Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość Karola8912
Może. Pij dużo wody i różnych herbatek niesłodzonych zeby oczyszczać organizm i nie zatrzymywać wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
K25i jak nocka?? Ja cale popołudnie przeleżałam poszlam spać wzięłam duzo magnezu i miałam w nocy ze 3 razy takie skurcze łydek ze myślałam ze z bólu nie wytrzymam a jak nie brałam magnezu nic mi nie bylo dziwne:( w ogóle jak duzo leże i później wstane to brzuch jakiś ciężki wszystko boli. Lepiej sie czuje jak chodzę sprzątam itp.a teraz się troche boje bo dosyć ze mam różne bole to czasem cos tak zakluje przeszywajaco jakby w pochwie. A jeszcze popłakałam sobie przez męża wczoraj bo wszedł do domu i taki wkurzony ze caly dzień będę leżeć na kanapie z telefonem czy kupiłam chociaż chleb a jak nie to nie będę jeść:( to powiedziałam ze zle sie czuje I teraz Nic nie bede robic. Wyszedl na zakupy a ja sie poplakalam Bo chyba tylko mi zalezy na tym dziecku. Takze wszystko bym dala zeby moj max zachowywal sie jak Twoj. A juz tekst z wlosami bardzo mnie rozczulił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Po założeniu szwu czy krążka ponoć można troche chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
K25i nie stresuj się i nie panikuj będzie dobrze trzymamy kciuki ;-) co do odbijania w lampie,ja miałam znieczulenie w kręgosłup i szczerze ja tam chciałam zobaczyć coś w tej lampie jednak nie było widać :-P myślę że może po prostu zamkniesz oczy i tyle :-P nie martw się. Ja jestem w 16 tc i mały kopie nisko tak jakby nad wzgorkiem jak się kończą włosy wiec to normalne. Ja byłam w 6 miesiącu jak brałam ślub,wybawilam się opilam się soków i było fajnie ;-) Twój tez będzie magiczny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Wiem nie powinnam czutac tyle ale ciagnoe czlowieka no i niektore kobiety dostają nospe i magnez kilka razy dziennie, zalecenie oszczedneho trubu zycia i zostają tak do konca. Wiec nie wiem czy u mnie juz jest tak krytycznie ze szpital jest konieczny czy po prostu w szpitalu mnie lepiej wybadają? I moze tam mi cos podadzą i bedą obserwowac bo w sumie tak sobie tlumacze gdyby bylo tak zle to juz w czwartek po wizycie mialabym sie wstawic... staram sobie to jakos wytlumaczyc zeby nie zwariowac do reszty. Moze ze szwem bylabym bezpieczniejsza ale fajnie jakby dalo sie to zrobic tabletkami. Moze po prostu sam nie chcial podejmowac decyzji? Caly pierwszy trymestr bralam dwa razy dziennie luteine setke dopochwowo i tez nie bylo powiedziane dlaczego. Moze on tak dmucha na zimne. Moze ten szew to juz ostatecznosc? A ciekawe czy ta ich konsultacja bedzie juz w poniedzialek czy kiedy. Ja mam tak ze jak mnie cos boli czy cos sie dzieje to sie boje tego miejsca dotykac. Nie wiem jak sie ogole przed tym szpitalem bo mam jakis strach. A jak sikam to sie gapie na papier potem jaki sluz albo czy przypadkiem nie krwawie i wczoraj mąz kupil zgrzewke zóltego papieru i musial spowrotem do sklepu zeby kupil bialy i bez wzorkow zebym dobrze widziala... wiem przesadzam pewnie... strsch to zly pomocnik... w nocy sie mega pocilam jak w upaly, meza co chwile budzilam, juz mi glupio ze tak go morduje ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala pewnie zalezy Twojemu mezowi ale moze nie umie tego okazac moze musisz z nim porozmawiac ze potrzebujesz wsparcia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tynka ten slub to cos takiego wyjatkowego ze nawet jakbyd sie do dnia przed czula najgorzej to tego dnia poczujesz sie lepiej pewnie i wsztstko sie uda. A stres związany z calą tą ceremonią to jest chyba przereklamowany:) u mnie bylo tak ze w dzien slubu mialam dostac okres a dostalam dzien po gdy juz wrocilismy z poprawin:) nie fajnie byloby miec okres w wielkiej sukni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Day a co dalej po takim znieczulenou to trzyna jeszcze po zabiegu jakis czas i co wtedy leze i nawet nie czuje ze mi sie siku chce jak mnie to znieczuli od pasa w dól?