Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Gość Nikitka05
wielka_nadzieja29 a co dostałaś na stymulacje? Ja też czekam na miesiączkę i na iui. Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Dziewczyny ja wg. wskazań lekarza powinnam jutro zrobić betę ale nie robię bo brzuch na @ boli mnie już od wczoraj. Więc chyba znowu lipa niestety. Mam w domu jeden test i się zastanawiam czy go też w ogóle robić? Nie wiem............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka_nadzieja29
Nikitka05 ja na stymulację dostałam clostybegyt... potem mam się zgłosić, bo P. dr chce mi wprowadzic jakies zastrzyki jeszcze zeby bylo wiecej pęcherzyków... A Ty co bierzesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka_nadzieja29
Dziewczyny a czy któraś wie co z "cytryną" ? Czy jej się udało? Nelunia trzymam kciuki żebyś miała dla nas dobre wieści :) Pisz jak będziesz już coś wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalunia
Dziewczyny u mnie lipa niestety. Zrobilam ten test ale jedna kreska tylko. W ogóle ten test był dwa lata po dacie ważności później zobaczyłam. Więc nie wiem czy go powtórzyć? Ale nie sadze żeby się coś zmieniło bo mam wszystkie objawy na @. Wiec nastepna iui w kwietniu. Trzymam za Was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Dziewczyny ja tez mialam wszystkie objawy @ a teraz jestem w 11 tyg ciazy i rosna we mnie 4 cm blizniaki:-) brzuch jak na okres bolal mnie chyba cztery tyg i codziennie sie martwilam czy ta ciaza to nie pomylka a jak widac wszystko idzie w dobrym kierunku:-) moja rada: odpusccie sobie sikance! Lepiej zrobic bete i miec sto procent pewnosci. Ja w ogole testu nie zrobilam i nawet tych dwoch slynnych kreseczek nie zobaczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalunia
Gość 2208, ja juz poczekam chyba na @. Mam dostac jutro albo pojutrze ,zobaczymy. Ale wątpię żeby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitka05
Wcześniej brałam lamette a teraz dostałam aromek i zobaczymy jaki efekt będzie. Wydaje mi się ze pierwszy tydzień kwietnia będzie iui...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka_nadzieja29
Nikitka05 u mnie też początek kwietnia będzie iui, bo dziś dostałam @. Nelunia będzie dobrze, trzymamy mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulta
A ja wczoraj dostałam ;-) Ale nie wiem, czy 4.inseminacja, czy co przed nami :-) jutro się dowiem . Ech mówię Wam...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2337
Cześć dziewczyny, Walczę... Mój mąż daje mi spokój i poczucie bezpieczeństwa. Tylko to mi pomaga przetrwać. No i mnóstwo obowiązków w pracy, wyjazdy służbowe. Wysokie obroty...inaczej bym zwariowała. Po intensywnej stymulacji mam 3 pęcherzyki. Nie wiadomo ile w nich dojrzałych komórek. Dziś doktor podejmie decyzję czy robimy punkcje czy odpuszczamy. Po 43 zastrzykach... Czekam na dobre wieści od Was P. P.s. I polecam, jeśli stać was na wydanie 200 PLN na badanie AMH, to zróbcie. Ja niepotrzebnie czekałam (cykle naturalne, CLO, potem IUI z CLO i Pregnylem), tymczasem moja rezerwa jajnikowa jest niska. Zapytajcie lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitka05
gość2337 moim zdaniem bardzo późno miałaś robione to badanie. MI lekarz zlecił je na 1 wizycie, i też szału nie ma jeśli chodzi o moją rezerwę jajnikowa. wielka_nadzieja29 to dostalysmy @ tego samego dnia ☺ Teraz sie stymulujemy a w kwietniu działamy i będzie dobrze, musi być ! Dziewczyny czy slyszalyscie coś odnośnie akupunktury w okresie starań? A może któraś z Was próbowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Dziewczyny nie dajcie się naciągnąć na badania laboratoryjne w klinice, skoro u Was w mieście zrobicie np. W laboratorium przyszpitalnym za 1/3 ceny! Ja zawsze tak robię. Np. Za AMH zapłaciłam 60 zł, a w klinice wychodzi ok 200 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalunia
Dziewczyny ja tez dziś dostałam @ więc też zaczynam od nowa. W kwietniu kolejna iui. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Hej:) jestem nowa. Chcialabym dolaczyc do watku ktory juz pomalu tez mnie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulta
