Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fajne matki przy kawie. Zapraszam!

Polecane posty

Gość gość
KappAhl i H&M maja takie specjalne linie XXL+ i do tego rewelacyjne wzornictwo. Plus czesto te rzeczy sa na wyprzedazach, bo nie schodza tak predko ze sklepow. To samo w outletach Vero Mody i Only np. w Factory - tez praktycznie same duze rozmiary. Do tego zawyzona rozmiarowka w stosunku do polskiej gdzeies tak o 1-2 rozm., bo skandynawskie kobiety sa duze/wysokie. Tylko sprawdz na str. tych sieciowek, w ktorych sklepach w twojej okolicy sa te linie dla pusztstych, bo nie we wszystkich sa. Przewaznie w tych najwiekszych sklepach. Natomiast do outletu mozesz jechac w ciemno bo tam sa same wielkie rozm. (to co nie zeszlo zagranica z Vero, Only, Vila, Pieces, Mamalicious, J.Lindeberg, Noisy may, itd. - wszelkie marki Bestseller A/S). Sprawdz jeszcze ewentualnie w duzym sklepie sieci Cubus (tam tez sa zawyzone rozm., ale nie ma specjalnej linii dla puszystych jak w H&M i KappAhlu). No i w zwyklych sklepach Only (tylko tam wybor marek bedzie nieco okrojony, bo jest malo outletowych i glownie nowe kolekcje Only, Pieces i Vero Mody). To tak na szybko. Do reszty dziewczyn: nie mam dzis czasu wiecej pisac. Zakupy w Lidlu moge w sumie uznac za maly sukces, ale jutro jade jeszcze raz, bo nie wszystko zalatwilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa! I jeszcze w tych sklepach dostaniesz fajna bielizne wyszczuplajaca i rewelacyjne staniki! Czesto tez sa mega przecenione. Teraz po swietach moze jeszcze cos zostalo z towaru wyprzedazowego. Czasem sa to rzeczy po 1 sztuce, ale warto poszperac po tych wieszakach i popolowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Bonprix, to ja mogę powiedzieć tyle, że tam można różnie trafić. Moja mama czasem coś zamawia i po pierwsze długo się czeka, a po drugie czasami rozmiary w ogóle nie pokrywają się z tym co jest napisane i można dostać coś kompletnie niepasującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta linia w H&M nazywa sie H&M+, a w KappAhlu nazywa sie XLNT. A marka z Bestsellera dla puszystych to Junarose, ale mysle ze we wszystkie sie spokojnie wcisniesz bo nawet ich XS wygladaja na polkach jak M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spodnie (albo lepiej leginsy do sukienki/tuniki) mozesz bez problemu skrocic (w kazdej galerii jest punkt z poprawkami krawieckimi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze Lindex (jest w kilku wojewodztwach - moze akurat w twoim tez). Linia dla puszystych w Lindexie nazywa sie 44-54 Generous, ale rozmiary tez zawyzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabdg
A ja z innej beczki. Byłam dziś w Biedronie i jest dobra promocja na mleko Hipp bio combiotik 2 oraz 3 - 2 opakowania 600 g za 64 zl. Może któraś z was akurat używa albo komuś znajomemu można przekazać. Inne produkty Hipp - słoiki, chrupki itp. też w fajnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W calodobowych Tesco marka F&F pewnie ma jeszcze takie duze rozmiary ubran i sklepy Marks&Spencer (takie najwieksze w okolicy, bo w malych jest malo towaru). Tak mi sie jeszcze przypomnialo. I najlepiej wszystko mierzyc przed zakupem, a nie zamawiac w ciemno, bo rozmiar rozmiarowi nierowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora na kawę. Dzień zapowiada się super więc pewnie wyjdziemy na polko córa trochę pobiega a ja razem z nią :P Tylko nie wiem czemu ciągle się przewraca na każdej nierówności :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz po kawie i nawet obiad ugotowalam :p moj tez sie przewracal, jakos po 3roku zycia nabral troche wiecej koordynacji ruchowej :) basen tez jest swietny mozesz sprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Ja jeszcze przed kawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
8.12 A ile ma? Mojemu synowi czasem się to zdarza a ma 16 miesięcy. Ładna pogoda dzisiaj. Tylko szkoda ze wieje bo tak długo się nie posiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadeta33
