Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość Aniala
ja oliwki nie polecam ze względu na ubranka były jakby takie natłuszczone, nawet plamy się robiły ale może źle prałam?:D też bym chciała być na finiszu bo po pierwsze juz mi ciężko - ogolenie nóg już jest nie lada wyzwaniem a co dopiero innej części ciała, brzuch się spina różne dolegliwości bólowe itp. a z drugiej strony martwię się o maluszka chciałabym, zeby szczęśliwie się urodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
K25i myślę że każdy sposób jest dobry żeby sobie pomóc żeby poród był lekki. Pij siemię ono zdrowe jest na pewno ci nie zaszkodzi :) Pamiętam że moje koleżanki używały zwykłego bambino dla dzieci do mycia i były bardzo zadowolone. Myślę też że nie ma co robić zapasów bo nie wiadomo czy właśnie dziecko się nie uczuli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
kurcze niby posty dadaje ale ich nie widać, dopiero po czasie, może za dużo stron i się wiesz? może trzeba spróbować założyć temat mamy na październik 2016 cz 2:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Aniela ja mam jasny szary , błękit (turkus) takie drobnoutkie w nim białe kropeczki a spod biały i wcale ten wózek nie jest mały, może tak na zdjęciach się wydaje ,mąż jak go zobaczył to stwierdził że duży ale myślę że się odzwyczajil bo dla córki miałam tylko spacerowke (ogromny błąd) spacerowka wygodna wyższa od laski ma osobną bude i ochraniacz na nóżki gondola ma swoją bude i ochraniacz . Fajna torbę pod wózkiem zapinana na zamek i torbę dla maluszka oprócz tego chyba 3 różne moskitiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Ciekawe ile rzeczywiście ma wew mój miał mieć 80 i ma ale mierząc górę a dół jes troszkę wezszy i ma 77 myślę że ten wózek merc też tak jest zamierzony to będzie miał ok 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
A kosmetyki to temat rzeka ja tym razem poszłam w hippa płyn do kąpieli a chusteczki baby dream mają dobrą opinię na sroca pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik Ty nie mozesz sie zdecydowac a ja odwrotnie wchodze do sklepu i biore. Ja do mycia mam bambino, zobaczymy moze jej spasuje, chusteczki pampers sensitive, krem czy tam masc do pupki bepanten czy jak to sie zwie. Plun do mycia butelek dzidzius a tesciowa mi nuk kupila plyn do mycia, odplamiacz i spray antybakteryjny. Aniala hmm tez nie wiem co myslec o oliwce ale skoro smarujemy kremem pupke zeby zapobiegac odparzeniom a to są tluste kremy a oliwka po kapieli ma dzialac tak jak plyn miceralny dla naszego makijazu. Mimo ze sama jest tlusta to pomaga pozbyc sie resztek kremu tego od pupki. Teoretycznie a w praktyce niewiadomo. A jakies te zasypki, pudry pelne polki w sklepsch tego są, tak zabardzo nie wiem czemu to ma sluzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala a jak dajesz rade z goleniem czegos wiecej niz nogi? Bo mnie tez juz ciezko i kurcze prawą strone jeszcze jakos ogole ale z lewej juz sie nie mam jak zabrac bardzo mi ciezko i zawsze cos niedogole. Haha wprowadze nową mode na golenie pol krocza. Nie wiem czemu tak z prawej sie pochyle i widze a z lewej sie dobrac nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
k25i polecam stawianie przed lub pod soba lusterka zeby widziec co i jak golisz ;) wracajac do tematu pepka to nie odpada on w szpitalu tylko podcinaja kikuta przed wyjsciem do domu. U nas bardzo popularny srodek na pepek to octenisept. Ladnie sie goi i jest w spray-u wiec i wygodny. Nie jest to zbyt znane zastosowanie ale rowniez swietnie nadaje sie przy gojeniu sie szwow po nacinaniu krocza- sama probowalam :) Mi to codziennie przytrafiaja sie zaslabniecia pewnie przez anemie. Dzis wreszcie kupilam baterie do wagi i doznalam szoku- jestem niecale 2kg do przodu liczac od poczatku ciazy. Ale to dobrze bo mialam duza wage wyjsciowa. Ja teraz w najblizszy wtorek na wizyte. Moze wreszcie sie dowiem czemu usg wmawia mi ze moje dziecko urodzi sie majac 41 tygodni a nie 40 mimo ze pokazuje prawidlowo wiek synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Właśnie musiałam ogolić przed lustrem bo brzuch zasłania mam juz 97cm na wysokości pępka nawet mąż powiedzial ze mnie teraz nieźle wywaliło:p a jeszcze tyle czasu. Mam takie wrażenie ze z chłopcem ten brzuch bardziej do przodu idzie. Trochę sie martwię bo teraz mocno zaczelam tyć 2 kg w 3 tyg. Do pępka tez kupiłam octenisept

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mojej siostry dziecku odpadl bo byla w szpitalu 18dni i nic noe robila przy pepuszku tylko polozne. Trz o tym oscinsepcie slyszalam ogolnie dobrze jest go miec w domu. Przydaje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja mam nadal 105cm i podobno i mi opadl tak mówią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Na Twoim etapie to normalne ze brzuszek opadl zwłaszcza ze dzidzia główką w dol. Mi sie wydaje ze mi tez juz się obniża bo jak siedze to czuje na nogach ale u mnie dzic 32dopiero skonczone I zaczynam 33 tc. Dokonczylam prasowanie w ten upal to troche zly pomysl . Ale z glowy:) wypilam cala szklanke coli i zjadlam prawie dala czekolade:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
