Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Gość gość1979
Cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było. Jestem po inseminacji dzisiaj miałam dostać okres. Zawsze mam jak w zegarku a tu nic tylko wodnisty śluz. Wczoraj ból jak na okres tylko dużo lżejszy. Co myślicie? Boję się testować i się rozczarować. Jak nie dostanę to kupię test w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Gość1979- a kiedy miałas robioną iui? Może okurat się udało ?:). Cytryna a jakie miałaś objawy przy poprzedniej iui że teraz nie masz żadnych? Mnie boli w dole brzucha,nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitka05
Wielka_nadzieja29 u mnie po zabiegu wszystko w porządku, dziękuję. Sam zabieg nienalezal do najprzyjemniejszych ale dało się przeżyć. Teraz czekamy aż przyjdą te dni i zaczynam stymulację. Zobaczymy co będzie, jak narazie staram się nie myśleć wogóle o tym wszystkim i wyluzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1979
Inseminację zrobiłam 2 tyg temu 14 dnia cyklu tak jak pokazał test LH. Dzisiaj wszystkie objawy zbliżającej się @ minęły tylko śluz powoduje uczucie jakbym właśnie miała okres, już sama nie wiem ile razy byłam w toalecie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Wielka nadzieja - my też mamy ok 200 km da kliniki, więc albo się zwalniam parę h z pracy, albo muszę brać wolne, co niestety jest uciążliwe, bo ciągle trzeba coś wymyślać... Pamiętam, że przed pierwszą iui pani doktor powiedziała nam, że czasami lepiej od razu przejść do in vitro, bo na kilka prób iui wydamy tyle pieniędzy co na in vitro, a wiadomo, że szansę powodzenia iui są bardzo małe... Wiem, że trzeba być dobrej myśli, ale czasami już brakuje na to sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Nelunia - przy drugiej iui miałam bardzo wrażliwe i bolesne sutki, piersi wydawały się trochę pełniejsze, a ok 2-3 dni przed testowaniem nie miałam rano apetytu, nie mogłam nic jeść. Moja beta w dniu testowania wynosiła tylko 20, lekarz powiedział, że doszło do zapłodnienia, ale musimy czekać, czy zarodek się zagniezdzi. Bardzo mocno bolało mnie od tego czasu podbrzusza, po dwóch dniach zaczęły boleć mnie plecy w dolnej części i niestety następnego dnia rano jak zrobiłam test z moczu wyszła bardzo jasna druga kreska ( a powinna być bardzo wyraźną, bo beta powinna się potroic), wtedy się przerazilam... Niestety następnego dnia po południu dostałam okres... Strasznie płakałam, to był najgorszy dzień w moim życiu, na dodatek to były święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Wielka nadzieja- ja też miałam do zrobienie te badania co Ty oprocz chyba tego tocznia,już dobrze nie pamiętam. Cytryna - mnie to nawet piersi nie bolą gdzie zawsze 2 tygodnie przed @ już mnie bolały. Ale nie nastawiam się,bo starając się już tyle lat to człowiek ma już co raz mniejszą nadzieje, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Nelunia - mnie teraz w ogóle piersi nie bolą, są takie jak zawsze, brzuch mnie bolał parę dni po iui, teraz nic nie boli, więc nie mam nadziei... w ciąży rośnie progesteron i dlatego bolą piersi to z reguły pierwszy objaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Cytryna32,bądźmy dobrej myśli. Mnie powinny już boleć a nie bolą,dziwne. Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka8778
hej dziewczyny ;) Moge dołączyć się do waszego wątku?:) teraz jestem właśnie przed pierwszą IUI i się stresuje nieziemsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Hej Edka, w jakiej klinice się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitka05
