Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bernadett

Chciałabym i nadal się boję.

Polecane posty

Gość gośćnienowy
Ale przecież to byłem ja wymagająca!! ! Nie pamiętasz do cholery?? Zawsze jak spuszczę Ci się do środka to chcesz minetkę. A tego było tak dużo!! ! I nie wiem czy tylko moje;) Że musiałem wypluć: ( Sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnienowy
Już to sobie wyobraziłem nawet. Wiszę głową w dół za jaja. Które Ty oczywiście dłońmi pięścisz. Mój sprawny wilgotny język operuje w rejonach Twojej cipki. Moje dłonie mocno ściskają Twe pośladki. No a Ty??? Wiadomo przeciez;) Wpatrujesz się w mój pępek: D A nie.... Masz zamknięte oczy i usta pełne też; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że niby pół litra? :D Pewnie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja byłam z gościa, bo już do domu wybywam, sprawdzić czy fikusowi nie za mokro ;) Nienowy- usta pełne włosów z pępka, a oczy zamknięte, bo łaskoczą mnie inne włosy :D Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnienowy
Osz Ty!! Nie mam tam ani jednego włoska. O czym innym myślałem. A jak chcesz być laskotana to służę. Ale czymś innym i gdzie indziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnienowy
No to Ci pa:D Do następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Zboczuszki:D Odnośnie spermy i wypluwania czy też polykania. Mój partner nie lubi jak polykam. Chwała mu! Jednak ten biały płyn na piersiach czy brzuchu ma w sobie to coś, co podnieca. Niektórzy mogą stwierdzić, że jest to marnowanie nasienia, tyle białka, witamin, aminokwasów. Lecz konsystencja spermy w przełyku, no nie owijajmy w bawełnę! Jogurtem tego nazwać nie możemy :) Najprzyjemniejszym uczuciem jak dla mnie jest wyplywajaca sperma z cipki struźką po udzie. Jak możecie tak znęcać się nad kwiatkami i jądrami?!! Okrutni:P Malzonko. Podniecaj mnie. Skoro Ty to lubisz a ja nie protestuję.. to wiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Podrywaj a nie podniecaj, cholera:( . Choć jedno i drugie jest przyjemne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię :) połykać, smakować :) Od zawsze! Ale lubię czasem też popatrzeć jak tryska na piersi czy brzuszek, że o pupie nie wspomnę ;) tak, więc czasem poświęcam ten drogocenny materiał aby oczy swe nacieszyć, ale palcem też mogę przejechać i zgarnąć i zlizać, a co mi tam?! :D Be, tylko pamiętaj, ja Cię na kawę nie będę zapraszać :) za to duże ciacho czy lody "po" masz jak w banku:) Utracone kalorie trzeba migiem uzupełnić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnienowy
No właśnie cholera. Be. Jak z tą kawą było opowiedz. Dokończ. Bo zostanę niezaspokojony;) A jak już mówimy o s*****e to raz trysnąłem sobie w oko:( Powieki mi się skleiły. Nieprzyjemne to było. Wolałbym coś innego skleić. Potem mogę wyliczać jak chcesz. Doprowadzając Cię do kolejnego szczytowania. Albo możemy zmieszać nasze smaki:D Jak już tam uważasz. Bo podejrzewam że swój już znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnienowy
Wymagająca:D To jakbyś trafiła. Dywanik mam piękny wyżej pępka. Gęsty i kręcony. A i tego co lubisz smakować też w nadmiarze. Można by powiedzieć że byłoby czym ciele napoić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Z Tobą ciacho Malzonko skonsumuje. Nawet i z Ciebie calej;) beti_betii@o2.pl Napisz do mnie na podany wyżej adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Jak było z kawą? Rozmawialiśmy o wszystkim, wyjątkowo dobrze czułam się w jego obecności, On w mojej chyba też. Otwarcie powiedział mi dlaczego podszedł i co z tego mogłoby wyniknąć. Spodobała mi się jego bezposrednosc . Jednak po wypiciu kawy i długiej rozmowie postanowiliśmy, ze może kiedyś "sprobujemy". Za wiele w jego i moim życiu się działo, aby to jeszcze bardziej komplikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Nienowy czuję, ze gdybyś mógł, to już byś leżał w moim łóżku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
