Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Gość gość
Ja chodziłam norlanie, ale oszczędzałam sie fizycznie. Dzień po IUI wypiłam nawet butelkę wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
I co jakie byly efekty? Udaly sie u was iui? Ja pracuje w sklepie odziezowym bardzo duzym wiec sporo musze sie nachodzic no i caly dzien na stojaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Ja po iui pojechałam do znajomych na długi weekend. Bawiłam sie. Przez 3 dni pilam alkohol i nie spodziewałam sie ze tym razem sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Kasia jak tam twoje maleństwo ? U mnie naszczescie krwiak sie wchlonal zostal maly polip ale nie rośnie i nie zagraża dzidziusiowi. Wiem juz ze będzie chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Marta u mnie tez ok. Mala juz się wierci od dwóch tygodni ja odczuwam coraz bardziej :) super uczucie :) myslalas gdzie bedziesz rodzic? U dr cygal w szpitalu czy gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Tak chce rodzić u dr Cygal w szpitalu a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Ja tez i nawet juz rozmawialysmy o tym bo pytala. Ja najprawdopodobniej bede mieć cesarke :/ ze względów zdrowotnych i wole zeby zaufany lekarz mnie ciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Ja tez bede mieć cesarke. Na kiedy ma planowany termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Planowo usg pokazuje 30 kwiecień ale wiadomo ze przy cięciu to bedzie wczesniej a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111
Hej kobietki ania kasia ;)u mnie tez chlopiec ;) mialam iui praktycznie odrazu po Was . Ja jeszcze jeszcze nie czuje może od 20tyg poczuje . A jak wrażenia po detektorze warto go kupić będę spokojniejsza?pozdrawiam ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość2206 . U mnie iui się udala i tez chodzilam do pracy. Tylko godzinę na siedząco w aucie jak wracalam. A tak wyruszylam odrazu do stojącej pracy tylko nie dzwigalam . Praca pozwala zapomnieć i może to daje kozysc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Gosc 11111 detektor fajna sprawa ale szczerze mówiąc ciezko mi bylo na poczatku odnalesc miejsce gdzie przyłożyć zeby bylo słychać i wtedy dopiero byl stres: ) moze ja cos zle robilam albo ze wczesnie bylo bo dzis jak przyłoże to słychać prawie odrazu :) z reszta wystarczy że usiade ma 5-10min i juz sie wierci wiec jestem spokojniejsza o mala. Napewno sie przyda na dni kiedy dzidzia bedzie mniej *****iwa także inwestycji nie żałuje: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta597
Kasia ja mam planowany na 03.05. Tak jak piszesz cesarka to pewnie szybciej. Gosc ja bardzo chwalę sobie detektor nie mam problemu by wyszukać serduszko, ale jestem bardzo szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Veronikaaa dziwna sprawa z tymi twoimi pecherzykami. Nawet gdyby wystąpił zespół luf to dzień w którym byłaś na sprawdzeniu po Iui dr by wiedział. A jak to zrobić by chodzić do jednej dr, naciskać w rejestracji że chcesz do tej i koniec. Ja jestem już po punkcji wczoraj miałam. Pobrano 17 komorek z tego zaplodnili 6 i mam 4 zarodki, jutro transfer zabieram jednego ze sobą i już go nie oddam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniaa84 Oooo super! Oby sie wreszcie udalo!!! Ja miałam podejść do III w tym tygodniu ale niestety moj ma e - coli w nasieniu i trzeba wyleczyc , jak pech to pech buuu Rece już opadaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz kazał odstawić clo i miałam mieć na naturalnym cyklu... Dziewcztny czy słyszałyście coś o złym wpływie tabletek przeciwbólowych? Tzn.ja wyczytalam na ulotce ibumu extra ze moze powodować problemy z zajściem w ciaże i że kobiety które planują nie powinny brać. Ja co miesiąc w okres ketonal + ibum bo inaczej nie daje rady.Slyszalyscie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaamam3latka
Ja po iui godzinę siedziałam w aucie, w domu "poprawiliśmy" ;) i żyłam normalnie, po kilku dniach zaczęły mnie boleć piersi "jak zawsze" więc spisałam cykl na straty, nawet piłam alkohol i szalałam na weselu, nawet upadłam... Sama odstawiłam luteinę, nie podejrzewałam ciąży aż do 18 dnia po owulacji...kiedy namówiona przez forumową koleżankę zrobiłam test... A teraz mam obok siebie ponad 3letniego "strażaka" ściągającego właśnie wymyślonego kota z wymyślonego drzewa ;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina997