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Wczoraj tez dopadla mnie kolejna ciazowa przypadlosc... jak cos jest nowe i nieznane to czlowiek ma stresik, goraco mi sie zrobilo. Mialam juz isc pod prysznic, wstalam cos mi tak mokro na pizamie ale tylko w obrebie piersi patrze na drugą strone a tam zaschnieta plamka, podnosze bluske do gory a tam cieknie . Brodawki byly ogromne i takie brązowe. A dopiero w pn z siostra rozmiawialam, mowila zebym sobie wkladki laktacyjne kupila bo moze mnie to zaraz dopasc ale nie musi bo nie wszyscy mają to siare przed. Przygotowana nie bylam. Zalozylam sportowy stanik ktory byl elementem stroju na rurke hehe ale zastosowanie i przykleilam w srodku wkladki zwykle wkladki higieniczne. I tak spalam. Trzeba sobie radzic jakos ale na poczatku ogromny stres, glowe schowalam w rece pochylilam sie to mialam ukapaną noge, bo koszulke podnioslam i sie gapilam na te piersi jak na cialo obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscddddd
Cześć dziewczyny! Teoretycznie jestem w 16 dc od kilku dni nic mi się nie chce taka zmęczona się czuję że jak mam wolne to potrafię obudzić się o 8/9 i pół dnia nic nie robić. Wczoraj zauważyłam że bola mnie piersi w trakcie dnia. Wieczorem jak ściągnęła stanik myślałam że piersi mi spadną na podłogę takie wydawały się ciężka i przy tym duży ból sutkow lewej piersi wiekszy i dzisiaj rano jeszcze większy bol sutkow Plus piersi takie nabrzmiale... ogólnie to prawie nigdy przed @ nie mam bolu biustu jak już jest to mały i zwykle dzień albo dwa przed okresem. Chyba miałam owulacja bo jajniki mnie kul.. Ale co jest z tymi piersiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
K25i tez myślę ze Twój lekarz chucha na zimne tak jak mówisz jakby bylo zle od razu byś pojechała. Ja na cesarkę miałam zakladany cewnik bo później ileś czasu sie nie wstaje i nic nie czujesz. Moja siostra ostatnio miała zabieg bo okres jej się nie chcial zatrzymać i byla czyszczona i bylo to robione na narkoze ale bardzo krótko trwalo w ten sam dzień do domu itp. Mi się juz dzis pare razy brzuch twardy jak kamień zrobil aż taki nierówny i dziecko czuje na włosach lonowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
I tez patrzę na papier:p zwariuje chyba do czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
hej dziewczyny! dziś zaczynam 20 tydzień :) płci nadal nie znam bo dzieciątko wypięło się do nas pupą :) weszłam dziś na wagę i wychodzi na to że od początku ciąży mam tylko 800g na plusie :D ale to dobrze przy nadwadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Laura 1988 a jesteś już po badaniu polowkowym? Mi 20 tc zacznie się od poniedziałku:) niedługo Wasza dzidzia napewno pokaze się w całej okazałości i będzie juz wiadomo kto się ukrywa:) ale ciekawość pewnie ogromna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Ja mam nadzieję ze w czwartek na dobrym sprzęcie będzie widać czy chłopiec czy jednak dziewczynka jak na genetycznym. Bardziej mi zależy żeby bylo wszystko ok z szyjką bo dzis naprawdę często brzuch jak kamień, kłucia w pochwie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala a te klucia w pochwie to przy tym twardniejacym brzuchu wystepuja czy kiedy? Ty czekasz na czwartek a ja na poniedzialek i nie wiem co mnie czeka. Nic nie robie, tylko leze. Ale psychika slaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala a ta narkoza u Twojej siostry to tak ze nagle spi a potem sie juz mozna normalnoe ruszac czy tez sie dochodzi do siebie ciezko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Szybko się dochodzi do siebie bo krótki zabieg to pewnie mala dawka nic strasznego:) te kłucia nie występują w momencie twardnienia tylko czasem ale tez mam takie dziwne uczucie w pochwie ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