k25i aaaa to to juz inna sprawa. Tobie nie zycze tak dlugiego pobytu w szpitalu wiec radze zaopatrzyc sie w ten octenisept ;) U mnie jutro pelne 31 tygodni i zaczynamy 32. Jak czesto teraz macie wizyty? Jeszcze raz w miesiacu czy juz co 2 tygodnie? Bo pamietam ze pod koniec to juz czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja mam od szwu co dwa tyg a tak to mialam co 3tyg wizyty. Aniala mnie to sie najlepiej wszystko robi wieczorami. A przed ciaza to prasowalam zawsze w skwar na tarasie w bikini jak jeszcze u rodzicow mieszkalam:) mozna sie bylo fajnie opalic;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Ja mam teraz za 2 i pół ale to dlatego, że moja gin idzie na urlop i by była za długa przerwa. K25i mówię, że daje sobie czas do końca sierpnia bo to już będzie 35 tyg więc już tak w miarę. Ale teraz śmieję się,że czekam do 10 września jak gin wróci z urlopu :D Przy pierwszym porodzie była ze mną i mam nadzieję,że teraz też tak się uda. Teżsłyszałam, że johnson uczula.Ja z małą to głównie emolientów używałam. Teraz nie zamierzam jeśli nie będzie takiej potrzeby. Stawiam teraz na hipp i babydream bo właśnie mają fajny skład. Ale jeszcze nie kupowałam kosmetyków. Muszę się w końcu zmobilizować bo czas leci a tak to tylko kupuję jakieś pojedyncze ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Ja mam teraz wizyte po 2 tyg bo gin znów na urlop idzie a ma mi dać zwolnienie a tak to różnie co 3 tyg przeważnie trochę mi zaczęły nnogi puchnąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Ja też mam co 2 tyg od momentu założenia krążka,dobrze że są często bo jestem spokojniejsza a tak to się ciągło . A teraz pytanie z innej beczki jakie macie typy na smoczek? Chciałam kupić LOVI e Tesco 35 a w aptece gemini 20 nie wiem skąd ta różnica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Apteka gemini jest ogólnie tansza tylko trzeba kw doliczyc. Alemyślę ze jak sie robi wieksze zakupy to warto. Jacorce nie dawałam smoczka a teraz jeszcze nie wiem co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Dziewczyny mam takie pytanie do was a w jakiej temperaturze pieczęcie ciuszki dziecięce? Bo co do płynów mamy juz jakiś pogląd ale jeśli chodzi i temperaturę? Ja mam pralkę te Eco bubble i mam program specjalnie "dziecięce ubranka" ale to jest 60 stopni i pierze się ponad 2h ... dajcie znać czy wystarczyłoby wyprać jako pranie codzienne w temperaturze 40 czy jednak więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Co do smoczka i butelki tez nie mam żadnego pomysłu. Nie znam się aż tak dobrze. Myślałam żeby kupić w rossmannie jakieś niedrogie. Mam już łóżeczko ale jeszcze nie złożone. Mąż na razie nie ma czasu. Umówiliśmy się ze w przyszłym tygodniu mi złoży. Chciałabym odmówić szafkę jeszcze bo nie będę miała miejsca na rzeczy dla maluszka. A taka szafka obok zawsze się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja mam smoczek i butelke lovi antykolkowa. Zastanawialismy sie nad aventem jeszcze, ale jakoś nie spodobal mi sie. A w sumie myslalam o niej tylko dlatego ze kojarzy mi się firma. A wiadomo ze to slaby wyznacznik do kupowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Na pewno nie polecam butelek baby dream i canpol. Babymamy teraz i czasami zle sie zakręci i leje a canpol mialam na początek w razie w to jak dalam w 7 miesiącu to chybasama bym sie zakrztusilatak lecialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
smoczek mam z lovi- pani w sklepie poleciła córka nie chciała ciekawe jak będzie tym razem, butelkę mam avent ale niepotrzebnie kupiłam bo koleżanka przyniosła mi z 10 butelek różnych wielkości z nuka, (pracuje tam)gdybym wiedziała że taki prezent dostanę to nie kupowałabym Dziewczyny czy was czasem mdli? bo mi ostatnio coś ciągle niedobrze i tak myślę nad przyczyną czy to żelazo czy ucisk czy hormony czy anemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Tak niestety mdli. Szczególnie jak mi zaleci jakis zapach. I zaczynam juz chyba kiec uciski. Ostatnio na wizycie jak polozna mierzyla brzuch i sluchala tetna to juz mi sie slabo robilo a ile to 5 minut trwalo albo i nie. I na usg caly czas na boku lezalam bo tylko sie polozylam na plecach i już czulam ze odlatuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Tynka ja piore w 60 st. Albo e 40. Nigdy nie sugerujr sie metkami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja mam butelki i smiczki avent i jeden smoczek dostalam gratis do zakupy firmy Mam. Ja pralam w 40z dodatkowym plukaniem. A niektore 60st z dodatkowym plukaniem. Glownie pieluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
O właśnie zawsze ustawiam tez dodatkowe plukanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mamy a buzie tego niemowlaczka sie czyms smaruje przed wyjsciem z domu na spscer i przed wyjsciem ze szpitala, co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Sepik a gdzie ty kupiłaś ta butelkę i smoczek z firmy lovi? Czy np w Smyku albo sklepach typu superpharm albo rossmann kupie? K25i tak samo Ciebie chciałam zapytać gdzie ty kupiłaś z avent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×