Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Androgen

...

Polecane posty

No to już ustaliliśmy, że nie ma o czym ze mną rozmawiać. Nie chodzi o modę nowy, ale o zdobywanie. Sięgnę po każdy środek, który prowadzi do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty Andro tak uważasz, będzie wiele tematów o ile nie siądzie Ci psycha :P Zwyczajnie nie mam szacunku do pieniądza, potrafię go zarobić i z równą łatwością wydać. To co było dla mnie najpiękniejsze nie miało związanego z pieniędzmi. Dopiero jako dziad zrozumiałem o co w tym wszystkim chodzi... a chodzi właśnie o nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewiatka
Oczywiście, że pieniądze mają znaczenie. Bardzo duże zresztą. Ale czy nie da się pogodzić tego, ze zarówno inne wartości jak i kasa są ważne? Przeciez posiadanie dostatniego życia nie wyklucza tego, że ceni sie przede wszystkim wierność, szacunek, lojalność. ...pod warunkiem, że kasa nie służy do "kupowania" sobie falszywych przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze mają znaczenie. Mamy dwa w jednym czyli seks z fajnym facetem i kasiorę która zapewnia nam lepsze życie. Jesteśmy po prostu mądre, ale Wy biedaczki żebyście nie posra/li się z zazdrości wymyślacie bzdury że niby lecimy tylko na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od potrzeb. Jednemu wystarczy jedzenie, kilka piw w lodówce i paczka fajek. Innemu będzie za mało i będzie chciał więcej. Co za różnica, jeśli obaj są szczęśliwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka słowianka
Muszę...bo się uduszę;) Przecież to ja chciałam Ci postawić kawę, Panie Nowy :) w żadnym wypadku odwrotnie:) Rozumiem co Androgen ma na myśli, chociaż pewnie mnie nie lubi bo nie dostał mojej foty do dziś :-P Przez jakiś czas kiedyś, dawno temu, byłam cholernie biedna i mimo to byłam z nim cały czas. Zawsze nauczona, że biorę instrument (nie w usta) :-P i sobie dorabiam, przy maleńkim dziecku byłam cholernie ograniczona. Nie chcę nie mieć. Nie mówię zaraz o wczasach w Dubaju ale fajnie jest wiedzieć, że mogę być spokojna. Jakiś gość napisał że płaci za ten spokój dużą cenę - ja również. I ciągle się trzymam myśli że przyjdzie w końcu ta chwila- że będzie spał obok i będzie na kino:) dla tych chwil mogę się nawet masturbować:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc znaczenie mają :) i nie chodzi o to by zaraz mieć złoty łańcuch na szyi, Panie Nowy (uwielbiam go i tak) ;) lub uprawiać drogie hobby niczym Ziembiewicz :-O a o to, by nie musieć liczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka słowianka dziś Rozumiem co Androgen ma na myśli, chociaż pewnie mnie nie lubi bo nie dostał mojej foty do dziś jezyk.gif x Ale za to jakie fory masz u Nowego. Wiesz, jesteś nieskażona, nie dotknąłem Cię swoimi brudnymi paluchami. Możesz czuć się niemal jak dziewica ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Dobry wieczór i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa w jednym? Niby tak ale przecież dlaczego tylko oni mają brać ten chleb na swoj***arki? Bo my dzwigamy brzuchy, rodzimy, dostawiamy do cycka? Robimy to przecież tylko przez chwilę...Naprawdę macie nas za głupie Izunie Łęckie? Też mamy głowy i ręce i przyciągamy banknoty;) każda normalna dziewczyna najpierw przeswietli to facet ma w głowie, jeśli uzna, że da radę, decyduje się na więcej :) cała reszta to suporeksy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nikt jednak tego postu nie zrozumie:-O my też możemy zarabiać, tylko głupia dziewucha będzie chciała wciąż leżeć i pachnieć :-O chyba że chodzi o relacje on i kochanka :-O tylko za szpary w płocie się nie płaci:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś sugerujesz Andro złotousty człowieku? Szybko sobie przeliczyłeś, że nie piszą tu gołoduupcy a ludzie których stać na używki. :D Teraz nie masz wyjścia "modniacho" wyciągasz futro z jeży, albo odśnieżasz dróżkę w swoim temacie, bo kogo me oczy zobaczyły?