Pytanie do dziewczyn które brały tabletki na stymulację pęcherzyków. Dziewczyny jakie brałyscie tabletki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po udanej drugiej IUI nie miałam żadnych objawow. Tylko piersi mnie bolały jak przed okresem, test sikaniem zrobiłam 10 dniu po i był negatywny wiec stwierdziłam, ze znowu sie nie udało. Po 19 dniach od IUI zrobiłam 2 test bo sprzątałam w łazience i mi został jeden test. Jak zobaczyłam 2 kreski to az usiadłam. Na stymulację brałam clo bo to na mnie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Gość - a kiedy robiłaś betę z krwi i jaki wyszedł Ci wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Dziewczyny co to za badanie ten sctretching?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Dziewczyny ja w poniedziałek wymiotowałam i mam lekką biegunkę.więc podejrzewam , że z iui nici. Chyba załapałam jelitówkę i wydaje mi się, że nic z tego nie wyjdzie,niestety. Cytryna- a Ty kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Dziewczyny ja w poniedziałek wymiotowałam 2 razy i mam lekką biegunkę i cały czas jest mi niedobrze. Myślę , że to chyba jelitówka. I w takim razie nie wiem czy brać dalej duphaston który lekarz mi przepisał bo podejrzewam, że z iui nic nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytryna tez po 19 dniach od IUI poleciałam na betę odrazu, jak wyszedł pozytywny sikaniec to musiałam sie upewnić, wynik wyszedł ok 1300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Nelunia - wydaje mi się, że powinnaś dalej brać dupka, to jednak hormon i jak prZerwiesz to możesz sobie narobić bałagan w cyklu. Mnie dziś strasznie bolały w pracy plecy na odcinku lędźwiowym i na dodatek chyba zaczyna się plamienie, więc... DUPA jutro miałam robić badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalunia
Cytryna a kiedy masz dostać @? Moze nie będzie tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulta
Jelitowka nie powinna wpłynąć na ewentualną ciaze, więc ja bym duphaston dalej brala:-) oby się udało, dziewczyny, żeby dobra passa szła szalonym tempem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Nelunia termin @ mam na jutro, " odczuwam " brzuch jak przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Dziewczyny, czy któraś z Was po iui brała luteine podjezykowo? Zaczęłam się zastanawiać, czy ona u mnie dobrze się wchłania... jaki czas przed przyjęciem i po przyjęciu luteiny podjezykowo nie można jeść? na ulotce nie ma takich informacji, a na pewno jest to istotne skoro luteina nie wchłania się z żołądka tylko przez śluzówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Cytryna 32 lec na bete juz bedzie cos wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Kulta dzięki,właśnie też znajoma mi powiedziała , że jelitowka nie powinna mieć wpływu,zobaczymy. Jeszcze mam czas do bety choć nie ukrywam , że nie robię sobie zbyt wielkich nadziei. Cytryna rób betę i dawaj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitka05
Cytryna 32 pytałaś o sctretching to zabieg polegający na czyszczeniu macicy majacy na celu pomoc w zagniezdzeniu sie zarodka, krótko mowiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2337
Hej dziewczyny. Czytam forum i czekam na jakieś dobre nowiny. U mnie mega beznadziejnie. Nie reaguję na stymulację do In vitro, mimo dawek: Puregon 300 ui Menopur 75 ui W usg 2 pęcherzyki, gdzie u innych ponad 10. Lekarz zwiększył mi dziś dawki do 375/100. Mam uderzenia gorąca i poty. Wzięłam już 26 zastrzyków i efektów brak. Wyczerpują się moje siły. Jestem rozczarowana i zrezygnowana. Zycze Wam zdrówka! Pozdr. P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalunia
Gość 2337- próbuj, trzymamy kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaaa
Gosc 2337 nie poddawaj sie ! Walczymy wszystkie dalej, nie jestes sama !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka_nadzieja29
Hej dziewczyny :) ja dziś miałam robiony scretching, badania które miałam robić i o których pisałam wcześniej wyszły dobrze i nie wiem czy cieszyć się z tego powodu czy nie... Gdyby któreś z nich wyszło źle to przynajmniej byłby jakiś punkt zaczepienia, a tak to badania dobre a 3 iui bez rezultatów... Czekam na miesiączkę i zaczynam stymulację do 4 iui, a jak się nie uda to nie wiem co zrobię, na in vitro mnie w tym momencie nie stać, więc nie wiem jak będzie... Trzymam za Was wszystkie kciuki tak jak i za siebie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×