Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Gość sisi003
Gość2337 to miałaś iui na 18mm? W 12 dc? To nie trochę za wczesnie? Ten lekarz powinien ci teraz zrobić gratis szybko druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo277
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa,Wasze forum podczytuję jednak od początku.Dzis mam zaplanowaną inseminację.Cierpię na pcos,pooperacyjną niedoczynność tarczycy,co za sobą pociągnęło nadprogramowe kg,natomiast mąż ma bardzo słabe wyniki nasienia.Staramy się od 6 lat,w tym dwa ostatnie lata u jednego lekarza.To moja pierwsza inseminacja.Serdecznie gratuluję wszystkim zaciążonym,kibicując tym,które jeszcze walczą.Mam nadzieję,że mogę do Was dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Hej Karo :) Gosc 23:37 tez uwazam ze za wczesnie mialas iui .... dzialaj teraz sama moze jeszcze peknie ! Sisi masz racje powinien zrobic 2 gratis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Dziewczyny mam wynik 11 dni po iui. Beta 32!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Zapraszamy do naszego grona staraczek :) wspierajacych sie w dażeniu do szczescia :) Ja dzieki temu forum wiem ze nie jestem sama w takiej sytuacji.... bo kolezanki i znajome nie maja problemow.Co za tym idzie nie rozumieja co my przezywamy i jak sie czujemy nie mogac zostac "mamami " ... nikt tego nie zrozumie kto sam przez to nie przeszedl. Powodzenia Karo ! Trzymak kciuki !!! Mogloby sie komus wreszcie udac bo mam wrazenie ze dlugo nikt nie pisal o powodzeniu ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi003
Gosc 2208 gratulacje :-) jak fajnie z rana przeczytac dobre wiadomosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo277
Dziekuję za miłe przyjęcie:-)Veronikaaa podzielam Twoją opinię,też szukam wsparcia i zrozumienia na forum,my kobiety po tego rodzaju przejściach dokładnie wiemy jak smakuje każda porażka.Dlatego tym bardziej trzeba sie wspierac.Jestem po zabiegu,wyniki męża nie najlepsze,ale zaryzykowaliśmy i podeszliśmy do pierwszej inseminacji.Pozostaje czekać. Pilnie śledzę Wasze starania i również mocno Wam kibicuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo277
Gość 2208 gratulacje!kiedy następne badanie bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Karo277 mysle ze w poniedzialek. Dzwonilam do lekarza kazal brac duphaston 2x1 i napisze mi smsa kiedy zglosic sie na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKaro277
Dziewczyny ktorym się udało czy podano Wam wyniki nasienia po preparatyce przed iui?ja tylko otrzymałam informację,że plemników jest bardzo mało,ale są szybkie i *****iwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaa
Karo mi nikt nie powiedzial ile co i jak , sama musialam zapytac.Moj mial piekne do iui duzo szybkie /widzielismy pod mikroskopem/ a mimo to sie nie udalo :( Gosc 2208 gratki! :* :* :* wreszcie cos ruszylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Dziekuje:-) dziewczyny ja dostalam cala tabele z wytycznymi jesli chodzi o wyniki meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Gość2208- BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARDZO ci z całego serducha gratuluję,bardzo,bardzo !!!!!!!! Nawet nie wiesz jak się cieszę . Witaj KARO227,witaj wśród staraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Nelunia dziekuje! Jak sie dowiedzialam to oczywiscie sie poplakalam:-). Oby tym razem bylo dobrze bo juz raz poronilam wiec mam obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Gość2208- ja sama miałam łzy w oczach jak przeczytałam Twoją wiadomość, oczywiście to były łzy szczęścia :) Mąż tak na mnie popatrzył... ale jak mu powiedziałam o co chodzi to też się uśmiechnął . Super,cieszę się bardzo. Powodzenia życzę ,oby wszystko było dobrze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2337
Cześć dziewczyny... Gratulacje dla gościa 2208. Cieszę się z Tobą. Co do mojego niepeknietego pęcherzyka, to gin powiedział, że to może być torbiel prosta. Bolał mnie jajnik, więc się zaniepokoilam. Po Pregnylu powinien być peknąć pomimo wszystko. Mam nadzieję, że to nie będzie torbiel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo277
Gość 2337 co u Ciebie?jak Twój pęcherzyk?pękł?ile dni jesteś po inseminacji?Martwię się,ponieważ mój pęcherzyk w chwili iui miał 22mm,dostałam dzień wcześniej gonapeptyl daily dwa zastrzyki i niestety nie czuję,żeby chciał pęknąć...Boję się,że skończy się na torbieli albo pęknie za późno...☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo277
