nie bylo... Ale juz wrocilam :p musze poczytac co u was... u mnie dzis pogoda do bani,ale przynajmniej jest troche cieplej niz w poprzednim tygodniu. Ale od jutra ma sie rozpogodzic. Dzis moje malenstwo daje co jakis czas znac, czuje delikatne popukiwanie. Wczoraj za to mialo chyba "wolny" dzien, bo nie czulam nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Myszka0 ja też muszę jeść loda chociaż jednego i w dodatku mam straszna ochotę na chipsy :) jutro kupię paczkę i całe zjem!!! Ot co... Jeśli chodzi o krem do smarowania mój narzeczony kupił mi Mustelle chyba tak się to pisze. Jakaś znajoma tez to stosowała i była bardzo zadowolona, jest do biustu i na brzuch. Ja dostałam tez krem do nóg na pajączki itp. Bardzo fajny jest gęsty, tylko trochę ma taki słodki zapach ale nie jest źle. Spróbuj sobie. Ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A co do lodow to juz u mnie wszyscy w kolo zauwazyli ze lody mi podchodzą bardzo:) a myslicie ze jak teraz malo przytylam to nadrobie to ze zdwojoną silą bo tego sie troche boje;( 22tc ja +1kg a Mikusia 385g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tynka, ja w pierwszej ciazy nie mialam, bo myslalam, ze sie obejde..ale pod koniec ciazy naprawde ciezko spac..i ciagle wkladalam poduszke pomiedzy nogi. Ale teraz na pewno kupie. Zwroc uwage, by nie kupic (o ile bedziesz chcialakupic)jakiegos badziewia, powinna byc troche "twardsza", nie taka, gdzie polozysz reke i poczujesz druga strone ;-) A co do olejkow, zaczelam uzywac tak jak w pierwszej ciazy Weleda-olejek na rozstepy dla kobiet w ciazy. (ale to dla tych, ktore lubia olejki ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tez chcialam tą poduszke ale jakos mi przeszlo. Ja i tak spie z podudzką miedzy kolanami juz ladnych pare lat bo musze ze wzgledu na biodra. musze zapytac lekarza co z tym spaniem na plecach bo mnie tak jest najlepiej a nie wolno to morduje sie na tym lewym boku z prawego to w ogole sie zebrac nie moge, ciezko mi sie przekrecic i wstac by isc siku. Wysikam sie w nocy wroce, jeszcze sie dobrze nie uloze a juz musze dosikac:( meczące to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowniez myslalam nad posuszka,ale znalazlam w domu taka podlozna i na razie wspolpraca dobrze sie nam uklada. Najgorsze dla mnie,ze nie mozna spac na brzuchu,bo to moja ulubiona pozycja. A teraz ciezko jak brzuszek juz odstaje i nie chce gniesc Malego. Tynka widze ze mamy podobne objawy, bo ja rano rowniez pelna energii a wieczorem mdlosci i wymioty. Chipsy od czasu do czasu rowniez zjem ale ostatnio zle sie po nich czulam. Juz sie nie moge doczekac czwartku aby zobaczyc MMaluszka bo szykuje sie wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Hejo:-D ja śpię na brzuchu. Tylko podkladam lewa reke i tak troszke na bok ;-) kurcze mam nadzieję ze w końcu wyzfrowieje. K25i nie wiem od czego zależy to tycie. Taz miałam tak ze przez miesiąc raptem 0,40 kg a w innym mies prawie 4 kg. A cały czas starałam się jesc tak samo rozsądnie i nie pozwalalam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Ja też muszę sobie kupić tą poduszkę ale czekam na położna to będę miała taniej :) a brzuszek smaruje oliwka bambino ... uwielbiam ten zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Jak jakis doktorek w tv sie wypiowadal ze mamy przybieraja po 20 i wiecej kg. Masakra jakas, jak potem dojsc do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
ja przytylam ponad 20, a nie obzeralam sie, nawet nie mialam apetytu ,tylko o stalych porach jadlam. i nie bylo po mnie widac bo tylko brzuch wyskoczyl i tyle. tak sobie powiedzialam ze tym razem az tyle nie przytyje ale nie wiem co inaczej robic , przeciez glodzic sie nie bede. wiec co bedzie to bedzie. potem troche wiecej pracy nad soba, ale jak sie chce to sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
To jak to mozliwe ze az tyle sie tyje bez powodu. Woda sie bardziej zatrzymuje czy jak? Chcialabym byc juz po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dziś rozpoczął się 17 tydzień i 5kg na plusie. Ale wagą się nie przejmuje najważniejsze,aby Maluszek był zdrowy. Zwłaszcza,że przed ciążą miałam niedowagę około 9kg. Tego co nie stracę przy porodzie spale na siłowni,którą mam na wprost bloku więc jest motywacja aby chodzić. Gdy się dowiedziałam o ciąży zrezygnowałam z ćwiczeń i mi ich brakuje,ale lekarz również sugerował tylko delikatne rozciąganie w domu. Lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
