Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bernadett

Chciałabym i nadal się boję.

Polecane posty

Gość gośćnienowy
Pewnie dobrze myślałaś. Zawsze uśmiechy można wymienić i nie tylko. U mnie niby w porządku. Dużo rzeczy się pozmieniało. Czy na lepsze? To dopiero czas pokaże. Zbyt krótko aby oceniać. Ale chyba czegoś brakuje bo jak i Ty jestem tutaj;) Chyba tej najważniejszej rzeczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Podobno najważniejszą rzeczą jest miłość. Tylko dlaczego od razu pomyślałam "seks";) , bo PODOBNO on nie jest najwazniejszy;) Będąc w tym miejscu nad czym się tak naprawdę zastanawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnienowy
Tak oczywiście. Wcale i w ogóle seks nie jest ważny a ludzie łączą się w pary żeby patrzeć sobie w oczy i trzymać się za ręce. Przecież wspólnie wypita kawa czy herbata więcej daje przyjemności niż dziki seks bez żadnych zahamowań. A co tutaj robię? O czy myślę? Pewnie o tym samym co Ty i tego samego mi brakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Bernadett:0 zrobiłaś TO czy nadal się boisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
gośćnienowy Uwielbiam ten sarkazm w Twojej wypowiedzi;) Dlatego napisałam PODOBNO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Dziendobry Wadero. Jedni kochają się bez uprawiania seksu, a inni uprawiają seks bez miłości. Taki paradoks:) A jeśli już i miłość i seks są tak samo intensywne jak związek i uczucia to nic tylko zazdrościć, bo wbrew pozorom, wiele jest związków, wbktorych czegos brakuje. Mogę się mylic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Pani Bernadett:0 zrobiłaś TO czy nadal się boisz?usmiech.gif Nie, nie zrobiłam tego:) Tak jak napisałam wiele się zmieniło, mimo, ze z pozoru wszystko wydaje sie takie samo. I bać też się przestałam, chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co sie zmieniło?:) na lepsze?:) czy nie koniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Z każdym tygodniem o procent do góry na lepsze:) A czy Ty się odwazyles, czy nadal podchodzisz do tego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani B:0 a czy Twój e mail działa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnienowy
Ja i sarkazm? Podśmihujki?;) To nie mój styl. Zawsze na poważnie wszystko:D Piszesz że boisz się jeszcze troszeczkę? A może to wcale nie strach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
gość wczoraj Pani B:0 a czy Twój e mail działa?usmiech.gif No wiesz, tamten mail już tak dawno używałam, aż wstyd się przyznać, że zapomnialam:) A dlaczego pytasz Gościu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Nienowy Gościu, a jak myślisz? Czy to strach, czy może coś troszkę innego?;) Zawsze wokół czegos mi nieznanego, czy też kogoś wykonuję, jak to określić? Coś w rodzaju "tańca gotowego"?:D A no powaznie to możemy leżeć;) W tym miejscu bądź sobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Moja Kochana!!:D już myślałam, że Twój mlodzieniaszek Cię "wykonczyl" w łóżku;) Krzycz! Krzycz na mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Nie gotowego, tylko godowego. Te poniedzialki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Jejku jak fajnie, ze jesteś:) Czuję, ze u Ciebie lato trwa cały rok?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
O wzroku wyglodnialej samicy malzonko;) Strasznie się wtedy slinie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Rozumiem Cię i wierzę, że to tylko takie błahostki, aby nie popaść w monotonnie. Przeganiaj je jak najdalej. Wiem, ze potrafisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Nie zapytam gdzie sie slinisz:D nie wypada:) A jak po wakacjach? Wiem, człowiek już zapomina ale lepiej późno zapytać niż wcale.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błahostki, które często sama prowokuję, wiesz jak jest ;) Poza tym inne samce jakieś takie na mnie napalone i póki co się odganiam, ale czasem myślę: a może? i wtedy się boję i taka pani Be mi się przypomina.. :) Urlop... ojej... kiedy to było? Aaaa, w trzech transzach, udany, pogodowo i w ogóle :) nawet szanowny małżonek wczoraj stwierdził, że opalenizna jeszcze całkiem, całkiem u żonki jego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnienowy
Jakoś nie wyobrażam sobie tego. Leżeć poważnie. Chyba tylko w trumnie bo o to pewnie Ci chodziło. W innym przypadku odpada. Zwłaszcza jak u boku leży gorąca, spragniona pieszczot samica:D. I aż ślina cieknie na myśl o smaku jej warg. I pięknych, pełnych piersiach. Echhh. Się rozmarzyłem chyba;) A z tym tańcem godowym. No jak samica odpowiednio zachęci to chyba żaden samiec nie odmówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnienowy
A poza tym wydaje mi się że to troszeczkę coś innego. Taki inny strach. Strach przed nowym smakiem który mógłby sprawić że ten znany do którego się przyzwyczailiśmy stałby się takim zwykłym i pospolitym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Nieraz jak miałam i mam te myśli, myślę sobie. A co będzie jak mi się spodoba? No i co wtedy?;) No i przestaje sobie wyobrażać co wbrew pozorom nie jest takie latwe:( A Ty czego się boisz? I cieszy mnie, że ktoś sobie o mnie pomyślał w takiej chwili. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×