A ja byłam u ginekologa. Ostatnia - 4 inseminacja. Teraz mam się znowu stymulować clostilem- chyba już 7.raz. A jeśli nie wypali inseminacja gdzieś tam na początku kwietnia, to do VitroLive mam iść. Ech. Troszku dzisiaj podupadlam. Nie chce mi się już tej 4.inseminacji, ale wiem, ze powinnam doceniac to, ze na NFZ się udaje. Bo kasa to się później może przydać. Dlaczego nie mogłam wpaść?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oska303
Dziewczyny wpadłam Wam powiedzieć, że pierwsze podejście do in vitro udało się :-) Na razie staram się podchodzić do tego ostrożnie, ale radość wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Oska - gdzie miła robione in vitro? Powiedz jak wyglądało przygotowanie? Jakie miałaś badania? Co bralas na stymulacje? Opowiedz cały przebieg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulta
Oska! !!! :-) Myślałam dzisiaj o Tobie :-) Robilas betę? :-) Ale nie wiadomo, czy jedna czy dwie kropeczki? Trzymam kciuki najmocniej na świecie :-) tfu tfu tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oska303
Wczorajsza beta to 111,8. W poniedziałek idę zrobić i sprawdzić przyrost. Do in vitro miałam te same badani a co do iui i chyba dwa dodatkowe, ale niestety nie mam listy jakie, wszystko jest w klinice. Od trzeciego dnia cyklu miałam dwa zastrzyki dziennie, potem badanie progesteron i estradiolu i na tej podstawie decyzja o dacie punkcji. 36 godzin przed punkcja ovitrell. Potem punkcja w uśpienia i dwa dni później transfer. Ja miałam procedurę w Lublinie. Przytulam dwie Kropki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Oska w jakim dniu cyklu jestes? Moja beta 13 dni po iui byla 150 i sa blizniaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitka05
Rewelacja! Gratuluje! Jak widać wiosna przyszła hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oska303
Ja jestem dopiero 12 dni po punkcji, czyli po zapłodnieniu jajeczek i 10 dni po transferze. Czy taka beta może wskazywać na bliznieta?? 111,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Oska. Ja robilam bete co dwa dni pierwsza byla 32 druga 150 a trzecia 500. Lekarz na pierwszej wizycie nie podejrzewal nawet blizniakow ale w 7 tyg na usg byly juz dwie fasolki:-) Jakk bedzie w Twoim przypadku to pewnie dowiemy sie niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Oska miałaś długi protokół z Tab anty, czy krótki? Miałaś jakieś skutki uboczne stymulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oska303
Ja szłam krótkim protokołem. Dzisiejsza beta to 588,9 jestem dwa tyg po punkcji w środę będą dwa tyg od transferu. Jedyne co zauważyłam po stymulacji to powiększony brzuch i zawroty głowy po luttagenie. Nic poza tym. Okazało się dzisiaj, ze mam powiększone jajniki i hiperstymulację. Za tydzień następną wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Oska bardzo ladna beta:-) ciekawe czy beda blizniaki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Oska. Kurcze to niedobrze z tymi jajnikami, powiększony brzuch to chyba jeden z objawów przestymulowania? A co Ci lekarz na to powiedział? Nie stanowi to żadnego zagrożenia dla kropeczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oska303
No właśnie mam hiperstymulację, ale lekarz powiedział, ze to nie zagraża ciąży i na razie się nie przejmować. Ale weź się nie przejmuj. Już się naczytałam o dusznościach, odciąganiu płynu itp i panikuję ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytryna 32
Oska. Wierzę Ci, że się boisz, ale bądź dobrej myśli! Masz jakieś objawy oprócz wodobrzusza? Z drugiej strony skoro lekarz wiedział, że jesteś przestymulowana to dlaczego zrobił transfer? Nie lepiej było zamrozić kropeczki i Cie wyleczyć, a potem transfer? jJeśli mogę spytać, to dlaczego zdecydowaluscie się na in vitro? Problem leżał po stronie Twojego męża, czy Twojej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×