Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PIELĘGNIARKI ILE ZARABIACIE!!!

Polecane posty

Gość gość
proszę jaki poziom pokazali na tym forum lekarzyny i panowie od nosz :) nawet mi to schlebia ponieważ oznacza, że czujecie się zagrożeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisali tylko prawdę pielęgniarki są chytra-mogą tylko cwaniaczyć i kłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To smutne, że nawet lekarze nie widzą jaki mają tytu. Nie ma czegoś takiego jak "lekarz medycyny". Tytuł jaki uzyskuje się po skończeniu medycyny to "lekarz" i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd się bierze te zarozumialstwo pielegniarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najmniejsza odpowiedzialność w medycynie-a największe mniemanie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są karetki bez lekarzy, ale nie ma oddziału bez kogoś kto powie pielęgniarce co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak szpanują przed rodzinką tak wołają o kasę tak narzekają na lekarzy,oczerniaj ich (chociaż w ich pracy to on myśli,rozkazuje i bierze odpowiedzialność) a poległy na pierwszej jakiejkolwiek odpowiedzialności medycznej -wypisywaniu recept przy tak dobrych zarobkach,takim prestiżu,takim szpanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram dziadka z geriatri A dla ratownika każdy kto broni pielęgniarki to cebulak Śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadek z geriatryka
gosciu , nie zrozumiales mnie. ja dziadek z geriatrii bronie pigul, a piszac o charlactwie umyslowym mialem na mysli lekmedow, i ratownikow. Kiepsciuchno u ciebie z mysleniem ajajaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem za dziadkiem z geriatrii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
winniście nie mniej jak za 3-4 tys.netto pracować, bo jak rzad za leżenie się, pieprzenie i zrobienie jednej sztuki dziecka za darmo daje 500 zł to za prace co najmniej jak wyżej napisałam. Także wszyscy pracujący wyjdźmy na ulicę i domagajmy się najniższego wynagrodzenia tak jak w unii tj. ok. 5-6 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polak cebulak to ten kto bezmyslnie słucha tvn i bajki o mega zarobkach lekarzy. poza tym przed czym bronisz tu piguły? przed tym ze ktoś wreszcie napisał prawdę ,a nie bezmyślnie krzyczy jakie sa biedne-gdzie pielęgniarka często przy jednych z lepszych zarobków w medycynie wykonuje tylko biernie zlecenia lekarzy. dziadek i inni przeczytajcie wypowiedzi hgg-lekarza a nie rozwrzeszczanych pielegniarek z telewizji często kłamiąc w zywe czy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziadek z geriatri wiem ze bronisz piguł. co mama piguła czy ciocia ci bajki opowiada? przeczytaj wypowiedzi hgg na temat kompetencji i wymagań od pielęgniarki ,i sie odnieś-bo tu nikt nie atakował piguł tylko wreszcie napisał ,,jak to jest,, ale jak dla kogoś podanie leku na zlecenie i zaordynowanie go to to samo to ręce opadają. tak jak na budowie praca inżyniera i ''Stasia od łopaty'' to to samo. Ale jak możesz to się odnieś do konkretnych wypowiedzi tutaj-cos zacytuj -to porozmawiamy ile bajki które opowiadała ci mama pielęgniarka mają prawdy :) I nie piszcie ze na świecie cenią pielęgniarki -bo na siwercie pielęgniarki same dyżurują i maja o wiele większe kompetencje-to one podtrzymują przy życiu pacjenta,a lekarz zjawia się tylko na konsultacje,a w Polsce piguła to tylko bierny pyskaty robol z zawyżonym ego-miały dostać pierwsza własna kompetencje -recepty to spanikowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś noszowy i lekarzyna mają być ekspertami od kompetencji pielęgniarek ? :D świat się kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytać się tego nie da ależ wy pielęgniarki jesteście zawistne aż strach pomyśleć że opiekujecie sie chorymi cierpiącymi ludźmi podtrzymujecie rozmowę żeby wylac swój jad to niesamowite że tyle złości i