Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ŻabAlka

zapraszam na tabliczkę czekolady spod lady ;)

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
A moze zmienimy temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blagam on do klienta budowlanego w kolonii jedzie tramwajem a umowy podpisuje w kuchni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne, że 95% ludzi na świecie twierdzi inaczej jezyk.gif a pozostałe 5% to plemiona afrykańskie chodzące na golasa.*>>>tak samo te dane widziałaś jak tego afrykańczyka biegającego na golasa. jest zgoła odwrotnie niż piszesz.oceniaj dalej po ubraniu twoje prawo. jak ktoś może sobie pozwolić aby żyć jak chce to nie skupia się na tym jak go widzą inni. żyje jak mu wygodnie.zazwyczaj ten który do czegoś doszedł nie wydaje majątku na ubrania a już na pewno nie nosi czegoś po czym od razu widać gdzie zostało kupione. pisze jak mi wygodnie nie chce to nie czytaj, czytanie nie jest obowiązkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzanna twoje tematy to: Ojej jak malo ludzi Ojej nic sie nie dzieje Ojej nagonka Nadchodzi weekend Po weekendzie Idzie wiosna itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Maciek - Nie narzucam. Proponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
17.40 - Ladne. Rozbawilas mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA otworzyłem Personalvermittlung, czyli wynajem pracowników i wszystko załatwiam telefonicznie, od pozzyskania klienta , po uzyskanie pracownika.>>to po co piszesz że otworzyłeś wynajem pracowników jak nie otworzyłeś ? X selbststaendiger personalvermittler - czyli jednoosobowa działalność polegająca na pośrednictwie w znalezieniu pracownika X dlaczego też ktoś ma ci płacić takie kosmiczne pieniądze sam może znaleźć albo zlecić agencji która już ma takich praconwików w bazie. coś kręcisz. X A no dlatego,że Randstad np. kasuje 30 euro za godzinę pracy z czego pracownikowi płaci 12, a u mnie wygląda to tak,że pracownik dostaje 12, a ja mam 4 euro prowizji za każdą jego godzinę pracy X taki randstad w de pewnie też działają bierze za znalezienie pracownika, przypilnowanie aby do pracy przyszedł i nawet za zapłacenie mu z góry bierze ok 500zł prowizji dla większych klientów, przy czym jest firmą której nie grozi że dzisiaj jest jutro jej nie ma to ile musieliby zapłacić tobie jeszcze z góry ? X Randstad ma tygodniowe okresy rozliczenia to raz,wiem bo tam pracowałem by wdrożyć się w rynek,a co do prowizji, to poczytaj wyżej X 100zł ? niech będzie że niemcy dadzą ci 100 euro to chcesz mi powiedzieć że 100 ludzi ogarnąłeś w miesiąć, dopilnowałeś aby byli nikt nie zachorował aby trzeba kombinować zastępstwo itd. X Jakie k***a zastępstwo? Nie rozumiesz - ja szukam ludz,a klient ich zatrudnia bezpośrednio u siebi i w razie ich choroby dopiero korzysta z Randstad bo tak taniej go wychodzi, jak brać 5 ludzi z Randstad i płacić za każdego 30 euro na godzinę. X bredzisz jak na mój gust z nowymi w takich branżach nawet nie gadają wiem za duże ryzyko że ktoś nowy nawali. X Znasz to z doświadczenia, czy p********z by tylko mi racji nie przyznać? X zresztą to wygląda tak że agencja zawsze płaci pracownikom i dostaje zwrot plus prowizje taki jest obieg faktur. nigdy nie slyszałem aby ktoś najpierw płacił. X Widocznie nie znasz się na tej branży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potrzebuję też nicka aby się pod nim lansować jak ty, bystrzy wiedzą że ja to ja, a zdanie tych niezbyt bystrych mnie nie interesuje. każdy obcuje z kim chce. twój byt bez nick by runął :D to chyba twoje najwieksze życiowe osiągnięcie nick który każdy zna. spoko o mnie się nie bój też bez problemu bym mógł taki popularny