Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba zauroczyłam się w mordercy

Polecane posty

Gość gość
Ale zakupy to zrobił fajne, kiełbaska z piersi kurczaka, bułeczki, nutella, mleko i owoce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo będzie wysyp zdjeć! Znalazł juz ktoś zdjęcia bez cenzury? Chdkzi mi o te najnowsze zdjęcie jak leży na ziemii, po pościgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,jestem na serio na tym lotnisku xd i przed chwilą ten dziennikarz sie do mnie przyczepil i zacząl sie wypytywac co ja tu robie i ze nie powinno mnie tu byc;p a ja mu powiedzialam ze jestem corką jednego z tych policjantow ktory jest w samolocie razem z kajetanem xDD I powiedzialam tez ze musze porozmawiac z kajtkiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha żartujesz xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znalazłam. Oni chyba tego nigdzie nie opublikowali bez cenzury :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłaś powiedzieć ze świeże bułeczki dla tatusia przywiozłaś bo długim locie i herbatkę w termosie Haha xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chyba tak nie powiedziała, że jestem córką policjanta :D odważna jesteś ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie podobają ;P Ale w sumie On we wszystkim wyglada stylowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki komentarz na wyborczej: " Kim jest Kajetan? Człowiekiem, który nosi damską kurtkę, czerwony T-shirt jeździ rowerem po parku, je nutelle z owocami A może absolwentem szkół z świętymi w nazwie? Konsumentem kiełbas i mięs innego rodzaju?" grunt to poczucie humoru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z okazji powrotu Kajetana do ojczyzny obejrzę dziś raz jeszcze Milczenie Owiec :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny, która jest na lotnisku: postarasz się zrobić zdjęcie? Twoje może być jedynym bez cenzury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za zrobieniem zdjeć! I prześlesz nam na maila co żeby nie wywoływać bólu dupska u innych ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle to kirdeeee, przez ten pieprzony limit artykułów nie mogę poczytać o Kajetanie... A tak wiele informacji tam jest... Killlll meeee Please!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym mailem to dobry pomysł. A co chcesz to tu wkleję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę z tych emocji sie na niczym skupić. Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jak coś się dzieje w związku z Kajetano to musi być coś jeszcze? Tydzień temu teczki Bolka, teraz 100 dni rządu. Zabierają mu czas antenowy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak cos to potem wyślę wam te screnny o których wczoraj mówiłam, te z Fb co pisali o nim jego znajomi. Tylko to muszę mieć dostęp do komputera bo teraz na tel jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja tak mam. Siedzę, czytam, czekam. To nie jest normalne, ale jest to w pewnym sensie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już myślałam, że zapomniałaś :P będziemy bardzo wdzięczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, przez Bolka o 100 dni rzadu jest mniej czasu na Kajetano ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105402,19682805,kajetan-p-w-drodze-do-polski-z-malty-zabrala-go-wojskowa-casa.html Powiecie czy tutaj jest cos nowego, interesującego? Ten limit mnie dołuje xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Wy, nie zapomniałam. Teraz po prostu gnije z telefonem w ręce, na kolanach mam notatki które próbuje czytać ale niezbyt mi to wychodzi z wiadomych przyczyn. Wyślę Wam te screnny ale po prostu muszę wejść na kompa :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym wykłócaniem sie o jeden grosz to w sumie miał racje xD Mi panie kasjerki e żabce np wiszą juz sporo... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki ale inteligentny
Fakt przystojny ten Kajetan i chyba nie jedna poszła by z nim do łóżka.To prawda że przystojni jednak mają zryte berety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stylowe okularki tez na propsie. Ubrać lód kolor tez sie umie. Na zdjęciach z monitoringu wyglada tak dostojnie, zauraczam sie coraz bardziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nawiasem mówiąc to czytałam posty dziewczyny która go zna i mówiła ze jako mały chłopiec wyśmiewał sie z jej misia a Ona sie popłakała i poszła na skargę do taty Kajetana xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótki ten artykuł. Wojskowy samolot z Kajetanem P. na pokładzie podejrzanym o zamordowanie w Warszawie młodej tłumaczki wystartował z maltańskiego lotniska. W Polsce ma wylądować ok. godz. 16. Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej Kajetana P. odnalazła na Malcie specjalna grupa pościgowa wielkopolskiej policji. Podczas zatrzymania mężczyzna nie stawiał oporu, był bardzo spokojny. Jak poinformowała telewizja TVN 24, Kajetan P. przed godz. 11 został przewieziony na lotnisko. Wcześniej przebywał w areszcie w stolicy Malty Valletcie. W locie do Polski podejrzanemu o zamordowanie kobiety Polakowi towarzyszą policjanci z Komendy Głównej Policji. Kajetan P. był poszukiwany od 3 lutego. W pokoju w mieszkaniu na warszawskim Żoliborzu, który wynajmował, policjanci znaleźli torbę ze zwłokami kobiety. Ciało miało odciętą głowę, okazało się, że znajduje się ona w leżącym obok plecaku. Ofiara to 30-letnia tłumaczka języka włoskiego, do której Kajetan P. chodził na korepetycje. Została zamordowana w swoim mieszkaniu na Woli. Dopiero potem morderca przewiózł jej zwłoki na Żoliborz. Po morderstwie Kajetan P. uciekł z kraju. Był widziany we Włoszech, a ostatecznie zatrzymano go na Malcie, skąd chciał wyjechać do Tunezji. Poszukiwaniami zajmowała się specjalna grupa pościgowa z wielkopolskiej policji, ponieważ podejrzany jest zameldowany w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy płakała, ale teraz przynajmniej ma co wspominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje <3 Niby artykuł bezpłatny a mi wyskakuje limit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×