Be napisze potem, bo teraz wiesz rozpoczynam proces draznienia ;) Haha, juz was widze, po fikusem oczywiscie... a nie fikus to u Puchacza :D eee... taka konfiguracja tez jest dopuszczalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
Be napisze potem, bo teraz wiesz rozpoczynam proces draznienia ;) Haha, juz was widze, po fikusem oczywiscie... a nie fikus to u Puchacza :D eee... taka konfiguracja tez jest dopuszczalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnienowy
Nie no Be. Źle mnie zrozumiałaś. To nie tak jak myślisz. Nie leżałbym w Twoim łóżku. Kreciłbym się i wiercił. Pracował dłońmi i językiem na Twoim ciele. Drążył głęboko nasz wspólny temat:D Ale na pewno bym nie leżał. Ps. Już myślałem przez chwilę ze olałaś mnie ciepłym z góry. Chociaż realnie chyba bym nie protestował:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
Zdublowałam się, bo jak sobie wyobraziłam siebie obłożoną tym kremowym ciachem... i Ciebie Be nade mną... no a za fikusem czających się Puchacza i Nienowego... nooooo... :D A właśnie Nienowy - gąszcz na klacie ma być gęsty i kręcony! Zapisuję w notatniku skrupulatnie plusik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niealogowana
Haha Nienowy jest jest jeszcze taka opcja, że ta bestia Be przywiązałaby Cię do wyrka, a potem osikała :D nie mógłbyś się ruszyć na bank! Pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona niezalogowana
Puchaczu ale to nie Ty byłbyś przez Be osiusiwany więc nie kombinuj i nie grymaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Puchacz ma rację. Jeziorko, wanna, prysznic wtenczas mogłabym się "odwazyc" obsikac mężczyznę. Kurczę w jakim świecie ja żyję i co ja piszę w ogole:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Nienowy określmy, iż wierzę Ci na slowo z tą aktywnością nie leżącą;) Dlaczego miałabym Cię olac? Troszkę dwuznacznie to brzmi w tym momencie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
Be mieszka w takim rejonie, że wilki, niedźwiedzie... o cywilizacji jakiejkolwiek można zapomnieć ;) A w ogóle to precz z konwenansami! :D Be pisz co chcesz, powiedzmy, że tu jest Las Vegas, a wiesz jak to mówią: co było w Vegas, zostaje w Vegas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Tak właśnie Malzonko. Ty i ja prawie nagie, bo w szpilkach. Twoje piersi, brzuch, ramiona i lechtaczka "oblane w złocistym kremie" :D i moj język wszystko to zlizujace;) Zgadzasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona niezalogowana
Be... pamiętasz o szpilkach, no kocham Cię kobieto :) Pamiętasz moje ulubione? Zgadzam się, zgadzam... i co zliżesz to dokładam masy śmietanowej :D Liż! Oj dziś chyba przeginam pałę :D Czuję, ze będzie powyżej powyższych zaleceń: za włosy i o ścianę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Oczywiście, że pamiętam :) i te czerwone paznokcie również;) Jak będziesz mnie tak karmić obawiam się, że może to się skończyć delikatnymi mdlosciami..seks się uprawia a nie spożywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be :) kiedy byś nie nadciągnęła z tym ciachem to pazurki zawsze będą czerwone, w tej kwestii nic się nie zmieniło ;) w innych zresztą też nie ;) Oj... nie musisz pożerać tego ciacha, tylko językiem spychać je ze mnie :D Napisałam... dużo, bardzo dużo, weź popcorn zanim usiądziesz do poczty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×