Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ŻabAlka

zapraszam na tabliczkę czekolady spod lady ;)

Polecane posty

Gość gość
niestety nie informujesz mnie kiedy mnie potrzebujesz w dodatku miewam wasne dosyć poważne problemy wiec nie jestem w stanie ogarnąc wszystkiego co sie dzieje. niezbedna jest również chociaz krótkotrwała analiza tego co sie dzieje aby podjac jakiekolwiek sensowne kroki. i tak wyskoczyłem za szybko ale póxniej mogło być za późno. pewności nie mam ale twoje dziewictwo jest dla mnie priorytetem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz to do tego, że wyladujesz w łózku z człowiekiem, który cie tam zaciągnął oszustwem i manipulacja. nie to żebym był zazdrosny o ciebie po prostu nie lubie takich ludzi odkąd wiem, że rądzą tym światem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiałbym pod uwagę również chęć zemsty. zastanów sie nad tym. maciek w ciemie bity nie jest. mam podejrzenia, że to młody mason:D w dodatku zapewne to tradycja rodzinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam, za tych debili. terapia szoowa. wiem, że nie jestes głupia ale powinnas troche bardziej uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weźmiesz mnie za wariata ale podejrzewam również, że ktos mi te analize podrzucił do głowy z zewnątrz:) no chyba kooorfa, że jestem faktycznie taki zajepiaszczo błyskotliwy jak mi sie wydaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety tego nigdy sie nie dowiem z oczywistych powodów. dobra trzeba film obejrzeć MAĆKIIIIIII?!!!?! już nie ma tu żadnego faceta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eM to ty? wyluzuj. nie jestem już ani młoda, ani dziewica, ani nikt na mnie nie leci. takie rzeczy to były pół dekady temu ;) ale dzięki za troskę, wzruszyłam się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a skąd ci sie wzieła ta masoneria?" Drogi Macieju.... Oto jest pytanie, na które odpowiedzi nie znasz nawet ty jej członek:D podejrzewam, że to przedstawicielstwo obcych (w sensie wrogich) interesów na tym łez padole ustanowione u zarania tej i poprzednich cywilizacji działające z wielkim rozmachem i przy pomocy szerokiej gamy srodków nieznanych tym, na szkode, któych działają. sprawa jest skomplikowana i niezbyt dla waszej sprawy interesująca co do ciebie to jestes wzorcowym masonem:D jakbyś sie nawet tam sam nie pchał to by cie zaciągneli siłą:) kluczowe słowo to "metoda" to was identyfikuje i was zgubi. bo jak znasz metode to z czasem poznasz całą reszte. wystarczy usiąść i pomyśleć. a że manipulujesz żaba? jeżeli nią nie manipulujesz to jedynym wyjaśnieniem jest to, że obydwoje manipulujecie mną. dla mnie to proste i logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście możesz tez być rycerzem kolumba albo członkiem innej fili masonerii. to bez znaczenia. a teraz przyznaj sie, że chciałes zrobić zabce wiwisekcje aby póxniej razić jej udka prądem i patrzeć jak tańczy kankana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak żabka to ja i nie żabka to nie ja. zalezy co masz na myśli mówiąc "ty" przykro mim, że już nie jestes dziewicą mam nadzieje, że maćka nie to nie zrazi jako dowod obecności innego faceta i stanie na wysokości zadania czyniąc cie najszczęśiwszą kobietą na świecie:) w sumie to jak nie ma złych zamiarów to nawet dobrzze wam życze bo masonom sie wiedzie niekiepsko. niestety mason z dobrymi zamiarami to martwy mason co nadaje całej historii posmaku absurdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FiIipcio
wy k****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otóz to filipcio.... chyba cie zrobie moim suflerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
połowa przodków walczących za "polske" w stopniu oficerskim należała do masonerii. jeden z tych przodków napisał nawet zgrabny acz dwuznaczny hymn polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyy, to jednak nie eM. on nie miałby urojeń o moim dziewictwie. aczkolwiek dziewictwo w moim wieku byłoby trochę straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"w jaki sposób manipuluje żaba?" w taki sam jak próbujesz manipulowac mna - rżniesz głupa i sie dobrze bawisz. pisałem o tym wcześniej skoro doczytałes sie o masonerii tzn, że restze też przeczytałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaba ja ci moge nawet udowodnic twoje dziewictwo w odpowiednich okolicznościach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko bez imion bo cie będę musiał zdegradować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaniesz masonem 0 stopnia co oficjalnie zaznaczy sie haftując ci na fartuszku liczbe 360:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zaciekawiła mnie a masoneria" no też cały czas o tym pisze. czego nie rozumiesz?:P żaba dobrze w sensie pozytywnie, czy że było ci dobrze w trakcie tego procesu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maciek 10 15 min to jest dużo powyzej średniej światowej;) byłbym ci dał w tym czasie radośc oświecenia ale wolisz być oświecany doo******czo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teoretycznie już dawno śpię. w sumie nie wiem, czemu nie śpię. jednym okiem czytam książkę, drugim kafe. dasz radę :classic_cool: a ty eM nie szalej ;)🖐️ dobranoc 😴 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jednym okiem czytam książke drugim kafe" być może zdziwie cie tym pytaniem ale co robisz trzecim okiem?:P xxx ale, że o czym napisaem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na podstawie obserwacji twojej działalności na kafe na przestrzeni kilku lat i tego jak kręcisz żabim światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...że juz nie wspomne z życzliwośi o twoim.....AVATARZE:classic_cool: no dobra to nie z zyczliwości po prostu zapomniałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie jest oskarżenie. masoneria działa legalnie i niemal w każdym kraju także nic ci nie musze uzasadniac. po prostu widze w użyciu masońskie metody (te do których sie nigdy nie przyznają tak nawiasem mówiąc:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli zatem nie wierzysz w spisek masonerii to jak niby mam ci udowodnić stosując jako argument zbieznośc metod w nim użytych, że jesteś masonem. najpierw sam musiałbyś w to uwierzyć czego publicznie nie zrobisz bo nim jesteś co zamyka mój dowód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma być? większość profesorów to masoni więc nie bój żaby, ze tak powiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jakie metody? poczekaj musze sie zastanowic. to moze chwile potrfać z racji na ich skomplikowanie dobraaaaa już mówie:kłamstwo, podstęp, zdrada, przekupstwo, zastraszenie, ogłupienie, pochlebstwa, morderstwa, wojny, ludobójstwa, katasrofy ekologiczne i ekonomiczne, gwałty pedofilia, ponizenie wywyższzenie, tortury, etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×