O dzięki jak nie wiem co dziewczyny! Widzicie, jednak same o wszystkim nie wiemy, dobrze że takie pogadanki istnieją to można się wymienić wiadomościami :) Dzięki za wszystkie info, zaraz sprawdzę najpierw na necie, potem przejdę po sklepach. Pisałyście że kobiety skandynawskie są duże/wysokie. To jest właśnie ten mój ból, że nawet jak rozmiar pasuje to wszystko muszę skracać, czy rękawy czy nogawki, bo niestety Bóg mnie nie obdarzył wzrostem :) Faktycznie, z tym BonPrixem to różnie bywa, niby duże rozmiary mają ale nie zawsze pasują idealnie- trzeba sprawdzać kolekcje... A co do F&F, to niestety nie wchodzę w klasyczny r.48 od nich...A szkoda, bo mają fajne ciuszki..i niedrogie... Ale dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zmeczona praca. W domu maz nic nie zrobi. A ja tylko dziecko robota sprzatanie pranie zakupy wiecznie myslec co na obiad co kupic zaplacic. W pracy tez wszystko na mojej glowie. Jestem zmeczona psychicznie i fizycznie. Z byle powodu chce mi sie plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Menopauza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sugeruj się rozmiarem! Bierz do przymierzalni różne. Jak np. uważasz, że masz 48, to bierz 46, 50, 52, bo co ubranie to inny krój i inaczej leży. Wszystko cierpliwie mierz. Ja też biorę całe stosy ubrań do przymierzalni (po 3-4 sztuki z każdego modelu). Nigdy nie jest tak, że mam całą szafę jednego rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku 30 lat? Moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jakieś zioła (herbatę ziołową np. Darów Natury albo Bonimedu) na uspokojenie, a męża musisz zacząć angażować. Usiądź z nim i porozmawiaj. Ustal jakiś grafik obowiązków i powieś w kuchni. Jak dzieci są w miarę duże to też je włączcie w obowiązki (choćby to było wytarcie stołu, nakarmienie pasa/kota, posłanie po sobie łóżka, zbieranie wieczorem zabawek i ubrań z podłogi i mebli itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzies czytalam ze kobiety teraz szybciej dojrzewaja i co za tym idzie przekwitaja tez szybciej:p A tak na powaznie to oby przezyc do wiosny i bedzie lepiej ta pogoda jest straszna i kazdy chodzi ledwo zywy.Glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I magnez z B6 bierz, bo on też poprawia nastrój, tym bardziej jak pijasz dużo kawy i herbaty, które wypłukują Mg z organizmu i przez to wzmagają stres, nerwowość i uczucie niepokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo ubrań w tych sieciach ma rękawy 3/4 i nietoperze, dlatego możesz celować właśnie w takie, a jak są tylko trochę za duże to możesz zwyczajnie trochę podciągać i też będą fajnie wyglądały. Ja też mam krótkie ręce i podciągam różne bluzki tak mniej więcej przed łokieć (tym bardziej teraz w domu, gdzie długie rękawy są po prostu niepraktyczne przy zmywaniu, gotowaniu itp., bo wkoło by były mokre).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zamiast spodni moim zdaniem kup jakieś fajne leginsy (czarne, lekko świecące) i je skróć. Lepiej pasują na wyjście niż grube spodnie. Do tego sukienkę lub tunikę do kolan lub lepiej za kolano (jeśli masz np. kompleksy z powodu nóg) z rękawem 3/4, a jak będzie z krótkim lub bez rękawa to dokup jakiś elegancki cienki sweter lub bawełnianą narzutkę z asymetrycznym dołem i bez guzików (otwarty/otwartą od frontu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekko swiecace? Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34latka
Wiem, wiem ...Nietoperze i rękawy 3/4 też bardzo lubię (zrozumiałe :) ) Nie da rady założyć legginsów... Wiem, że fajnie wyglądają ale mam grube nogi (opuchnięte), nie włożę nic obcisłego, jedynie spodnie w kant czy jakieś lekko rozkloszowane wchodzą w grę...Takie zresztą zakładam na co dzień. Przykre to ale prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadeta33
Ja też bardzo lubię rękawy 3/4 :) Nie, świecące to chyba nie wchodzą w grę jeśli ktoś ma rozm.48 :) Dziewczyny, legginsy odpadają. To komunia syna. Chyba nie wypada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja tez mam dzis lenia, nic mi sie nie chce. Tak jak nie lubie poniedzialkow, tak i wtorkow i wszystkich kolejnych dni tygodnia :D A calkiem serio to po prostu boli mnie dzis przeokropnie glowa, kawa nie dziala, paracetamol srednio. Ech, to zycie... PS> sorki ale trzeba troche przynudzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie myslalas zeby cos z tym zrobic? Nie naskakuje na Ciebie bron Boze tylko jak ma sie spora nadwage to i zaraz choroby sie przyplatuja..a Ty masz dzieci wiec tym bardziej powinnas dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak - lekko świecące, dlatego że gładkie matowe będą wyglądały tak zwyczajnie, sportowo, a ty masz mieć strój wizytowy i elegancką sukienkę, dlatego leginsy powinny mieć domieszkę lycry, która doda im lekkości i delikatności. Nie chodzi o to, żeby całe były z lycry, albo imitacji skóry, tylko żeby miały lekki połysk w bawełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×