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama Pani Słowianka po pierwszym skoku. :) I jak było ? Daj spokój z takimi fanaberiami, tylko straszysz ludzi :( Ja wiedziałem że taki prawdziwy skandalik Cię ożywi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Andro, Andro 💤 , trochę wymusiłeś ten tekst, ale jak się wbiła, to trzeba było coś napisać, ale chciałbym żebyś to zapamiętał. Pani Słowianka nie jest moją kobietą, może sobie chodzić boso, pokazywać tzytzki nawet polizać Twoje Ferrari bo 911 pewnie gardzi :( i tak nie będę zazdrosny. I jak mogę prosić innych nie kojarzcie mojego nicka ze słodka słowianka , czy jak tam Ją nazywacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałam że skaczę:) i zrozumiałam:-O obawialam się że ten temat będzie dla wielu czułym punktem:( ale nie napisze ze pieniądze nie mają znaczenia ten, który poczuł choć raz zimno na gołej duupie:( Kobiety potrzebują mężczyzn zdecydowanych i takich, przy których będą czuły się bezpiecznie. A bezpieczeństwo to nie tylko obecność i silne ramię. Od zawsze On przynosił dla swej rodziny kawał mięcha. I chociaż czasy już nie te a Ona również ruszyła tyłek i nie jest tylko jak to brzydko mówią kurą, to jednak dobrze jest widzieć że On się stara. Dodatkowo wszystko się zmienia, gdy pojawiają się dzieci.:) nie jestem jednak pewna czy zrozumie to ten, kto ich nie ma :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam a zrozumiałem:) dzieci zmieniają wszystko....więcej niż miłość kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewiatka
Mnie też kiedyś wystarczało, że lodówka pełna i wieczorem zrobieniu i zjedzeniu kolacji, a później po filmie w tv się pokochalismy;-) Teraz...lubię kiedy wyjdziemy do teatru, na kolację do restauracji, dobre wino i potem po przyjemnie relaksujaco spędzonym wieczorze pojedziemy dla odmiany do hotelu...od czasu do czasu oczywiscie. Ale bez kasy nie bylo mnie na to stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Twojej kobiety...zawsze Ci jej zyczylam więc nie bądź złośliwy :( nigdy nie ukrywalam że za postami, które piszesz widzę ciekawego człowieka:) ale nie ma co się pienić, że ktoś myśli inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Dzień dobry, dobrego dnia i owocnych dyskusji ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piertolę już po temacie skoro te dwie nudziary przylazły z muzykowaniem i gotowaniem:O Słowiana 🌻 tleniona słowiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzę firmę jestem po rozwodzie. Pieniądze są ważne bo można wiele rzeczy mieć. Zatrudniłem atrakcyjną mężatkę do sprzątania biura. Potem zaproponowałem jej że za sprzątanie mojego mieszkania dostanie 2 razy więcej. Szybko się domyśliła że nie tylko o sprzątanie chodzi. Właśnie się rozwodzi z mężem robolem pijakiem i mieszka ze mną. Nie popełnię tego samego błędu i się nie ożenię ale będę z nią na zawsze jeśli ona mnie nie porzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Napisałabym Ci w co mnie możesz gościu, ale na całowanie mnie w tyłek trzeba sobie zapracować :P Słodka ? Dla Ciebie po mojemu ;) haha https://youtu.be/UVHm5waO784 Dobrego dnia jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do garów Niestała nic tu po tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Idę na spacerek z kijami :) 17 km, łapiesz się ? Może Ci płasko d***e od siedzenia przed kompem przejdzie ;) :D O tym, że w wyniku działania endorfin przestaniesz się czepiać, nawet nie marzę :P To pa :) https://youtu.be/lyGobsv62gs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy, mało mnie interesuje to, czy masz coś wspólnego ze Słowianką czy nie. Zostałem zaczepiony, więc odpowiedziałem i tyle. Nie doszukuj sie w moich odpowiedziach żadnych podtekstów. Pani Słowianka jest sympatyczną kobietką, głupio by było jej nie zauważyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Raczej jest po tobie, tępy mózgu. I proszę wytłumacz mi dlaczego "One" "przyłażą" a inni się tylko wpisują w temacie? ... Andro zaprosił do dyskusji WSZYSTKICH i nie wspominał, że nie wolno tu rozbijać swoich namiotów. :D :D :P I tak dzięki Niemu, mogę nacieszyć oko tekstami Pani Słowianki :) W końcu smutasek odżył i wypruł z siebie ściany tekstów. Tego nie kupi się za pieniądze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×