Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Gość Oska303
Pobolewa mnie i brzuch i wątroba lub żołądek już sama nie wiem, tak jakoś pod mostkiem. U nas moja beznadziejna owulacja i słabe nasienie. Nie wiadomo było, ze jestem przestymulowana, dopiero ciąża to uwydatniła. Jak sobie z tym teraz poradzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Oska. Przede wszystkim nie zamartwiaj się na zapas, czasami bóle w okolicach mostka to tzw nerwobole, zaparz sobie melise, polz się, odpocznij. Jak będziesz się gorzej czuła to możesz iść do lekarza, albo na sor, ale skoro lekarz na wizycie powiedział, że narazie nie masz się martwić, to chyba nie jest tak źle :-) a przed transferem nikt Cię nie badał? Nie robili Ci usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2337
Dziewczyny, Ja wczoraj zakończyłam stymylacje 2 zastrzykami z Ovitrellu. Mam 4 pęcherzyki. Mam nadzieję na 3 dojrzałe komórki i ładne podziały . Jutro punkcja. Trzymajcie kciuki P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oska303
Cytryna miałam usg i było ok. Ciąża napędza hiperstymulację. Staram się być spokojna i nie panikować. Pije hektoloitry wody i biorę paracetamol. Na razie jest do zniesienia. Jakby coś to zgłoszę się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz kazał Ci pić wodę przy wodobrzuszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oska303
Rozmawiałam na forum z innymi dziewczynami i one miały zalecane co najmniej 3 litry wody dziennie i dużo białka. Mi mój kazał stosować dietę wątrobową. I zauważyłam że lepiej się czuje, bo woda ma za zadanie wypłukać nadmiar hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitka05
Wielka_nadzieja29 co tam u Ciebie? Miałaś już wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oska303
Dziewczyny co tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka_nadzieja29
Nikitka05 przepraszam że dopiero teraz ale tak mi schodziło z tym odpisywaniem... W tamtym tyg byłam na monitoringu i inseminację mam zaplanowaną na środę :) boję się tak bardzo, że już o niczym innym nie dam rady myśleć.. W pracy ciężko się skupić, a po zabiegu będzie jeszcze gorzej, bo tylko będę myśleć czy się udało i co jeśli nie :( a co u Ciebie ??? buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulta
To razem podchodzimy do inseminacji. U mnie też teoretycznie w środę, jutro ostatni monitoring i ovitrelle - jeśli wszystko w porządku. To już nasza 4, ostatnia na NFZ. A potem to nie wiem... ech. Jakoś to będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulta
Oska? Jak u Ciebie? Co wyszło na usg? Ile Was jest?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oska303
Jutro może się okaże, bo idę na usg. Ostatnio jeszcze nie było widać. Wczoraj moja beta to bylo juz 3653,6 I się boję i jestem podekscytowana. Trzymam kciuki za wasze inseminacje. Kiedyś musi być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Oska ja moje dwie fasolki widzialam w siodnym tyg:-) a twoj ktory to tydz? Dziewczyny trzymam za was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny po co chodzic do lekazy wydawac kase mysle ze zmiana partnera da efekt moze nie w 100 procentach ale okolo 50 procent z was zajdzie w ciaze moge tez pomoc piszcie moje gg 18702993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oska303
Ja zaczynam 5 tydzień. Lekarz mówił, ze powinno już być widać pęcherzyki. Oby... zaczynam się stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oska303
U mnie dzisiaj wypada 4 tydzień i 5 dzień. Mam nadzieję zobaczyć chociaż pęcherzyki na usg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
No nie wiem czy cos bedzie widac zobaczymy:-) u nnie w 7 tyg byly juz serduszka a teraz na wizyte pojade za tydzien to beda juz nozki i raczki:-))) A co to za pomysl za zmiana partnera? Chyba jakis facet to pisze ktoremy chce sie r***c....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitka05
Wielka_nadzieja29 ja dzisiaj idę na drugą wizytę monitoringu i tez w środę mamy zaplanowane iui. Jestem tym bardzo podekscytowana i zarazem bardzo się boje ... no ale co ma być to będzie! Trzymam kciuki za wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulta
A my jednak nie w środę, tylko może w czwartek czwarta inseminacje. Doktor uznał, ze chce poczekać jeszcze na podrosniecie;-) nie wiem, jak chce, to niech ma ;-) ja nie bede sama już podejmować żadnych decyzji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oska303
Dziewczyny byłam na usg i widziałam nasze dwie Kropki. Całe 7 i 6 mm szczęścia :-* Teraz szczęśliwie do końca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oska gratulacje! :-) powiedz mi jakie dostawalas zastrzyki na stymulacje? Ile razy dziennie? Co ile dni miałaś monitoring? E którym dniu punkcje i transfer? No i jak Twoja hiperstymylacja? Sorki za tyle pytań, ale to wszystko przede mną i mam wiele obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitka05
Oska303 gratulacje! ! I teraz życzę powodzenia :) dbaj o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Oska jeszcze raz gratulacje! :-) Razem bedziemy mialy blizniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oska303
Miałam zastrzyki gonapeptyl i Ovaleap. Oba codziennie. Miałam może ze dwie wizyty ż monitoringiem, a potem badanie progesteron i estradiolu i na tej podstawie decyzja o punktacji w 13 dniu cyklu. Transfer 15 dnia cyklu. Hiperkà już mija, czuje się duzo lepiej. Teraz cały czas biorę zastrzyk prolutex i fragmin. Do tego encorton i luteine. A i przed punkcja zastrzyk Ovitrell. No i mam bliźnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oska, a powiedz jak to jest z tym zastrzykiem na pęknięcie? Przed iui to rozumiem, że się robi, ale przed in vitro? Nie rozumiem tego, bo przecież podczas punkcji pobiera się pęcherzyki z jajników, a co jeśli po zastrzyku popekaja zanim dojdzie do punkcji? Aha i powiedz dlaczego teraz bierzesz te zastrzyki i leki? Czy to na hiperstymylacje,czy standardowo tak dają? Z góry dzięki za info :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeżeli macie naprawdę chorą tarczycę, lub cierpicie na Hashimoto, a przy tym macie problem z zajściem w ciążę, to zajrzyjcie na stronę http://dietomat.pl/ Możemy porozmawiać na czacie, a może też zdecydujecie się na nasza pomoc i regulację tego co naprawę nie działa w Twoim organizmie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oska303
Z reguły ovitrell lub tym podobne dostaje się i przed punkcja. Już lekarz Ci wyliczy żeby nie było za wcześnie. A leki po transferze to norma. Zastrzyki progesteronu będę brać do ok. 14 tyg a pozostałe lekarz będzie mi powoli odstawiał. Progesteron jest na podtrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie z tym wyłączeniem to nie jestem pewna... Wg usg i wyników lh, estradiolu i progesteronu, miałam zrobić zastrzyk 36 h przed iui, a pecherzyk pękł ponad 20 h przed iui... Dlatego mam takie obawy... Jaki popekaja przed punkcja to kasa na zastrzyki pójdzie w śmietnik, ja nadwyreze zdrowie i zabiegu nie będzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* wyliczeniem nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×