Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Gość gość2208
Veronikaa tak za 3 razem sie udalo:-) i to takie podwojne szczescie:-) nadal z mezem jestesmy w szoku bo szczerze mowiac nigdy nie chcielismy blizniakow no ale cos...zycie wybralo za nas. Teraz bede musiala je tylko jakos donosic. Moze byc ciezko bo mam 155wzrostu i waze 48kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość2208 dasz radę!!! :) Ja przy pierwszej iui miałam dwa pęchole i tez bylo prawdopodobieństwo, liczyliśmy się z tym :) Ja mam szanse na dwie fasolki bo mame mam z mnogiej ciąży i podobno co drugie pokolenie jest szansa :) Mam juz swoje lata wiec jak by były bliźniaki to było by fajnie ;) Powiedz mi czy miałaś 3 pod rząd czy miałaś przerwy?Brałaś clo i dupka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Mialam jedna w czerwcu druga w lipcu a ta trzecia w styczniu. Bralam clo ale bez zastrzyku. Po iui bralam tylko kwas foliowy i witamine D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedz :) Ja mialam dwie pod rzad październik i listopad teraz planuje maj , czerwiec.Tez lykam vit D i kwas foliowy.Mam wielka nadzieję ze u mnie za 3 razem też sie uda! :) :) :) Rośnijcie zdrowo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Gawlikowska – invimed warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Gość2208- gratulacje,życzę powodzenia do samego końca :). Karo- a u ciebie nie można zrobić iui na NFZ,niby czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Dziewczyny dziekuje! Bede zagladac do was i trzymam za wszystkie staraczki kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo277
Gosc 2208 gratuluje serdecznie!duzo zdrowia!Nelunia u mnie na nfz nie ma opcji,poniewaz nikt tego nie robi.Dwoch prywatnie...Dziwna sytuacja,nie bede sie na ten temat rozwodzic.Jutro do lekarza na monitoring,zobaczymy co i gdzie wyroslo o ile w ogole...Nie mam juz nadziei,ze sie uda.Tydzien temu szwagierka urodzila drugie juz dziecko,udalo sie naturalnie za pierwszym razem,dokladnie jak z pierwszym dzieckiem...A my z mezem starania od 7 lat i nic...Dol mnie dopadl.Pozdrawiam Was serdecznie i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc 2208 wertowałam wątek by znaleźć czy pisałaś ile sie staraliście i dlaczego zdecydowaliście się na iui nie znalazlam ... Skoro beałaś tylko wit.D i kwas foliowy to domyślam sie ze u Cb bylo ok, tak? U mnie niby tez oki maż po lekach piekny wynik a ba ciaze sie nie zanosi ... w czerwcu bd 3 lata staran ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Nam by w sierpniu stuknelo 3lata. Maz mial wyniki dobre ja mialam problem z owulacja. Mialam dwie iui na naturalnym cyklu i trzecia iui byla na stymulowanym, bralam clo. No i sie udalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) u mnie niby okey owulacje mam niby co miesiac no nic walczymy dalej!!!Pisze niby bo to jest a nic z tego nie wychodzi juz tyle czasu.... Ciesze sie ze wam sie udalo :) to podtrzymuje na duchu ze warto walczyć ... nie poddawać sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka_nadzieja29
Witajcie dziewczyny. Czytam Wasze posty i postanowilam, że dołączę do grupy, w końcu w kupie siła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka_nadzieja29
Mam już za sobą II nieudane IUI - jedna w pazdzierniku, druga w grudniu. Niby wszystko jest ze mną ok, badania wszystkie idealne, a jednak się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka_nadzieja29
11 lutego miałam III podejście i teraz czekam i baaardzo się boję. Trzymajcie kciuki proszę, w poniedziałek mam zrobić betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka_nadzieja29
Zrobiłam przedtem sikanca i jedna kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo277
Witaj wielka nadzieja 29.Trzymam kciuki za powodzenie 3 iui!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo277
Ech...znowu forum nie działa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka_nadzieja29
Karo277 dziękuję, ale też tracę nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka_nadzieja29 Ja tez trzymam kciuki za twoje dwie ktechy !!!! Koniecznie daj znac. To jak czylas to wiesz ja bo 2 nie udanych a tez niby jest ok taki nasz los staraczek co zrobic ... Trzymam kciuki mocnooooo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka_nadzieja29