mieć :D nie trzeba być kreatywnym, na tym forum dla kreatywnych inaczej wystarczy goła dupę wkleić czy napisać kilka intymnych szczegółów ze swojego życia i już się ma "niezapomniany" nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak ktoś może sobie pozwolić aby żyć jak chce to nie skupia się na tym jak go widzą inni. żyje jak mu wygodnie.zazwyczaj ten który do czegoś doszedł nie wydaje majątku na ubrania a już na pewno nie nosi czegoś po czym od razu widać gdzie zostało kupione." ale my mówimy nie o człowieku, który do czegoś doszedł, tylko o takim, który STARA SIĘ o pracę, a w związku z tym ma się dobrze ZAPREZENTOWAĆ - także wizualnie. takie to trudne do zrozumienia? poza tym to TY ciągle marudzisz o wydawaniu majątku na ubrania, widocznie masz z tym jakiś problem. nikt nie mówi o wydawaniu kupy kasy, ale o czystym, eleganckim i dobrze prezentującym się ciuchu wyjściowym dla osoby stojącej przed patrzącą oceniającym wzrokiem komisją rekrutacyjną. aha - i jak twoja dziewczyna będzie chciała iść do kosmetyczki/fryzjera albo kupić ciuch, buty czy torebkę lub o zgrozo - pomalować paznokcie - to powiedz jej to samo, co tu napisałeś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś nie potrzebuję też nicka aby się pod nim lansować jak ty, bystrzy wiedzą że ja to ja, a zdanie tych niezbyt bystrych mnie nie interesuje. każdy obcuje z kim chce. twój byt bez nick by runął smiech.gif to chyba twoje najwieksze życiowe osiągnięcie nick który każdy zna. spoko o mnie się nie bój też bez problemu bym mógł taki popularny mieć smiech.gif nie trzeba być kreatywnym, na tym forum dla kreatywnych inaczej wystarczy goła d**ę wkleić czy napisać kilka intymnych szczegółów ze swojego życia i już się ma "niezapomniany" nick" X oj, a nie miałaś czasem udawać faceta? co za faux pas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Randstad to sami się ostatnio do mnie zgłaszali bo mieli klienta niemieckiego, który szukał pracowników do prac w Nigerii w Laos i biedacy nie potrafili znaleźć Niemców chętnych wyjechać,ale co w tym dziwnego,skoro oni kasowali klienta 75 euro na godzinę ,a Niemcowi zapłacić chcieli 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jednoosobowa działalność polegająca na pośrednictwie w znalezieniu pracownika>no to nie pisz że wynajem pracowników tylko pośrednictwo. randstad niekoniecznie bierze od każdej godziny bo może za opłatą ci znaleźc pracownika, możesz pracownika który pracuje u nich np. po miesiącu wykupić zazwyczaj kosztuje to jego miesięczną pensję. możliwości jest wiele wszystko zależy od umowy. to że kiedyś pracowałeś u nich i pobierali tak nie oznacza że tylko tak się da. wyślij maila z prośbą o ofertę to zobaczysz ze za określoną stawkę znajdą ci pracownika i nie będą pobierali prowizji co miesiąc jak rzekomo ty czynisz. a w związku z tym ma się dobrze ZAPREZENTOWAĆ - także wizualnie.> do tego nie jest konieczny garnitur tym bardziej zakup nowego , czysto i schludnie każdy może wyglądać w tym co ma w szafie, a to pisanie że zawsze wybiorą lokalsa świadczy o kompleksach nieudacznika z prowincji i nie traktuje tego osobiście napisałem jak jest. dla kogoś jak ten delikwent o któym piszemy, a który zapewne prezesem czy dyrektorem nie zostanie po rozmowie na którą pójdzie najważniejsza jest chęc do pracy i jej aktywne poszukiwanie. reszta jest daleko w tyle. podpowiem że jak wysyła oferty przez net to niech sprawdzi czy nie ma np. w cv zdjęcia z psem, swastyką, jak lezy na tapczanie, z wyciętym chłopakiem/dziewczyną po którym została na zdjęciu tylko ręka czy innych tego typu rzeczy skoro tej pracy znaleźć nie może bo tacy ludzie też się zdarzają. jak szuka jakiejkolwiek to pójdzie gdzieś do branży