Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Gość Kasia2206
Super ;) to juz mamy tu 4 cuda :) trzymamy kciuki za nasze cudenka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Cudownie. Takie cichutkie gratulacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelunia
Gość , cieszę się razem z Tobą :). Oczywiście życzę powodzenia ,trzymam kciuki. Kociux, gdzie kupiłaś ten Fertilman , bo mąż chodzi od apteki do apteki i nigdzie nie może go dostać ? Proszę daj znać ,dzięki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalix
Ja jestem po pierwszej próbie w Invimed i niestety nieudanej, teraz czekamy na 2, co prawda lekarz mówił, że rzadko kiedy udaje się za 1 razem, ale człowiek zawsze ma cichą nadzieję, w każdym razie patrzę z nadzieją w przyszłość oby się w ogóle udało to i tak będe najszczęśliwsza na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelunia my też szukaliśmy w aptekach i nie było, nawet w hurtowniach. Kupiliśmy w aptece internetowej. Płaciliśmy jakoś 138 zł + przesyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociux
Dziewczyny czy słyszałyście o niepokalanku? Ja o nim usłyszałam w klinice od pani doktor. Mówiła, że zna go od pacjentek, u których po tym niepokalanku niby była większą skuteczność IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlufka
ja nie słyszałam o czymś takim, z kolei jestem już szczęśliwą mamusią, po 3 udanej próbie in vitro w Invimed, bardzo długo czekaliśmy na ten wspaniały dzień z mężem ale w końcu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina ba
Ja też wolę invimed są tam świetni fachowcy, maja dobry sprzęt wykonują szereg badań itp. Często mają ciekawe oferty, warsztaty, spotkania z psychologiem czy dietetykiem. Bardzo dbają o pacjentów. Jak nie ma lekarza to zawsze można doradzić się koordynatora. Panuje tu miła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelunia
Kociux dziekuje, tak myślałam , że kupiliście przez internet, bo w aptekach faktycznie tego nie ma. W takim razie tez zamówimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki a macie teraz na początku ciazy jakieś klucia jajników? Mnie kluje leciutko tylko lewy i sie martwię. Czy to normalne czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globinka
ja nie pamiętam, żebym po zajściu w ciąże miała kłucie jajników, ale cieszę się że udało mi sie w końcu w Invimed zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ania kasia wonka? Czujecie jajniki ? Czlowiek tak dlugo sie staram ze już przewrazliwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Gość ja mam kłucie jajników caly czas. Podobno macica sie rozciąga. Też wariuje czy wszystko jest ok i czy maleństwo sie dobrze rozwija a wizytę mam w poniedziałek. Do tego doszły mdłości i caly czas bolą piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie stał sie cud. Miałam zrobic test 10 dni po IUI, wyszedł negatywny wiec odpuściłam. @ miałam dostać w zeszły piątek, piersi bolały wiec tylko czekałam az sie pojawi. Nie pojawił sie, zrobiłam betę... 1371. Jutro mam wizytę w klinice, bo nie moge uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudownie gość wyżej :) same radosne nowiny uda parami:) a ktora to iui? U mnie byla 1 w środę usg. Pisales tu już wcześniej tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość masz już betę powyżej 1000 to może już obaczysz na usg dzi dasiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość a to ty pisalas ze mialas iui 10sierpnia i negatywne? Klaxoxo a jak tam Twoja beta urosla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Mnie jajniki po nie dokuczaly ale jalies 10dni po czulam macice jal by aie tam dla niej nagle malo miejsca zrobilo. Teraz sporadycznie czuje jakies skurcze ale lekkie, piersi bola baaardzo i mdloaci okropne od paru dni. W pracy ciezko wyciedziec. Zycze powodzenia:) Aha zapomniałam dzis sie dowiedzialam ze moja siostra też jest w ciazy co za szczescie:) oby wszystko bylo dobrze :) Marta jak pojedziesz na wizyte to juz pewnie bedziesz slyszec serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Tak Kasia2206 pewnie juz usłyszę. Cieszę się jak małe dziecko. Wczoraj powtorzylam bete dla pewności 16848. Mnie też męczą mdłości i czasami wymioty do tego zgaga, ale nic. Nie jest ważne. Najważniejsze ze się udało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam IUI 16 sierpnia, było to drugie podejście. Po negatywnym teście miała, dola i nie mieliśmy w olani enqwet podejść do 3 próby. Wiec to cud. Dzisiaj jadę właśnie potwierdzić wszystko i po l4 bo niestety mam taka prace, ze muszę isc na zwolnienie odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wszystkim wam serdecznie gratuluję, cudne wieści tu na forum, za wszystkie trzymam kciuki za dobre przyrosty, za serduszka i za spokojne 9 Mc ;-) Moja 8 iui za tydzień, trzymajcie kciuki bo zaczyna brakować już sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinia trzymamy kciuki za was;) i modlimy sie za siebie żeby wszystko bylo ok. Tak jest wlasnie z wahaniami tsh ja mialam 3,2 i nie moglam zajść dopiero jak zeszli mi do 1,5 ale nadal kazal jeść eutchyrox jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Kkiniaa84 Trzymamy kciuki za Ciebie nie poddawaj sie !!! Ja bylam.juz na wizycie w novum okazalo sie ze zwolnilo sie wczesniej miejsce ;) Dr Obuchowska zlecila mi wszystkie te badanis o ktorych mowilas ... jest tego troche i tak jak.pisalas 1500 zl.same badania no ale coz czekam na @ i zaczynam robic ... Jak wszystko bd okey to bd miala 1 IUI w pazdzierniku :D Powodzenia , trzymak kciuki za Twoja !! Same pozytywne wiesci na forum , super! Gratulacje dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronikaaa to trzymam kciukasy, fajnie że udało Ci się wcześniej dostać. Pamięta żeby poprosić o zastrzyk ovitrelle na pękniecie pęcherzyka, czasem niektórzy o tym zapominają a moim zdaniem lepiej wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaaa
Kkiniaa84 Tez bardzo sie ciesze ze sie udalo wczesniej :) Pod koniec wrzesnia mamy sie stawic z wynikami. Pani doktor stwierdzila ze zrobimy na naturalnym cyklu ... nie wiem czy to dobry pomysl no ale w koncu jest lekarzem.Takze nie wiem czy jest opcja tego zastrzyku.Co o tym myslisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniaa84 Bardzo sie ciesze ze udalo sie wczrsniej zalatwic ta pierwsza wizyte.Mamy zrobic badania i pod koniec wrzesnia stawic sie z wynikami. Pani dr stwierdzila ze zrobimy na naturalnym cyklu ... nie wiem czy to dobry pomysl ale w koncu jest lekarzem, takze tego zastrzyku tez pewnie nie dostane. Co Ty o tym myslisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze osobiście wolałabym na stymulowanym, wszystkie iui miałam na pół naturalnym ( wtedy zaszlam) i stymulowanym. Cykl polnaturalny to 1/4 clostilbegyt. Wiesz w sumie ona wie co robi, może raz spróbuj na naturalnym będzie wiedziała jak wygląda przyrost twoich pęcherzyków, a ewentualnie przy kolejnych jeśli ta się nie powiedzie ( czego Ci nie życzę) domagają się stymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj bylam u lekarza pecherzyj ciążowy mam 1,13cm a pecherzyk zoltkowy 4mm (nie za bardzo wiem czym sie to różni) nie widać było jeszcze serduszka, ale dr mówił że za 2 tyg powinno juz bic. Dostalam duża dawke progesteronu i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×