Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Gość nelunia
Gość , ja mam macicę dwurożną, lekarz stwierdził, że to nic poważnego ale mi się wydaje, że nic dobrego to też nie jest. Więc nie wiem jak to jest do końca,co lekarz to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam dwurożna :-) Tzn na droznosci jajowodow opis dwurożna, jak robiłam histeroskopie opis łukowata, jak miałam usg u przypadkowej doktor opis macica w tyłozgięciu. Więc jak to jest z tą moją mała sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Dawno mnie tutaj nie bylo-praca,dom i tak w kolko. Trzeba bylo sie czyms zajac zeby nie myslec :) Do iUi nie podchodzilismy,bo w grudniu mam Laparoskopie i dopiero od nowego roku bedziemy sie znowu starali naturalnie :) Jak tam dziewczyny ktorym sie udalo? Jak Wasze i malenstwa zdrowko? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Kos87 po ilu iui jestes? Jakie masz wskazania do laparoskopii? Jesli mozna wiedziec oczywiscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość2208 ja jestem po 2 iUi i bez efektow. Ogólnie mam ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW (PCOS). Nie mam @ naturalnie i musze wywolywac przez tabletki. Więc iUi było na pęcherzykach,na nie na naturalnym okresie... Laparoskopia bedzie po to,zeby jajniki zaczely normalnie pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Cześć dziewczyny ja jestem w 14tyg ciazy. W sobote dostalam plamien i pojechałam do szitala z maluszkiem ok ale krwiak i polip macicy musze lezec az sie wsiąknie. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Kos87 u was chociaz jest przyczyna nieplodnosci u nas nie... Maz ma bardzo dobre wyniki u mnie nie ma zadnych przeciwwskazan do zajscia w ciaze a jednak nadal czekamy... W marcu zaszlam w ciaze ale w 4 tyg poronilam... I nadal walczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Marta dobrze ze z dzidzia ok. Lez i oszczedzaj sie ja w poniedziałek mam amnio i tez czeka mnie lezenie :) sciskam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Kasia a co to jest to amnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Amniopunkcja :) skrótem napisalam :) juz po wszystkim leżę w domu i boje sie ruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta wydaje mi się że chodziło o amniopunkcj*****adanie genetyczne Veronikaaa jak tam kiedy startujesz z iui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Badania wyszly dobrze ale niestety ze wzgledu na zly kariotyp meza i stwierdzona aberracje chromosomalna musieliśmy zrobic bo usg genetyczne i testy z krwi nie daja nam pewnosci ze dzidzia będzie zdrowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaaa
Kkinia84 jestem juz po 2 wczoraj mialam na mega spontanie , rano bylam na usg i okazalo sie ze pecherza mam 22,5 /wstepnie bylo planowane na sobote/ no i wyladowalismy w novum .Robila mi jakas doktor ktorej nazwiska nie pamietam nawet. Nie jestem zadowolona ze kolejny raz przypadkowy lekarz ... no ale coz Obuchowska byla na urlopie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Veronikaaa najlepsze są na warjackich papierach, mam nadzieję że to twoja ostatnia iui. Ja zaczęłam już stymulacje do ivf, za jakieś 3 tyg punkcja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja789
Kos87 u nas wszystko dobrze, 24 tydzień dzięki IUI, tyjemy :-) będę miała synka. Dziewczyny nie poddawajcie się! Wiem, że ciężko ale warto! Trzymam za wszystkie kciuki i wysyłam pozytywne fluidy ~~~~~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Marta jak tam u was ok?? Krwawienia przeczly?? Znasz juz plec bo u mnie dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Czesc Kasia. Plamienia przeszły ale nadal leżę do następnej wizyty a mam ja z 2tygodnie. U mnie nie wiadomo na 100% ale chyba chlopak będzie:) a ty jak sie czujesz? Bo ja szczerze nie za dobrze. Powróciły mdłości od paru dni na szczęście nie wymiotuje. Pojawia sie krew z nosa i oslabienie i oczywiście ogromny strach o maluszka. Pozdrawiam Cie mocno. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Ja jade w piatek juz wytrzymac nie moge. Ogólnie czuje sie lepiej nie wymiotuje, mdłości lekkie ale mięsa ani wedliny nawet nie wącham :) nawet sił jakby wiecej bylo. ale dr mówiła ze po 16 tyg powinnam sie lepiej poczuc a w piatek zacznie sie juz 18:) tez sie martwie i nawet zamówiłam sobie detektor tetna dziecka. Wiem ze to moze glupota ale bede spokojniejsza z tym urządzeniem:) tym bardziej ze dosyc odczuwam macice, no-spa jest moim najlepszym przyjacielem. lez i odpoczywaj ile bedzie trzeba bo warto :) ale wiem ze ciezko bo ja po amniopunkcji ledwo 4 dni wylezalam :) tez sciskam mocno i pozdrawiam. Trzymam kciuki napisz jak tam po wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Kasia tez kupilam detektor tetna hehe. Super sprawa w kazdej chwili moge sprawdzić czy wszystko ok. Pozdrawiam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niestety nie jest nam dane żeby się udała IUI. miałam robiony rezonans a na nim wyszło wodniak , mięśniak , zrosty i konieczna operacja . Dziewczyny czy któras miała zamrażane zarodki jak to wygląda i ile kosztuje jak to robią. Po prostu ręce opadają POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronikaaa
Kkiniaa84 zycze Ci powodzenia tym razem!!!! U mnie II iui tez sie nie udała , robiłam rano test w 9 dniu brania duphast. Zastanawiam sie co dalej.... Powiedz mi jak mam to zrobić by ewentyalnym III razem zrobila mi to dr Obuchowska? Powiem szczerze wku ...... mnie to że robi mi to obcy przypadkowy lekarz! Na samym wstępie stres że obca osoba itp. Dlaczego oni w Novum stosują takie praktyki... przecież po to ide do pewnej doktor by ona mi to robiła... czyż nie tak powinno być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moich doświadczeń wynika, ze za wcześnie zrobiłaś test. Ja zrobiłam 10 dni po i był negatywny, a teraz jakos jestem w 17 tygodniu ciąży. Bardziej wiarygodny jest test z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki gość 11.50 :) Dzis zrobilam drugi czyli 10 dzien po i tez negatyw. Bylam dzis na pobraniu wymazow i doktor zrobila mi usg /jestem w 24 dniu cyklu/ i mam pecherzyk 22 mm w prawym jajniku... jakas masakra w 10 tym dniu cyklu tez mialam tam pecherzyk 22.5 mm i na nim mialam iui ... W 14 dc bylam na sprawdzeniu czy pekł i był po nim tylko slad ... nie mam pojecia skad znowu sie wziął..coś mi sie poprzestawiało... zgłupieć idzie ;) Miała któraś z was taka sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, odkupie pilnie tabletki Euthyrox lidia2324@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam IUI w sierpniu i była to moja 2 próba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! Jeszcze raz gratuluje ! :) Ja czekam na okres i robie III iui. Lidia mam ten Euthyrox N 25 napisalam tez meila jak cos to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Dziewczyny! Czy po iui chodzicie normalnie do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Ja akurat bylam na urlopie ale dzien po bylam na weselu i moja dr mowila ze to nie przeszkadza :) mowila tylko zeby nie szalec za bardzo a tak to zyc normalnie wiec do pracy mozesz spokojnie isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×