To ja w pipce nic nie czuje. Tylko sie boje dotykac teraz. Obczytalam sie ze krwawią po tym zabiegu itd a mama rozmawiala z sasiadką co asystuje przy tego typu zabiegach i cesarkach mowi ze sluzu tylko wiecej leci bo szyjka byla ruszana przy zaszywaniu i dają jałową wkladke i tyle. Mowi ze ten zabieg to z usypianiem i budzeniem trwa juz 15 min i ze ciagle to wykonują. I ze na cito nie robią wiec pewnie we wtorek mi zrobią czyli tak jak mowila ta pierwsza. Tylko szkoda ze ich nie ma w poniedzialek w pracy ale coz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Pewnie Ci posiew zrobią a może będziesz miała krążek dawaj znać jak tylko będziesz cos wiedzieć:) ja się naczytalam ze np. dziewczynom twardnial brzuch niby wszystko ok nagle w 22 23 tyg trafialy do szpitala i juz bylo zero szyjki rozwarcie poród i dziecko nie przezylo. Dlatego sie martwię. Ty jesteś w dobrej sytuacji bo juz 25 Ci leci i będą działać żeby Ci się bardziej nie skracala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Teraz wedlug lekarza mam 23+6 a myslalam ze 24 juz trwa:( jutro 24. Niby wiemy zeby nie czytac a czytamy. Mi to zadko bardzo twardnieje ten brzuch wiec czemu sie skrócila? Rety az sie boje isc pod prysznic i sie myc. A juz pora sie poruszac bo czuje sie sflaczala od tego lezenia. Jutro bedzie najgorzej jak zaczne sie pakowac:( oj joj. Beda ponoc robic posiew i morfologie. Jak czuje ten strach to mi sie zaraz goraco robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Bo juz trwa 24 masz pelne 23 tygodnie i 6 dni czyli jesteś w 24 jutro będziesz miała pelne 24 czyli będzie leciał 25 tydzień. Granica przezywalnosci plodu to 24 tyg:) ja mam dzis 20+2 czyli leci 21 tydz. Niektóre dziewczyny maja ciągle stawianie brzucha i nic zszyjka sie nie dzieje. Mogą być predyspozycje hormonalne genetyczne jakiś zabieg na szyjce itp. A czasem jest tak ze nawet się skróci ale później trzyma i nic się nie dzieje nawet bez szwu.Glowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka2710
Ale mnie dziewczyny nastraszylyscie. Ja nam od wczoraj 21 tydzień. Brzuch mi często twardnieje na dole i w ogóle od kilku dni boli jak na okres...muszę już chyba w ostateczności nospe wziąść bo zapomniałam że mogę a się mecze nie potrzebnie ..:) W czwartek dopiero idę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Milka to czekamy razem na czwartek:) ja mam takie obce uczucie w pochwie dodatkowo jakby sie siku chciało jakby cos ciągnęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala czyli 24 to juz jakis etap za mną i juz niby z gorki? Rozmawialam z Mezem i mowie ze szkoda ze to Ciebie nie mogą zaszyc a on mowi ze zaszyl by cos dla towarzystwa bo widzi ze sie boje:) Ja nic nie lykam oprocz prenatal duo plus clasic, nic a nic zadnej nospy ani nic. a jak poboli to sie kladlam i od razu przechodzilo a jak mnie poboli jak leze to zmieniam pozyche i jest ok. A jednsk cos u mnie sie zadzialo z tą szyjką:( prysznic dzis to bralam taki ekspresowy ze looo. Nie wiem tylko jak sie jutro ogole bo sie boje dotykac tam:( wiem ze szyjka jest w sridku ale tak sie boje:( chora glowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Od tego 24 tyg juz są szanse na uratowanie dziecka ale nawet o tym nie myślmy bo pewnie do terminu wytrzymasz:) jak troche dluzej spędzisz czasu pod prysznicem na pewno nic się nie stanie zwłaszcza ze nic Cie nie boli. Możesz brać magnez 3x1 lub 3x2. Większość czasu leze i juz mnie kręgosłup boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja bylam u my ns obiedzie z mezem. Jutro to pewnie ona nam przywiezie. Dzis chcialam wyjsc bo zglupiec idzie w tym lozku. Ale chodze pomalutku bo sie boje. Pasow nie zapielam a fotel bardziej ma leząco rozlozony. Juz jestem w lozku, obym dzis pospala. Dzwonil koles od okien ze w pn chcą montowac. Musze sobie ogarnac kogos do domu na pilnowanie remontu. Na rodzine meza liczyc nie mozna. W sumie byloby fajnie bo wrocilabym do domku i juz by bylo po najgorszej robocie. A na malowanie to chyba pojade do mamy na pare dni. Odnosnie ukladania w meblach rzrczy to juz sie siostra zapowiedziala takze jakos to bedzie. Majwazniejsza teraz Marcelinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala to poloz poduszje pod ledzwie w momencie gdy jestes na plecach to Ci odciazy kregoslup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Pewnie ze Marcelinka najważniejsza nie przejmuj się remontem itp. Ja poleguje na kanapie w salonie;) ale mam dola ze nawet nie chce mi się z nikim rozmawiać. Nie wiem czy juz sobie wmawiam ale mam wrażenie jakby dziecko miało wypaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala moze za malo odpoczywasz ze masz takie uczucie pchania? A co ja mam zrobic zeby sie nie bac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×