Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapraszam normalnych

KURY NA RURY

Polecane posty

Gość gość
Otulona, debilko sama ze sobą gadasz? X Iftara, gruba świnia Jesteś, hipokrytka. Stara rura, masz nadzieję, że znajdziesz frajera tutaj, jak ta szmatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Duda jaką ma przerwę między zębami, zauważyłyście? Faktycznie do Maliniaka podobny. I za małe garnitury nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona, przewiń bachora lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duda z twarzy wyglada jak niedorozwoj. ma na gebie wypisane uposledzenie, nawet ostatnio sie a propos tego zgadalam ze znajomymi. a od maja przytylo mu sie spooooooooooooro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie , od piłki - w każdej postaci jest mój mąż . Selekcjoner , trener , psycholog sportu i Bóg jeden wie jeszcze kto .:D czemu polska piłka nożna nie porywa mojego meża do swojej kadry - skoro on przed telewizorem potrafi wygrać każdy mecz?:D niepojęta tajemnica kosmosu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maliniak z Iftara maja wspolny mianownik, grubasa do grubasa zawsze bedzie ciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spojrzenie Tuska
To spojrzenie Tuska na konferencji: Mam jedno skojarzenie. Moja mama opowiadała o czasie wojny.Jeżeli Niemiec spogląda spod byka,to nic dobrego nie wróży i takie spojrzenie miał Tusk dziś na konferencji.Czyste spojrzenie szwabskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx84delta
gość dziś Tyle, że wy wszyscy uważacie całą resztę za gorszy sort. Teraz też wyzywasz jakąś pomarańczkę przecież (tam wyżej, gdzie swój wywód zaczynałes). Ja tam osobiście zostawiam was tu w samotności, miłego brandzlowania się swoją za'je/bistością lepszego sortu. Bida, intelektualna bida z nędzą. Cóż lapka.gif )))) x Nie uważam całej reszty za gorszy sort, lub lepiej powiedzieć, za ludzi sowieckich. Uważam za gorszy sort/ludzi sowieckich/postsowieckich, tych których wychował szeroko rozumiany system komunistyczny i którzy tego wychowania, nie odrzucili, bo są tacy, którzy pozbyli się tego piętna. Shatyn taki właśnie jest. Taki jest Michnik. Taka jest jego załoga z Agory. Taka jest Olejnik, Kolenda, Kraśko, Lis... Oni są rakiem, na tkance polskości. Są Polakami, są związani z polskością, ale nie rozumieją jej, nie identyfikują się z nią i narodem. Identyfikują się z pewnymi elementami polskości. Dowodów na to jest multum. Zostało to już zbadane i opisane, chociaż warto to zjawisko badać nadal, bo jest istotne. Polecam choćby "Michnikowszczyznę" Ziemkiewicza i na przykład "Hańbę domową" Trznadla. Nie tylko, ale książki te traktują o tym, jak wychowywano elitę dla PRLu i jak ta elita, jej przedstawiciele działają. Zatem jest michnikowszczyzna, jako antyelita, oraz pokrewne jej środowiska a la Ordynacka i inne związane z byłym KDL. I jest RESZTA. I tak naprawdę, ta reszta reprezentuje Polskę i polskość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrz, a moi rodzice (ja jestem za młoda żeby to pamiętać) prowadzili całe życie mały zakład naprawy obuwia, ojciec mimo że mógł nie poszedł na studia, bo nie chciał podpisać czerwonej książeczki, matka zdawała poprawkę z matury na historii, bo napisała prawdę o Piłsudskim. Nigdy nie mieli układów, ciężką harówą się dorobili tego, co mają dziś. A patrząc na kaczora i jego świtę aż tr***leją, czują do niego wstręt i obrzydzenie. I co, dla was to też gorszy sort, nie? Bo bankowo mieli układy, nie? A ze ja piszę, że nie mieli to też: albo ściemniam albo mi prawdy nie powiedzieli? Leczcie się na głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(to ja z 20:16) I żeby nie było, dodam, bo zaraz mnie to zwyzywacie