budowlanej czy pokrewnej i tam nawet o żadne cv nie będą pytać ale do tego trzeba wstać i iśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Pavlo - A Ty potrafiles znalezc rodowitych Niemcow majacych ochote wyjechac do pracy do Nigerii czy Laosu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, a nie miałaś czasem udawać faceta? co za faux pas >>nie jestem tym kim myślisz, nie znamy się.wpadłem tu przypadkiem kilka dni temu bo to był jedyny aktywny temat. nie wiem po czym wnosisz ze nie jestem facetem, ale nie zamierzam nic udowadniać ja wiem kim jestem i to mi wystarcza :D ty zapewne musisz każdemu pokazać kim jesteś ale ludzie są różni więc żyjmy po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukam Polaków mówiących po niemiecku i dlatego właśnie jestem konkurencyjny, bo Polak nie musi dostać minimum 50 euro na godzinę lecąc do pracy do Laosu,bo Polakowi wystarczy te 30 i jest zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie jestem tym kim myślisz" X czytasz w myślach? wow! X nigdzie nie napisałam, że jesteś kobietą. napisałam, że nie jesteś facetem. tchórzliwa męska cipka to też nie facet - gwoli wyjaśnienia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Pavlo - Ja mysle , ze Polak mowiacy komunikatywnie po niemiecku dostanie za te sume prace w Niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie znamy się.wpadłem tu przypadkiem kilka dni temu bo to był jedyny aktywny temat" X aaaaa NIE ZNAMY się :D to skąd teksty o mojej gołej d***e i intymnych wyznaniach? z czytania w myślach, jak mniemam? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ktora to kafeterianka jest taka zazdrosna o d**e Zaby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo - Ja mysle , ze Polak mowiacy komunikatywnie po niemiecku dostanie za te sume prace w Niemczech X Chyba na własnej działalności i z papierami mistrza , wtedy może i takie pieniądze dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pavlo, zmien swego avartara bez powiekszenia, wyglada jak pezda 100 letniej babci po 100 porodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
18.06 - Kazdy przewaznie widzi to co chce widziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko , zrobię to, jak ty się zalogujesz/założysz konto i z niego będziesz pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tchórzliwa męska c*pka to też nie facet - gwoli wyjaśnienia>>w takim razie źle zrozumiałem :D tchórzliwą męską cipką mogę dla ciebie być :D nie rpzeszkadza mi to w ogóle. dobrze wiedzieć że wklejałaś swoją goła dupę :D muszę cię jednak rozczarować nie widziałem. napisałem to jako przykład nawet przez myśl mi nie przeszło że tak zrobiłaś :D swoja drogą która dupa to twoja ? z czystej ciekawości pytam :D to o intymnych wyznaniach to był przytyk, coś widziałem też w pewien sposób przypadkiem ale nie chce mi się tłumaczyć dlaczego powiedzmy że ktoś cię pomylił z kimś innym jak wyzywałaś oponentów w dyskusji i wysłał mi link aby sprawdzić czy ty to ty poczytałem też inne wypowiedzi żelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie czy jest gdzies stacjonornie promocja na estee lauder double wear? Żaba Ty wiesz wszystko! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rozładowanie napięcia polecam suchara x Których polskich miast nie widać lecąc samolotem? Zakopanego, bo zakopane i Częstochowy,bo się chowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Pavlo - Masz czasami ochote wrocic do Polski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miasto z roku na rok zmienia się nie do poznania, za każdym razem nie mogę wyjść z podziwu odwiedzając rodziców jak to miasto pięknieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×