Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapraszam normalnych

KURY NA RURY

Polecane posty

Gość gość
Temat jest o macierzyństwie, antykoncepcji, ślubach i rozwodach oraz o zdrowiu psychicznym i nie tylko, Otulonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Otulona,to obsesja 60 letniego pierdziela,jakim jest niejaki Shatyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx84delta
szanthal dziś W waszej bandzie to wszyscy mają tak poryte mózgownice czy to po prostu zbiorowa halucynacja wszystkich pisdziorów? xxx Widzę, że kolejny człowiek gorszego sortu. Ile razy można wam pisać, że jesteście wytworem PRLu? Ile razy można powtarzać, że jako tacy, nie jesteście zdolni do odróżniania własnych mniemań od faktów, ani tym bardziej własnych, osobistych interesów, od interesu Polski. Jesteście udręką Polski. PiS jest tylko miotłą, która ma was wymieść. Jest młotem, który skuwa stare mury i fundamenty. Po to są tacy ludzie jak Kaczyński, Macierewicz, Kamiński abyście zostali usunięci, jako wpływowa grupa. Wyraźnie widać, że to co wam jest najbliższe, to nie Polska, tylko obce dwory. Tam wisicie u klamek i kwilicie o pomoc. I ta pomoc, nadchodzi. Mam nadzieję, że nie będzie ona tym razem skuteczna. Jest nadzieja, że tacy reprezentanci i liderzy zdrady narodowej, jak Tusk, zostaną osądzeni i ukarani. Gdy naczelni zdrajcy zostaną spacyfikowani, takie małe pyskacze, jak ty, ucichną same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zwątpiłam jak się okazało, że główna interlokutorka to ściemniara jakiej świat nie widział. No chyba, że normalne jest pisanie o 9 letnim synu w 2006 roku, w 2011 o tym, że się dzieci nie ma i nigdy nie miało, a 2014 o tym, że jest się w pierwszej ciąży :o Że już nie wspomnę o epizodach chlania do nieprzytomności, wyzywania po pijaku innych od "ch/u/jów" i śmieci, grożenia im i oczerniania ich rodzin. Także, Allium, nie masz czego żałować, temat jest o niczym, tak jak i głównie się tu udzielająca na niebiesko Otulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:52 zamknij pizzdę, debilko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
thx84delta dziś szanthal dziś W waszej bandzie to wszyscy mają tak poryte mózgownice czy to po prostu zbiorowa halucynacja wszystkich pisdziorów? x Napie/r/dalanie na Unię, zdejmowanie zewsząd jej flag i jawne odcinanie się od Europy, a kilkanaście h przed wizytą w Brukseli cudowne wywiady o tym, że Unia to nasz przyjaciel i jesteśmy z niej dumni. To się nazywa, delikatnie rzecz ujmując, schizofrenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o niczym i o polityce ... czyli dwa razy o niczym . A do ściemniania i konfabulowania na kafie to już się przyzwyczaiłam choc prawdą jest , ze to utrudnia a nawet uniemożliwia poważniejszą dyskusję, a czasami szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx84delta
Napie/r/dalanie na Unię, zdejmowanie zewsząd jej flag i jawne odcinanie się od Europy, a kilkanaście h przed wizytą w Brukseli cudowne wywiady o tym, że Unia to nasz przyjaciel i jesteśmy z niej dumni. To się nazywa, delikatnie rzecz ujmując, schizofrenia. x Myślę, że to za trudny temat dla ciebie. Politykę uprawia się przy pomocy różnych narzędzi. Robi się jedno, mówi się drugie, potem zaprzecza się sobie z uśmiechem. Taką "schizofrenię", uprawiają wszyscy, którzy chcą grać o własne interesy. Celem nie jest, ani przyjaźń, ani dobre stosunki, tylko realizacja własnego interesu. Trzeba umieć ten interes określić. I potem do niego dążyć. Trzeba mieć też świadomość, że Polska w odróżnieniu od wielu krajów, ma dwóch silnych wrogów. Koncepcja by oddać się jednemu wrogowi w całości (w tym wypadku Niemcom ukrytym pod unijną flagą), by obronić się przed drugim, jest oczywiście w pewnym stopniu pomysłem sensownym, ale skutkującym degradacją własnego państwa. Trzeba znaleźć wyjście pośrednie i to jest rzeczywiście najtrudniejsze. Jesteśmy obecnie we względnie bezpiecznej sytuacji, to nie 39 rok i możemy manewrować. Ryzyko jest, ale tylko odważni zgarniają duże stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx84delta
Na dodatek, czego polityczni analfabeci, zapatrzeni w oracje michnikowszczyzny, nie potrafią dostrzec, UE w obecnej formie, po prostu się wali. Nie ma co się certolić z trupem. Wykorzystać ile się da i niech zgnije. Potrzebna jest jakaś forma wspólnoty europejskiej, ale nie na zasadzie dyktatu urzędniczego z Brukseli, który maskuje egoizm Berlina i Paryża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kumam. Idźcie sobie o tym podyskutować z Szatynem na Kaczki, on ma odmienne poglądy, możecie się powymieniać doświadczeniami i opiniami. Po co się tu wzajemnie onanizujecie tym pisem, dudą itd? Myślałam, że kółka wzajemnej adoracji to twór kafeterii z jakiegoś 2006 roku i że dotyczył zawsze wyłącznie gimbazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu dyskutować z człowiekiem gorszego sortu. Szatyn jest niezdolny do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle, że wy wszyscy uważacie całą resztę za gorszy sort. Teraz też wyzywasz jakąś pomarańczkę przecież (tam wyżej, gdzie swój wywód zaczynałes). Ja tam osobiście zostawiam was tu w samotności, miłego brandzlowania się swoją za'je/bistością lepszego sortu. Bida, intelektualna bida z nędzą. Cóż 🖐️))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s/p/i/e/r/dalaj na zdrowie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:53, brawo. IQ buta, nie dziekuj za darmowy pomiar 🖐️ 《i zaloguj sie, zaklamana miernoto》

