Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Ulcia do płukania gardła: do 1/4 szklanki wody dodajemy ok. 2 łyżeczki od herbaty wody utlenionej oraz 3–5 kropelek płynu Lugola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybaczcie dziewczyny ze sie tak wnerwilam na tego typka . Aniatosia13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Aniu spokojnie :-) to tylko kolejny niewychowany człowieczek !! Wracamy do roboty i zapominamy o pierdołach :-) Jutro będzie lepiej , przyjemniej i efektywniej :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Dzięki dziewczyny za porady :) chwytam się wszystkiego by szybciej przeszło :) Aniu szkoda Twoich nerwów więc ignoruj to wtedy przestaną pisać jak nie będziesz odpisywać.Właśnie komuś chodzi o to by Cię zdenerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulcia podzielam zdanie, najlepsze wyjście to nie reagować i nie karmić trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga111
Ula, ja polecam gargarin do płukania, ohydztwo straszne, ale działa cuda. Alhea, super, że tańczysz :), ja też dzisiaj tyłek wypociłam :P Na dziś kończę na 1215 kcal. Chłop wrócił to mnie popilnuje :p Co do nieproszonego gościa - jak chcesz się odezwać to może coś z sensem, bo na razie tylko widzę spamujesz idiotyzmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Waga co to jest ten gargarin bo nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nerwowa aniatosia13, dziekuje kochane macie racje nie reagować. No niestety czasem nawarstwia mi sie i to zupełnie nie o wagę moja chodzi. Mam kilka innych tematów w zyciu. Moje kg i tępe baby oraz goście z krainy ludzi doskonałych co w ogóle nie maja wagi wiszą mi tak naprawde. Dzis żywot wytoczyl na mnie grubą artylerię stad nerwy w temacie tutaj wiodącym. Na gardło znam dobry spray GARDOMAX bardzo pomogl anginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koooońcu. Ulcia wpisz w necie, bo co wpiszę nazwę tutaj to mi wyskakuje, że spam. Nie wiem o co chodzi, kafe się psuje.. Aż się musiałam zarejestrować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I o co tyle hałasu, przytoczyłam tylko własne wpisy autorki tego tematu i chciałam nią trochę wstrząsnąć bo w końcu zadeklarowała że się będzie odchudzać. A wy mówicie że to idiotyzmy. Druga sprawa- tutaj każdy jest anonimowy co wam daje jakiś durny nick typu waga. ..Tosia...róża. ...znacie swoje imiona nazwiska adresy nie. Autorko skąd tyle wrogości czy ja ci życzę źle, obrażam? Trochę konsekwencji w działaniu bo inaczej za rok założysz nowy temat z wagą 150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu, serio, nie nadajemy na tych samych falach, skoro zastanawiasz się po co nam pseudonimy. Przylazłaś, coś chciałabyś napisać, ale nikt nie wie o co Ci dokładnie chodzi. po pierwsze, wyjaśnię Ci łopatologicznie; jak sama zauważyłaś jesteśmy tutaj anonimowe, ale gdybyś też wgłębiła się w sam tekst zauważyłabyś, że piszemy ze sobą i fajnie byłoby odróżniać osoby, a nie widzieć pod sobą dziesięć wpisów gości. Więc, jakbyś też mogła zauważyć (gdybyś poświęciła chwilę na myślenie) to nie musimy pisać imion, nazwisk, adresów, bo to jednak forum otwarte i czytać może nas każdy. Dla przykładu taka Ty, która ma problemy z prostymi tekstami.. Więc nie wiem po co mamy się "chwalić" swoimi danymi. po drugie; włazisz z buciorami komuś w jego starania o nową siebie i pomimo tego, że nie doświadczasz ani sekundy tego, co ona, śmiesz ją oceniać. Słuchaj, to jest jej życie, a te bajeczki, którymi byłaś karmiona od zawsze pewnie, że grubszej osobie trzeba dopiep**ać, że jest gruba - zaskoczę Cię! nie działają! Wręcz demotywują. Jeśli chciałaś dobrze to Ci nie wyszło, jak pewnie często w życiu. Moim zdaniem po prostu ciężki dzień i jakoś musiałaś odreagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę i całe wasze poczucie humoru, wrażliwość i dobre wychowanie znika jak bańka mydlana. Jak ktoś chce się wypowiedzieć na waszym otwartym forum to uznany zostaje za istotę, prostaka i bezmózga tak bronicie się. .....po chamsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro każdy, kto wam nie słodzi jest głupi i zły to "odchudzajcie" się dalej 55 stron paplaniny i waga na + powodzenia. Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alhea bl
Hej laseczki:):) drogi gościu cytaty prawdziwe, wszystko się zgadza ale IMHO najważniejsza jest intencja. Masz czyste sumienie a Ania wczoraj miała ciężki dzień. Anonimowość nie zwalnia nas z bycia ludźmi, to czym emanujemy nigdzie nie znika, mimo że to tylko net. gośća_b już to wcześniej wklejałaś na jakimś temacie, właśnie czekam na badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry tu aniatisia13. Cos porąbało sie ze za nic w świecie nie chce się zalogować. No nic zaraz z rana chciałam wam bardzo bardzo podziękować żeście stanely murem alhea waga111 uparta baby dziekuje. Ta "zbawicielka" ten glos sumienia, ten wstrząs ma mnie ten dzwon na moja trwogę napisala ze tu 55 stron piania o niczym. Wiec jesli dla niej to jest o niczym to sumiennie naprawde niech znika szukać sensu gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alhea bl
