Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fajne matki przy kawie. Zapraszam!

Polecane posty

Gość gość
Córka 14 miesięcy. Bardzo niespokojna czasem nie mam już siły. Wystarczy ze coś jej nie pasuje a już jest płacz i walenie głową w podłogę. Nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka 14 miesięcy. Bardzo niespokojna juz nie mam siły. Wystarczy ze coś jej nie pasuje a już jest płacz i walenie głową w podłogę. Drogie mamy jakie macie rady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:38 nie musisz nam opowiadać jaka sytuacja jest w twojej melinie:D dałaś już bachorowi parówki z Tesco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam raz nie dodało i przez to dwa razy pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yebnij małej trolicy to odechce jej się walenie łbem o podłogę. Albo daj mi tego rozdarciucha na dwa dni... nie poznasz jej hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka zasypia na razie ładnie, jak na zawołanie, odkładana do łóżka. Zawijam ją w pieluchę (unier******** ręce), głowa na bok, włączam nianię i schodzę na dół robić swoje rzeczy. Na razie jest ok. Zauważyłam też że lepiej się zachowuje (je, śpi) jak jest codziennie długo na powietrzu niezależnie od pogody. Znajomej syn za to śpi tylko na zewnątrz, a w domu płacz i się morduje. Muszą go wkoło wystawiać na balkon. Ma teraz około 5 miesięcy, ale taki jest praktycznie od samego początku. Mój starszy syn zasypia za to z butelką mleka. Tak się już przyzwyczaił i nie bronię mu tego. Taki ma rytuał. Śpi jeszcze w ciągu dnia raz lub dwa razy, w zależności od potrzeby. Musisz sama wyczuć jak woli zasypiać twoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze zauważyłam, że u mnie pomagają w porze drzemki zaciągnięte rolety, tak żeby w pomieszczeniu był półmrok. Małej to na razie obojętnie bo ona zapada w mleczne śpiączki po każdym karmieniu, ale u synka widzę wyraźnie, że jak ma ciemno w pokoju, to szybciej zasypia w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pieluchy to kupujemy też w Rossie. Malutkiej zwykłe Babydreamy, starszemu Premium Active (fajne, cieniutkie) i kąpielówki tez Babydreamy. W ogóle całą wyprawkę mamy stamtąd, łącznie ze smoczkami, butelkami - wszytko Babydream. Plus jest tego taki, że zawsze mam blisko jak się coś zgubi albo zniszczy. Wychodzę z domu i za 5 minut już mam. Poza tym jakościowo super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaaa.... I co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na nocki to zakładam starszemu zwykłe Babydreamy (te grubsze), bo Premium nie dają tyle rady. Te cienkie są super na dzień, a do spania raczej klasyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jeszcze nie oduczylas bekarta szczania w pieluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propo smyka teraz jest mnóstwo fajnych wyprzedaży . Sama kupuję i jestem zachwycona . Pieluchy dady albo pampersa te pomarańczowe . Proponuję w ogóle nie zwracać uwagi na tę osobę co ma ewidentnie coś z głową :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:41, ja mam synka starszego o 2 miesiące i robił mi dokładnie to samo . Jak coś mu się popsuło czy czegoś nie umiał to podchodziłam , przytulałam i pokazywałam jak zrobić . Teraz sam przychodzi jak z czymś ma problem . Dzieci muszą nauczyć radzić sobie z emocjami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobne pieluchy do tych naszych Premium Active są jeszcze w Lidlu i nazywają się Toujours Drylock, ale bliżej mam do Rossa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to Fun&Fit nam w ogóle nie przypasowały, ale niektórzy znajomi są z nich zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny temat dziewczyny. tak trzymajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pieluch to ja sobie chwalę Tesco loves. Ale zasadniczo to kupuję różnie, jak akurat wpadnie mi w oko cos w promocji to biorę. W Lidlu są teraz poprzeceniane Toujoursy, bo wprowadzili jakieś nowsze i wyprzedają stare zapasy. W ogóle teraz od poniedziałku będą różne rzeczy dla maluchów. Blog sroki znam, trafiłam tam jeszcze w ciąży. Mój starszy syn jest już w szkole, więc trochę nowości przybyło. Dzięki temu też kupuję głównie w Rossmannie. Ja jestem na etapie rozglądania się za małą spacerówką. Mam wózek wielofunkcyjny, ale chcę dokupić cos takiego do samochodu, na krótki wypad do sklepu - no wiecie o co chodzi. Może coś polecicie, zależy mi tylko na całej rączce ( nie parasolka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozglądam się na razie za spacerówkami bo używam wózka dla rodzeństwa i starszy siedzi pod fotelikiem siostry, a takie małe wózki do auta to kojarzę głównie parasolki. Może Graco, Hauck, Baby Design, Espiro i Peg-Perego mają coś czego szukasz. To na razie tyle, z tego co przychodzi mi do głowy. A z większych Navington, X-lander i Bebe Beni (oczywiście najmniejsze modele z kolekcji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o pieluchach tescowych słyszałam, ale mam daleko do tego marketu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać same biedaki tu piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo Euro-Cart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to w poniedziałek lecę do Lidla. :) Właśnie widziałam ofertę i są fajne body, spodenki, skarpety i rajtki (głównie modele dla dziewczynek, bo dla chłopców tym razem są takie sobie, nic specjalnego). Tylko te body w 2-paku to zawsze mają jeden ładny egzemplarz, a drugi taki sobie niestety.. I stanik do karmienia mi się podoba ten różowy. Ciekawe czy uda się wcelować w rozmiar. Brązowe buty chłopięce też bardzo ładne, ale może później jeszcze coś wrzuca na wiosnę i będzie większy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiej wiochy jesteście, że ubieracie siebie i bachory w marketach? Plebs i margines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny! Kawa zrobiona, mozemy popisacznowu popisac. :) Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2529
Piszę jeden post i wychodzę... Myślałam że trafiłam na fajny temat i będą tu matki które chcą odpocząć przy kawce. Luźne rozmowy i te sprawy. A tu zaś kupki i zupki. Naprawdę nie macie innych tematów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kupkach i zupkach jeszcze tu nie bylo, a jaki ma byc temat zostalo +/- okreslone w pierwszym poscie. Nie podoba ci sie, nie wchodz. Proste. Mozesz przeciez zawsze zalozyc inny watek i pisac tam na tematy, ktore ciebie interesuja. Jak mnie cos nie interesujeto nie wchodze i nie czytam, no bo po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu fajne mamy i jakie kulturalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat uważam, że takie tematy zakupowe mogą być przydatne. O kupie jeszcze nie było ;-) Jeżeli ktoś chce o czym innym pogadać to rzucajcie tematy, może się rozkręci. Ja aktualnie rzeczywiście siedzę przy kawie, bo starszy dzieć u babci na feriach, młode śpi, a mnie czeka mały remont i tak się właśnie zastanawiam od czego zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście nudne jak flaki z olejem. W realu też tak przynudzacie? Nie dziwię się w takim razie, ze nie macie z kim pogadac i na forum szukacie kompana do rozmowy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×