nienawiści mogą utrzymac 2 nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu tak boli was prawda jesteście na oddziale żeby spełniać rozkazy lekarzy każdy człowiek to wie po co ten jazgot każdy wie jaka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i przestańcie w końcu wciskać ludziom kit, bo wystarczy być pacjentem na oddziale żeby zobaczyć na czym polega wasza praca po prostu wykonujecie zalecenia lekarzy z czym sie tutaj nie zgadzasz zawistna pielęgniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i w sprawie tematu 2900 do 3 tys ,.razem z zabawna zebalowka 230 zł. warszawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ te lekarzyny i noszowi są zawistni i zazdrośni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat nie jestem ani lekarzem ani ratownikiem ani pielęgniarka ale poziom jaki pielęgniarki tutaj pokazują sprawia, ze zaczynam się bać że kiedyś mogę byc od nich zależna tak zawistne baby to coś strasznego uchowaj mnie boże od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chikagechan
Jestem nową pielęgniarką, ale spotkałam się ostatnio z nienawiścią wśród pielęgniarek. opróćz donoszenia na mnie do kogo i gdzie się tylko da to jeszcze zadawały mi pytania w stylu zalecania leków. Chamsko do mnie odpowiedziały i się naśmiewały jak mówiłam, że bez zlecenia lekarza nie mogę nic podać, a potem odwróciły kota ogonem, że mam pilnować lekarza co mam podać pacjentowi. Jako młoda pielęgniarka przeraziłam się ponieważ miałam wrażenie, że chcą ze mnie zrobić głupszą niż jestem. Ja jako pielęgniarka mam podać co lekarz zalecił bez różnicy od sytuacji. Ewentualnie MOGĘ odmówić podania leku bądx zapytać się czy lekarz jest pewny, ale NIGDY nie mądrzyć się i nie wchodzić w kompetencję. Pracuję niecałe 2 miesiące i mam dość.Nie wchodźcie dziewcyzny do tego bagna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i lekarze nie są święci. Nagminnym jest wypisywanie leków d pacjentów o innych nazwach handlowych niż apteka szpitala posiada i wtedy my, pielęgniarki musimy szukać zamienników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojejku to straszne zamienników mussisz szukać no nie , żyć się nie da... żenada jesteście poniżej jakiegokolwiek poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 23.20 Ty to masz tyle wspólnego z medycyną co na kwejku zobaczysz :) Więc nie wypowiadaj się :D Z każdej strony jest chamstwo i buractwo. Czy to personel niższy, średni, wyższy czy jakikolwiek inny chcecie. Po komentarzach tutaj widać jak na dłoni. Jeżeli ktokolwiek z was pracuje z medycyną to każde z was wie jak trudno i stresująco jest kiedy przepisuje się komuś lek i źle zadziała na pacjenta. Każdy z was wie jak to jest w sytuacji zatrzymania krążenia ile stresu i zaufania a także współpracy potrzeba. Więc i każdy z was wie, że pensja ratownika czy pielegniarki czy lekarza rezydenta 1500-2100zł (w zależności od miasta) to śmieszne pieniądze za taką odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ty będziesz mi mówić czy wolno mi się wypowiadac czy nie boze wasz tupet jest po prostu obezwładniający...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stres w pracy ma wiele osób, ale nikt tak jak wy nie żeruje na cierpieniu innych ludzi. trzeba mieć tylko zaufanie i cierpliwie poczekać, że same doświadczycie kiedyś tego na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest stres związany z ludzkim życiem! Żaden inny nie równa się z tym. I pensja rezydenta wszędzie jest taka sama bo określona z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ośmieszaj się akurat ten stres nie dotyczy was tylko lekarzy i ratowników i naprawdę przestańcie ściemniać bo kazdy kto leżał w szpitalu dobrze wie na czym polega wasza praca takimi tekstami tylko się ośmieszacie i to juz jest żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich Was? Nie jestem pielęgniarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×