Veronikaaa dziękuję za kciukasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oska303
Hej dziewczyny, przyszłam z innego forum, bo się zawiesiło. Potrzebuje obiektywnego spojrzenia na sprawę. Jestem po drugiej iui. Jeden pęcherzyk pękł przed, drugi chyba na drugi dzień. Poprawialismy w domu i... no właśnie. Dziś 9 dni po i druga kreska słaba. 11 dni po Ovitrell. Wcześniej gdy robiłam testy po stymulacji i po pierwszej inseminacji nie byli żadnej kreski. Nawet 6 dni po Ovitrell który podobno daje pozytywny wynik. Na betę dopiero w poniedziałek. Mialybyscie na moim miejscu nadzieję???? Boję się już robić testy żeby się nie rozczarować ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka_nadzieja29
witaj Oska23:) ja bym się na Twoim miejscu cieszyła :) jestem po 3 IUI. Wczoraj tez robiłam test (12dni po) i nie ma śladu drugiej kreski :( trzymam kciuuuki i chyba razem testujemy w poniedziałek (w moim przypadku wcześniej może pojawić się @ jak w dwóch poprzednich razach) buziiiaaaaki i trzymam kciuki za wszystkie dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oska303
Wielka nadzieja a u Ciebie jaka była przyczyna wskazująca na iui? Testy podobno można robić dopiero po 14 dniach, więc jeszcze nie trać wiary. Ja strasznie się boję uwierzyć, że będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Dziewczyny trzeba myśleć pozytywnie :). Ja staram się z mężem już 9 lat i co my mamy powiedzieć ? Jesteśmy po 2 iui i chcemy podejść do 3 w marcu,zobaczymy. Będzie dobrze,trzymam z nas wszystkie kciuki :). Moim zdaniem skoro pojawiła się druga kreska,to szansa jest. Pozdrawiam Was cieplutko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Dziewczyny nie szkoda wam nerwow na sikance? Za bete zaplacicie kilka zl wiecej a macie 100% pewnosci. Ja zrobilam bete 11 dni po iui i wynik byl 32! Teraz jestem w 8 tug ciazy i to z bliznietami a sikanca w ogole nie robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka_nadzieja29
To chyba właśnie przez nerwy zrobiłam tego sikańca, myślałam, że może akurat już coś będzie, a jak zobaczyłam tylko jedną kreskę to oczywiście smutek i płacz czemu znów się nie udało... Wiem, że nadzieja jest dalej, ale już jakoś jestem zrezygnowana... Jeśli chodzi o powód podejścia do UIU to mój mąż jest bezpłodny, dlatego korzystamy z nasienia dawcy. Moje wyniki wszystkie idealne, nasienie dawcy - też niby bardzo dobre i dlatego właśnie mam załamkę, że mimo to się nie udaje... Czy myślicie, że mogę jutro zrobić betę ? Bo już do poniedziałku chyba zwariuję i wolę wiedzieć, nawet jeśli miała by to być zła wiadomość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welka_nadzieja29
gość2208 gratuluję Ci z całego serca <3 dobre wiadomości zawsze dodają otuchy i pokazują, że zawsze jest nadzieja :) a miałaś jakieś objawy po IUI ? Jak się czułaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka_nadzieja29
nelunia za Ciebie też trzymam kciuki :) musi się udać :) dobrze, że jest to forum, bo inaczej to chyba bym zwariowała... do tej pory tylko Was czytałam, aż sobie myślę, że może lepiej się poczuję, jak napiszę i rzeczywiście pomaga mi to... Przynajmniej ktoś rozumie co czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oska303
2208 ogromne gratulacje :-) Wielka nadzieja myślę, ze jutro możesz już zrobić betę. Ja też pojadę. 30 zł nie majątek, a przynajmniej będę wiedziała na czym stoję. A miałaś na peknietych pecherzykach? U mnie byly dwa. Jeden już pekniety drugi jeszcze nie. Z serca Ci życzę wysokiej bety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka_nadzieja29
Oska303 ja za Twoją betkę też będę trzymała mocno kciuki :) dajemy potem znać co i jak :) Ja robiłam na nie pękniętych pęcherzykach, jeden mial kolo 21 a drugi 19... w poprzednich 2-ch razach tak samo i nawet Ci powiem, że przed każdą iui Pani dr sprawdzała czy nię pękły i się cieszyła że sie udało że są całe. Nawet nie brała pod uwagę, żeby robić na pękniętych i dlatego ja nie bardzo wiem jak jest lepiej... Czy wam to tłumaczyli?? Ja ok 36 h przed iui miałam zastrzyk z ovitrelle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×