Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ŻabAlka

zapraszam na tabliczkę czekolady spod lady ;)

Polecane posty

Gość gość
estee lauder double wea>>nie wiem co to ale jeśli chodzi o markę to podobno tańsze produkty niż w sklepach są na strefie bezcłowej lotniska(polskiego), przynajmniej moja znajoma tak twierdzi. z reguły wszystko tam jest drogie a to podobno się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Centrum to akurat pikuś, okolice jeziora Trzesiecko , tam zainwestowali grubą kasę i park wygląda jakby z jakiejś bśni był. No i najdłuższy w Europie wyciąg do nart wodnych wybudowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo - wracając do tematu, fajnie, że ci się udało z firmą, ale jednak zajęło ci to kilka lat. wypracowałeś sobie to, co masz teraz, ale nie spadło ci to z nieba w miesiąc po wyjeździe z Pl, prawda? a nie każdy chce wyjeżdżać i zmieniać całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu jakbym neimeickie prawo pracy i skomplikowany system podatkowy znał to już 1-go miesiąca bym startował z działalnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻabAlka dziś "nie jestem tym kim myślisz" X czytasz w myślach? wow! X ŻabAlka dziś "nie jestem tym kim myślisz" X czytasz w myślach? wow! X nigdzie nie napisałam, że jesteś kobietą. napisałam, że nie jesteś facetem. tchórzliwa męska c*pka to też nie facet - gwoli wyjaśnienia napisałam, że nie jesteś facetem. tchórzliwa męska c*pka to też nie facet - gwoli wyjaśnienia cool.gif x zwracanie sie do kogos w rodzaju zenskim nie jest cytuje:"nigdzie nie napisałam, że jesteś kobietą." WOW, takie coc mogla jebnac tylko montra zaba z kafetele:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzanna Amelia ææ dziś 18.06 - Kazdy przewaznie widzi to co chce widziec. xx x znowu sie odzywasz nie proszona do tablicy? xx Pavlo1985 dziś Spoko , zrobię to, jak ty się zalogujesz/założysz konto i z niego będziesz pisać xx x buhhaha tesz tu jestem nowy, wszedlem przypadkiem czytam jak zalozyc firme majac 100 euro:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Pavlo - to na dzien dzisiejszy czego Ci jeszcze do szczescia brakuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - wyluzuj, bo widać, że ci nerwy puszczają :) będę pisać co chcę i jak chcę. jak ci się nie podoba, to nie czytaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Pavlo1985 dziś Alu jakbym neimeickie prawo pracy i skomplikowany system podatkowy znał to już 1-go miesiąca bym startował z działalnością " X a jakby babcia miała wąsy, to byłaby dziadkiem ;) nie od razu Rzym zbudowano, co nagle (i na odp*****l) to po diable. jestem pewna, że przez ten czas pobytu za granicą nauczyłeś się mnóstwa rzeczy, z których teraz korzystasz. doświadczenie procentuje i to jest fakt niezaprzeczalny. doceń to, co sobie wypracowałeś i gdzie teraz jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę wklejałaś tu swoją dupę ? nadal nie dowierzam powiem szczerze, toż to trzeba mieć w głowie trociny :D zawsze się zastanawiałem co kieruje tymi ludzmi może mi wyjaśnisz bo sprawiasz wrażenie rozgarniętej jak na to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Zaba - Po co dyskutujesz z niedorozwinieta idiotka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzanna Amelia ææ dziś Zaba - Po co dyskutujesz z niedorozwinieta idiotka ? x wlasnie zaba, jako moder przegnaj niedorozwoja suzi z forum albo zlec przymusowa zmiane psychiatry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za duża jak na niezłą, ale się wsypałaś naprawdę :D nadal nie mogę wyjśc ze zdumienia raz że coś takiego zrobiłaś, a dwa że palnąlem coś i trafiłem a ty się przyznałaś. już rozumiem dlaczego jesteś gwiazdą :classic_cool: i masz swój temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza prędzej mnie śnieg w środku lata spali jak wrócę do PL na stałe. Tutaj mam już dobre zarobki, wracając do PL zaczynam znów od zera a niezbyt mam ochotę X Pavlo - to na dzien dzisiejszy czego Ci jeszcze do szczescia brakuje ? X Mi niczego, bo szczęście to nie cel do którego się dąży, tylko sposób życia :) X Maciek na polskim prawku można jeździć, ale zeby robić