Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malutka_8686

Inseminacja 2016

Polecane posty

Gość gość
Zrobiłam test pappa sama dla siebie, chociaż nie wiem po co. Strata kasy, w sumie lekarz mi zasugerował zeby zrobic, chociaż w rodzinie nie ma zadnych chorób genetycznych. We wtorek mam usg genetycznej, jeżeli bedzie ok to nawet nie pokaże wyników, jak by cos było wątpliwe to dam. Z wyników ktore dostałam nic nie wynika, bo nie były sprawdzone w system i żadnego ryzyka mi nadal nie określono. Wydałam 170 zł, ale rozmawiają z innymi dziewczynami to mówiły, ze nie ma sensu go robić tylko można sie zestrowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie zaobserwowalam nic nadzwyczajnego. Raczej jak co miesiac w drugiej fazie cyklu cos tam strzyknie w boku czasem w piersi ale to u mnie norma. Ogolnie to jestem przeziebiona :( Od soboty bolalo mnie gardlo , w poniedzialek to juz na maxa stan podgoraczkowy itp. Lecze sie domowymi sposobami w razie "W" Nie wiem co myslec.... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Veronikaa nie chce cie martwic ale mi lekarz przy iui kazal uwazac na przeziebienie bo jesli pojawi sie goraczka to nie ma co sie ludzic ze sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka pogoda ze trudno go uniknąć. :( Jakoś wirus szaleje bo wszyscy dookoła narzekają.Moj się przeziębił dlugo sie broniłam ale w końcu mnie dopadlo. Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronikaaa jeśli masz być w ciąży to i tak będziesz. Czasem kobiety we wczesnej ciąży czują się jakby łamalo ich w kościach. Bardziej opryszczka bym się przejęła. Trzeba być dobrej myśli już niedługo testowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie okaze sie na dniach. Czytałam, że opryszczka podobno nie groźna o ile miało się ja wcześniej. Czy to możliwe ze przez duphaston temp.podwyższona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Veronikaaa kiedy testujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzis nie wytrzymalam i zrobilam test .No i coż negatywny... Zrobilam w ciagu dnia i czulosc 25 mlU/ ml. Moze jeszcze za wczesnie? Czy sie ludze? Jutro bd dwa tygodnie po IUI owulacje mialam miec niby w nocy z soboty na niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Veronikaa mysle ze test po tych dwoch tyg. Jest wiarygodny. Ale jesli chcesz idz na bete chociaz to troche strata czasu i kasy. Poczekaj dwa trzy dni jesli okresu nie bedzie to wtedy najlepiej bete robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veronikaaa gość ma rację i zrobiłabym dokładnie tak jak on napisał. Kurcze przykro mi :-( Jakie masz dalsze plany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelunia
Hej dziewczyny :) Długo mnie tu nie było bo cały czas praca,praca i praca. Masakra jakaś. Ja jak już kiedyś pisałam ,odpuściliśmy sobie i zaczynamy znowu po nowym toku. I tak od 2 tygodni jestem tak przeziębiona, że trudno wytrzymać. A Wy jak się trzymacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Nelunia ja niestety tez przeziebiona maz na antybiotykach. Do tego mecze sie z infekcja ale 5listopada lece do gina po antybiotyk a w grudniu mysle ze podejdziemy do kolejnej inseminacji trzeciej juz. Dwie byly na niepeknietym pecherzyku teraz poprosze lekarza o stymulacje i zastrzyk na pekniecie pecherzyka i zobaczymy co z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelunia
Gość2208- ja też jestem po dwóch nieudanych iui. Szczerze mówiąc to nie chcę mi się już chodzić po tych lekarzach,mam dosyć po prostu. Ale cóż, jak się chce dzieciątka to trzeba. Gość a Ty skąd jesteś? Ja się leczę we Wrocku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Nelunia ja lecze sie w poznaniu. Tak jak Ty jestem zmeczona tymi lekarzami ale od lipca mielismy przerwe wiec w grudniu dzialamy dalej. Nie poddajemy sie z mezem, mamy w rodzinie pare co starali sie 11 lat i po 4 nieudanym in vitro w koncu sie udalo. Dzis maja czworke dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelunia
Gość a tym Twoim znajomym się udało po 11 latach naturalnie czy jednak przez in vitro? Z jednej strony chciałabym jeszcze spróbować przed świętami, a nóż by się udało,tylko boję się znów rozczarowania. Na święta taka niespodzianka jakby była to super by było :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Nelunia oni wszystkie dzieci maja z in vitro. Ja tez boje sie przed swietami tego zabiegu bo po tym trzeba sie oszczedzac a wiadomo jakie jest zawirowanie przed swietami no i boje sie rozczarowania. Z drugiej str taki prezent bylby super:-) maz chce dzialac bo szkoda tracic czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Nelunia oni wszystkie dzieci maja z in vitro. Ja tez boje sie przed swietami tego zabiegu bo po tym trzeba sie oszczedzac a wiadomo jakie jest zawirowanie przed swietami no i boje sie rozczarowania. Z drugiej str taki prezent bylby super:-) maz chce dzialac bo szkoda tracic czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniaa84 Dopiero dzis dostalam okresu a wiec jeszcze sie łudziłam.... Jak sie uda to jeszcze w tym miesiacu podchodzimy do 2 IUI. Walczymy dalej!!! Oby nam wszystkim sie udało wreszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi veronikaaa wiem co czujesz 8 razy przez to przeszlam, fajnie że się nie poddajesz. Ja we wtorek startuje z ivf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie sa w ogóle statystyki IUI ? Tzn. Chodzi mi o to za ktorym razem najczesciej sie udaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Veronikaa ja slyszalam ze za drugim lub trzecim razem najczesciej sie udaje... Ja musze zapytac lekarza ile bedzieny robic podejsc do iui i jesli sie nie uda to co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedzcie sie kochane mam taki problem bylam w gabinecie prywatnego lekarza i on wie ze się leczylam , potem wychodzę a tu szok znajoma najwieksza papla z osiedla. I teraz martwię czy jakby spytala o mnie lekarza bo ona wszystko chce wiedzieć to on mogl powiedzieć jej o mnie?o leczeniu wie tylko mój maz i lekarz ;( i niechce zeby ludzie wiedzieli bo każdy ma inne do tego podejście. Jeden zrozumie drugi wysmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie udało za 2 podejściem, ale w klinice mi tłumaczyli ze jak 4 razy sie nie idą to nie ma sensu wiecej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Fajnie ze nie jestem sama z tym problemem bo w moim otoczeniu wiekszosc za 1 razem naturalnie wiec idzie sie zalamać. No ale coż życie my walczymy dalej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2208
Gosc lekarz nie moze przypadkowym ludziom opowiadac o twojej chorobie. Obowiazuje go tajemnica lekarska takze mozesz spac spokojnie... A co do iui ja aie bardzo obawiam bo jesli podejdziemy do trzeciego zabiegu i sie nie uda to chyba sie zalamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoras kobietka miala tylozgiecie macicy?lekarz kazal mi spać a brzuchu zeby lepiej sie wyprostowali a ja boje się bym malemu kzywdy nie zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×