jak się przyjęło na tym topiku :o Rozumiem co do mnie piszesz, że piszesz o postkomunistach mentalnych, którzy nie wyrzekli się tamtego systemu bo wyssali go z mlekiem matki. Ale ja napisałam o swoich rodzicach w kontekście tego, co napisałeś do gościa wyżej, który wyraził swoją dezaprobatę wobec obecnego rządu (i nawet szczególnie jakoś tego nie uzasadnił), a ty od razy go zwyzywałeś od sowietów :o :o Pogrzało cię człowieku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego się spodziewałaś od nawiedzonego zwolennika PIS? Sensownych argumentów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Cię zlewają wszyscy, Otulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona zostanie sama jak palec, you will see. tacy ludzie zawsze prędzej czy później kończą w samotności, bo są za bardzo zapatrzeni w czubek własnego nosa, aby zbudować na lata coś trwalego, wiecznego. 2 rozwody za nią, myślicie, że trzeciego nie będzie? Oczywiście, że będzie, to kwestia czasu, nawet dziecko nic tutaj nie pomoże. Jest egoistką, w dodatku zakłamaną - tacy jak ona się nie zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo kąśliwych uwag, zarówno Duda, jak i Tusk utrzymują, że podczas spotkania uzgodnili kwestie, w których są jednomyślni. - Dzisiejsza rozmowa z prezydentem potwierdziła, że interes Polski i UE jest jeden. Polska nie ma wrogów w UE. Zgodziliśmy się, że mamy takie samo zadanie - powstrzymywać polityków polskich i europejskich od przesadnych opinii - podsumował Tusk. x Nawet gdyby chcieli, to się nie uda. Ciemny lud chce igrzysk. Patrz: Otulona i inne poyeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Narracja, że polska gospodarka jest w katastrofie mogła doprowadzić do tego, że ktoś w to wreszcie uwierzył". x słowem - samospełniająca się przepowiednia. Jak chcieliście - tak macie. Sami ten burdel stworzyliście, więc sami się z nim teraz bujajcie, ci co nie poszli na wybory albo głosowali na innych, z ogromną przyjemnością popatrzą na to jak się będziecie prężyć:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ ten Gliński to dekiel. Półgłówek to dla niego komplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I cytat z komentarza: "Marzenia scietej glowy dobre dla pisuarow! Polska bez Unii i jej kasy jest gospodarczym i politycznym zerem.Wystarczy odciac nasz kraj od unijnych dotacji i za miesiac nie ma rzadu "ulepszaczy"! Najgorzej jak biedak chce udawac pana!". Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx84delta
gość dziś No popatrz, a moi rodzice (ja jestem za młoda żeby to pamiętać) A patrząc na kaczora i jego świtę aż tr***leją, czują do niego wstręt i obrzydzenie. I co, dla was to też gorszy sort, nie? Bo bankowo mieli układy, nie? A ze ja piszę, że nie mieli to też: albo ściemniam albo mi prawdy nie powiedzieli? x Pomijam możliwość, że prawdy ci nie powiedzieli. Załóżmy, że jest jak mówisz. To możliwe, bo takich ludzi jest sporo. Wychowywał ich PRL. W specyficzny sposób, bo żyli na kontrze do systemu komunistycznego, ale już niekoniecznie na kontrze wobec wielu przejawów systemu PRL. Przykład: PRL gnoił szewców, rzemiosło. Rzemieślnik, robił co mógł, żeby przetrwać. Wielu się nie udało. Ale ten rzemieślnik, uczciwy człowiek, żył w PRL. Nauczono go kombinować. Nauczono go, by nie oburzać się kombinatorstwem innych. Machnął ręką i się przyzwyczaił, bo żeby żyć, wychować dzieci, musiał tu się uśmiechnąć, tam dać w łapę. Rano słuchał radia, potem czytał gazetę, wieczorem TV i przeklinał PRL, ale czy tego chciał, czy nie chłonął PRL z jego kłamstwem i pozornymi demaskacjami kłamstwa, jak choćby zgoda na budowę pomnika poległych w masakrze w grudniu 70. Gdy przyszedł rok 89, był już tak zmęczony, że nie bardzo wierzył w cokolwiek. Powiedzieli