Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ŻabAlka

zapraszam na tabliczkę czekolady spod lady ;)

Polecane posty

Gość gość
o bosze.... żaba. jedynym powodem istnieniat akich słów jak dooopa i rooochanie jest to, "że są tu kobiety":D gdyby ich tu nie było to takie słowa nigdy by nie powstały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś kolejność jest taka: najpierw ci staje a potem zdobywasz samochód i pieniądze. tak to działa a nie odwrotnie." X czy ja wiem, czy prostytucja to najlepszy pomysł na zdobywanie samochodu i pieniędzy... no, ale co kto lubi. można i tak. niektóre kobiety też tak zarabiają na swoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli więc nie chcesz aby izch używano to najlepszym sposobem jest pozbycie przyczyn a nie leczenie objawów;) liczyłem na to, ze można z wami porozmawiać ale z wami można jedynie mnozyc frazesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie kumasz żabol. ale za to chyba ponosi cie chcica w obecności maćka:) w sumie to zdrowy (pomijając samego maćka) objaw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człowiek nie jest z natury poligamiczny. to wymysł darwinistów próbujących wmówić ludziom, że nie róznią sie niczym od zwierząt. wychowywanie potomstwa a nawet samo jego donosenie i urodzenie wymaga monogamii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie wymylam, tylko mówie ci jak jest;) chociaz nie nazywam sie kolonko. w przeciwieństwie do niego jednak nie próbuje cie wprowadzić w błąd i przeważnie mam racje, której jednak nie chcecie zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wychowywanie potomstwa a nawet samo jego donosenie i urodzenie wymaga monogamii. " X a o samotnych matkach i rozwodach to gość słyszał, czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - a o co ci tak NAPRAWDĘ chodzi? chcesz "roochać"? to idź to robić, jeśli masz z kim. albo porozmawiaj z seksuologiem o swych niespełnionych fantazjach z chłopakami z kafeterii w tle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście debilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - kup sobie dmuchaną lalkę, lub prostytutkę albo inną "studentkę" i skończ się ośmieszać. byle była ładna, we łbie może mieć stóg siana, wszak chodzi tylko o "doopę" i "roochanie". podczas gdy sam chciałbyś być pewnie pożądany za charakter, którego nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"debilizm – stan upośledzenia umysłowego w stopniu lekkim" X jest dla nas nadzieja, przy dobrej rehabilitacji wyjdziemy na ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Maciek jest heteroseksualny, więc chłopaka musisz sobie poszukać gdzieś indziej>>z wrodzonej grzeczności nie pytam skąd wiesz, ale to że lubi kobiey nie wyklucza że facetów też. jesli jest bi to idę o zakład że w związku z facetem jest kobietą :D dzięki ale nie szukam ni chłopaka ni kobiety, jestem tu w celach rozrywkowych ale od kiedy ta mameja gada o swoim dobrym serduszku i innych infantylnych pierdołach to od czytania rzygać się chcę, wiec muszę sobie dawkować emocje czytania tego topu bo czuję się jakbym cynamon zajadał garściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo zdegradujecie się do kretynów przy tym imbecylu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie. prędzej zostaniecie trolami kafeteryjnymi z pamięcią operacyjna pozwalająca na przechowywanie tylko jednego postu i przekonanymi, ze każde słowo w nim zawate zostało napisane po to zeby was obrazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest casting na tinkiego winkiego w fabularnej wersji teletubisiów zgłoś się bo widzę że masz wielki talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy o którym gosciu mówisz. nie to zeby mnie jakos dotknął fakt, że nas nie rozróżniasz bo w sumie sama nic nie zrozumiałaś z tego co pisałem. niestety nie moge iśc bo mi stoi;) to ogromna motywacja aby tu jednak został. czyli krótko mówiąc nie jestem człowiekiem cywilizowanym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciejek jest czlowiekiem wielkiego serca. >>psychopac***iszą o sobie w 3 osobie. poszedłem, nie było mnie kilka h, ale tęskniłem i wróciłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek natomist jako człowiek cywilizowany czuje potrzebe seksu dopiero dopiero kiedy ma odpowiednią kase i pozycje. tajemnicą pozostaje dla mnie motywacja, która towarzyszyła mu w zdobywaniu tych atrybutów boga seksu. dlatego pisałem, że jest zaburzony co nie jest inwektywą albowiem zaburzone jest całe nasze życie w tym systemie. chciałem jedynie zwrócić uwage na oczywisty bła logiczny w nadziei na to, że być moze będzie tu równie interesująco co kiedyś w waszym towarzystwie. niestety jednk zdaje sie, ze kiedy ja sie rozwijałem wy staliście w miejscu i porozumienie nie jest już mozliwe co nie znaczy, że sobie pójde dopóki mi co najmniej nie obciągniesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to do dzieła żabus😘 szeroko usta i od tej pory jedynie mi potakuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś podpisuje się jako "gość" to tak jest traktowany. jak sobie nawet numerka do gościa nie umiecie przyczepić, to już wasz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maciek jak chcesz to możesz zostać:D mi nie przeszkadzasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój problem jest taki, że ktos mi pozmieniał hasła do nicków. nie to żebym cie oskarżał chociaż skądinąd "siedziałas" już za takie akcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, ja tu jestem odpowiedzialna za wszystko. aż sama się dziwię, że nie skasowałam jeszcze całej kafeterii. serwer ostał się w przypływie mojego dobrego humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie na długo;) przy okazji twoje półnagie foty sa naprawde udane. pewnie ze wzgledu na fotografowany obiekt. nie podrywam cie tylko próbuje zapobiec zmanipulowaniu psychicznemu, któe ktos ci tu szyjuje. a może to po prostu przypadek, że raze z maćkiem pojaawiła sie sugestia, że cos z tobą nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczzęście ostatnio troche analizowałem praktyczne zastosowanie techniki dobrego i złego policjanta i jestem pewien, że właśnie te technike ktoś tu stosuje:) nie musisz dziekowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zastanowiło cie, że psychopata z obsesja kolekcjonowania twoich dialogów na kafeterii (bo wszystkich przeanalizować sie nie da) pojawił sie równo z nim? nie męczył cie wczesniej? przypadek? eeeeee w dodatku ponoć to zadrozsne o niego kobiety. może jestem paranoikiem i fałszywie go oskarżam ale coś mi tu nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za tłumne przybycie, ale trzeba było przyjść, kiedy tego potrzebowałam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maciek ma drugie ja. swojego mr hyda. jestem tego pewien. dlatego sprawia wrażenie takiego sztywnego dekla. niestety role ustalił dosyc schematycznie bez uwzglednienia wiarygodności psychologicznej postaci. popatrz co sie dzieje. zimny logiczny i ustatkowany maciek, ty, psychol z zaburzeniami emocjonalnymi....i tak w kółko. to prawie jak muzyka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×