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allium trudno wyczuć. Próbujemy sobie z Otuliną pogadać ale łaża za nami ci z tym ego do podbudowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć - ale o czym rozmawiałyście zanim znowu pogrążyłyście sie w spirali pohukiwań ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja jednym okiem oglądam " Rodzinę Soprano " po raz któryś i dochodzę do ..... różnych wniosków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kijowski leci do Brukseli, a na alimenty nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _iftar_
Ostatnio o Dudzie i moim nowym fotelu, który dzis zamówiłam. Wczesniej o kwasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftara, nie dodawaj sobiee, za toba nikt nie lazi :D To nie ty od ujow wyzywaz ludzi i nie ty klamoesz na kazdym kroku o sobie. Alium, cholera, za fajna jestes na takie towarzystwo. Dopoki nikt sie nie przyczepil, jakos nie przeszkadzalo Otulonekj i Iftarze oraz Myrowi nazywac Szatyna szmaciarzem, debilem czy mitomanem. Dopiero jak ktos zwrocil na to uwage- szanowni panstwo sie obrazili ze ktos im uwage zwrocil. Wasza hipokryzja jest przepotworna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allium, przystajesz z tą patologią??? :o :o otulona_snem starego zalatwisz w bialych rekawiczkach,ch*je,ja cie pie**ole k*****e,nic nie pomoga starego to karmi,wiedza ktorej nie nie da sie wygoglowac go najlepien zalatwia,a taka jest prawda. jak ci zaraz chuuju pociagne to upadniesz w koncu na kolana .. smieciuxx alebo otulona_snem z frajernia i k****ami nie nawyklam za duzo przebywac a Myrevina zawsze cenilam i cenie smieciu,i bede cenic i nigdy to sie nie zmieni chociazbys stanal na c***ju i tanczyl kankana kpw? :o :o Błagam Cię, Allium :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alium, cholera, za fajna jestes na takie towarzystwo. x ja pierniczę ....dam tą jako tapetę żeby widzieć to zdanie co ranek :D co zaś do wyzywania przez iftar kogokolwiek od debili i reszty - to raczej trudno mi uwierzyć . reszty nie znam . choć czasami w ferworze walki .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o to, że śmiali się ze wzrostu Kaczora to już się burzyłyście. Zakłamane ściery do potęgi n-tej :o :o :o :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allium, ja piszę o Otulonej, nie Iftarze. Iftara ogranicza się jedynie do obelg zawartych w całych zdaniach, bez wulgaryzmów, to już coś. Otulona jedzie bardziej po bandzie, ale że z reguły na bani - to w sumie nie dziwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja generalnie nie znam ludzi - to znaczy świadomie nie utrzymuję kontaktu =- z takimi dla których wyzwiska są argumentami . A tu rzeczywiście ..... co zaś do zadawania sie z patologią - che wyznać , ze sama byłam wielokrotnie do niej przypisywana co poczytuję sobie za pewnego rodzaju zaszczy , więc ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tematy polityczne sienie wypowiadam . to moja decyzja z szacunku dla swojego zdrowia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to topic polityczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za fotel iftar ? coś do biurka , masującego - czy p rzeciwnie " fotel babciny " ?:) po prostu wygodny do posiedzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och , oczywiście na polityce sie znam - najlepiej przy rodzinnych obiadach podczas których wszyscy wymądrzają sie na tematy polityczne , religijne i zdrowotne . A każdy specjalista :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×