Właśnie zauważyłam odp powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo277
Gosc 2337 powiedz prosze jakie dalsze kroki u Ciebie?jakies leki?Jutro ide do mojego lekarza sprawdzic czy pecherzyk pekl,mam obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo277
Veronikaaa mam do Ciebie pytanie.We wczesniejszych postach wspominalas,ze Twoj m mial slabe wyniki nadienia,ale po lekach nastapila poprawa.Powiedz prosze jakie leki braliscie na poprawe zolnierzykow.Moj m bral fertilman plus,poprawa nieznaczna,generalnie szalu nie ma.Niewatpliwie rzucenie palenia poltora roku temu podnioslo nam parametry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Karo277- mój mąż też brał wspomagacze,ADROFIT i było widać poprawę żołnierzyków bo też nie miał najlepszych. Ale 2 iui i tak się nie udały. Nie zawsze problemem jest słabe nasienie . Czytałam na innym forum kiedyś że chłopak miał bardzo słabe wyniki a mimo to iui się udała,więc myślę, że bardzo dużo zależy od naszej głowy i myślenia o tym. Ja się staram z mężem już 8 lat i teraz jak 2 dni temu znowu dostałam @ to chyba pierwszy raz się tym nie przejęłam. Mniej stresu ,mniej myślenia i każdej z nas się uda,taką mam nadzieję :) . Wiem, że łatwo się ''mówi'' ale musimy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo277
Podziwiam Cie Nelunia za pozytywne myslenie.Masz racje,pary,ktore sa zdrowe tez nie zachodza niekiedy od razu,tak wiec faktycznie myslenie o tym wszystkim nie ma sensu.Przestawiam glowe,bedzie co ma byc.To moja pierwsza iui byc moze dlatego troche swiruje.My swiadomie staramy sie o dzidzie 6 lat,ale nigdy od 9 sie nie zabezpieczalismy,a ciazy nigdy nie bylo...Takze rozumiem Cie Nelunia bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Karo277, ja jak kiedyś na początku dużo czytałam w necie o tym wszystkim to głowa mi tak świrowała, że masakra jakaś ze mną była. I głównie przez to miałam zawsze za wysoką prolaktynę. Bo naczytałam się głupot , stres, nerwy itd. Bardzo się wszystkim przejmowałam, czasami to chyba aż za bardzo. Ostatnio dałam sobie na wstrzymanie i jak w tamtym tygodniu robiłam wynik z prolaktyny,to... wynik jest w normie :) . Aż się sama zdziwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo277
Ja czuje aktualnie spokoj,nie licze na to,ze sie uda.Ale podejrzewam,ze im blizej @ bedzie,tym bardziej bede swirowac.Jak tu sie nie stresowac? Dzis pierwszy dzien po mojej iui,nic nie boli.Martwie sie,ze pecherzyk nie peknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Dziewczyny psychika bardzo duzo robi... Ja tym razem wmowilam sobie ze mam wyj***ne i co ma byc to bedzie i sie nnie przejmowalam niczym. Chodzilam do pracy normalnie i staralam sie nie myslec. No i jak widac zadzialalo bo sie udalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo277
Gosc 2208 powiedz ile dni temu mialas iui?przepraszam,nie chce sie szukac na forum,a juz nie pamietam.W takim razie tez postaram sie nie myslec,skupie sie na pracy,a tej mam sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Karo277 12 dni temu mialam iui. Wczoraj robilam bete i byl juz wynik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana88
Hej nie wiem od czego zacząć....5 lat starałam się z mężem o dzidziusia bez rezultatu, wiek 28 lat stwierdzilismy ze nie ma na co czekac, dlugo szukalam w internecie specjalisty od nieplodnosci trafilam na Klinike Bocian dr Mrugacz, pojechalismy na pierwsza wizyte komplet badan i haslo TRZEBA DZIALAC na 3 wizycie bylam juz po pierwszej inseminacji ( tego dnia wieczorem kazal sie kochac w domu jeszcze raz dla poprawy, tak zrobilismy). Po tylu latach niepowodzen nie bralam pod uwage czy sie udalo, na drugi dzien poszlam do pracy i tak mijal czas, zaczal bolec mnie brzuch jak na okres, dzien dwa trzy chodzilam z podpaska jak glupia i zylam dalej a okres nie przyszedl ;-) jestem w 5 miesiacu ciazy do dzis nie wierze ze tak szybko sie udalo. To byl cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo277
Liliana serdecznie gratuluje,Twoja historia podnosi na duchu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie dobre informacje na forum Liliana 88 tak jak napisała poprzedniczki twoja historia podnosi na duchu, gratuluję Gosc2208 gratuluję, dbaj teraz o siebie i kropka, życzę spokojnej ciąży. Kochane dziewczynki na poprawe nasienia proponuję faszerowac swoich m orzechami brazylijskimi, np 3 rano i 3 wieczorem i tak cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×