Aniu pijesz kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dzień dobry kobietki :-) paplaniny o niczym ciąg dalszy :-) ponieważ ta paplaniny jest nam potrzebna :-) a gościowi mówimy dowiedzenia ! Nam tutaj żadna moralizatorka nie jest potrzebna!! Rozwiąż swoje problemy wyleczyć się z kompleksów i wówczas wróć do nas :-) Wiecie straszna masochistka z tej kobiety :-) żeby tak znęcanie się nad sobą czytaniem tych 53 stron paplaniny o niczym ? ;-) No dobrze wracamy do swoich spraw :-) Właśnie wstałam i pije kawkę a wy widzę już na nogach od świtu :-) Wczorajszy dzień dietetyczne był ok tylko zabrakło tańca -nic to dzisiaj nadrobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wreszcie moge pisać ze swego "ja" czyli z kompa w pracy :) przy kawie na zewnątrz słońce aż oślepia ale jest tylko 6 stopni. ale nic to. jak się obrobię idę "w trasę", jestem co prawda na przedprożu anginy albo już ją mam- gardimax już od wczoraj stosuję. mam dreszcze stan podgorączkowy i kichałam jak opętana kaszel. te klimaty, nic nie szkodzi :) pozadrawiam i słońca w każdy moment dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co kobietki - siedzi we mnie ten moj wybuch na te pania co to mną chciała wstrząsnąc - popadłam nawet w coś na kształt wyrzutów sumienia - bo potem ona pisze że to z troski niejako bym znów wątków nie zakładała za czas jakiś z wagą większą - ale chyba nie miała intencji dobrych bo czytam ja jej wszystkie wypowiedzi zbiorczo a tam po tym obszernym mnie zacytowaniu pojawiają się serdeczne potrójne jej usmieszki - no to ja cofam moje poczucie winy. a was nadal przepraszam żeście tego świadkami były - kawę - pijam owszem, z mlekiem na biało - juz te rozkosz mam na dziś za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się rozpiszę może, bo właśnie powróciłam z poltora godzinnego maratonu po sklepach - no i dziś poszłam do sklepu bieliźnianego gdzie sprzedaje cudowna istota - zawsze dobrze mnie nastrajająca - pomogła mi sobie fajny biustonosz kupic - no złote dziecko. i można grubego kaszalota grzecznie obsłużyć? można. naprawdę lubię do niej iść po bieliznę. i jeszcze w życiu mi się nie zdarzyło wyjść stamtąd bez zakupu i nigdy nie byłam niezadowolona z poczynionego. życzę Wam kochane tylko takich ekspedientek. a teraz drugie sniadanie - bułeczka sojowa z pasztetem drobiowym pieczonym - wiem nic tu dietetycznego ale nie jest to nic też co mogłoby mnie zabić. poza tym poltora godziny spaceru u mnie to ja dawno ten pasztet spaliłam zanim go zjadłam. ! - i ku chwale ojczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alhea bl
Aniu każda z nas dobrze wie ile ważyła i ile waży, żadne odkrycie gościa, mam nadzieję, że tak odebrałaś mój wpis:) Już kiedyś Uparta podobnie pisała. Gdyby odchudzanie to była prosta matematyka, to wszystkie byłybyśmy już dawno szczypiorki i forum diety by nie istniało. Ja zawsze przytyłam przy problemach, były tylko takie skokie 2 razy dziesięć. Wiem, że to duże zagrożenie dla zdrowia i dlatego schudnę. Aniu nie masz za co przepraszać, po to tu piszemy żeby się wpierać, motywować. Kazda ma inny sposób na siebie i chudnie we właściwym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alhea bl
Anka no zasłużyłaś żeby Ci tyłek złoić;) Nie myśl tak negatywnie o sobie. Wspieraj siebie i kochaj siebie, nawet jeśli wszystkie ekspedienty będą przeciwko Tobie. Aniu otrzymujemy to co jest wewnątrz, pani nic nie jest winna jak lustro które pokazuje, a my się wściekamy na lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie życz nikomu nawet wrogowi tego co tobie nie miłe. Twoje grube serce nie jest dobre i słusznie że masz wyrzuty sumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Aniu za co ty przepraszasz ? Ale właściwie to dobrze bo to znaczy że nie pomyliłam się co do oceny twojej osoby :-) jesteś świetna kobieto i tego się trzymajmy !!!:-) Alhea masz rację wszystkie wiemy jaki mamy problem i mimo że z królowej nauk nie jestem najlepsza to te swoje kg potrafię zliczyć :-) Dziewczyny nie dołujemy się tylko zmieniamy życie na lepsze wg nas i tylko nas :-) Ja już po pracy zjadłam rosół i kilka marchewek z rosołu U nas dzisiaj jakoś zimno i mało przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
Witajcie dziewczyny :) dalej się kuruje ,może obejdzie się. bez antybiotyku ;) laski myślcie pozytywnie mimo że nie wszyscy w nas wierzą. Ja myślę sobie w myślach że jeszcze zobaczycie jaką będę laska :) :) chodzi mi o ludzi którzy teraz się ze mnie śmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu aniatosia13 z telefonu mnie nie zaloguje Gosciula łączę się z tobą zasmarkana z gilami po sam pas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniatosia13 znów mysz podziekowac za wasze dzisiejsze dobre słowa pottafita podnieść mnie na duchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniatosia13
Tu aniatosia13 z telefonu mnie nie zaloguje Gosciula łączę się z tobą zasmarkana z gilami po sam pas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×