prawko w PL musiałbym zwolnić się w pracy i znając pazerność egzaminatorów za 50 poprawką bym zdał. Dodatkowo po jakimś okresie zameldowania (3 lata bodajże) trzeba i tak wymienić prawko z polskiego na niemieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna, że przez ten czas pobytu za granicą nauczyłeś się mnóstwa rzeczy, z których teraz korzystasz. doświadczenie procentuje i to jest fakt niezaprzeczalny. doceń to, co sobie wypracowałeś i gdzie teraz jesteś X To na pewni , nie przeczę, bo tutaj nauczyłem się wielu rzeczy jak i poznałem bliżej mentalność niemiecką . Teraz chyba nwet nie potrafiłbym się przestawić na pracę w PL i nie o zarobki chodzi, bo gdybym miał możliwość zarobić w PL tyle samo co tutaj to i tak bym nie wrócił z racji tego,że przyzwyczaiłem się już do niemieckiej mentalności i sposobu bycia Niemców i z tego powodu czułbym się w PL obco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam niemieckie prawko, pisałem ,że nie posiadam auta, bo mi nie potrzebna. W Kolonii szybciej dojadę wszędzie tramwajem jak autem z powodu przymusus zatrzymywania się co 100 metrów na światłach, a jak planuję wypad na drugi koniec Niemczech do oddalonego o 500 km klienta, to lecę samolotem dlatego też nie odczuwam potrzeby posiadania auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyzwyczaiłem się już do niemieckiej mentalności i sposobu bycia Niemców i z tego powodu czułbym się w PL obco > zazwyczaj najbardziej niemieccy są polacy co lewo chwilę temu tam wyjechali :D jeszcze z dwa lata i po przyjeździe do pl będziesz udawał że masz niemiecki akcent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pavlo Skoro masz niemieckie prawo jazdy to po co miałbyś się zwalniać z pracy (sam siebie zwolnic?) by 50 razy w Polsce zdawac? Swoja droga większość zdaje za drugim podejściem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawko robiłem przed okresem samozatrudnienia, tak ciężko ruszyć głową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz niemieckie prawo jazdy to po co miałbyś się zwalniać z pracy (sam siebie zwolnic?) by 50 razy w Polsce zdawac? > to fantasta sam nie pamięta co chwilę wcześniej wymyślił. a moze już ;polskiego dobrze nie rozumie i stąd te drobne nieścisłosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pavlo1985 dziś Mam niemieckie prawko, pisałem ,że nie posiadam auta, bo mi nie potrzebna. W Kolonii szybciej dojadę wszędzie tramwajem jak autem z powodu przymusus zatrzymywania się co 100 metrów na światłach, a jak planuję wypad na drugi koniec Niemczech do oddalonego o 500 km klienta, to lecę samolotem dlatego też nie odczuwam potrzeby posiadania auta x mantra praz kolejny, maslo maslane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdalem za 4>>ty jesteś kobietą a kobiety statystycznie potrzebują więcej prób aby zdać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co robiłeś prawko w niemczech skoro i tak wszedzie kursujesz tramwajem tudzież samolotem? No i dalej nie rozumiem po co miałbyś sie zwalniac z pracy (jakby urlopow nie dawali) i zdawać 50 razy w Polsce skoro wcześniej robiles w niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety statystycznie potrzebują więcej prób aby zdać. X Statystycznie to kobiety są lepszymi kierowcami , a faceci z kolei kucharzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koorfa. pavlus leywoda teraz siedzie analizuje swoje wspisy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobienie prawka w Polsce wiąże się albo z 2 miesięcznym pobytem w PL albo ciągłym kursowaniu wte i spowrotem. Przeliczając wszystko - 2 miesiące urlopu w PL z czego 1 miesiąc niepłatny (1300 euro w plecy) + koszty wyżywienia przez te 2 miechy (dajmy na to 600 euro) + cena prawka ( 400 euro) daje łącznie 2300 euro, a za 1400 euro prawko robię na miejscu w DE. Opłaca mi sie robić w takim wypadku prawko w PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wśród moich blizszych i dalszych znajomych na okolo 40 osób jedna zdawala wiecej niz 5 razy, a dokladnie 14 razy, ale akurat tej osobie nawet proste dodawanie czy mnożenie sprawia problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×