Dziewczyny jak usuna mi obydwa jajowody to w jaki sposob przeprowadza invitro czy bede miala jajeczka do zapłodnienia po operacji prosze pomocy nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Dołączam się do wątku. Nie chce być sama ze swoim rozczarowaniem jak przyjdzie. Jestem 9 dni po IUI. Mam napięty brzuch i bolą mnie jajniki. Też obawiam się, że to objawy menstruacji. Odsunęłam się od przyjaciół, nie umiem o tym mówić. Nic mnie nie cieszy i żyje od cyklu do cyklu. A tu święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gosc 23:37 . Nie jestes sama my tez walczymy i ja mam dokladnie tak samo jak Ty. Okres placz i zalamka w owulacje tla się iskierki nadziei po czym znowu depresja i tak w kółko już od 1,5 roku , staramy się ogólnie 2,5 roku ale ten pierwszy rok był praktycznie bez stresu bo niby norma ... ja mam 35 lat i to tez mnie dołuje. Nic mnie nie cieszy tak samo jak Ciebie ale staram się z tym walczyć bo tak nie da się żyć. Ja po dwoch iui nie mialam żadnych dolegliwości troszkę piersi bolały i byłam opuchnięta mam wrażenie po duphastonie, nie powiodly się... Biorę bardzo dużo przeciwbólowych podczas okresu i ostatnio wyczytalam ze to może zaburzać owulacje ... Bo ona wtedy niby jest pik LH i hormony oki a pecherzyk nie uwalnia komórki jajowej na usg wszystko też okey i ciałko żółte itp. mimo to do zaplodnienia nie moglo dojsc. Nie wiem czy to dobry trop.... Powodzenia gosc 23:37 Daj znac jak tam ile się staracie itp. Trzymaj sie jakoś dopóki nie masz okresu nadzieja jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Kochane dzis mam wizyte u gina i jeski bedzie odpowiedni pecherzyk to podejdziemy dzis lub jutro do kolejnej iui (3). Na ostatniej wizycie prosilam lekarza o zastrzyk na pekniecie pecherzyka tak dla pewnosci. Zapisal mi ovitrelle mam nadzieje ze pozwoli mi dzis zrobic ten zastrzyk... Znow nerwy i nerwowe dwa tyg przed nami akurat na swieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Gosc 2208 życzę ci żeby przygotowania świąteczne tak cię wciągnęły zebys nie miała czasu myśleć a na gwiazdkę dostała cudowny prezent od życia: ) czasem dobrze sie odłączyć i nie myśleć a święta to dobry moment bo pracy i obowiązków mnóstwo. czekamy tylko na dobre wieści a wierzę ze tylko takie beda :) :* i zycze tego wszystkim dziewczyną które czekają zeby na święta do wigilijnego stołu usiadlo was o jedną osobę wiecej :) marzenia musza sie kiedyś spełnić a kiedy jak nie w swieta:) :* może to za wcześnie nq życzenia ale może się spelnia:) trzymam kciuki :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Kasia2206 niestety nie tym razem. Iui nie bylo bo brak odpowiedniego pecherzyka. Jest jeden dominujacy ale dzis 15dc a pecherzyk ma 6mm. Takze zaliczamy cykl do bezowulacyjnych. Nastepnym razem podejdziemy do stymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Was podziwiam ,ze w ogole myślicie o IUI na cyklu naturalnym, ja miałam swoje owulacje, ale chodząc do kliniki nawet nie brali pod uwagę robić na naturalnym. Brałam clo, pózniej 36 h przed IUI miałam robiony zastrzyk, w sumie sama go sobie robiłam i IUI miałam na peknietym pęcherzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Ale jesli dwa poprzednie cykle byly ok i pecherzyki byly odpowiednie to lekarz nie widzial sensu faszerowac mnie hormonami bez potrzeby.. no ale nastepny cykl podejdziemy do stymulacji. Dziewczyny jak to w ogole jest? Nigdy nie bylam stymulowana. Ile jest wizyt przed iui? I czy z okresem tez bede badana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) Widzę,że tutaj dużo DOBRYCH NOWIN!!! :) Niestety u mnie Laparoskopia musi byc przesunieta z 20.12 na inny termin :( Tyle na to czekałam, ale niestety moj błąd w pewnej sprawie i musze za to odpowiedziec... Mam nadzieje,ze juz w Styczniu albo Lutym bede lezec na sali operacyjnej i bedzie juz po wszystkim, a za rok albo ponad rok bede miec w ramionach mala kruszynke :) 3mam za Was mocno kciuki :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gosc2208 ja bylam dwa razy stymulowana i nie wiem czy tak do konca byl to dobry pomysl , zawsze miałam owulacje ok 13-14 dnia potwierdzoną testami a po clo 10 dzień cyklu usg i pecherzyk juz 22 milimetry.Potem powstał drugi i zrobiła sie torbielka :( Takze nie wiem czy jak ktoś ma ,niby, okey to jest sens brania clo. Przy pierwszej stymulacji bralam clo od 4-8 dnia cyklu , w 10-11 dniu usg i kontrola pęcherzyków jak okey to zastrzyk i iui :) nastepnie po iui sprawdzenie czy pękł pęcherzyk ,kolejne usg ... i jak dostałam okres to w 3-4 dniu cyklu kolejne usg żeby sprawdzić czy sie wsio wchłonęło jak okey to znowu clo od 4-8 i tak jak wyżej .... u mnie po dwóch stymulacjach torbiel i miałam modejsc na naturalnym cyklu bo przy torbieli nie wolno clo niestety maż mój wychodował e- coli i nici z 3 podejscia w grudniu.Jak bedzie wszystko oki podchodzimy w styczniu.. obyśmy dostali zielone światło :D Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2206
Ja miałam oba podejścia na stymulowanym cyklu najpierw clo od 2 dnia 2*1 tabl a później i tak kończyło się na zastrzykach bo za mało rosły. Na pęknięcie oczywiście później tez Pregnyl. U mnie iui wypadała między 14 a 15 dniem cyklu a wizyt przed na ocenę cyklu było średnio 2-3. Nie poddawaj się jest o co walczyć :) a nóż na stymulowanym się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
U mnie problem jest taki ze zazwyczaj jest duzo pecherzykow ale nie rosna tak jak powinny. Mam ogromna nadzieje ze stymulacja tu zdziala cuda i trzecia iui sie uda. W koncu do trzech razy sztuka! :-) moj lekarz bardziej obawia sie zebysmy nie mieli ciazy blizniaczej bo mam 155wzrostu i 48kg waze a blizniakow napewno bymnie donosila... Teraz w czwartek mam jeszcze wizyte kontrolna bo w 15dc pecherzyk mial 6mm i lekarz chce jeszcze zobaczyc co tam sie dzieje dalej. Jesli okres wypadnie po nowym roku a nie w swieta to bedziemy stymulowac i dzialac dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×