Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Patrze na przecietna 35 latke i widze kobiete styrana zyciem. Patrze na 23 latke

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Prędzej ona jego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ze dzisiaj facet nie potrafi utrzymać rodziny ze swojej pensji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem facet im starszy tym fajniejszy, jak dobre wino...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:34 mi sie nie podoba ze dzisiaj jest inna mentalnosc ja zostalem wychowany przez rodzicow ktorzy sa dzisiaj po 60tce przejalem te wzorce i chce je powielac dalej aha, nie, nie odejde od 23 latki ktora stanie sie 35 latka czy 46 latka ona wciaz bedzie dla mnie atrakcyjna dzieki temu ze jest te 12 lat mlodsza no i bede ja kochal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czyli zabronisz jej pracować? Albo się uczyć? Będzie dla Ciebie tylko żywym inkubatorem, sprzątaczką i kuchtą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i właśnie dlatego nie masz wielkich szans na młodą kobietę - bo niewiele jest młodych kobiet z mentalnością twoich 60letnich rodziców. W tym wieku człowiek chce się bawić, rozwijać, korzystać z życia, a nie robić dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to zabronie? bede ja kochal i szanowal niemniej wyrazilem sie jasno, ze preferowalbym taka, ktora po prostu wie, ze maz jest glowa rodziny nie chcialbym kobiety ktora by robila kariere w takim sensie, ze praca zawodowa w korporacji bylaby dla niej bardzo istotnym elementem zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo dla Ciebie istnieje tylko korpo... cóż.. Są inne zawody, gdzie człowiek poświęca całego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czy w związku z patriarchalnym wychowaniem, rozważałbyś również przemoc, dla utemperowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, brzydze sie przemoca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kwestii wlosow, zakola to normalna rzecz po 30stce prosze nie tworzcie sztucznych problemow przynajmniej po facecie po 30stce widac ze nie jest juz studenciakiem z mlekiem pod nosem, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wraz z pojawieniem się pierwszej zmarszczki u kobiety zostawie stara jedze i wezme następną 23 latke frajerki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wziąć to sobie mozesz we śnie, albo przy użyciu chloroformu. Skąd w was to przekonanie, że chociaż jedna będzie was chcieć. Już tłumaczyłam co sądzą normalne 23 latki o takich facetach jak autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po co się ograniczać? Może od razu 11 latkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he fajny temat. Jestem steraną życiem 38 latką, kij z tym, że dopiero w połowie życia ha ha. Wyobraziłam się w łóżku z 50latkiem. FUJ! Nie tłumacz się, że nie odejdziesz od żony młodszej o 12lat. Nagle ta żona przestanie być sterana życiem w wieku 35lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dodajmy do tego, że on tej żonie chce zrobić 2 dzieci i to w 2 lata :D A potem poleci do młodszej, chuj z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę już teorii na 4 strony, a autor jak nie ma żadnej kobiety, tak nie ma i ani jedna 23-latka, ani nawet 53-latka sie nie zgłasza, żeby z nim być. Pewnie przesiedzi następne 20 lat w necie a potem mózg mu zgnije i będzie już tylko umiasł pisać że kobiety to k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w swiecie celebrytow malzemnstwa gdzie mezczyzna jest starszy kilkanascie lat sa normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W świecie celebrytów - słowo klucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Celebryci to słynne zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ojciec ma prawie 50 lat, a nie dorobił się jeszcze łysiny, więc nie czaruj się autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor nie jest celebryta, nie wygląda jak celebryta, nie ma takich znajomych , jak celebryta , no i nie ma tyle pieniędzy , jak celebryta. A chciałby życ jak celebryta z kobietą - przedmiotem trofeum do chodzenia z nia na sushi:D:D. Tak jak z pieskiem na spacerek, tak z zona na sushi:D:D Pan chce byc głową rodziny- hehe, dla niego to oznacza rządzenie kobietą i rządzenie swoja kasą- ona ma byc szczęśliwa, że starego capa dorwała:D:DZapewne ona ma nie pracowac i zajmowac się dziecmi , i obiadki pod nas podsuwać:D:D. Tylko ciekawe, co będzie , jak sie'' GŁOWIE domu'' kasa skończy , bo go wyleja z korpo??? Albo zdarzy się choroba bądz wypadek:D:D On by chciał taka zonke , oj chciałby. marzyć mozna zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna podpisac z zona intercyze jak nie pracowala a dojdzie do rozwodu bez winy lub z winy meza to wtedy ona dostaje kase zrekompensuje jej to to, ze nie pracowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzilo o to ze bez orzekania o winie lub z winy meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"masz ciekawe plany, ale nie chcialbym kobiety ktora ma zbyt ambitne plany zawodowe wolalbym taka co zajmuje stanowisko w biurze nizszego lub docelowo sredniego szczebla ewentualnie taka, ktora ma pasje typu fotografia i tak sobie dorabia do budzetu domowego zamiast pracowac na etat nie chcialbynm tez eko gospodarstwa, kojkarzy mi sie z nowomoda i trendami wege wole tradycyjne atrybuty klasy sredniej i sredniej wyzszej, znane z hollywoodkich filmow, gdzie wystepuje rodzina lekarza lub prawnika itp, a wiec dobre auto, dobry dom, dobre restauracje, dobry hotel na wakacjach, pies, dzieci chodzace do dobrych szkol itp" x I własnie dlatego masz niewielkie szanse na młoda kobietę z mentalnościa - jak to tu dobrze określono - 60latki. Studiuję psychologię - mam poświęcić wiele lat nauki, praktyki i rozwijania się by dostosowac się pod partnera? Mam być jakąś żoną ze Stepford? MOJA praca, MOJE zainteresowania są RÓWNIE ważne co partnera. No na szczęście są mężczyźni, którym takich rzeczy tłumaczyć nie trzeba x Ale szukaj i wymagaj autorze. Tego nikt Ci nie zabroni. A wziąwszy pod uwagę inne wpisy jesteś bardzo pewien siebie, swojej wyższości nad "studenciakiem z mlekiem pod nosem" - czemu nie startujesz do tych korpo 23latek, hę? :D Tylko pamiętaj - że osoby które szukają partnera pod linijkę często kończą same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i fajnie bo ja lubię właśnie takich 10-20 lat starszych facetów :) Mlodsi tez nie raz do mnie startują, ale gowniarze mnie nie pociagaja tylko prawdziwi faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, masz chętną :D Która za utrzymywanie dostosuje się do Ciebie i spełni Twoje oczekiwania...hmmm, coś to mi przypomina właściwie. Jest taka profesja nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe dlaczego kobiety z pokolenia naszych rodzicow akceptowalyu to, ze nie robia kariery, tylko zajmujja sie domem a glowa rdziny jest maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle jest kobiet tkwiaychc w patologicznych zwiazkach, gdzie partner pije i bije a wy mowicie ze ja nie znajde takiej, ktorej bede ofiarowal duzo milosci, zycie na ponadprzecietynym poziomie a ona po prostu bedzie szanowac to, ze to ja jestem glowa rodziny i podejmuje strategiczne decyzje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 19 .51 to że dla ciebie jest, to mogę ci współczuć. Istnieje wiele świetnych restauracji, z jedzeniem orientalnym , żydowskim. Na mnie nawet Gesler nie zrobiła wrażenia. A skoro dla ciebie alternatywą jest mleczny, to wskazuje z jakiej biedotoy pochodzisz. Poza tym czy sto euro na sushi to taki majątek? Dla ciebie najwidoczniej tak.biedny człowieczku. Zrób sobie tatuaż na czole, jem sushi, jestm cool. Bo jeszcze ktoś przeoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×