Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapraszam normalnych

KURY NA RURY

Polecane posty

"Ryszard Petru, ogłaszając się liderem nowego ruchu, obiecał wyborcom nową jakość w polityce. I już na starcie został rozpoznany przez internautów. Wykryli w nim przywódcę architektów podstaw systemu III RP, tworzących przed wyborami parlamentarnymi szalupę ratunkową dla ludzi PO”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według gazety kto stoi w otoczeniu Petru, pokazuje też Towarzystwo Ekonomistów Polskich, którym kieruje on wraz z ekonomistą rejestrowanym przez SB, działaczami PZPR u czy żoną Leszka Balcerowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrek, zrób ku/pę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóżcie jakiś normalny temat o polityce, tutaj nikt nie będzie pisał. Jakiś idiota to założył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytuję list Kozaków za ulubionym źródłem PBK Zaporoscy Kozacy do sułtana tureckiego! Ty, sułtanie, diable turecki, przeklętego diabła bracie i towarzyszu, samego Lucyfera sekretarzu. Jaki z ciebie do diabła rycerz, jeśli nie umiesz gołą dupą jeża zabić. Twoje wojsko zjada czarcie gówno. Nie będziesz ty, sukin ty synu, synów chrześcijańskiej ziemi pod sobą mieć, walczyć będziemy z tobą ziemią i wodą, kurwa twoja mać. Kucharzu ty babiloński, kołodzieju macedoński, piwowarze jerozolimski, garbarzu aleksandryjski, świński pastuchu Wielkiego i Małego Egiptu, świnio armeńska, podolski złodziejaszku, kołczanie tatarski, kacie kamieniecki i błaźnie dla wszystkiego, co na ziemi i pod ziemią, szatańskiego węża potomku i chuju zagięty. Świński ty ryju, kobyli zadzie, psie rzeźnika, niechrzczony łbie, kurwa twoja mać. O tak ci Kozacy zaporoscy odpowiadają, plugawcze. Nie będziesz ty nawet naszych świń wypasać. Teraz kończymy, daty nie znamy, bo kalendarza nie mamy, miesiąc na niebie, a rok w księgach zapisany, a dzień u nas taki jak i u was, za co możecie nas w dupę pocałować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
Do tych debili od otulonej, jak tak we wszystko wierzycie, co gdzieś napisane, to radzę nie głaskać tego, gdzie będzie napisane dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
achtung achtung, nocna zmiana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
momencik. jeszcze w październiku Polska była w ruinie. Dzisiaj min skarbu mówi o tym, że nie ma co się bać, bo polska gospodarka ma się świetnie i jest w bdb kondycji. Czy ja mam halucynacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin 2015.10.23 Gdzie teraz masz budki z piwem? pechowiec.gif A w Krakowie pewno są. Myrevin 2015.10.23 { zamiast argumentów stosujesz inwektywy. } Idiota to w twoim wypadku prawda nie inwektywa. xxx Ależ cudny poziom, ależ szyk i smaczności ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem 2010.10.08 ze swego doswiadczenia Ci powiem ze raczej nic z niego nie wycisniesz, a pozniej odechce Ci sie jego pracowania o ile w ogole do pracy pojdzie, moje pierwsze malzenstwo zawarte w wieku 22 lat, rozpadlo sie wlasnie z tego powodu, ze facetowi sie zwyczajnie nie chcialo pracowac, cale szczescie trwalo niecaly rok xx osssssstro się bawiłaś bejbi ale grunt, że -jak pisałaś- kierowałaś się rozsądkiem i zawsze rozum był ponad serce (oł maj gad, nawet nie chcę wiedzieć co w tej twojej łepetynie siedzi :D ) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem 2015.08.23 powrot jak rozumiem czyli odwiedziny? to tak jak poprzednicy spotalam sie po paru dniach z prosba o pozyczke 200 eu,to bylo w styczniu ( syn meza z poprzedniego zwiazku dorosly,pracujacy),nie oddal do dzisiaj a mial oddac po wyplacie pod koniec miesiaca,ba nawet sie na ten temat nie zajaknal od tamte pory "pozyczam" tyle ile nie zal mi stracic ,aha chcial w ogole 500 eu takze i tak wyszlo dobrze,ze na tyle sie nie zgodzilismy,bo bysmy juz tej kasy nie zobaczyli x otulona_snem 2015.08.23 on po prostu wyszedl z zalozenia,ze dla nas 500 eu to nic takiego,tak ludzie po prostu chyba mysla..ale niesmak pozostal i mowie nauczka na przyszlosc teraz gora 10-20 eu moge komus w PL "pozyczyc" bo tego mi w razie czego nie bedzie szkoda stracic na wieczne nieoddanie xxx Czyli jak to zwykle bywa: smród na własnym podwórku, ale do jechania po innych zawsze pierwsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wyciska z następnego. :-) Choć pewnie ze względu na stan zdrowia ma rentę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej Oti. To twój syn jakoś maturę zdawał niedawno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem 2011.11.08 mialam dwie tesciowe z kazda zylam okej,teraz nie mam zadnej dzieci tez nie mam x A jeszcze 4 lata wcześniej pisze, że ma 9letniego syna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem 2014.07.11 tylko taki uprawiamy,nie wyobrazam sobie wrzaskow,jekow,dyszenia,sapania-kocham czuly,delikatny tantryczny sex-podobnie jak ktos wyzej pod tym wzgledem dobralismy sie idealnie usmiech.gif zreszta pod innymi tez lapka.gif ))))))))) x :classic_cool:))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrek, synowi żałujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest walnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z każdą żyła ok? Poszukam jutro jak pisała, że jednej się z rozkoszą pozbyła. Wstrętne, zakłamane babsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem 2009.03.05 aha a ja sie staram o swoje pierwsze a mam 34 za trzy dni testujelapka.gif i wcale mi niewiele do czterdziestki brakuje w sumieusmiech.gif xx :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaa I spiralę dla nierodek w 2011 też sobie zakładała nasza kłamczucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg Otulonej, najlepsza książka jaką czytała to "samotność w sieci" :D :D :D :D gratulujemy i zazdraszczamy standardów und IQ buta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem 2010.03.04 mam podobny wzrost waze 9 kg wiecej i wygladam jakby do szczotki dwa balony doczepicsmiech.gif ale nosze dobre staniki i moj maz jest wniebowzietyjezyk.gif x że tak powiem, yhm, nie tracisz czasu Otulona, jeśli chodzi o zawieranie małżeństw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robią nas w konia: SONDAŻE i broń masowego rażenia w użyciu #103 https://www.youtube.com/watch?v=ka_zuK4xFww x Manipulacja, hipokryzja i obłuda są w mediach wszechobecne. Czas zacząć się przed tym bronić... Wyłącz tv - włącz myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata ma 36 lat, spr und potw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróble ćwierkaja że szefem Trójki ma zostać Paweł Sito. To ten od rozgłośni harcerskie i Radiostacji. Super nominacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadarka
Co to za debil za Tobą łazi Otulina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×