Uff Myszka pocieszyłaś mnie bo myślałam że tylko ja tutaj tyję. U mnie jest 4 kilo do przodu przy 17 tygodniu. Ale np w 1 ciąży przytyłam około 30 kg (wiem masakra) ale tu dużą odpowiedzialność ponosiła mój tarczyca. Teraz na szczęście odrzuciło mnie od słodkiego i od chipsów. Fast foodow też jakoś specjalnie nie jadam. Bardzo się dziwię jak słyszę że kobieta prawie nic nie przytyła co odchudzała się. Przecież są jakieś normy vo ile powinno ważyć: łożysko, wody, dziecko, zwiększona ilość krwi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Witajcie Dziewczynki:) w pierwszej ciąży przytyłam 18 kg ale startowałam z wagą ok 54 kg schudłam bardzo szybko po porodzie, płaski brzuch itp. później mi się przytyło:P teraz startowałam z waga 63,95 a obecnie ważę 63,40 biorąc pod uwagę ubrania itp. to ciągle stoję w miejscu. Obecnie 18+5. Ostatnio mam ochotę na takie niedobre rzeczy - wypiłam ostatnio 2 kubki pepsi zjadłam całą paczkę chrupek truskawkowych, lody itp. więc waga pójdzie w górę:P dziś się obudziłam z "dołem" dodatkowo brzuch po bokach kłuje głównie przy sikaniu i zastanawiam się czy coś się z pęcherzem znów nie dzieje. Ruchy czuję już dosyć mocno ale nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
wydaje mi się, że u mnie waga stoi bo jest jakiś tam zapas i sobie dzidziuś pobiera ze mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K25i ty zawsze taka zdziwiona na wszystko,aż ciężko cie czytać czasami.Może dlatego się nie dogadujesz z rodziną ani ludźmi na poprzednim temacie na którym Cię zignorowali.Czasami się zastanawiam czy Ty jesteś taka głupiutka czy poprostu udajesz bo jak się ciebie czyta to jak byś miała z 15 lat albo i mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Zdziwiona bo mnoe dziwi jak ktos tworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Poki co to pisze tylko tutaj wirc nie wiem gdzie mnie zignorowali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
az siegnelam po wage ze strachem, ale 1+ wyskoczylo. najbardziej to sie chyba boje mojej pani doktor, ktora pozwolila mi tylko do 10 kg przytyc ... jest mi ciezko i chodzic i cos robic, glowa mnie boli i tylko marudzic moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ola nie marudz bo Ci jakis gosc napisze ze masz 15lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Dzisiaj mam jakiś ciężki dzień, jest mi źle ciągle mam nudności i słaba jakąś jestem. O 14:00 idę na badania do ginekologa. Mam nadzieje, ze wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewna3096 jesteś w 17 tygodniu z tego co zrozumiałam czujesz już jakieś ruchy? Bo ja wczoraj leżałam i masowałam brzuch i jak przestałam to poczułam dziwne coś wcześniej nic takiego nie czułam. Zastanawiam się czy to już Maluch puka czy jednak coś innego,bo chyba za wcześnie na ruchy. Widzę,że jak na razie jestem rekordzistką względem wagi ale jakoś mi to nie przeszkadza. Teściowa wczoraj stwierdziła,że w końcu wyglądam jak kobieta :) K25i nie przejmuj się głupimi komentarzami niektórzy nie mają co robić i wypisują głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
W ciazy moze i waga jest wazna ale normalnie to kobieta powinna sie mierzyc a nie warzyc. Ja np cwiczac spadlam rozmiarami a na wadze wzroslam. I tez nie ma co porownywac wagi jak ktos ma 150 a ktos 180:) dzis sobie robilam badania do endo. Ciekawe jak to moje tsh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
myszka ja lekkie ruchy czułam juz dosyc dawno nawet sie tu dziwiłam czy nie za wcześnie ale teraz jestem pewna, ze to dzidziuś:) a ja dziś takie mega zaparcia ehh trochę się musiałam "wysilać" i juz się boję czy "czegoś nie uszkodziłam" Dziewczyny Wy normalnie do toalety chodzicie? a czujecie w dole brzucha takie jakby regularne uderzenia? jakby czkawka jakby bicie serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
k25i oczywiscie daj znać jak wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×