Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bernadett

Chciałabym i nadal się boję.

Polecane posty

Gość gość
to miłego popołudnia:) Twój @ nie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
I ja o Tobie zono myślę :) Skontaktuje się z Tobą z pewnością. Tylko jeszcze nie teraz. Jak będę mogła opiszę wszystko wiadomo, ze nie tutaj. Tak mój e mail nie chodzi. Przepraszam wszystkich za nagłe zniknięcie, ale tak musiało być . Niestety. Wszystkim, wszystkiego dobrego, wracam do szarości. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,że jesteśmy Be.:-) Tzn ja już uciekam,ale z pozdrowieniem i nadzieją,że optymizm cię dogoni👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma cie Berni ....... nie ma nikogo ....... napisz coś.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Czas zawieszenia pomiędzy być a nie być Kochani. Myślę, że każdy przechodził w swoim życiu taki okres, że modlił się o spokój. Tak, zwykły najzwyklejszy spokój.;) Nie myśleć o tym aby myśleć co myśleć tym bardziej mówić czy robić. Zajrzalam aby pozostawić uściski i pozdrowienia. Mimochodem czytając mile i pełne zrozumienia i pocieszenia słowa. Dziękuję. Słowa mają moc. Potrafią rozwalić mur, sprawić uśmiech, ale potrafią też zamknąć i zniszczyć wszystko. Spijcie dobrze. A czy Oksymoron coś się stało? Tak. Wolałabym nicość w swoim zyciu i ten upragniony spokoj niż to co teraz się dzieje. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Pusto tutaj. Pomyślałam, że milym byłoby pokazać, że pamiętam o mężczyznach ale i o kobietach. O osobach, które towarzyszyły mi na tym temacie:) W takim razie spóźnione ciepłe życzenia dla płc****ekniej, równie gorące dla płci przeciwnej. Panie i Panowie Wasze zdrowie wznosze sokiem pomarańczowym :) Nie mam alkoholu w takim momencie:( Ale to dobrze-dla mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, choć nie obchodzę ;) Mam całą szafkę alkoholu, a nie piję... Zapraszam, podzielę się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Wątpię aby Twoja żona była tym faktem zachwycona Oksymoronie, (moja wizyta u Ciebie):) Wyślę męża :D Witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Bardziej nazwałabym to stanem zawieszenia. Myślisz, ze mogłabym się zaprzyjaźnić z Twoją małżonką ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona Wymagajaca
Matko! To Wy sobie tu pogaduszki urzadzacie a ja cosik sie obrazilam na kafe i zagladac zapomnialam... Be :-) jakby co to popsula mi sie poczta na o2 i przenioslam sie na wp.pl, reszta adresu bez zmian :-) Oksy- dawaj zone :classic_cool: Udanej niedzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadette
Dzień dobry:) Czy zostałam was kochani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadette
Rozumiem, ze Was nie ma. :) Zajrzę później. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam Pani B:) W69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Pani B. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be! Ciszę się, że Cię widzę, a jednocześnie mam ochotę Ci dać pstryczka w nos... My już tu chyba nie zaglądamy, dziś odświeżyłam ulubione i taka niespodzianka... Chodź szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie cukrujcie bo benie też zgnoicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Cudem odszukalam temat. Zastanawiam się czy jesteście w tym miejscu, czy już zapomnieliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Ciekawi mnie co u Was wszystkich słychać? Ciekawi mnie, czy wasze życie zmieniło się równie bardzo jak i moje? U mnie jest to samo miejsce, ten sam mężczyzna,niby wszystko tak samo brzmi i wygląda a jest inaczej. Nie szukam drogi na skróty, gdyz ona w rzeczywistości jest o wiele dłuższa niż ta życiowa z codziennymi sprawami jak i problemami. Wiara w to, ze będzie lepiej dużo mi dała i nadal daje. Dużo płacze, wylewajac swe emocje i żal, ktore dusilam w sercu. Dużo tańczę i dużo się kocham. Choć czy słowo "dużo" w tym pasuje? Chyba tak. Wreszcie wiem jak to jest być kobietą. A może to mój mąż stał się mężczyzną?kto wie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Jeśli zajrzycie, zapraszam. Tak miło jest, kiedy istnieje świadomość, że świat nosi tak fajne istoty jak Wy:) Do których jednak chce się powrócić, po dłuższej przerwie, ale jednak;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscnienowy
A czemu Ty te łzy wylewasz? Jak kochasz się dużo to seksu Ci nie brakuje. Chyba ze tylko kochasz się z mężem bez fizycznych uniesień? A może?? Przez kogoś te łzy? A poza tym wszystko w porządku? Wszak już trochę czasu minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Za dużo pytań:) Tak w skrócie odpowiem. Łzy są potrzebne, choćby dla "wilgotności";) A kochając się, osiagam szczyty, co czasami grozi bezdechem, przez co boję się, że się udusze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
A czy u Ciebie wszystko dobrze? U mnie chyba nie, skoro tutaj wrocilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Procencik myśli, podpowiadał mi, że jednak czas i ludzie pędzą naprzód. Odrobina nadzieji, dała promyk, że się uda, że jednak wymienimy usmiechy w tym życiowym pędzie. Oby ona nie była zludna;) i tego się trzymam. Do zobaczenia w tym miejscu Kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×