w TV, że zawalił się komunizm. Nie bardzo wierzył, bo Urban gazetę wydaje, bo Jaruzelski nie siedzi w więzieniu. Machnął ręką i włączył TV. Tam mu tłumaczono, że jest dobrze, że słuszny kierunek. Nie bardzo mu się to zgadzało, bo wokół złodziejstwo jakiego nie widział. Ale był już starszym człowiekiem, więc pokiwał głową, nic nowego i machnął ręką. Potem pokazali mu Kaczora, że świnia, że oszołom i uwierzył, bo jak od rana tak mówią, to coś musi w tym być. Po prostu twoich rodziców tresowano od dziesięcioleci. Z całym szacunkiem, ale tak było. Takich Polaków są miliony. Naprawdę, to, że ktoś dostaje wysypki na widok Kaczyńskiego, nie dowodzi niczego poza jego alergią. To nie znaczy, że Kaczyński nie ma racji, gdy od 89 roku mówi, że komunistów i ich spadkobierców, trzeba pozbawić władzy, przywilejów. Twoich rodziców OSZUKANO i oni nawet tego nie rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I cytat z komentarza: "Marzenia scietej glowy dobre dla pisuarow! Polska bez Unii i jej kasy jest gospodarczym i politycznym zerem.Wystarczy odciac nasz kraj od unijnych dotacji i za miesiac nie ma rzadu "ulepszaczy"! Najgorzej jak biedak chce udawac pana!". Nic dodać, nic ująć. x Gdy biedka, chce strząsnąć z siebie pijawki, to go wyśmiewają, że biedak :D Takie wasze myślenie. Kasa się nam należy i koniec. Dajecie się straszyć propagandą pijawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, spoko, no to dzięki. Prześlę moim 65letnim staruszkom na mejla tę darmową psychoanalizę ale zaznaczę, że nie muszą się niczym przejmować, bo ostatecznie i tak niczego nie rozumieją :D :D Dobra, opuszczam to zacne towarzystwo wszechwiedzących wróżek, jasnowidzów i innych magów. Jedna tylko jedyna rada: leczcie się na nogi, bo na głowę już za późno :D Nie pozdrawiam, od początku do końca wszyscy jesteście popieprzeni bardziej niż ustawa przewiduje. Adijos psychole 🖐️))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;28 napisał ze duda ma przerwe miedzy zebami i podobny jest do maliniaka :D ale Tusk przy nim jakis malutki kurd**elek taki gnomik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx84delta
gość dziś Aha, spoko, no to dzięki. x Proszę bardzo :D Napisałem coś, co jest dość oczywiste. Nazywa się to syndromem postkolonialnym. Eksploatowany człowiek, półniewolnik (bo kim był obywatel PRL? :D) z jednej strony buntował się przeciwko panom, jednak z drugiej, c***anowie budzili w nim jakiś podziw. Jacy sprytni, jacy mocni. Gdy panowie uciekli, lub nazwali się demokratami :D To przyzwyczajenia zostały i kto siebie ustawił, jako pana, ten półniewolników już miał. Oczywiście na zmodyfikowanych zasadach. Ale iluż to katolików, zagłosowało na oszusta, pijaka i kombinatora Kwaśniewskiego? :D Wolny człowiek, na ewidentnego krętacza, nie oddałby głosu. Problem polega na tym, że twoją/twoich rodziców reakcją jest śmiech, kpina i negacja, na zasadzie ale głupie, to tylko dureń może coś takiego powiedzieć. Dokładnie tak reaguje wielu Polaków na Kaczyńskiego. To debil, bo gada głupoty. Nazwałbym to impregnatem, który chroni przed utratą dobrego samopoczucia, bo dowiedzieć się, że się było robionym w wała przez całe życie, to nie jest miłe. Przyznać, że oszołom, miał rację, jest bardzo trudno, chociaż ja znam ludzi, którzy przeszli taką przemianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx84delta
Jeszcze raz polecę "Michnikowszczyznę" Ziemkiewicza. Przeczytaj ty, niech przeczytają twoi rodzice. Bez uprzedzeń. Niech sobie wszelkie fakty sprawdzają w necie. Niech nie biorą niczego na wiarę. Niech sprawdzą. Naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;02 Duda ma przerwe miedzy zebami a PO ma Szczerbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×